Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

A od dlugich cykli i ogolnego \"zawieszania\" sie organizmu jestem ja :P Wiec Voltare bez czarnowidztwa, szkoda ze bety nie robia, nie doczytalam w poprzednim poscie. Jak dla mnie jestes w ciazy :) A co do tempek to moj rekord podniesionej z rzedu to cos okolo 30 dni :P Niezla faza lutelna, co ? W srode zrob raniutko tescik i mam nadzieje, ze chociaz cien drugiej kreseczki sie pojawi. A jak nie, to pewnie czeka cie jazda do Opola i tam juz zrobia ci bete :) Glowa do gory i pozytywne myslenie teraz, oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - skoro tak, to nie pozostaje mi nic innego jak czekać;) Poczytałam to, co napisała Diana na "Pragnę..." - jej test też wyszedł negatywny jakieś 4 dni po terminie@. Może faktycznie lepiej spokojnie uzbroić się w cierpliwość (chociaż już zdążyłam się poryczeć, a potem sama na siebie byłam za to zła!)... No nic - koniec gadania o testach i czekaniu! Powtórzę w środę albo dla pewności w czwartek rano - a do tej pory zero nakręcania się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare_____negatywny test jeszcze o niczym nie swiadczy, poki nie ma @ caly czas trzymamy kciuki, ja tez mam kolezanke, ktorej dwa razy wychodzily ujemne testy i sama jej mowilam,ze ciazy pewnei nie ma, a ta byla przekonana,ze to ciaza odczekala pare dni i co....i byly dwie tluste krechy, nie mam zadnego wytlumaczenia na tak dlugo nie przychodzaca@, nie wszytkie testy sa na tyle czule,zeby wykryc HCG, u mnie dla porowniania dopiero przy becie 134, wyszla blada krecha, a to juz spora beta, czekamy, no coz przyznaje,ze bardzo niecierpliwie.......❤️ jestem u mamy farbuje wlosy, wiec wybaczcie, ze nie po slowie do kazdej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare no cos ty?? test feralny czy jak? to niemozliwe zebys miala tak wysoka tempke ... mnie tez pierwszy wyszedl negatywny dopiero potem wychodzly pozytywne wez powrtorz najwyzej test za kilka dni jak nie masz gdzie bety zrobic 🌼 dalej trzymam kciuki nie lam sie jakis bubel chyba kupilas to jeszcze o niczym nie swiadczy ta tempka na ciaze wskazuje... czekamy dalej trzymaj sie kochanie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare a ja tam jestem pewna, że to ciąża! Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam - jesteście kochane - bez Was już bym chyba dawno u jakiegoś psychiatry wylądowała, a przynajmniej u psychologa;) No nic - dopóki nie ma @ jest nadzieja i tego się trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega 🖐️ - no mi chyba też tylko śmiech pozostał:P Bo przecież złościć się nie będę, bo na co? Przecież cały czas mi o to chodziło, żeby @ o mnie zapomniała... No to zapomniała! A że przy okazji i test negatywny wyszedł...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj aż się dobrze zagnieździ i nieco rozwinie - wtedy test pokaże!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-w razie czego polecam swoje uslugi-ale ze dziewczyny sa zawsze na posterunku to pewnie nie bedziesz musiala korzystac:) Ja tez mocno wierze ze to ciaza-ze na test za wczesnie ale mialam nadzieje ze trafie na bal. U mnie dzis zimnica ze nawet ladne slonko nie pomaga.Wczorajsze zakupy udaly sie super-kupilam sobie buty dokladnie takie jakie chcialam-sportowe ale takie nieduze.No i jeszcze swieczke zapachowa-\"bez\" no i troszke wiosny jeszcze tez kupilam;)-maja tu takie fajne wazony w sztalcie sloja-tylko nie zweza sie on ku gorze a ma male przeweznie od dolu-na tym przewezeniu opiera sie kratka plastikowa i na tym ulozone sa cepbukli tulipanow a na zamym dnie woda-tak wiec w wodzie sa tylko korzenie a cebulki na zewnatrz i mozna w domu patrzec jak rosna i rozkwitaja tulipany-jejku dzieczwyny nie macie pojecia jak brakuje mi Polski i roznych takich drobnostek-chocby jak zapachy ogrodu itp. Ani -rozchmurz sie-bedzie dobrze. Fasolka-jak tak poczytam o tych twoich kompilacjach to oddycham z ulga ze studia mam juz za soba:)No i byle jak masz z tymi dojazdami. Ja generalnie wierze ze wszystkie po jakims czasie pozachodzimy w ciaze ale to czekanie sie tak dluzy......Malolepsza co prawda miala dobre przeczucia w stosunku do mnie -tyle ze byleby sie sprawdzily;) Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega - bardziej się boję próby z kolejnym testem, niż pierwszej wizyty u ginekologa:P:P:P Idę na filmik - postaram się jeszcze potem zajrzeć:) PS. Malolepsza - jak fryzurka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare! najwazniejszy plan, sroda test - na kafe bal a reszta kolejno zeskakuje z tabelki, moooooge byc następna?! albo się chociaż do komitetu kolejkowego wpiszę :D chociaz marzec jeszcze mogę komuś oddać :) ale kwiecień jest mój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani - i to mi się podoba:D A spróbuj Ty mi zmienić za jakiś czas zdanie!