Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Ojej, a co to ???? Aisza, po co te nerwy? I od razu opuszczanie topiku ? Zycze duzo usmiechu i mniej przejmowania sie pierdolami, takie sprawy nie powinny wyprowadzac cie az tak z rownowagi. Chociaz nie czuje sie ani biedna ani poszkodowana ( to ze zjadlam wszystkie rozumy jest juz ustalone :P ) to jednak warto nastepnym razem ugryzc sie w jezyk, bo ja chyba ciebie nie obrazilam zadnym stwierdzeniem. Malolepsza, doskonale cie rozumiem z tym L4 😘. Masz inny charakter pracy i nie bardzo jestes w takim stanie robic to co ty zwykle w pracy :) Pewnie czasem i tez by mi sie przydal dluzszy odpoczynek, chociaz nie czuje sie przemeczona w pracy. Wlasnie mnie przenosza do duzego pokoju z oknem :D Jagody 🌻 Bialystok gora..i ja to pisze. :P Bedzie super, zobaczysz :) Voltare, tez mam nadzieje, ze nie bedzie potrzeby przeprowadzac ivf.. Powiem ci w sekrecie, ze w okolicy czerwca, lipca i sierpnia jest kilka brzuszkow do przejecia :) Wiem, ze to jeszcze kawal czasu i do tego okresu Ci sie uda zaciazyc..ale jakby co to trzymam ci kolejke ;) Nelcia tez mam nadzieje ze Aisza wroci i przestanie sie wyglupiac :) 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myślę, że już sobie z grubsza wszystko wyjaśniłyśmy. Aisza wracaj bo we wtorek ominął Cię faworki mojej mamy ;) Nelcia - a Ty nawet się nie wąż żadnych słodkości robić bo inaczej Aisza do nas nie zechce wrócić jak Ty jej coś smacznego zrobisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody-zaczelam miec juz dosc opiete spodnie po tych ostatnich paczkach-ale co tam-na faworki sie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tez :D:D:D:D:D Ale ja jak wiecie to na wszystko do jedzenia i slodkiego sie pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody______obiecuję nic dobrego moja córcia nie dostanie a co do faworków,ja się zapisuję do kolejki wiec proszę o mnie nie zapomnieć :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - nic dodać nic ująć;) Jagoda i wychodzi na to, że będziesz musiała wspomóc gastronomicznie mamę i narobić tych faworków dla całej armii!:P Z tego co policzyłam - wszyscy idą we wtorek na łatwiznę i wpraszają się do Ciebie:P Surfitka - też mam nadzieję, że tych brzuszków będzie na tyle, że się na jakiś załapię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - nic dodać nic ująć;) Jagoda i wychodzi na to, że będziesz musiała wspomóc gastronomicznie mamę i narobić tych faworków dla całej armii!:P Z tego co policzyłam - wszyscy idą we wtorek na łatwiznę i wpraszają się do Ciebie:P Surfitka - też mam nadzieję, że tych brzuszków będzie na tyle, że się na jakiś załapię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey...no ładnie ...nie ma mnie cały dzień... a tu takie rzeczt...L Aisza - mam ndzaieję, że szybko ucieknie z Ciebie ten zły nastrój i wrócisz szybciutko na nasz topic....Telesforka ma rację !!! Jagody – ja też się piszę na wtorkowe faworki....tylko powiedzcie, o której godzinie, żebym wiedziała kiedy na bank być, bo mi łasuchy wszystko zjecie...:D ( kawały mnie rozśmieszyły J ) u mnie dobrze wszystko, T. zaraz powinien wrócić z pracy, nie idziemy jednak na tą imprezę, bo ją przełożyli na „za tydzień” no i mnie ominie, bo mam zjazd na uczelni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, no was normalnie nawet na jeden dzień nie można spuścić z oka!!!!!!!!!!!!!!!!! A co to za kłótnie dziwaczne????? Przestańcie - wiem, że ciężarnych się nie bije - ale klapsy się należą... Aisza - mam nadzieję, że ci już przewszło i na spokojnie ocenisz swoje wypowiedzi... Kurcze, jeszcze mnie się dostanie:P:P:P Ja uwielbiam morze zimą, zresztą o każdej porze roku, za wyjątkiem miesięcy wakacyjnych - wtedy robi się ul i mrowisko w jednym... tak więc kiedy tylko mogę, to się wyrywam, a że mój jeszcze ma parę dni zwolnienia, to trzeba to wykorzystać. może mu nadmorski klimat na nogę pomoże:P:P:P zajrzę jeszcze jutro Aha, Jagody - na kawę z Justyną się nie umawiałam, wcale się do mnie nie odzywa:P:P:P, a będę blisko, oj blisko, ale pocieszę cię, że późną wiosną wybieram się zwiedzać Twoje strony:P:P:P, może wtedy załapię się na faworki (mniaaaaaaam):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - ANI MI SIĘ WAŻ OPUSZCZAĆ TOPIKU!!!! BO PRZEZ KOLANO PRZEŁOŻĘ...