Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

witam was Dziewczyny ja dziś jak nigdy wstałam rano :) kto rano wstaje temu pB daje... serio to musialam jeszcze zrobić zakończenie do pracy mojej... :D:D:D:D:D SKOŃCZYŁAM :D:D:D:D:D:D zrobiłam 1,5 odstepu między wierszami i wszystkiego wyszło 105 stron...teraz pozostaje mieć nadzieję że się spodoba i że nikt mi jej nie cofnie.... dzis mam tą rozmowe wiec trzymajcie kciuki !! a po południu wyjeżdżam na cały weekend do szkoły i wracam w poniedziałek rano...tak że dopiero wtdy się odezwę...i powiem wam wszystko co i jak z pracą licencjacką, wyniki rozmowy i jak tam moje cycki bolące i tego efekty .... bądźcie grzeczne babolki.... buziaczki dla każdej z was i do zobaczenia w poniedziałek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo babolki moje kochane !! szafa juz stoi ale mam tak dziewczyny dosc ze szok prawie 9godz ja robili pozniej pojechalismy na 20 z M do kosciola bop popielec byl no i skonczylo sie tak ze mezus mnie z jakas babka wyprowadzal z kosciola bo mi sie tak slabo zrobilo ze nawet nie wiem jak sie na dworze znalazlam... w domku wyglada juz powiedzmy ze dobrze :) jeszcze troszke zostalo :) powiem wam na poczatku jak mnie cos laskotalo w brzuchu to mysle dzidzia czy co sie dzieje ale od dwoch dni tak mnie gilgocze ze szok z prawej strony jest dzidziolek i normalnie nie moge sie na pracy skupic tak mnie laskocze :) takie dziwne to uczucie jakos laskocze i laskocze brzuszek tylko ze od srodka i jak ja sie mam podrapac :) voltare kciukasy trzymam mocno zacisniete wez dziewczyno zrob test albo cos bo nie wytrzymam :) rybciu spokojnie zrob jeszcze raz badanko i wtedy juz sie upewnisz co i jak a jakby co to juz wiadomo z czym nalezy walczyc 🌼 betty bardzo sie ciesze ze badania wyszly dobrze tak trzymaj :) fasolka trzymam zacisniete kciuki tylko jak ja pracowac mam co? :) malolepsza jak tak czytam to dziekuje dzidziolkowi ze mnie te przykre spotkania z wc ominely :) po tobie widze co to za paskudzto jest trzymaj sie dzielnie kochana🌼 jagody🌼milka🌼telesforka🌼niepokorna🌼ani🌼 pokemonowa🌼 surfi,monis,mezatka, glaskanko obowiazkowe :):):) omega👄 nelcia👄 wlasnie nelcia mamuska czemu sie nie odzywasz do dziewczynek co???? no i jeszcze tabeleczka :):):):):) Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................13........ ................22.02 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa..........31.......................26......... .............05.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................22......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................17 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................11...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................12........ .. ............ok 26.08 BETTY83..........24.........................10.......... . ...... .ok.22.08-1.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze poprawilam stopke ale jak sie cos zmieni to juz zostawiam i nie zmienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki!!!!!!!!!!!!!! Aisza ma już szafę zrobioną i faktycznie miała dużo sprzątania,więc teraz napewno się odezwie do was. Mnie jakaś heksa wlazła w plecy i boli jak cho.......ra,wiecie starzeją sie mnie już nawet pogoda nie odpowiada:P:P:P,JA CHCę LATO to może wtedy będę miała więcej energi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
czesc dziewczyny pozdrawiam wszystkie razem i z osobna u mnie bez zmian nadal meczy mnie grypa @ brak nie wiem dlaczego ostatnio mialam zero stresow i przychodzila mi miesiaczka od ostatniego porodu jak w zegraku co do godziny test ktory robilam 5 wyszedl ujemnie po niedzieli skocze do ginka.Czytam was na bierzaco bardzo sie ciesze ze nasze oczekujace sa szczesliwe zycze duzo zdrowka i zdrowych bobaskow,starajacym duzo szczescia nosy do gory i na nas kiedys przyjdzie czas caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
