Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Dzięki Ani. Przykro mi, że masz takie problemy z tymi jajowodami. Kurcze, ja się zatrzymałam, jak robiłaś badania krwi. Potem wydawało mi się, że czytam, co piszecie, ale widać, w jakim bylam stanie psychicznym, że nic nie pamiętam. Racja, powtórzę te badania i zobaczymy. Buziaki 👄 i trzymaj sie🌼 Fasolka, chyba dobrze trafiłas prosząc o mobilizację Jagodę :) Ode mnie mogłabyś co najwyżej usłyszec, że praca nie zając i może poczekać :) Dla każdej po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam i nie wiem, czy robić, czy od razu na tę inseminację pojść? Nie chcę już tracić kolejnego cyklu na kolejne badania, testy i nie wiadomo co. Z drugiej strony, też bez sensu chwytać się kolejnych złudzeń, jeśli okaże się, że nie ma szans na zapłodnienie. Póki co, jutro pójdę do lekarki i zobaczę, co ona powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu coś się dzieje z fafe. Najpier nie widziałam wpisu Ani (dlatego tak późno odpisałam), a teraz nie widze swojego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Rybeczko, a ja sadze, ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. I teraz jak juz znasz przyczyne niepowdzen latwiej ja bedzie ominac i wkrotce zamieszka w tobie mala rybka :D Jagody, zeby tak chcieli placic..a ja po prostu sobie te 2 godz wyjde jutro wczesniej z pracy :D Ani, to dobrze ze powrot do pracy nie byl taki trudny :) Z reszta na dlugo nie wrocilas ;) Fasolka, no ucz sie , ucz..i nie ma jak pokrewna dusza w "rodzinie" No i ciekawe gdzie reszta kolezanek ???? U nas dalszy ciag pracy :( mam na glowie duzy projekt ktory jak najszybciej chce doprowadzic do konca :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak calkiem mnie groszek nie uziemil w lazience:P:P:P Witajacie:D Ryba____zgadzam sie z dziewvczynami, ten wynik jeszcze o niczym nie przesadza, a swoja droga pamietasz ile razy rozmawialyscmy o IUI, to tylko da ci kopa, zeby przyspieszyc tez zabieg i tym sposobem wstrrzelic sie w 2008 bez sciemniania, przeciez wszytkie sobie obiecalysmy,ze 2008 bedzie nasz.....strasznie sie ciesze,ze wrocilas na topik:D:D:D:D:D:D:D Jagoda_____na szczescie dzisiaj ani razu nie bylam na rozmowie z bialym uchem, a swoja niebecnosc moge jedynie uspr zakupami, rano jak sie M obudzil cos wspomnial o aparacie, postanowilam kuc zelazo poki gorace i sfinalizowalam ten poranny majak:D:D:D:Da co....przeciez trzeba bedzie uwiecznic poczynania grosia jak tylko sie urodzi:D......byla proba generalna sprzetu i o zgrozo zobaczylam to o czym wiedzialam, jestem hipopotamem po koniec trzeciego msca ciazy.......sie przezciez nie powiesze, ale musze bardzo przemyslec czy wam slac te zdjecia slonia ktore dzisiaj M mi zrobil....pomysle:) Ani____fakt, dawno nie widzialam, az tak dlugiego posta od ciebie, o ile w ogole az tak dlugi kiedykolwiek byl:Pzachecam do bardziej wylewnego pisania:D Surfitka_____pogilaj Michaske:D Justa____ty pewnie juz nad Baltykiem, ja tam mam nadzieje,ze Ty niedlugo juz na stale w rodzinne strony, wszedzie dobrze ale w domu najlepiej..... Fasolka_____a tam,.......zrob sobie przerwe, nauka nie zajac:P Telesforka___👄se wyobrazasz jaki babsztyl😠 Voltare____sie panna opuscila, jakis raporcik na dzisiaj poprosimy! Omega____mam nadzieje,ze u ciebie nie leje Dla calej paki po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba____jasne,ze opinia lekarza bedzie wazna, ale