Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

O dziwo, dzien bez bialej sluchawki, bardzo milo:D:D:D:D:D:D Surfitka____powysylam Wam zdjecia bez obawy,czekam az bedzie piekna aura i pojdziemy z M na spacer, moj swiezo upieczony fotograf nastrzela fotek z brzuchem, oj bidulo, fakt to sie musialas narobic z obrobka, jak wrzucilam to zdjecie na naszej klasie to po czasie dopiero zobaczylam, ze lekko niewyrazne, poglaszcz corcie.....a i jeszcze jedno, ja naprawde mam dystans do siebie, martwie sie tylko zeby naprawde nie za duzo wlecialo,bo chodzi jedynie o komfort w poruszaniu:P:P:P Telesforka____zdawaj leracje jak po zakupach, sama sie juz nie moge doczekac wiosny a najlepiej to juz lata i lekikich klapek, ktore sa moim ulubionym obuwiem:D Voltare______pamietam jak Surfitka robila bete, wtedy wszystkie na kafe wsrzymalysmy oddech, teraz bedzie podobnie, jutro o godzinie 15 cale kafe stanie bezzruchu, tylko nas nie trzymaj za dlugo w niepewnosci i daj odrazu znac, bo umrzemy tu na zbiorowy zawal Ani____a jak Ty przezylas bolesny powrot do pracy, czy ja cos przegapilam??? Jagoda___no nie mow, ze Ty z pracy jeszcze nie wrocilas???? Ryba_____Ty sie tez zlituj kobieto, przeciez czekamy na wiesci dla wszytkich po 🌼 Jeszcez nie chwale dnia przed zachodem slonca, bo ronie jeszcze moze byc, ale dzisiaj Grosiu lekko odpuscil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, powrot do pracy był truuuuudny, ale jak mi któraś z dziewczyn na naszym topicu powiedziała, moze nie na długo wracam, czy Ty w związku z INF miałaś jakieś L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Malolepsza - wróciłam przed godziną ale mój domowy serwisant grzebał w komputerze żeby wyjaśnić czemu ostatnio nie mogłam wchodzić na pocztę itd i nie mogłam nic do Was napisać. Voltare - nie masz litości :( i jeszcze z uśmiechem na ustach informujesz nas, ze w promieniu 10 km nie ma apteki :P Malolepsza ma rację czeka nas zbiorowy zawał ;) Ryba__lufa - nie trzymaj nas w niepewności :( Ani - widzę, ze lejdis Ci nie po drodze ;) a na projekt monster na pewno nie dałabym się mojemu M zaciągnąć, ja wolę lekkie kino :D Telesforka - szczęściaro nie dość, ze pogodę macie fajną to jeszcze zakupy a ja bidulka w pracy :( Dobrze,z ę to tylko raz na jakiś czas. Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄 i chwilowo się odmeldowuję, postanowiłam wyciągnąć M na spacer cały dzień przesiedział w murach i i mi jakoś tlenu brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani____po transferze, tzn w dniu transferu klinika wystawia dwa tygodnie zwolnienia, az do potwierdzenia ciazy, ja sobie zalatwilam juz zwolnienie troche wczesniej od mojego gina, takze bylam juz na nim przed tranferkiem, klinika wxczesniej nie wystawia bo do dnia transferu musi cie uwazac za osobe w pelni zdrowa...jak widac ja juz z niego do pracy nie wrocilam:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dczego i Tobie zycze a wlasnie od kiedy konkretnie zaczynasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda____przed godzina powrot w niedziele z pracy.....jestem pelna podziwu, .....no wiem taka robota, mam tylko nadzieje,ze studenci nie wykonczyli cie na amen, bo chyba wiesz,ze masz jeszcze dzisiaj zadanie do wykonania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to się w pracy nie ucieszą, zaczynam 15. marca, ale nie wierzę że się powiedzie, po prostu takie mam złe przeczucie, ja w przeciwieństwie do Ciebie widzę szklankę do połowy pustą :) nawet folik odstawiłam, właśnie, brałaś wcześniej jakieś specjalne witaminy? nic mi gin nie wspominał a zapomniałam spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani____posluchaj