Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Omega_____duzo siodemek, fajnie:P:P:P:P:P Jagoda___co za babsko......co handel wyprawia z ludzmi:p Aisza_____no i pieknie........odrazu lepiej🌼kazda czasem ma nerwy na wierzchu, jestesmy kobietami, a teraz w dodatku z totalna burza hormonalna......fajnie ze masz taka fajna mame, zachowala zimna krew:d ja mam dzisiaj koszmarny dzien, cala niedziele Groszek mi nie odpuscil ani chwili, nie zlicze ile razy mialam spotkanie z wielka biala sluchawka, pamietacie jak marzylam zeby miec mdlosci, wymioty, czuc sie fatalnie....tylko zeby byc w ciazy, no i mam co chcialam, jednak marzenia czasem sie spelniaja:P:P:P.......a tak serio probowalam juz wszytkiego zeby mi troche odpuscilo, nic nie pomaga, wiec chyba jedynie pozostaje mi pzreczekac......ale najwazniejsze,ze Grosiu rosnie i z nim jest wszytko w porzadku, reszte to ja wytrzymam:D:D:D milego wieczorku, weszlam zerknac co u Was.....no i myslalam,ze Jagoda da cynk odnosnie Lejdis, ale pewnie jeszcze nie wrocila z kina....szczesciara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak szaleć to szaleć - dodałam jeszcze jeden:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, trochę poszalałam, ale... raz na jakiś czas się należy:D Malolepsza - a kto mówił, że marzenia się nie spełniają???? Jak się bardzo chce, to się spełnią:P:P:P, ale tak na poważnie, to ci nie zazdroszczę, bliskie spotkania z białym przedmiotem nigdy nie bywają miłe:(:(:( ale już niedługo powinno przejść:) Sama jestem ciekawa jak wrażenia Jagody po Lejdis - sama się wybieram:D:D:D a teraz ide się pakowac, do piątku dziewczynki, no może zajrzę w czwartek wieczorkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega_____moze sie opalisz troche???:P:P:P:P nalezy ci sie wypoczynek.......wiec udanego wypadu.....duzo slonca👄 Jagoda_____czekam z niecierpliwoscia na ta relacje a teraz lece na bliskie spotkanie....ciekawe czu ja od tego jakiegos wytrzeszcu nie dostane......lece.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane tez poszłam na "lejdis" a obejrzalam \"butelki zwrotne\" ciekaw jestem opini Jagody, ale zawrzało na topicu, no tego jeszcze nie było! na faworki i ja się piszę!!! malolepsza - współczuję i zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem :D:D:D Omega - nowe suwaczki bomba :D Malolepsza - bądź dzielna a nagroda będzie cudna ;) Surfitka - coś nie zrozumiałam - co mam robić jutro. Telesforka - panienka to sobie może najwyżej pogadać o jaki ma dowód, ze to jej zdjęcia???? Ja swoje szybko podpisałam i podmieniłam i teraz to ja mogę ja straszyć, ze wzięła ode mnie ;) ale do rzeczy :D - MARSZ DO KINA - WSZYSTKIE!!!!!!!! Uśmiałam się do łez, całe kino tak się śmiało, że czasami tekstów nie było słychać. A na wspomnienie tekstu \"to jednorazowe turne\"to jeszcze teraz M się śmieje. Ale nie powiem o co chodzi musicie same zobaczyć film. Piotr Adamczyk pomimo mało męskiej roli - cudowny. Kiedyś nie lubiłam tego aktora ale od jakiegoś czasu uważam, że jest super, bardzo wszechstronny. Tomasz Kot jak dla mnie boski :P Filmu się nie da opowiedzieć, dużo akcji, śmiesznych tekstów i babskiego myślenia. Warto, warto i jeszcze raz warto. Zupełnie inny niż testosteron ale mi się podobał. Jedna rzecz, która mi nie opowiadała to przeklinają na potęgę, ja inwektyw nie używam i to mnie bardzo razi a zwłaszcza w ustach kobiety. Jest jeszcze druga kwestia, która dla nas staraczek nie jest taka śmieszna jak dla osób, które nie przechodzą tego całego zamieszania związanego z kłopotami w staraniach o potomstwo. Mimo tych dwóch ostatnich niuansów - warto było zobaczyć film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - butelki zwrotne to chyba takie bardziej ambitne kino????