ja na Twoim miejscu odrazu zrobilabym IUI....i troche nie kumam o tych zludzeniach i szansach na zaplodnienie, masz zdrowa fajna owulke, wiec szanse na zaplodnienie sa bardzo wielkie, jesl;i problem tkwi w sluzie, to na co czekac, leciec na IUI i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzilo mi o to, że po co na IUI, skoro się może okazać, że mam te cholerne przeciwciala we krwi :O No ale zobaczę. Tak naprawde to mam nadzieję, że w najbliższym możliwym cyklu, czyli w nastepnym pójde na to IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba_____bez czarnowidzctwa!!!!!!!!!!!! krzanic przeciwciala, nie masz i juz!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba_____sie juz od znamy nie od dzis i wiesz ze jak cos mowie, to nie zwykle, ale zawsze mam racje!!!! Nic sie nie martw kochana, przyj na 2008, we mnie masz kibica i szczerze wierze,ze w koncu sie uda👄 ja tam nie spoczne i bede tak dlugo marudzic, az calkiem pierwsza tabelka zniknie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.......ja mam tyle czasu teraz, wiec moge wznowic produkcje i w koncu zaczac od nowa paczki wysylac, takie nowe tegoroczne, moze beda bardziej szczeskiwe i jeszcze w dodatku mocno zawirusowane ciazowymi wiruskami:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Po pierwsze @ nie ma a dzień się kończy - może założę jakiś nowy topik z tego powodu - "myślicie, że jest szansa"?:P:P:P A tak serio to brzuchal lekko odczuwam, ale mimo to, choćby to miał być tylko jeden dodatkowy dzień nadziei - to i tak proszę wszystkie o trzymanie kciuków! Po drugie - zadzwoniła dzisiaj do mnie pani z laboratorium - jutro mam wyniki!:D Nareszcie! Malolepsza - no właśnie - poprzednia seria paczek wysyłana była chyba wybiórczo:P:P:P Do paru pań dotarły, a reszta chyba dopiero przygotowana do pakowania;) Malolepsza - co Ty nie wiesz, że niektóre lepsze aparaty to tak jak kamera w telewizji dodają po parę kilo?!:P Nie sugeruj się fotkami!;) Ryba - wszystko się da wyleczyć, tylko trza najpierw jakiś odpowiedni sposób leczenie na to coś znaleźć:) Nie zastanawiaj się tylko śmigaj na IUI - chwila leżakowania z halogenem skierowanym w Twoją stronę :P, koszty w sumie niezbyt wielkie, a za to jaki efekt może to przynieść! I nie nakręcaj się na żadne przeciwciała - starczy że ja się nakręciłam (z tym, że dopiero po 2 nieudanych IUI) i teraz już miesiąc wyników się nie mogę doczekać! Surfitka - projekty projektami - widać postanowiłaś Michaśkę od maleńkości do roboty przyzwyczajać;) Omega - Ty już chyba powoli powinnaś wracać z urlopu? Nie to, żebym była złośliwa z tego powodu, że jedni muszą zapierniczać do roboty, a drudzy sobie odpoczywają (i to jeszcze gdzie!:P) ale po prostu stęskniłyśmy się już tutaj za Tobą! Fasolka - oooo tutaj na tym topiku to faktycznie - od razu znajdziesz osoby, które Cię zmotywują do nnauki!:P:P:P To trafiłaś! :P zmykam na film - zajrzę może później (jak K. mnie wpuści:P ) 🖐️ i po 😘 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, mówisz - masz, kciuki zaciśnięte :) Malolepsza, przyślij najpierw do mnie te foty, to ci je podrasuje w photoshopie. Napisz tylko, ile kilko Ci odjąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I się problem rozwiązał:P A photoshop cuda potrafi czynić - wiem to z autopsji:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba - bo tak w ogóle to ja mam jutro do przechwycenia jeden pozatopikowy brzuszek (CC), ale ciiiii - to by w sumie nawet pasowało!