dobrej rady z mojej strony, bo naprawde bardzo dobrze ci zycze, napisze ci to w pkt:D 1)po pierwsze kompletny luz, zadnego schizowania, zadnego mycia szarym mydlem, poprostu bez wariowania, podejdz do tego tematu jak do normalnych staran, zupelnie normalnych 2)musisz wierzyc, chociaz troche byc do tego optymistycznie nastawiona, nie wiem jak to dziala, ale pewnie odblkowuje troche psychike, poprostu podejdz do tego tak,ze robisz wszytko,zeby byc szczesliwa, a jesli tfu tfu[w ogole takiej opcji nie zakladam, ale napisze ci jak ja myslalam]jesli nie wyjdzie, to znajdziesz inna droge, przygotuj sobie jakis plan awaryjny, bedziesz sie wtedy czula bezpieczniej, no i bedziesz czula ze robisz wszytko co w Twojej mocy 3)absolutnie wracaj do foliku, przciez chesz miec fajnego rumianego bobasa, wiec folik lykaj, bo to juz za miesiac bedziesz o tego bobasa sie starac, poza tym znowu bez schizowania, nie trzenba brac zadnych witamin, chociaz na p[ewno nieraz przeczytasz,ze dziewczyny juz przed programem biora witaminy dla kobiet w ciazy, bez sensu, wystarczy dobrze sie odzywiac, ja do tej pory nie biore zadnych witamin 4)od momentu kiedy zaczniesz stymulacje, zacznij dbac o siebie,zaczynasz hodowac komoreczki i tzreba myslec zeby byly one najlepszej jakosci, :) 5)nie mam recepty na to zeby przyspieszyc czas, a wiem doskonale jak sie on dluzy jak sie juz zacznie program, ale mialam swietny sposb, skup sie na sobie, to nie bedzie absotulnie samolubne jak w tym czasie poswiecisz czas zeby sobie sprawiac przyjemnosci, a jakm sobie poprawisz humorek, to i odrazu bedzie sie wydawac,ze czas jakos szybciej leci..... 6)wchodz na kafe, tu jest tyle fantastycznych, zyczliwych, kochanych kobiet, prawdziwy balsam na nerwy i cudownie jak czasem ktos postwai do pionu, ze juz nie wspomne o wszytkich rozmowach na gadu z w/w kobietami❤️ kochana oto cala moja recepta na sukces, spojrz na to wszytko prze rozwoe okulary, pomysl,ze idziesz ta droga po swojego rozowego, slicznego bobaska, po wasze ukochane dziecko, przeciez z taka argumentacja to musi sie uda zawsze sluze swoja rada[usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - nie wiem, no brak mi słów, ZAWSZE potrafisz człowieka na odpowiednie tory sprowadzić :) po stokroć dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare_____podczytalam cie na pragne........no powiedz sama jakie jest prawdopodobienstwo,ze drugi raz w zyciu bedziesz miala tak dlugi cykl???........ rany boskie zeschizuje do tej 15.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani - folik to Ty wcinaj profilaktycznie;) - 3 miesiące przed ciążą teoretycznie jest on jak najbardziej mile widziany:) A pozatym stosuj się do 6 "przykazań malolepszej":P i będzie ok:) jagoda - ale super rozkład dnia :D - całą słoneczną niedzielę w murach, a o 19:00 na spacerek - brrrr (u mnie -5°C i mgła) - ale jasne ruch jak najbardziej wskazany, mam tylko nadzieję, że na spacerku się on nie skończy;) Ryba - coś Ty dzisiaj jakiś strajk ogłosiła czy jak? A co do testów w supermarketach to pewnie są, szkopuł w tym, że przypominam jakiś czas temu zwiałam z miasta na wiochę, a tutaj niestety do dnia dzisiejszego supermarketu jakoś nie wybudowali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - zważywszy, że pierwszą @ dostałam w wieku 11 lat i 11 miesięcy....:D:D:D:D Nie chce mi się liczyć ile to cykli do dzisiaj:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare_____no dokladnie, ja tez nie zamierzam tego przeliczac, ale dodatkowwo cieszy mnie brak plamien:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - taaak - wstrzymuj, wstrzymuj - nie dotlenisz tylko Groszka i tyle z tego będzie:P Idę narazie wypełniać książeczki opłat (za mieszkanie i całą resztę) - niecierpię tego, ale K. się od tego miga jak może i zawsze spada to na mnie 😠 postaram się jeszcze potem zajrzeć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie do spraw urzedowych i oplat nie tykam, z reszta przeciez jestem w ciazy:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem przekonana, że będą dwie krechy, jutro kroi nam się imprezka topikowa :) moooocniej zaciskam kciuki, muuuusiało się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani____ja tez tak po cichu licze na jakis maly bal:D:D:D A ty moja droga uszy do gory👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, ze niebawem wszystkie przejdziemy do tabelki nr2 a potem do tej nr3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i to jest piekny plan:D:D:D:D:D:D:Dtak trzymac Ani, ja nie tylko mam nadzieje ale i pewnosc, ze tak wlasnie sie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam jakiś filmik obejrzeć, zainspirowałaś mnie Malolepsza do opisu :D dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani___i to jest Twoja pierwsza wizualizacja polaczona z afirmacja....inaczej nie bedzie🖐️ ja tez lece na clever bo poprostu uwielbiam prokopa i dorotke, superowa z nich para:D:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
hej dziewczynki! używała może któraś z was testy owulacyjne, mam pytanko bo przed chwilą zrobiłam i jedna kreseczka jest bardzo wyrażna a ta druga tak jakby w cieniu iniby jest ale b.lekko widoczna. czy to już płodne dni? pomóżcie proszę!!!!!!!!! czy te testy są coś warte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - u mnie co prawda +1,5 ale i tak zmarzliśmy.Właśnie sobie zaparzyłam zieloną herbatkę i nadrabiam zaległość i lekturze ;) Ja przez Ciebie nie będę się mogla jutro w pracy skupić, jak nic naopowiadam jakiś głupot na zajęciach ;) Ani - wiara w sukces to połowa sukcesu - dobrze to sobie zapamiętaj. A do szklanki to my Ci możemy zawsze wody dolać ;) Ryba___lufa - są tylko dwa powody Twojej nieobecności na topiku - po pierwsze pijesz bo się okazało, ze jednak nie masz wrogiego śluzu, po drugie pijesz bo Twój śluz wymordował armię R :( Kobieto daj znać jak wyniki bo osiwieję przez Ciebie. ANNA - może się mylę ale kreski powinny mieć taki sam odcień, więc w twoim przypadku owulka wciąż przed Tobą albo za Tobą, to zależy, który dzisiaj masz dzień cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff - książeczki wypełnione - malolepsza u nas to ja jestem nadwornym wypełniaczem książeczek i nadwornym załatwiaczem wszelkich spraw urzędowych:P:P - K. co najwyżej pójdzie i zapłaci, pod warunkiem, że dostanie wszystkie książeczki wypełnione i poskładane w kostkę. I wątpię, żeby nawet moja potencjalna ciąża coś w tej kwestii zdołała zmienić:D Anna - ja w życiu się testami owulacyjnymi nie bawiłam - przyznam, że nawet moje zainteresowanie nimi było dość nikłe - więc nie mam bladego pojęcia jeżeli chodzi o odcienie kresek... Jagoda - tylko potem jak Ci studenci będą te głupoty na egzaminach powtarzać to nie waż się żadnego oblać!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
to mój 16 dzień cyklu z tym że nie są one do końca regularne bo raz 32 dni a raz 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA - to z dużym prawdopodobieństwem wciąż wszystko przed Tobą. Voltare - a jak oni mi udowodnią, ze to ja im takich mądrości naopowiadałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - a Ty nie wiesz, że teraz są modne podsłuchy i nagrywanie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×