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - nawet jak Ani będzie miała chwilę słabości to my ją wspólnymi siłami do pionu postawiamy :D Malolepsza - kto to widział tak długo farbę na włosach trzymać ;) taka jesteś rozgadana dzisiaj, ze trudno Ci w słowo wpaść. Ryba__lufa - a Ty pracownikiem tygodnia postanowiłaś zostać? Tak od poniedziałku, miej litość ;) Telesforka - następna zaszalała na zakupach, chyba wezmę z Ciebie i Surfitki przykład i w czwartek wyskoczę do wielkiego miasta ;) Tata ma wizytę kontrolną u swojego kardiologa to mogę się załapać na kierowcę ;) a przy okazji na zakupy z mamą wyskoczyć - o to jest myśl, tatę do lekarza i ewentualnie do działu z narzędziami w markecie budowlanym a my z mamą na zakupy.Grunt to dobrze wszystko zaplanować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka ciszaaaaaaaaaaaaaaa????? Dzisiaj ja robię za budzik????:P POBUDKA WSTAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 chyba jak Jagoda zarzadam dodatkowego lacza, M ost ciagle siedzi przy kompie dostac sie do niego graniczy z cudem:P:P wlosy moze nie wyszly takie jak sie spodziewalam, poniewaz moja farba ost jest kompletnie niedostepna, wiec pokusialm sie o inny odcien\"szampanski blond\"hahahaharzeczywscie wygladam szampansko, ale czy koniecznie blond, o tym nie jestem przekonana:P narazie musi byc, bo niby farbowanie wlosow w ciazy nie jest szkodliwie, jednak znowu nie bede wariowac z chemia zeby zmienic lekko odcien, najwazniejsze,ze nie wygladam juz jak babcia w ciazy, bo juz mialam taaaaaakie siwe odrosty:P nadal bardzoe mocno trzymam kciuki za Voltare, niceh juz w koncu bedzie ta sroda!!!!!!! przesylam moc👄👄👄 i zajrze jak bedzie wiecej towarzystwa nawet jakbym iala udusic chwilowo M,zeby moc sie dostac do kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niick___________Wiek___________ilośćcykli_______________data@ Jagody................32......................13........ ................22.02 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa..........31.......................26......... .............09.03 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................22......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................17 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................11...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................13........ .. ............ok 26.08 BETTY83..........24.........................10.......... . ...... .ok.22.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 o arny, ale mnie suwk z Groszkiem zaskoczyl, jeden dzien i taka zmiana:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wczoraj trochę popracowałam, ale dzisiaj już lepiej. Mam trochę więcej czasu. Voltare, trzymam kciuki cały czas. Mam nadzieję, że ja zaraz za Tobą wpiszę się w dolną tabelkę :) a potem Ani, tak, jak chciała :) Jagody, zapraszamy również. I wszystkie inne chętne :) Jako że wczoraj cały dzień (prawie 14 godz) spędziłam w pracy, to nie mam za wiele do powiedzenia. Na monitor już patrzeć nie mogę, ale dla Was robię wyjątek ;) Ani, ja w rzypadku innych to wykazuję naprawdę duży optymizm i to autentyczny. Rzeczywiście wierzę, że Wam się uda. Gorzej, jak myślę o sobie. Wtedy w czarnowidztwie mogłabym z Tobą spokojnie konkurować :) Malolepsza, myślałam już, co Ty robisz całe dnie na tym zwolnieniu, że tak rzadko zaglądasz. Ale już wszystko jasne. Jak tam włosy, bo słyszałam, że w ciąży to różne niespodzianki kolorystyczne wychodzą. Moja siostra od lat farbuje włosy na ten sam kolor, a w ciążach różne prezentowała odcienie :D Telesforka, zastanowiły mnie buty sportowe, ale takie nieduże :D Czyli, że mały rozmiar? :) Ja często zastanawiam się nad podjęciem jakiejś dalszej edukacji, ale zniechęcaja mnie te formalności: zdawanie egzaminów, pisanie prac, czyli cała istota studiowania :D Ale może od października jakoś się przełamię. Niestety, musze jednak zająć sięjakąś robotą dzisiaj. Pozdrawiam i czekam na dobre wieści, szczególnie od Voltare 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, widac po wpisie, że rzeczywiście mocno Cię musiał ten suwak zaskoczyć :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
hej dziewczyny! małolepsza mogę zapytać jak pomagałaś swoim pęcherzykom? proszę o odp. bo też mam z nimi problem ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niick___________Wiek___________ilośćcykli_______________data @ Jagody................32......................13........ ................22.02 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa..........31.......................26......... .............09.03 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................22......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................17 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................11...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................13........ .. ............ok 26.08 BETTY83..........24.........................11.......... . ... .ok.22.08-10.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla7