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba__lufa - poczekaj co powie gin jak karze zrobić badania to zrobisz a na razie nie ma sensu się nakręcać bo to nie pomaga. Fasolka - chyba jednak dobrze Ci idzie kompilowanie bo zamilkłaś ;) Malolepsza - coś ściemniasz tym aparatem - nie mam żadnej nowej fotki ;) A na topiku odezwałaś sie dopiero jak Cię postraszyłam Omegą :P Omega - przepraszam, ze się tobą zasłaniam ale na Malolepszą nie ma lepszego sposobu :D Surfitka - to i tak dobrze, ze oddają te nadgodziny. Voltare - kciuki zaciśnięte :D raz żeby @ nie przyszła a drugi raz za jutrzejsze wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D poczytałam zaległości... Rybenko - kochanie witaj z powrotem:D:D:D:D a do SPA to tylko Bryza w Juracie:P:P:P a Pobierowo? jak tam bywałam to było zwyczajnie, a o SPA to nikt tam nie słyszał, ale to było kilka ładnych lat temu! Malolepsza - ja poprosze zdjęcia, i tak nie możesz się ze mną równać, ja jestem hipopotamica topikowa! A ty to najwyżej możesz dopiero zacząć aspirować do tego miana, a i tak mnie nie dogonisz:P:P:P:P:P:P Całą drogę z Juraty do W-wy lało i teraz też pada, i jest beeeeeeeeee! Ja chce słońca co świeciło nad morzem kilka dni temu!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale się zregenerowałam troszeczkę:D Na dobre zawitam jutro, trzeba się na nowo przystosować do tego, że trza samemu produkowac posiłki:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki! Umowilam wlasnie mezusia do lekarza:)Ale na razie mu sie upieklo bo dla nowego pacjenta to maja dopiero termin za 3 tygodnie-no ale przynajmniej juz zrobiony pierwszy krok.Pewnie znowu bedzie mial nadzieje ze moze jednak mu sie upiecze bo a nuz fasolka bedzie:):D A ja ledwo cos dzis zyje-jakas taka bez zycia-moze to te zmiany pogody. Ryba-chcialabym byc na twoim etapie-wiesz na czym stoisz a najwazniejsze ze nie jest to przeszkoda nie do pokonania. Fasolka-jak dziewczyna zrobila pierwsze wrazenie dobre to potem juz z gorki.No i kciukaski moje tez masz. Jagody-ty tez ze swoimi rogami sobie poradzisz-teraz nie bedziesz mowic wziac byka za rogi tylko wziac macice za rogi:D:P Surfitka-ja juz myslalam ze ty pracujesz na tytul pracownika miesiaca a ty godziny odbierac bedziesz:)Popukaj do Michalinki ode mnie🌼 Malolepsza-Twoj Grosio jest widac dosc konkretna osobka i jak przywalil z dolegliwosciami do mamuska poczuje-krotko a trescicwie:) No i slij te zdjatka jak wygladasz-na pewno przesadzasz z deczka.No i paczki tez slij Voltare-ja bym sie chetnie przestawila na taki topik-nie to zeby mi bylo tu zle ale zawsze moglybysmy gremialnie zmienic nazwe a tak niestety wciaz tylko staraczki.(tzn niektore)Ale tak na zapas trzymam kciuki. Omega-gdzie sie podziewasz? Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - eeeeeeeeeeeeeeeeeee to masz niezły straszak na @, tym bardziej trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - dobre 👄 widzę, ze moich starań ciążowych to kilka anegdotek będzie - zaczęło się od borówki, teraz rogi - aż strach myśleć co będzie dalej ;) Skoro badanie dopiero za 3 tygodnie to niech M robi wszystko żeby mu się upiekło ;) Omega - bo wzięłaś i wywiozłaś to słońce na północ a nam deszcz przywiozłaś - serca nie masz :P Oj mi też by się na stałe przydała taka pomoc kuchenna a tak to niestety sama rękawki zataczam i do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - w tak miłym towarzystwie to mogę i za straszaka robić!