Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Voltare, wlasnie mail poszedl 30 sek temu, mam nadzieje ze wkrotce sie pojawi..wogole jestem zdziwiona, ze nie dostalam diabelka ze do was nie dotarly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech was hój stżeli
do/o/mnie mówić :( !!! lekcewazenia nie zniesem :zły: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesteś on czy ona? Surfitka - włażę jeszcze raz na pocztę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech was hój stżeli
.........ja Was też ....polubi..... :( szlak!!!!!!!!!!! :) spadam i teraz te moje '' huj was strzeli ''ma super wydżwięk (nawet to sie obróciło przeciwko obróciło) o te dzidzie biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he jakiś taki wymiar terapeutyczny ma, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu zawsze biega o dzidzie :D:D:D:D:D Voltare, jak nie dostaniecie to wysle kazdje z osobna, a jak i to nie pomoze to wrzuce cos do naszej klasy :) albo fotosika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech was hój stżeli
ostatni wpis !! -bo sie Wam należy dlaczego tak wyszło jak wyszło :O zadałam/em pytanie i mnie olano -zero odpowiedzi to w nerwach weszłam/em na pierwszy lepszy (!) watek -tasiemiec i się ....wyżyłam w ten specyficzny sposób ot moja historyja :O ot taka ze mnie pomarańcza tyle -serio spadam na ra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - doszło, doszło:D Ty, Twój brzusio i Michaśka w nim ;) - wyglądacie rewelacyjnie:) Pogłaskaj córcię - i rośnijcie sobie dalej zdrowiutko:) A teraz już serio zmykam się kąpać i do wyrka - pa! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to dobrze, ze doszlo :) I dziekujemy :D:D:D:D:D A takie osoby jak ty pomaranczo to chyba potrafia rozruszac towarzytswo ;) Tylko szkoda, ze wyzywasz sie na innych za niepowodzenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka :) doszły foteczki do mnie :) pięknie wyglądasz ...ładniutk masz brzuchalek, pogłaskaj Michalinkę od cioci topicowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfi - do mnie brzuszek tez doleciał, uroczo wyglądacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka!Ja nie mam fotek:( Pomaranczko-nie wyzywaj sie na ludziach jak Bogu ducha winni tylko blysnij dowcipem a zaraz Ci odpowiedza:D:D:DI masz racje-zawsze ale to zawsze chodzi o dzidzie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
Czesc dziewczyny widze ze jeszcze spicie a ja juz buszuje od 6.30 mam grype i czuje sie jak bym miala za chwile umrzec:(glowa mi peka i jeszcze ten katar jest okropiczny do tego spoznia mi sie okres powinnam byla dostac wczoraj i nic zawsze mam regularnie mimio iz nie raz juz mialam grype przed i dostalam terminowo ale wczoraj robilam test i niestety wyszedl negatywny pozdrawiam wszystkich serdecznie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Korzystajac z okazji wpadm jeszcze poranna pora skreskic pare slow, bo jeszcze wtedy czuje sie w miare i jakos udaje mi sie funkcjonowac:) wczoraj wieczorem jeszcze mialam bol podbrzusza, troche sie przestraszylam , ale wszytko przeszlo, czlowiek drzy na kazdy niepokajacy objaw, chyba jednak to naturalne, to taka wywalczona ciaza, boje sie cokolwiek zaniedbac, nawet najmniejszy sygnal z organizmu, nie pozostawiam bez zastanowienia, pewnie troche przesadzam. ale Wy mnie na pewno zrozumiecie... .........jaka pomaranczowa dyskusja wczoraj byla:D:D:D:Djeli chodzi o scislosc na naszym topiku zadne pyatnie, chocby najbardziej glupkowate nie pozostaje bez odpowiedzi, wiec pomarancza wybrala zly tasiemiec