Witajcie, czy ja mogę się do Was zapisac???prosze... Odstawiłam tabletki, po 2 dniach miałam normalny okres , w tej chwili 17 dzień cyklu. Staram się o dzidzie ale nie wiem czy jest szansa w tym cyklu. temperatura ciągle 36,5 lub 36,6...nie wiem o co chodzi. A brzuch mnie od kilku dni strasznie bolał, Kłucie w jajnikach i bolesne piersi.Kochamy sie prawie codzinnie wiec tez już mam nadzieję że ise udało..ale chyba ta niska tempka o tym nie świadczy co>>?? zapiszcie mnie do tabelki proszę Milla77 miesiaczka ostatnia 27 stycznia cykl prób 1 całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla7
wiek 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA_____po pierwsze tzreba ustalic jaka jest przyczyna problemow z pecherzykami, i jaki jest konkretny problem z nimi, co u ciebie powiedzial lekarz???w moim przypadku pecherzyki rosly, ale przerastaly i nie pekaly w zwiazku z tym owulacji nie bylo,niw eidzielismy jaka jest tego przyczyna, chociaz teraz domyslam sie,ze akurat w moim przypadku przeszkadzala niedoczynnosc tarczycy, wczesniej nie wpadl na to lekarz, poniewaz TSH nie bylo powyzej normy ale bliskie 4, a to juz jak sie okazuje jest juz niedoczynnosc, ktora moze utrudniac owulacje. napisz cos wiecje, to moze cos podpowiemy co robic, zeby zjadlam na monitoringach cyklu:P Betty____wybacz kopiowalam tabelke i gdzies mi uciekla druga czesc Twojej daty ale jak widze,ze juz to poprawilas Milla77_____w tabelce wpisujesz date kolejnej spodziewanej@ i my tu robimy wszytko,zeby ona nie przyszla, tabeleczke skopiuj i wpisz siebie do listy:0 po odstawieniu tabsow, organizm plata rozne figle, aly my tu mamy szczesliwa mamuske, ktorej sie udalo w I cyklu staran:) Aisza🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Omega - ktoś musi towarzystwo postawić na nogi ;) Dzisiaj wypadło na Ciebie. Malolepsza - ten szampański kolor to zapowiedź zbliżającej się imprezki na topiku :D A podział łącza jest jak najbardziej wskazany, natomiast duszenie M to już niekoniecznie :P Voltare - paluchy nadal zaciśnięte!!!! Ryba__lufa - matko 14 godz. przed kompem to chyba już bym nic na oczy nie widziała? :( No tak studia bez nauki, kolokwiów, prac zaliczeniowych, ech....... marzenia ;) Betty - a Ty po zapałki do apteki wpadłaś? ;) Ani - czy Tobie też tak się czas dłuży, wizytę w klinice mam dopiero za dwa tygodnie a odnoszę wrażenie, że to jeszcze wieki całe. Ja już bym chciała działać 😠 Milla - witamy wśród staraczek :D A może sama spróbuj skopiować i wkleić tabelkę i się dopiszesz. A i jeszcze jedno w tabelce podajemy termin najbliższej @ nie tej co minęła, wtedy wiemy kiedy wybija godzina zero :D Ciąża z pierwszego cyklu po odstawieniu tabletek jest jak najbardziej możliwa - mam tu nawet żywy przykład. Jednak skoro to pierwszy cykl w walce o dzidziusia to życzę dużo zabawy i mało myślenia, co ma być to będzie. Uświadomiłam sobie, ze mój planowany na czwartek wyjazd wypada w Walentynki, ech będę musiała \"przekonać\" M żeby mnie puścił. Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla77
niick___________Wiek___________ilośćcykli_______________dat a @ Jagody................32......................13........ ................22.02 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa..........31.......................26......... .............09.03 Milla77.................30........................1.......................24.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................22......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................17 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................11...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................13........ .. ............ok 26.08 BETTY83..........24.........................11.......... . ... .ok.22.08-10.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda_____my to mamy jednakowe mysli, jak widac po poscie do milli:P szampanski kolor jest jak wyprany szatyn, ale pewnie tez ciaza wplywa na efekt koloryzacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla77
Dziewczynki czy Wy mierzycie temperaturki? jak to z tym jest bo nie wiem, rano mam zawsze niską , a jak wróce z pracy to 37,00. Czy można się na tym opierać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
hej! ja mam podwyższoną prolaktynę i prawdopodobnie wogóle nie mam owulacji mierzę teraz temp. i biorę bromergon 1 tabl.na noc jak narazie cykle bardzo nieregularne 40- 50 dni. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×