nelciu ja tez bardzo kocham lato zawsze milej kiedy swieci slonko :)dzis u mnie niesmialo wyglada slonko mam ładna pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokemonowa___idz na bete, bedziesz wiedziala na sto procent czy to ciaza, po co czekac, zycze wysokiej bety,👄 Voltare_____i mam nadzieje,ze ta franca@ nie przyjdzie, oby oby, zaczelam zaklinanie Omega___ja myslalam, ze ty z tydzien bedziesz nad morzem, ale zapene te pare dni tez wypoczelas👄 Wpadam jak przecieag tylko, Groszek tez dzisiaj daje o sobie znac, wiec trudno mi przybrac zbyt dlugo pion:P musialam tylko zajrzec co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
malolepsza wiesz mysleze to nie jest ciaza powtorzylam dzis domowy test i wynik negatywny tylko zastanawia mnie z jakiego powodu to opuznienie i do tego strasznie bola mnie piersi wszystko mnie uraza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza??? Ja się wdrażam z powrotem do obowiązków domowych, własnie tworze obiad, a wy gdzie??? Jagody - no ty to wiadomo - męczęnnica:P:P:P (tzn. męczysz biednych studentów) Malolepsza - czyżby znowu bliskie spotkania trzeciego stopnia? Surfi - ty chyba już w pracy??? Jak się czujesz? Zdjecia dotarły, dziekuję, ślicznie wyglądasz:D:D:D:D Ryba - a ty kiedy wyjeżdżasz? Mężatka, Monis - co z wami??????????????????????????????????????????? Milka, Nowa, Agness - co z wami do jasnej ciasnej???? No mIlka to jeszcze od czasu do czasu da głos, ale reszta...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza _________odzywam się tylko ty mnie nie czytasz:P:P:P vOLTARE_________trzymam kciuki życzę ci żeby się udało🌼🌼 Malolepsza jak mi cie żal ale groszek daje ci popalić👄 ale nie martw sie czym dalej to będzie lepiej :) Fasolka_________powodzenia🌼 pokemonowa__________przyznajesz mi rację lato to lato człowiek aż ma chęc do życia gdy ładnie świeci słoneczko i ptaszki śpiewają:D:D:D Boże ale się rozmarzyłam🌼 Dla wszystkich pozostałych czarownic 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Omega - a może jest na odwrót - to oni mnie męczą?? ;) Fasolka - no ponad sto stron to nie byle jaka kompilacja - czekam na opinię promotora :P Voltare - kciuki wciąż zaciśnięte. Ryba__lufa - co powiedziała ginka na wczorajsze wyniki? Aisza - mi też się marzy taka duuuuża szafa ale na razie muszę dać sobie na wstrzymanie bonie wiadomo jak będzie z finansami jeżeli chodzi o leczenie. Zobaczymy - na razie jest plan a jak będzie z jego realizacją to się okaże. Surfitka - a to byłby numer - co prawda nie miałabym nic przeciwko :D Telesforka - mam nadzieję, ze mimo wszystko dajesz sobie radę z pokonywaniem dystansów ;) :P Pokemonowa - koniecznie trzeba wyjaśnić dlaczego wciąż nie ma @ i oby był tylko jeden powód takiego stanu rzeczy ;) Malolepsza - trzymaj się :P Pozdrawiam WSZYSTKIE niewymienione serdecznie i idę troszkę poleżakować bo jakaś padnięta jestem, a jeszcze M wrócił z pracy w nie najlepszym humorze - znowu jakieś przepychanki kadrowe - wiec muszę biedak trochę podnieść na duchu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babolki :) U mnie spokoj, czas leci, bez zmian :) Jagody, no to lec pocieszyc meza :) Malolepsza, 😘 Ale z tego wynika, ze twoje dziecko lubi zakupy, skoro wczoraj bylo grzeczne w sklepie :P I ty sie jeszcze kloc ze to nie baba :P:P:P Aisza, poczekaj, az gilganie sie skonczy i zaczna kopniaki ;) Wczoraj mala wreszcie skopala tatusia :D Widac jednak ojcowska reka nie robi na niej zadnego wrazenia :P No i uwazaj na siebie 😘 nelcia 🌻 Omega ❤️ Pokemonowa, a moze jednak ??? Duzo prosciej