Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

No niestety. Rycerzyki bez ruchu. Dzień był dobry. Lekarz powiedział , ze pęcherzyk pękł kilka godzin przed wizytą, czyli trafiliśmy w dziesiątkę, ale co z tego? W przyszłym cyklu zaczynam stymulację i będę miala IUI. Jestem raczej załamana, bo śluz mam ok. Lekarz mówi, że wszystko w porządku, dlatego boję się, że mam jakieś przeciwciała we krwi. Na razie badań nie robię, bo co by nie wyszło to i tak IUI. Jak się nie powiedzie, to bedę się martwić dalej. Dzisiaj cały dzień byłam u siostry, dlatego nie pisałam. Cały czas trzymam kciuki za Voltare, dlatego kończe, bo mi się ciężko pisze :) Przesylam buziaki i zycze miłych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim za te kciuki - zmykam spać - niech już jak najszybciej będzie jutro!;) Dobranoc! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba - nie nastawiaj się że IUI może się nie powieść - jedź tam "na pewniaka" - a o przeciwciałach narazie nie myśl - spróbuj 2-3 IUI - czasem nawet jak są przeciwciała we krwi, ale w niskich stężeniach (generalnie jest 5 klas stężeń), to IUI może się udać - głowa do góry! No teraz to już na serio uciekam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba___lufa - najważniejsze, że jest plan działania. Zobaczysz kiedyś nam się uda ale musimy w to mocno wierzyć. Rany co za kobiety ;) Ciebie i Ani połączyć razem to nawet największą optymistkę przekonałybyście, ze się nie uda, oj lanie chyba trzeba wam sprawić tak na wszelki wypadek i wybić takie pomysły z głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy Wy tez dostajecie powiadomienia o odpowiedziach na topicu, nie mam zaznaczonej opcji a przyszło mi kilkanaście maili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam se gdzies poklikac, zaraz to znajdę :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surftika
Hej :) Jeju a co to za pesmizm sie wkradl na te stronki...Kochane wirtualne psiapsioly, wiem, ze moze teraz latwo mi sie mowi, ale UDA SIE WAM !!!!! Przeciez po to przechodzicie kolejne badania zeby wiedziec, o co chodzi i jak ta przeszkode ominac. Rybka, skoro sluz nie puszcza plemniczkow, wcale to nie znaczy ze masz przeciwciala. Tak jak pisze Voltare, IUI i bedziesz w ciazy..moze trzeba bedzie to powtorzyc, ale sie uda !!! Ani, a ty kochana podchodzisz do IVF i nie wierzysz w powodzenie? Jak dla mnie jestes pewniakiem, takiem jakim byla Malolpesza i codzinnie jej powtarzalam, ze bedzie fasoleczka..ba, zanim miala transfer policzylam jej kiedy urodzi swego rumianego bobaska :) Zobaczysz ze historia sie powtorzy, i wkrotce pod sercem zakwitnie nowe zycie. Voltare, ja mysle, ze historia powotrzy sie i bedzie jak u mnie..inseminacja a potem w cyklu kiedy sie mysli, ze na bank sie nie powiedzie - ciaza :) Ale ciiii oby nie zapeszyc. Malolepsza, a ty tak budujaco napisalas do Ani ze az sie lezka zakrecila :) Ja wogole sie ostatnio taka ckliwa zrobilam, albo placze, albo sie zloszcze..a najbardziej na meza :) Dzis ku poprawie humoru pojechalismy na zakupy i zarobilam nowy komplecik khaki - spodenki i kurteczka na wiosne, plus ciazowy staniczek, bo jak slusznie zauwazylyscie zaczynam ze wszystkiego wyrastac ( nowy ma juz funkcje karmienia ;) ), oraz az trzy pary butow :D:D:D:D Co prawda dwie z nich to klapki na lato, ale tutaj jest tak, ze w maju, juz nie bedzie nic ladnego :o Albo to co zostanie bedzie zdecydowanie przekraczac budzet rodzinny, a zakladajac, ze nie bede miala duzo sil i czasu chodzic po sklepach od czerwca, zaopatrzylam sie w buty na lato :D A jedna para w sam raz na teraz do tego nowego kompleciku ;) Juz sie czuje u nas ta wiosne :D:D:D:D:D:D A to pewnie dlatego ze zimy wogole nie bylo :) Trzymajcie sie 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani jak wysylasz posta to pod ramka jest okienko, ze chcesz otrzymywac powiadomienia o nowych postach. Odznacz to i tyle :) A to wyzej to oczywiscie bylam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo babolki no gdzie sie wszystkie podzialy?? voltare a ty jak? nerwy siegaja zenitu tak jak u mnie? malolepsza no ale zdjatek dalas :) brzusio uroczy:) buziolki dla was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane dziewczynki 👄 a więc zacznę od początku - weekend na uczelni...to co dobre to to, że mam kilka przedmiotów już zaliczonych...poza tym niezbyt : po 1 - opinia promotora o mojej kompilacyjne pracy będzie dopiero 24 lutego :( .... po 2 - okazało się, że moje róznice programowe są źle wyznaczone i trzeba to zrobić od nowa :( , jakby tego było mało protokół rżnic w ogóle jest źle zrobiony przez co traci ważność i moc prawną....jestem taka zła na to, tym bardziej, że część róznic już zaliczyłam...a teraz nie wiadomo kiedy wyznaczą mi nowe i kiedy ja to pozaliczam?? :( :( :( ....masakrycznie mi źle z tym..... po 3 - za tydzień muszę jechać znów na uczelnię a to jest 80 km od domu...zaś wyjazd w piątek i powrót w poniedziałek rano :( po 4 - za 2 tygodnie pewnie znów ten sam wyjazd, bo może już bedą wyznaczone różnice i bede musiała zaliczać je , tak by mieć wszystko na finito i pod koniec marca się obronić :( to tyle co w szkole :( rozmowa kwalifikacyjna przebiegła sympatycznie - i już miałam nadzieję, żę trym razem wreszcie usłyszę dobrą nowinę...ale nie, pan zadzwonił wieczorem i powiedział, że niestety nie może mi zaproponować współpracy :( no i jak tak mam wszystko pod górkę od piątku zeszłego i same problemy...:( to już nawet się nie łudzę, że te cycki ( które bolą cholernie do dziś) to bolą na coś dobrego... tyle o mnie ! voltare - dziewczynko kochana trzymam kciuki....👄 👄👄👄👄👄 dla wszystkich babolek z naszego uroczego topicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - na Twoim miejscu to dostałabym szału - jak można źle wyznaczyć różnice programowe?????? Cóż prompotor musi się zagłębić w tą kompilację ;) Voltare - a Ty przypadkiem nie masz czkawki? Ja już od rana ze sto razy o Tobie pomyślałam i niedługo z tego stresu palce zacznę gryźć ;) Wracaj do domu i rób ten test !!!. Tylko nam nie pisz,z e prądy nie było i pani nie mogła Ci sprzedać testu bo kasy nie działały ;) Surfitka - rany Ty mnie nie strasz z tymi stanikami bo w Polsce takich dużych rozmiarów nie szyją i sprawdzi się proroctwo mojego taty - dwa berety i metr gumki ;) To mnie zawsze przerażało co zrobi w ciąży mój biust :( No ale żeby sie tym martwić to najpierw trzeba być w ciąży :D Dziewczynki pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie i zmykam do kuchni bo \"gosposia ma dzisiaj wychodne\" i ktoś musi obiad zrobić, padło jak zwykle na mnie ;):P Nie wiem ale jakaś zmęczona jestem to pewnie po wczorajszym bo kto to widział żeby w niedzielę pracować ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare kochana mimo nawału obowiązków mocno trzymam kciuki! Dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc gaduły!!! Ja zaglądam od samego rana, ale stwerdziłam że sama ze sobą gadac nie będę:P:P:P No ciekawe, co Voltare nam za przyjemności dzisiaj zafunduje?:P:P:P już po 15.00:P:P:P Malolepsza - a ty co? Znowu gadasz z białym kolorem zamiast z nami?:P:P:P Mimi - jak miło, że wpadłaś:D zdjęcia przejrzałam na nk i są cuuuuuuuuuuuuudne❤️ wnusia rosnie, że ho ho! Słodziutka malutka panieneczka:D:D:D:D:D:D Jagody - najwyżej owe berety będziesz szyc na zamówienie u gorseciarki!