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"butelki\" to czeskie kino, takie typowe, moi znajomi odradzali lejdis, no i teraz zaczynam zalowac ze nie poszlam :) no nic, w takim razie pojdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - ale to że mi się podobało to nie wszystkim musi. A oglądałaś testosteron - co prawda lejdis jest zupełnie innym filmem ale mi się podobały oba - a może ja mam pospolity gust :P ;) Mnie film ma odprężać a myślenie zostawiam na inne okazje, chociaż to nie jest tak do końca, ze lekkie filmy nie dają do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testosteron widziałam, film i byłam tez w teatrze na sztuce, podobało mi się i jedno i drugie, takie pozytywnie groteskowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - w taki razie w następny weekend idziesz z M do kina na lejdis :D Malolepsza - a Ty tak się niecierpliwiłaś i przepadłaś. Czyżby Groszek dawał Ci popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Omego baw sie dobrze !!!! Licze na jakies piekne, nowe zdjecia :) Malolepsza, nie zazdroszcze. Mnie na szczescie te spotkania ominely..a tobie juz wkrotce powinny odpuszczac.Na pewnie marne pocieszenie - samopoczucie w II trymestrze zmienia sie zdecydowanie na lepsze :) Jagody..no jak to co? A co powiedzialas wczoraj? Dzwonic do kliniki? ;) Ani 🌻 Fasolka 😘 Telesforka, no i jak nowe okulary? A pogoda faktycznie dzis wiosenna :) Nici z ogladania lozeczka. Moj maz nie mial ochoty dzis nigdzie dalej jechac, skoczylismy tylko na zwykle \"domowe\" zakupy do spozywczego i warzywniaka i na posiadowe do szwagra ;) Zrobil mi dzis jakies zdjecia bo mu \"mamusia\" kazala ;) Musze zobaczyc co z tego wyszlo, bo z 20 przez niego robionow ja wybieram 2 do uzytku zewnetrznego :P Jak cos znajde to przysle :) Pozdrawiam i do jutra 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka!U mnie z okularami tak jak z lozeczkiem dla Michalinki-moj T tez nie mial ochoty sie nigdzie ruszac-skonczylo sie na piekarni,spacerze do parku(takim niedlugim) i posiadowie u brata-niby obejrzec superbowl ale w sumie po to zeby sie spotkac bo kogo poza rodowitymi Amerykanami obchodzi superbowl:)Nawet jeszcze nie wiem kto wygral. Malolepsza-skopiuje Cie i tez napisze ze chcialabym miec takie bliskie spotkania z powodu malenstwa. Jagody-Moze beda tu grali Lejdis to pojde bo recenzja super. A teraz zmykam do lozeczka bo juz po @;) Milych snow😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie wiem jak u Was ale u mnie piękna pogoda, dość mroźno ale słońce jest cudne - ja chcę wiosny!!!! :D:D Czekam na bociana ;) Surfitka - oczywiście, ze pamiętam tylko w chwili jak czytałam twój wpis nie wpadłam, ze to może o to chodzić - pomyślałam raczej o faworkach ;) Dziewczynki zrobiłam właśnie pierwszy ważny krok - umówiłam się na wizytę w BS - 23 luty godz. 9 - niech się dzieje wola nieba :D:D Mam mega stresa ale i nie mogę się doczekać tego co będzie dalej. Miłego dnia wszystkim życzę, zmykam do pracy, rany dzisiaj aż do 18 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane babeczki! Długo nie pisałam ale same wiecie;) świata nie widzę poza Natalką:D Więc tak malutka jest bardzo ghrzecznym i pogodnym bobaskiem, mało płacze, przesypia całe noce z przerwami na karmienie. Karmie piersią mała ładnie przybiera na wadze. Od wczoraj zaczyna się świadomie uśmiechać i gadać-słodkie to bardzo, aż łezka się w oku kręci. Dziewczynki jestem taka szczęśliwa! Teraz dopiero moje życie jest pełne. Kocham ta małą istotkę ponad wszystko!!! To niesamowite jak zmienia się kobieta mając dziecko. Czytam was codziennie i bardzo wszystkim kibicuję. Wierzę w to, że za chwilę każda będzie w ciąży, a potem na topiku będziemy rozmawiać tylko o kupkach;) Malolepsza twój