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na faworki zapraszam po południu ponieważ rano pracuję (jak większość ;)) i dopiero po pracy pojadę je odebrać ale do 18 powinnam już się wyrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody i bardzo dobrze :) U mnie prawie bedzie po lunchu to sobie deserek zaaplikuje ;) Omego, baw sie dobrze nad morzem !!!!!! Wyciaglabym gdzies mojego na wiosne..ale od maja kiedy jest najladniej mam zakaz opuszczania NY ;) Wiec pewnie wakacje w trojke beda dopiero :) Z reszta oszczedzam urlop na pobyt z mala, bo w tym chorym kraju gdzie placi sie tak ogromne podatki ( tak, tak...to nie tylko w Polsce sie duzo placi :( ) nie ma zadnej opieki socjalnej. Ostatnio sie dowiedzialam, ze nalezy mi sie 12 tyg zwiazanego z urodzeniem dziecka wolengo od pracy - nieplatnego !!! Przez ten czas sama musze pokrywac moja czesc wydatkow zwiazanych z ubezpieczeniem medycznym( bedzie okolo $400/mies za rodzinke) a firma zaplaci mi ich czesc. I tyle ze po uplywie 12 tyg. firma musi zapewnic mi powrot na to samo stanowisko za te same pieniazki :o Chociaz to nie znaczy ze cie nie moga zwolnic np. po mieisacu bo przychodzisz niewyspana do pracy. Szkoda, ze USA to nie Anglia pod tym wzgledem...Jeszcze nie wiem jak to sie rozwiaze wszystko, bede cos kombinowac na pewno..Polak potrafi, no nie? Dobranoc, lece mezowi zrobic obiadokolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki dziękuję za pamięć :) całuski dla was wszystkich, moje przeprosiny pewnie i tak nie będą przyjęte, ale u mnie nadal pod górke :( czytam was cały czas i może poprawie tabelke Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................13........ ................22.02 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa..........31.......................26......... .............05.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................22......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................16 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................11...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................11........ .. ............ok 26.08 BETTY83..........24.........................8........... ......... .ok.01.09.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w mrozny poranek🌼 Zatesknilam za filizanka kawy,a jak kawa to i kafe, jeszcze do szczescia przydalyby sie te faworki, ale poczekam grzecznie do wtorku i pisze sie na ten zlot pozeraczy faworkow u Jagody:P ja przy kompie a M na spacerniaku z Amela, krolik fika koziolki ku radosci swojego Pana:D:D:D:D:D Omega_____jak ja tesknie za morzem, zawsze kochalam nasze polskie balwany i jak widac wybrzeze przynioslo mi szczescie:D W tym roku niestety nie pojade latem jak zwykle to bywalo, Groszek bedzie juz duzy i nie bede mogla ryzkowac takiej podrozy, dlatego kieruje do Ciebie olbrzymia prosbe, pozdrow morze od nas.....jakby nie patrzec miejsce poczecia mojego kochanego Grosia:D Jagoda_____ja nie wiem jak ty sprostasz takiemu wyzwaniu ....tyle sie glodomorow szykuje do ciebie...... a co BS to bedzie punkt zwrotny, zobaczysz.....dzialasz, wkladasz serce w to dzialanie, to sie wroci w postaci cudownej Boroweczki👄 Telesforka______ja tez nie zamierzam wazyc kazdego slowa, przeciez znamy sie juz jak lyse konie i wiadomo,ze mamy roznie zdania na pewne sprawy i taki wlasnie ma sens bliska zazylosc, ktora nas tu