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - a skąd ja wezmę gorseciarkę, no może w Twoim wielkim mieście znajdzie się jakaś co poratuje kobietę w potrzebie i uszyje to maleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare no testuj bo my sie tu wszystkie wykonczymy przez ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. I ja sie melduje z rana :D Voltare dopiero z pracy wyszla..a znajac ja i tak dopiero pewnie bedzie testowac jutro rano, a dzis to moze kupi test :P w kazdym razie ja nieustannie trzymam kciuki :) A mala pewnie tez i z wrazenia spac nie chciala wieczorem ;) Jagody, nie bedzie tak zle, widzialam na alegro, ze sa duze rozmiary stanikow do karmienia :) Ale pomysl z beretami boski, usmialam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - weź wypluj te słowa, jaki test jutro?????? my dzisiejszy dzień ledwie przeżyłyśmy więc nas nie strasz ;) Jutro to Voltare może iść na betę :D Ja zaraz będę musiała pizzę na obiad zamówić bo przypalę obiad od tego ciągłego zaglądania na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! No i macie!:P Namówiłyście mnie na test dzisiaj po południu zamiast jutro rano :P i wyszła jedna krecha jak byk! A @ nadal brak. I teraz nie wiem, czy 2 krechy brak bo ciąży brak, czy brak, bo test popołudniowy. Chyba jutro gdzieś pojadę betę zrobić...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 faktycznie jaja jakieś. Voltare jak do jutra @ nie będzie to faktycznie beta będzie najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo mi się już całkiem w organizmie coś popierniczyło...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po pracy biegusiem do kompa, voltare - w takim razie trzymam dalej, oby test sie pomylił, oby beta wyszla ok. Mmam nadzieję ze test jakis feralny albo mocz \"przeterminowany\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - raczej "niedoterminowany":P A bety nie będzie 😭 - obdzwoniłam wszystkie laboratoria w promieniu 20km i nie robią - bez sensu - przecież to chyba jedno z podstawowych badań! Tylko w Opolu. Myślałam że od mojego ostatniego dzwonienia wprowadził to ktoś może do swojej oferty, ale niestety nie. Pozostaje jutro zaopatrzę się w drugi test, i jak @ nie przyjdzie - powtórzę go w środę, ale tym razem rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna Voltare, pisalam jutro rano :P A tak na serio mam nadzieje, ze beta jutro wskaze ciaze, a nie ze organizm postanowil sobie niesmaczne zarty robic. My nadal trzymamy kciuki i wierzymy w twe szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka bety, jak wspominałam, nie będzie... Nie zanosi się, żeby @ dzisiaj miała przyjść, tempka rano też wysoka 37°, a w życiu nie miałam cyklu dłuższego niż 31dni... Zaczynam mieć czarne myśli... Co mi się mogło poprzestawiać, że do tej pory wszystko raczej było terminowo, a teraz taki misz masz! Nawet IUI nie będę mogła w terminie zrobić 😭! jak w środę nic nie wyjdzie, chyba muszę jechać do gina - bo to nie jest raczej nic dobrego, żeby się tak nagle przeciągać zaczęło...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, voltare od czarnych myśli to ja tu jestem :D więc proszę nie odbieraj mi roboty, akurat w tym przypadku wierzę, ze się udało!!! i tego się trzymajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani - no jak nie ma @ i nie ma ciąży - to co jest? Odp: nerwy i czarnowidztwo:P To już bym wolała, żeby @ przyszła, przynajmniej wiedziałabym co dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×