i w sumie taniej jest zrobic jedna porzadna bete niz kilka domowych sikancow i domniemywac. Moze pokus sie o bete ? Gin niekoniecznie rozpozna wczesna ciaze. Pozdrawiam wszystkich 😘😘😘 Voltare ????? Umieram z niecierpliwosci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki!:) No więc tak: :D po pierwsze primo - wyniki ok - przeciwciał antyplemnikowych niet (Ufff) - w razie czego wiem przynajmniej, że żołnierzyki nie są mordowane przez to świństwo :) :D po drugie primo - wstrętnej @ też jeszcze niet - więc wprawdzie się staram nie nakręcać i nie wyszukiwać u siebie żadnych extra objawów bo dopiero 1 dzień po, ale czarów nie zaprzestawajcie i kciuków póki co nie puszczajcie! ;) Najchętniej już bym sobie testa machnęła, ale na skutek tego, że jeszcze za wcześnie i że panicznie boję się kolejnego rozczarowania - nie mam odwagi go kupić (żeby nie kusiło przed czasem;) ). Przepraszam, że nie piszę do każdej z osobna i że na obu topikach wklejam tego samego posta, ale padam - dzisiaj jestem na nogach od 4:30 - chyba zaraz lecę się wykąpać i w takiej \"gotowości bojowej\" spróbuję jakiś filmik pooglądać! Postaram się nadrobić jutro - K. idzie do pracy, więc komp będzie do mojej dyspozycji;) Pozdrawiam wszystkie gorąco 😘 I... kolorowych snów 💤 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, ciesze sie, że tego świństwa nie masz. Ja jeszcze nie wiem. Idę w niedziele powtórzyć to badanie po stosunku i zobaczymy. Ginka mi nic nowego nie powiedziała, tylko żeby najlepiej z góry określić liczbę inseminacji, żeby potem nie stosować jej bez końca. Chociaż, jak to zwykle ona, opowiedziała mi o 583 pacjentkach, które zaszły w ciażę po pierwszej inseminacji i jedna jest właśnie w 25 tygodniu a reszta urodziła zdrowe dzieci :) Jej optymistyczne historie mnie rozwalają :) Omega, nad morze jadę( po raz pierwszy w tym roku :P) 18 lutego. Na cztery dni, bo potem lecę do Londynu, ale 1 marca będę w Gdańsku :) Pozdrawiam i przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - lepszych wiadomości nie mogłaś nam dzisiaj przynieść :D Mocno zaciskam kciuki żeby @ sobie o Tobie nie przypomniała. A cóż to za nieludzka godzina na wstawanie???????? Ryba__lufa - w takim razie czekamy na niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, no to nadal czarujemy, i przerzucamy te czastke sil z trzymania z kciukow za wyniki na ziarenko ;) A na test nie jest za pozno !!!! Ja sie niecierpliwie..chociaz latwiej mowic komus niz sobie :P Sama tez jakos nie pedzilam, bo balam sie rozczarowania. A moze to ty bedziesz nasza pazdziernikowka. Oby, oby 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 z wiruskami dla ciebie. mam nadzieje ze wkrotce ty bedziesz posylac nam takie swiezutkie, malutkie ;) Rybka, no to do niedzieli :) A lekarka fajna..:) Ja tam wole optymistow niz pesymistow lekarzy. Jagoda, a ty nie spisz ???? Mam nadzieje, ze maz solidnie pocieszony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - starałam się jak mogłam ;) Zobaczymy co powie jak wróci w poniedziałek do pracy - czy moje regenerowanie jego samooceny nagle w kontakcie z realnym światem nie powróci na dno :P Każdy ma czasem gorsze i lepsze dni u M chyba dzisiaj był ten gorszy. U mnie połowa cyklu a jajnik jakoś specjalnie nie przypomina o sobie????? Ciekaw o co tym razem chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze o zdrowa, piekna owulacje kiedy to za 2 tygodnie oznajmisz nam cudowna nowine :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może, może :D w zasadzie to wszystko mi jedno co on sobie myśli tzn. jajnik niech tylko dorodne jajeczko wyprodukuje - resztą ja się zajmę ;) z pomocą M oczywiście :P Słodkich snów wszystkim życzę i zmykam bo zamiast gadać wypadałoby się wziąć do rzeczy ;) :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i jeszcze stronka moja - to ewidentny znak, ze trzeba się wziąć do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylko powodzenia moge zyczyc..no i wreszcie podbuduj mu ta samoocene co by do poniedzialku nie spadla :classic_cool::classic_cool::classic_cool: Ciekawy weekend sie wam szykuje ;) Bo jak juz zajdziesz w ciaze to moze byc z tym gorzej :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! O widze ze dzis dobre wiesci na topiku-tak trzymac a jeszcze na dodatek zaczal sie weekend(jutro nie pracuje:)) to juz calkiem ok. Wlasnie wrocilam z zakupow bo jutro M bierze moj samochod do pracy na ostateczne dopieszczenie szczegolow wiec nie bedzie jutro jak sie do poludnia nigdzie wybrac.Znowu mnie naszlo na pierogi z truskawkami wiec kupilam, a mama teraz robi:)Miala isc biedna na Droge Krzyzowa ale stwierdzila ze dla ziecia musi zrobic swieze pierozki wiec nie poszla:D Fasolka-trzymam kciuki za prace licencjacka. Voltare-super wiesci z tymi przeciwcialami a licze ze kolejne beda jeszcze lepsze jak @ na 9 miesiecy nie przyjdzie. Jagody-podbudowuj,podbudowuj a przy okazji cos dla siebie tez:) Surfitka-ladna pogoda nie?Az chce sie na zewnatrz byc-szkoda ze ma sie zepsuc ale poki co cieszmy sie wiosna zima:)POglaszcz Michalinke. Aisza-uwazaj na siebie i nie przesadzaj w aktywnosci a szafy duzej top Ci zazdroszcze-choc pewnie potem jak malenstwo bedzie na swiecie to i tak bedzie za malo miejsca-taki maly czlowieczek ma z reguly najwiecej ubran(pewnie Nelcia sie do tego walnie przyczyni jak to wszystkie babcie;)No i gratulacje z okazji czucia kruszynki. Omega-jak powrot do rzeczywistosci?Przestawilas sie juz? Ryba-lufa to z Ciebie tez niezly obiezyswiat,trzymam kciuki za wyniki badan. A ja mam chyba weekend starankaowy-ostatnio przestawila mi sie o dwa dni @ to rachube stracilam-z reszta starankowy niestarankowy grunt zeby przyjemnie bylo:):):) Moj mezus mnie zaskoczyl-mowie mu ze ma wizyte za 3 tygodnie a ten mnie sie pyta\"Dopiero?\"No zwatpilam--to mu powiedzialam ze wzesniej mogl sie zdecydowac to by gdzies teraz szedl a tak to takie terminy.A on jak sie wreszcie zdecydowal to chcialby juz miec to za soba . Oj ale sie opisalam-mam nadzieje ze nie posniecie przy lekturze-choc pewnie z rana poczytacie to jest nadzieja ze dobrniecie do konca.. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda piekna :D:D:D:D:D Ale chyba tylko do jutra 😠 Juz sie nie moge doczekac prawdziwej wiosny :) A i widze, ze nie tylko Jagody ma starankowy weekend :) Rybka tez w tej fazie...Jak pozachodzicie to wszystkie naraz..ALE BEDZIE IMPREZA !!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dobranoc i koniec plecenia, bo mi sie dzis geba nie zamyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
Czesc laseczki no ja dzis niestety dostalam @ wiecie co czlowiek jest dziwny robilam 2 testy wyszly ujemnie a jeszcze gdzies w srodku czastka mnie sie ludzila ze moze jednak a najgorsze jest to ze moj pokemon byl prawie pewny ze to to chociaz mu tlumaczylam ze nie ma sie za bardzo nastawiac bo to maloprawdopodobne kurcze dobrze ze mi sie nigdy nie spuznie i to sie pirwszy raz zdarzylo bo chyba bym w psychiatryku wyladowala co miesiac taka nerwowka:)pozdrawiam cale sympatyczne towarzystwo calowac was moje panie nie bede bo troszke kaszle i pozarazam a tego przeciez nie chcemy:).A i zmieniam tabelke ick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................13........ ................22.02 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa..........31.......................26......... .............05.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................22......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................17 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................11...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................12........ .. ............ok 26.08 BETTY83..........24.........................10.......... . ...... .ok.22.08-1.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