polaczyla:D Voltare_____czekam wiec z wielka niecierpliwoscia kiedy dolaczysz do mnie na te wysnione L4 z wiadomego i tylko jednego slusznego powodu....przyjscia na swiat malego Voltarka...... Milka_____fajnie,ze sie odezwalas, zagladaj czesciej,m przeciez my tutaj o Tobie myslimy, nie dalej jak w czoraj wspominalysmy cie na wspolnych plotach z Jagoda I surfitka Surfitka_______ja juz tez nie moge sie doczekac MIchalinki......pogilgaj cudenko w pietke👄 Justa, Aisza, Nelcia, MIMI, Mezatka, Fasolka, Monis, Betty, 🌼 Ryba_____tesknimy:(wpadnij chociaz i daj zanc co z franca@?a moze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Malolepsza - nie ma nic lepszego z rana jak kawa i kafe :) Surfitka - masz rację chory kraj żeby nie można było spokojnie z malutkim dzieckiem pobyć? Milka - ta górka to już prawie Himalaje, ale kiedyś trzeba zejść do doliny cały czas pod gorę nie da się iść. 👄 Ja popołudniu wybieram się do kina na lejdis - zobaczymy czy warto ;) Testosteron bardzo mi się podobał może i tym razem się nie zawiodę. Milej niedzieli wszystkim życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagopda_____no to czekamy na recenzje, ja tez sie wybieram na lejdis, milej zabawy w takim razie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki niedzielna kawa już prawie wypita...słoneczko nawet dziś świeci u mnie i tak ładnie...otworzyłam okno i ptaszki jakieś mi nawet przyśpiewują..:) tak tęskno mi za wiosną i ciepełkiem...nie macie pojęcia....a może macie... a jak u was...czy przy niedzieli macie już z rana jakieś otymistyczne akcenty??? Jagody - zatem po południu jestem u ciebie na faworkach...tak nas skusiłaś tymi smakołykami, że jak widzę prawdziwy Zlot Czarownic z tego wyjdzie..:D:D buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny podpisuję listę obecności🖐️. Ja już też jestem po śniadanku i kawusi ,dzisiaj zostałam obsłużona przez mojego M.Chyba same wiecie jak to smakuje gdy zostanie to podane do łóżka:P:P:P Już się cieszę na wtorek ,czuję już zapach i smak faworków mniam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje dezercja to zly pomysl i niepotrzebnie sie zdenerwowalam... nie wiem czemu bylam taka rozdrazniona - nie Nelcia nic mi nie zrobila :P Najwazniejsze jest przyznac sie do bledu a nie isc w zaparte jestem zolza do kwadratu i tyle teraz macie probke jaka ja w ciazy jestem -nie do zniesienia Najmocniej przepraszam Surfi 👄 nie gniewaj sie na mnie ja juz wystarczajaco na siebie jestem zla... Reszte dziewczyn tez przepraszam i chetnie nastawie Omedze tyleczek niech wali ile wlezie moze ta zlosc ze mnie ucieknie... no i oczywiscie faworkow nie opuscze za nic w swiecie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza - aaaaaaaaaaaaaaaaaa to tu Cię mam - faworki górą ;) Kochana my to pikuś ale jak się będziesz tak bez powodu złościć to nie wiem czy to Twój M wytrzyma???? My możemy zabrać zabawki i sobie pójść z topiku (bardzo zły pomysł) ale co ma począć M - do mamusi wrócić???? Oj miałaby teściowa o czym mówić ;) :P Koniecznie muszę zadzwonić do mamy żeby zrobiła większa porcję bo się niezła imprezka kroi. Tym razem to mi nerw naruszono z samego rana. Wyobraźcie sobie, ze zostałam posądzona o kradzież zdjęć na allegro -szlak mnie trafił 😠 Niby skopiowałam sobie jedno zdjęcie z aukcji jakiejś dziewczyny???????? Taaaa nie miałam nic innego do roboty tylko wszystkie zdjęcia są moje a jedno ukradłam. Mam nauczkę na przyszłość, zawsze zdjęcia podpisuję znakiem wodnym a tym razem tego nie zrobiłam i afera. Dziewczyna na mnie napadła że o mało zawału nie dostałam a na domiar złego straszy mnie zablokowaniem konta, prokuraturą itd. Mówię wam afera. Wiem, ze mi nic nie może zrobić poza straszeniem bo jej zdjęcia nie były w żaden sposób zaznaczone a jeżeli sprzedaj sie dokładnie taka samą rzecz to zdjęcie detali zawsze będzie takie samo. Chyba