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mu powiem ze ma termin za 3 tygodnie a w miedzyczasie sa staranka to pewnie przez przyszly tydzienbede miec problemy z chodzeniem jak sie do roboty zabierze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, trzymam kciuki!!! Boże ja ich chyba przez najbliższy tydzień nie puszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko! podwojnie za Ciebie trzymam, po pierwsze i najważniejsze za brak @ a po drugie, zeby wynik z krwi był ok, znaczy ujemny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ja sie mam starac-jak ciagle kciuki zacisniete beda?Moj mezus chyba pomysli ze cos ze mna nie tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie, dzis jestem lepsza tzn. znacznie lepiej sie czuje :) Jest piekna pogoda, pewnie przyszl z Polski, sloneczna i wiosenna :D Voltare 🌻. Jak ja bym chciala aby w koncu ta franca o tobie zapomniala na najblizszy roczek !!!! Skoro jest male ziarenko ( a licze na to ze jest ) to mocno trzymam za nie kciuki :) Rzucam uroki odpedzajace wiedzme od ciebie ;) No i czekam na relacje z wynikow :) Jagoda i Rybka i moze do was tez ta @ 22 nie przyjdzie???? Jagoda, pojechalabys do klinki z pozytywnym testem ciazowym ;) A Rybka tez by chyba jakos zawiedziona nie byla :) Kochane najbardziej sie ciesze, ze ruszylo cos u was, bo najgorsze chyba jest nie wiedziec o co chodzi. Teraz przynajmniej naprawde bedziecie wiedziec o co chodzi i co mozna zrobic by to obejsc. Jak sie juz zna wroga to lepiej mozna go po prostu podejsc i pokonac :) A 2008 rok nalezy do nas dziewczyny i uwierzcie, ze kazdej sie uda :) Telesforka, a moze twoj maz z wrazenia wyprodukuje jakies \"geniusza\" co zechce zamieszkac w tobie na 9 miesiecy ;) To badanie naprawde nie jest takie straszne i moj najpierw bal sie, ale za drugim razem w klinice nie byl jakis przeszczesliwy ze musi zrobic, ale juz nie bylo czekania miesiacami na decyzje. Malolepsza, skoro urzadzamy zwierzyniec to ty jestes slonica..ja dzis bylam hipopotamem, lae widze, ze Omega mi zajela ;) Wiec sama nie wiem na co awansowac :P Jestem pewna, ze uroczo wygladasz jak kazda przyszla mamusia :) A ciekawe jak wyglada teraz Mezatka ? No i czemu sie nie odzywa? Aisza tez zamilkla, ale przynajniej bedzie miala piekna nowa szafe w domu :) A Nelcia pewnie jej pomaga wszystko ukladac :P Omega, Krociutki ten urlopik byl, ale lepszy taki niz zaden :) Fasolka, ale ty pracus jestes. Sciskam mocno kciuki za powodzenie jutro i oby te cycki bolaly na mala fasolinke ;) Justynka, po powrocie czekamy na relacje i zdjecia przystojniaka z jakze waznego dla niego dnia :) Mimi, buziaki dla ciebie i Natalki :) U nas wszystko po staremu. Mala sie znowu chyba przekrecila bo kopie mnie w inym miejscu i jakby mniej ja czuje przez to. Ale to co wyczyniala 2 dni temu to wogole szok. Moj brzuch na jakis czas przestal byc okragly, tylko mial takie bulwy :P A moj pecherz to byl jej najulubienszy obiekt zabawy :D Pozdrawiam wszystkich serdecznie 😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzieczyny jeszcze troszke i koniec koniec:D kompilacja idzie dobrze....już teraz mam 70 stron , a dodam że narazie odstepy miedzy wierszami pojedyncze :p a co to wyjdzie jak dam na 1,5.....DOKTORAT normanie a nie licencjat....hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×