ups pomyleczka jeszcze raz :)ick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................13........ ................22.02 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................22.02 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa..........31.......................26......... .............09.03 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................22......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................17 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................11...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................12........ .. ............ok 26.08 BETTY83..........24.........................10.......... . ...... .ok.22.08-1.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 no teraz dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUUUDKAAA! 💤 Witajcie:) Poszłam wczoraj spać o nieprzyzwoicie wczesnej porze, to i nie przyzwoicie jest dzisiaj spać do południa;) Surfitka - imprez się Paniom zachciewa?;) nie stresuj Ryby i Jagody widmem przygotowywanej już na ich cześć imprezy - niech spokojnie spędzają czas ze swoimi panami:P. Sama wiesz, że stres starankom nie sprzyja;) A co do testowania - to gdy dotyczyło to Ciebie albo Aiszy to sama wyganiałam Was jak najszybciej na betę, ale sama to chyba przeczekam co najmniej do poniedziałku albo wtorku - zbyt małe opóźnienie jeszcze, aby się nakręcać - lepiej chociaż o jeden dzień dłużej żyć w błogiej nieświadomości...;) Telesforka - widzę, że znowu pierogi lecą seryjnie - bo u mnie wczoraj też były:D - tyle, że standardowo ruskie - K. przytargał w czwartek wieczorem do domu ser i resztę potrzebnych akcesoriów i się już nie szło od tego wymigać:P Faceci czasem mają dziwne zachcianki :P - mogą przez kilka dni pod rząd (albo w krótkim odstępie czasu) mieć ochotę na tą samą potrawę...Człowiek sobie czasem coś innego zaplanuje, a potem np. i tak klei w kółko pierogi, albo gotuje przez 3 dni pod rząd zupę brukselkową:P Jagoda - mężuś udobruchany?:P domyślam się, że dzisiaj rzadko będziesz tutaj zaglądała:P No może tylko w międzyczasie;) A wstawałam przez ten tydzień o tak nieludzkiej porze przez wrodzone lenistwo:P - Pół godziny później i musiałabym dreptać na autobus, a z autobusu do roboty, a to już taki całkiem całkiem kawałek. A tak to K. jedzie sobie do pracy, ja się pakuję przy okazji do auta i wprawdzie jestem w pracy godzinę szybciej (co akurat nie przeszkadza w rodzaju wykonywanej roboty - ot po prostu ma być zrobiona!) ale i za to godzinę szybciej z niej wychodzę:P i wracamy sobie razem, na czym zyskuję jakieś 2 godzinki popołudnia;) Co nie zmienia faktu, że nie da się wyspać na zapas - więc w okolicach czwartku, piątku - zwłaszcza wieczorami - jestem już zmęczona jak diabli! Ryba - to trzymam kciuki za niedzielne badania! Grunt to pozytywne nastawienie - i mam tutaj też na myśli Twoją panią doktor. Mój gin na wstępie uświadomił mnie jaka jest skuteczność IUI, ale nie chciał mi powiedzieć jaki te procenty mają odpowiednik w konkretnych liczbach - ile pacjentek i za którym podejściem... aisza - szafa super pomysł - sama mam taką jedną ścianę, która aż się prosi, żeby właśnie taki eksponat przy niej postawić - może wtedy bym się ze wszystkimi ciuchami zdołała na luzie pomieścić. Już nawet mam pomysł jak miałaby on wyglądać:) A w ogóle to najgorzej jest wówczas jak jest za dużo pomysłów - pomysł na szafę, pomysł na przeróbkę kuchni, pomysł na nową łazienkę - jeszcze tylko przydałby się jakiś deszcz dodatkowej forsy z nieba i można przystąpić do dzieła!:D nelcia - ja też jestem za latem!:D Chociaż jak za oknem leje, wieje, a ja siedzę sobie w cieplutkim mieszkanku to też jest całkiem przyjemnie! Pomóż troszkę aiszy w porządkach w szafie - taki mebel jest pewnie pod sam sufit, a kto to widział, żeby kobietka z brzuchalkiem przed nosem :P sama skakała po krzesłach albo po drabinie?!:D malolepsza - ale Ty ostatnio jesteś rozbrajająco rozmowna!:P Wiem, że preferujesz teraz inne towarzystwo do rozmów:P:P:P A przynajmniej do spotkań, ale chyba masz czasem jakieś przerwy?:P A tak serio to trzymaj się dzielnie! Jeszcze troszkę i od białych spotkań przejdziesz do przyjmowania siarczystych kopniaków - ciekawe co lepsze?:D pokemonowa - przykro mi że @ Cię jednak odnalazła - może w tym cyklu uda Ci się ją zgubić? 🌻 Dla całej reszty po WIEEELKIIM porannym buziaku 😘!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu wczoraj już nie miałam siły nawet kompa otworzyć, więc po łepkach przejrzałam co i jak, zaraz się wczytam :) voltare - nie wiedziałam czy trzymac, no ni co trzymam dalej i suuuper ze nie masz teego dziadostwa we krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Voltare - nie dziwię Ci się, ze nie rwiesz sie do zrobienia testu - nadzieja jest znacznie przyjemniejsza niż widok jednej krechy. Ale moja ciekawość jest w stanie wytrzymać co najwyżej do poniedziałku ;) Na razie mocno zaciskam kciuki. 👄 Malolepsza - normalnie w słowo nie można Ci wpaść :P A ja dzisiaj gotuję na obiad Twoją sławetną zupę - M już nie może się doczekać. Telesforka - tak to już jest z tymi naszymi facetami najpierw koniem nie można zaciągnąć a potem dziwienie, że trzeba czekać ;) Ale M to musi mieć względy u twojej mamy :P Pokemonowa - nowy cykl nowe starania, dla Ciebie 👄 Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄 i odmeldowuję się bo coś mi głowa dokucza, nie można nazwać tego migreną ale przyjemne nie jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam sie już na niedzielę na to badanie. Ide na 10. Sama nie wiem, co myśleć. Bo z jednej strony to nie jest fajnie, że mam taki śluz, a z drugiej, możnaby coś konkretnego zacząć działać, a nie czekac w nieskończoność na cud. Czyli każda opcja ma dobre strony. Voltare, oczywiście, że nadal trzymam kciuki :) moja lekarka też pewnie ma różne doświadczenia, bo nawet wspominala, żeby tę liczbę IUI wyznaczyć z góry, ale zazwyczaj opowiada mi pozytywne historie. Szczegolnie rozwalają mnie te, ze szczegółami anatomicznymi :O typu: Jaka wczoraj kobieta rodziła i jaką miała macicę - zupełnie bez szans i inni lekarze od razu chcieli ciąć, ale ta kobieta sie uparła i urodziła i wszystko było ok. I tak przy każdej wizycie słysze takie historie :) Niestety, nie mogę Wam zaprezentować gestykulacji i pasji, z jaką opowiada o porodach :) Na te badania po stosunku chodzę do innego lekarza, bo moja gin tego nie robi. Ten lekarz nie jest miły, ale ma podobno dobre wyniki, a chcę iść też do niego na IUI. To jakoś dam rade z gburem, chociaż ja akurat w służbowych relacjach też nie jestem szczególnie miła (na szczęście nie jestem urzędniczką :P ), więc jakoś to rozumiem i się dogadujemy. Jagody, mój R ostatnio chyba zorientował się, czym jest inseminacja (wcześniej niby rozmawialiśmy, ale miałam wrażenie, że on nie jest do końca zorientowany o czym :) ) i teraz nagle, ni z tego ni z owego, od razu chciał na to iść :) Niestety, musimy poczekać na następny cykl, bo przecież jeszcze stymulacja jajeczkowania mnie czeka. Musze opuścić moją komputerową norkę, bo mam gościa :O Pa pa Przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×