panienka się wkurzyła bo jej potencjalnych klientów odebrałam. Nawet nie mogę wysłać maila z wyjaśnieniem bo ma zapchaną skrzynkę i wszystkie wiadomości wracają. Dziwny jest ten świat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody________powiedziałaś już mamie ile musi faworków upiec?:P:P:P Bo wiesz nas jest dużo, a słodkości każda z nas lubi,pozdrów mamę🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody_________mój żięć to ma święte nerwy:P:P i musi że swoją żonką wytrzymać👄 ale mamy nadzieję że po urodzeniu dziecka Aiszy wszystkie złosci przejdą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Skarby 😘 Wpadam na chwileczke z rana, bo moze mi sie uda meza na ogladanie lozeczka dzis wyciagnac ;) Pozdrawiam wszystkie serdecznie i milo mi ze jednak jestesmy w komplecie :) Aisza, ja sie nie gniewam, sama czasem jestem raptus :p Chociaz moze na szczescie dla mojego spokojnego meza mniejszy wukan niz ty ;) Dobrze, ze wrocilas 🌻🌻🌻 Podlaskaj brzusio od cioci ❤️❤️❤️ i zlap wirtualnego buziaka od Michalinki dla twego malenstwa. Jagoda, ja juz sie nie moge doczekac domowych faworkow..bo tylko takie lubie :) A ciekawie masz z tym zdjeciem :( Nie przejmuj sie tylko tym i pamietaj co jest najwazniejsze i co beziesz robic juz jutro :D Malolepsza, poglaskaj groszka :) Nelcia 😘 Telesforka, no ciezko wazyc kazde slowo i tez czasem bez zastanowienia pisze o tym co mi slina na jezyk przyniesie. :P Fasolka, tez bym chciala juz wiosny 🌻 Milka, dziewczyno pisz !!!! Zmykam na sniadanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza, no i było tak od razu! Jednak \"matka\" ma jeszcze autorytet, prawda?:P:P:P:P:P:P Która z was mówiła, że chce mieć córeczkę o imieniu Alicja?:P:P:P, a teraz się wymiguje??? Mówię wam do zobaczenia w czwartek wieczór, mam nadzieję, że pogoda będzie sprzyjała spacerom, bo czemu innemu to na pewno:P:P:P I koniec z kłótniami!!!!! Przynajmniej na ten tydzień:P:P:P macie być grzeczne, Nelcia dopiluj te nasze urwisy, zostawiam cię samą... ale wrócę:D:D:D:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh....ależ tu dziś spokój...taka cisza jak makiem zasiał...zaledwie kika wpisów.. .....ale dobrze, że jesteś Aisza...:) Omega - miłego wypoczynku, spacerków i nawdychaj jodu za nas wszystkie...:D surfitka - Michalinka jest piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega_______będę pilnować naszych urwisów a jak będzie coś nie tak to przez kolano i klapsy będą:P:P:P Życzę ci przyjemnego wypoczynku🌼🌼. Wracaj szybko do naszej gromadki:D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! No i tak ma zostac-ten komplet kobietek,a jakby zmieniac to oczywiscie w druga strone-czyli kazda podczytujaca mile widziana.🌼 U mnie piekna pogoda-az sie chce gdzies ruszyc-no i wymyslilam sobie ze wlasnie mam wszystkie okulary przeciwsloneczne podrapane i przydalyby sie nowe-wiec moze gdzies sie ruszymy.Potem do brata na posiadowke i po niedzieli. Jagody-no ludzie sa rozni ale nie zabieraj im zdjec:Pnawet jesli swoich masz pod dostatkiem:):D:D:)I masz nauczke zeby podpisywac coby potem sie nie denerwowac niepotrzebnie. Malolepsza-no w wakacje na dodatek bedziesz sama z Groszkiem rzadzic w domku wiec chyba lepszy pomysl siedziec na czterech literkach w domu. Surfitka-no dzis taki dzien ze trzeba T gdzies wyciagnac a kazdy pretekst(zwlaszcza zwiazany z Waszym Wielkim Malutkim Szczesciem) jest dobry. Omega-ja na przyszlosc rozpatruje Ale(;))Baw sie dobrze nad morzem. Nelcia-kawka od M najlepiej smakuje. Fasolka🌼 Milka-jedziemy na tym samym wozku-nie smuc sie. Wszystkie niewymienione po 🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babolki ja zmykam, pooglądam dziś TV, posiedzę z miom T. potulimy się i będzie milusio..:p wam spokojnego wieczorku życzę Kochane i słodkich snów na później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×