groszek jest juz coraz większy❤️ Co do mdłości to s[próbuj mleka i migdałów. Koniecznie pogłaszcz brzusio❤️ Surfitka Michalinka to już bardzo duża dziewczynka i jaka śliczna! Buziaczki od ciotki. Jagódko dobrze, że coś się ruszyło i wierzę, że już niedługo do Ciebie również zawita bocian. Dziewczynki muszę uciekać bo mała płacze. Pozdrawiam i ściskam wszystkie bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na www.mimi1981.bobasy.pl zamieściłam nowe fotki Natalki. Życzymy ciotkom miłego oglądania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Surfitko-własnie oglądam zdjęcia twojej Michalinki,jaka ona już duża i pysie ma takie śliczne,rośnie jak na drożdżach.Dziękuje za zdjęcia wyglądasz prześlicznie!!!!!!!!!!!🌻❤️i głaskanko po brzusiu od cioci ,wiesz ,że mam duży sentyment do imienia twojego skarbu. Justynko M-całuski dla Ciebie i Twojego królewicza👄 Pozdrawiam resztę koleżanek i trzymam kciuki za Was!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, melduję się w poniedzałek.... MIMI - Natalka taka słodziutka jest...:) dużo zdrówka dla Ciebie i maleńkiej...:] telesforka - ja też noszę okulary :) Jagody - spokojnego dnia w pracy, do zobaczenia po twoim powrocie do domu..:) Malolepsza - trzymaj się dzielnie podczas spotkań bliskiego kontaktu, dla Groszka warto...ja też bym tak chciała.... buziaczki dla całej reszty klanu :-* Omega zaszalała :P ale mi się podobają jej suwaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Gdzie jestescie? Mimi, Natalka przecudna :) Jak ona fantastycznie sie usmiecha :) Widac, ze jest wesola dziewczynka :) No i juz nie wspomne, ze rosnie jak na drozdzach :D Jagody, niecale 3 tyg i sie cos wyjasni..przynajmniej moze powiedza ci co beda z toba robic. Super :) Fasolka :) Wieczorem podesle ci zdjecia brzuszka, bo nie mialam cie w adresach i nie poszlo do ciebie :) Telesforka, Nowy Jork wygral :D Tak przynajmniej w pracy mowili, bo mnie to wogole nie bierze ;) No i po lunchu ;) Wszystko u nas gra, jestem w nowym pokoju z oknami :D:D:D Mam piekny widok na migajace billboardy na Times Square :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka ja jestem obecna...spradzam co jakiś czas zagęszczenie na naszym topicu...:P - o dzięki Kochana - w takim razie czekam na zdjątka od ciebie, buziaki łap cały czas siedze na komputerze - zmuszam sie do kompilacji mojej pracy :( grrrrrr idzie mi tak jak syzyfowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dopiero doczłapałam do kompa;) Niektórzy to mają szczęści i odpoczywają nad morzem, wdychają jod a niektórzy tyrają ;:P Mimi - Natalka cudna i jaka już duża? Cudze dzieci szybko rosną. Surfitka - czegoś sie na pewno dowiem, oby to były pozytywne wiadomości, zresztą innych nie mam zamiaru słuchać. Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie i idę poleżakować bo ledwie żyję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia nadmorskie z Juraty:D:D:D miało być 3miasto, wyszedł półwysep:P pogoda świetna, jak jechaliśmy świeciło cały czas słoneczko, teraz byłam na tarasie - jest mroźno, gwiaździste niebo, słychać szum morza - rewelacja:D:D:D:D:D już wiem, że żal będzie wracać:P:P:P netu miało nie być, ale komp mojego M ma jaki dopalacz do wifi, tak więc odbieramy w pokoju:D:D:D:D więc chyba będę w miarę na bieżąco, mój własnie poszedł na basen, więc mam chwilę dla was:D Mimi - Natalka przecudna, słodziutka i ach i och:D:D:D:D wycałuj i wygilgocz od babci Pa dziewczynki, jak się da jutro zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszyskie kobietki i ich malenstwa.mam do Was pytanie o usg gnetyczne tzn ile ono kosztuje? i jeszcze jedno w ktorym tygodniu lekarz powinien zalozyc ksiazeczke lub karte ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×