aby upuscic troche swojej agresji:P Surfitka____fajowy brzuchalek, ani nie za duzy ani nie za maly, taki akuracik, jak widac mleczka MIchasce tez nie zabraknie:P:P:P:P Voltare____trzymam wiec kciuki,zeby IUI doszlo do skutku w tym terminie👄 Jagoda_____rano to ja chetnie bym zjadla tego faworka, ze juz o cyckach murzynki nie wspomne, pychotka........od samego czytania mam pelne usta sliny:D Omega____korzystaj z pogody, u mnie dzisiaj leje:(chociaz ide i tak na przepisowy dotleniajacy spacer z Groszkiem:) pozdrawiam cala brygade i dla kazdej po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu tak cichutko? ja mam dzisiaj ostatni dzien obijanka, więc ide kawy zrobić, ale widzę nie mam komu?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani_____czyli koniec laby..... ja bym sie kawy napila, ale nic z tego, bo wlasnie mialam spotkanie z biala sluchawka, mnie w ogole nie warto zywic:P:P:P Oj Grosiu, Grosiu...sie dziecku przypomnialao,zeby na koncowce I trym poszalec jeszcze.....nic to, a niech szaleje, byle sie zdrowo rozwijalo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kto ukradł wczorajszą wiosnę?????? Mój net dalej chodzi jak chce, przeinstalowałam przeglądarkę ale nic z tego. Koniecznie muszę oddać do serwisu u M :P Ani - tak to jest, że wszystko co dobre, szybko się kończy :( Jedno jest pewne w pracy szybciej płynie czas i zanim się spostrzeżesz będzie 16 marca :D Malolepsza - no to ładnie ale całe szczęście to już koniec I trymestru i miejmy nadzieję, że Groszek się opamięta i odpuści mamusi. Surfitka - owszem wiadomość dostałam ale bez załącznika :( Jednak jeżeli jest to, to samo zdjęci co na naszej klasie to nie wysyłaj bo podejrzałam sobie brzusio :D Teraz to nikt się nie pomyli i wie, ze ma przed sobą przyszła mamusię :) Mój M ma rację kobiety w ciąży są urocze, takie słodziutki aż chciałoby się pogłaskać ;) Tymczasem wirtualne głaskano dla Michasi Pokemonowa - dużo zdrowka Voltare - poniżej obiecany przepis :D Cycki murzynki 6 białek 6 łyżeczek cukru 1 szklanka suchego maku 1 szklanka wiórek kokosowych 1 łyżeczka proszku do pieczenia Białka ubić na sztywną pianę, dodać cukier i ubijać aż sie rozpuści, dodać mak, wiórki, proszek do pieczenia - upiec na złoty kolor. 2 budynie śmietankowe 5-6 łyżek cukru 0,5 litra mleka margaryna Ugotować budyń, po wystudzeniu połączyć z margaryną. Można dodać zapach, skórkę cytrynową - wedle upodobań. Gotową masę budyniową wyłożyć na ciasto. Okrągłe biszkopty namoczyć w alkoholu i ułożyć na masie budyniowej. Polać polewą czekoladową, na środku każdego biszkoptu położyć rodzynek. Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziekuje za wszystkie mile slowa :) Jagody, wyslalam wam wiecej zdjec na skrzynki..na naszej klasie jest tylko jedno :) Malolepsza, przed ciaza mialam czym oddychac, a teraz pewnie jakby mnie ktos wrzucil do wody nie utopilabym sie ;) Podzialalyby jak balony :P Tak mysle, ze ta moja nabyta waga jest 50/50 cycki i brzuch :P Teraz zartuje, ale tak na serio jest mi bardzo ciezko z tego powodu, bola mnie ramiona, uzywam specjanych stanikow z szerokimi ramiaczkami..no i musze przeczekac. O ile mi takie nie zostana na dlugo.... A malenstwo to ci kuracje odchudzajaca zaserwowalo :( Ani, no ciezko wracac do pracy... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - taaa z tymi dużymi biustami to tak już niestety jest. Niby fajnie ale więcej z tym problemów niż zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagody - chętnie przyjmę odrobinę z tej udręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka___a mnie sie tam podobaja takie cycuchy, chociaz szkoda,ze Tobie dokuczaja:( Ludzie nie maja za grosz wyczucia.........:(:(:(:(juz mowie o co chodzi.....dzisiaj spotkalam swoja stara pacjentke na spacerze, chciala sie umowic na serie zabiegow, wiec ja oswiecilam, ze obecnie nie pracuje, bo jestem w ciazy:D:D.....zapytala mnie ktory tydz i kiedy jej powoiedzialam,ze 12:D, ona mi na to.....\"aaaa tam to jeszcze taka wczesna ciazam, moja corka poronila w 11 tyg, to sie nawet nikt nie zorientowal,ze ona w ciazy byla, ale potem to sie naczekala z 7 lat,zeby z drugima zajsc w ciaze\"......rany boskie nie wiedzialam jak uciekac i ktoredy, nie chcialam byc niegrzeczna, wiec wysluchalam spokojnie Pani do konca, i calej tej opowiesci ze szczegolami po czym pospiesznie sie pozegnalam, wiem, ze nie powinnam tych slow brac do siebie, ale same wiecie jak kiepsko sie poczulam....no jedno jest pewne, ta Pani jest juz skreslona z listy moich pacjentow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - na głupotę nic nie poradzisz, pani pewnie nieswiadoma i nawet nie zorientowała się co powiedziała. My przecież nie mamy wątpliwości, ze będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - gdyby mogla tylko coś oddać to z wielką chęcią bym się pozbyła :P Malolepsza - szkoda słów na takie baby. zapomniałam zameldować, ze uch mi się odetkało - co za ulga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba już więcej literek zjeść nie mogłam :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No to ja chyba na stałe powrócę. Mam nadzieję, że się cieszycie :P Napiszę tylko, że lekko nie jest, ale trzeba żyć dalej. Na jutro zapisałam się na te styki i od razu mam pytanie. Może to trochę głupie, ale nie wiem, ja na to badanie jechać. Jak tak od razu pojadę (bo niby tak trzeba) to potem jak się umyję? :O Może na miejscu? Która z Was była? Na razie mam trochę zaległości, choć już zdążyłam się zorientować, że Omega w Juracie. Jak ja kocham Hel! Miałam się tam nawet wybrać w lutym, ale w ostatecznosci jade do Pobierowa do Spa. A cycki Murzynki jem zawsze u mojej babci. Może zdecyduję się zrobić, ale nie wiem, czy to nie jest trochę za skomplikowane dla mnie. Poza tym, póki co, nie mam takiej duzej blachy (niezła wymowka :P). Malolepsza, wyjazd do Spa nie przeszkadza mi na wiosnę wybrać się do sanatorium. Nie myśl, że się rozmyśliłam :) Acha, i głupim babom mówimy zdecydowane: NIE Na razie mam plan: nadrobięzaległości, uzupełnię tabelkę i obejrzę zaległe zdjęcia. Póki co pozdrawiam Was wszystkie: stare ;) i nowe, grube i chude, czarne, pomaranczowe, żółte i różowe. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze zmieniłam nieaktualną stopkę. Na razie jestem w pracy, to nie robię nowego suwaczka. A na zatkane ucho to słyszałam, że trzeba na jednej nodze poskakać. Tylko nie wiem, czy na tej od strony zatkanego ucha, czy na drugiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba - ja badan stykowych nie robiłam ale z tego co się gdzieś tam obiło o uszy to nie jedziesz od razu tylko po 8-12 godzinach po stosunku. \'na zewnątrz sie umyjesz\' aby nie robić irygacji bo oni śluz do badania pobierają z szyjki. Dziewczyny poprawcie mnie jeżeli napisałam głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i słuszna decyzja z tym powrotem 👄 w zasadzie najlepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba - styki, to post coital test? ja miałam przyjsc 6-12 godzin po stosunku, normalnie mogłam się umyc przed :) ale nie wiem czy mowimy o tym samym badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×