Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Gość A.N.N.A
milla temp. w ciągu dnia zawsze jest wyższa, należy mierzyć rano przed wstaniem z łóżka i na tej temp. się opierać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - czyżbyś w czwartek miała ochotę do mnie zawitać:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jeżeli mam 16 dc i ciągle niską temeprature to oznacza, że nadal nie było OWU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAGODY----Betty - a Ty po zapałki do apteki wpadłaś? NIEWIEM O CO W TYM CHODZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda żyjąc tyle lat nie jestem za dobra z NPR, ale wydaje mi że nie ma znaczenia "wysokość" temepratury, ale jej skoki. Jesli przed owu wystąpi skok tzn. że owu była, czyli przed owu musi nbyć niższa niż teraz. Mam nadzieję, że nie zamotłam, ale i tak chyba najlepsza z tego tematu jest Surfi albo Voltare. Myslę, że niedługo się pojawią, to ci odpowiedzą dokładnie. A jak ja się myliłam, to prosze wyprowadźcie mnie na starośc z błędu!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babolki :) Widze, ze mamy nowe kolezanki, witajcie :) Co do tempek, mierzy sie rano przed wstaniem z lozka, po co najmniej 6 h snu. Najdokladniejszy termometr to rteciowy lub specjalny owulacyjny. Pomiar powinien byc robiony w sluzowce ( usta lub pochwa). Nie ma znaczenia wysokosc tempki, a jej skoki w danych fazach cyklu. Wysokosc temp. jest sprawa indywidulana. Owulacje poprzedza co najmniej 6 dni nizszej temperatury, a po niej powinno byc co najmniej 3 dni podwyzszonej. Skok o co najmniej dwie kreski i powyzsze potwierdza owulacje ( a przynajmniej sie domniemiewa, bo 100% pewnosci co do owu daje tylko ciaza lub badanie krwi na obecnosc progesteronu). Jezeli w 16 dc masz nadal niska, to raczej owu jeszcze nie bylo. Spadek tempki w drugiej fazie moze swiadczyc o niedomodze lutealnej. W sumie temp po owu powinna utrzymywac sie podniesiona przez ok. 14 dni. Jej znaczne obnizenie sugeruje zblizajaca sie @. Jezeli utrzymuje sie dluzej niz 18 dni w 90% przypadkow swiadczy to o ciazy. Dobrze obok tempek obserwowac sluz. Cignacy w konsystencji kurzego jaja to sluz plodny poprzedzajacy owu. Bialy i nieciagliwy to nieplodny. Mam nadzieje ze odpowiedzialam wyczerpujaco. Jakby co to pytajcie dalej ;) Kiedys z termometrem bylam za pan brat, a w pierwszym cyklu kiedy go odstawilam zaszlam w ciaze :) Pozdrawiam wszystkiech i postaram sie odezwac pozniej. A Betty, jagodzie chodzilo o to , ze nic nie napisalas tylko zmienilas tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki!!!!!!!! witam nowe koleżanki🖐️🖐️ Voltare_______nadal trzymam kciuki.❤️ Odwiedziłam moją córkę ,tak jakaś \"wypluta\" dzisiej :P:P:P może pogoda na nią wpływa. \'No faktycznie Betty tylko wpada po zapałki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betyy - Surfitka doskonale wytłumaczyła moje \'po zapałki do apteki\" ;) Zamiast napisać co u Ciebie, czy palec dalej boli to wstawiłaś tabelkę i w nogi :( Omega - niestety tym razem nie wybieram się w Twoją stronę :( Ale nie omieszkać zawiadomić gdyby wypadł mi kurs na wielkie miasto ;) Voltare - jak sytuacja? Chyba coś się dzieje z pogodą bo boli mnie pół głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) 5 dni \"spóźnienia\" - @ nadal ani śladu, a tempka rano wysoka;) To chyba dobrze póki co;) Witam nowe koleżanki 🌻 - wpadajcie, piszcie - wpadniecie w taki wir, że ani się obejrzycie a z miana topikowej staraczki dostąpicie zaszczytnego przemianowania na topikową ciężarówkę (a z czasem może i babcię:P) jagoda - ale wszystkie mamicie tymi zakupami!:P Chyba namówię K. na sobotni wypad - połączę przyjemne z pożytecznym - jak @ do jutra nie będzie to spróbuję się na sobotę wcisnąć na wizytę do gina, a przy okazji jakieś odstresowujące zakupy;) Surfitka - nic dodać nic ująć jeżeli chodzi o tempkę:) Ja już dawno przestałam mierzyć - teraz na chwilę tylko do tego wróciłam, bo aż mi się przyjemniej do roboty wstaje, jak widzę, że ona nie spada;) malolepsza - to mi zabiłaś gwoździa z tym farbowaniem włosów:P Domyślam się, że mój ostatni \"kasztan\" może się w razie potencjalnej ciąży zakończyć na przykład fryzurą ala Michał Wiśniewski:D:P:P:P Oj nie dobrze :P Ryba - 14 godzin? No to jesteś duuużo lepsza ade mnie:P ja tylko 8 (z czego ze 4 godziny od kilku dni ściemniam:P ), no a potem z Wami. Ale aż tyle czasu usiedzieć w jednym miejscu... Mnie nie bolałyby raczej oczy, a co innego!:P Masz coś wspólnego chyba z moim mężusiem, jeżeli chodzi o chęć studiowania - moje Słoneczko sobie wymyśliło, że chciałoby spróbować może swoich sił, tylko przerażają go właśnie egzaminy i bieżąca nauka:D Nawet chyba nie tyle egzaminy co ta nauka:P Zamiast kompa trzeba by przy książkach trochę czasu spędzić, a to takie mało przyjemne w porównaniu z grami, filmami i innymi męskimi pierdołami:P Sama aż ciekawa jestem, czy dojdzie to do skutku:) nelcia, aisza, omega, mimi, milka, telesforka, Fasolka, Ani, pokemonowa, mężatka (co z Tobą kobieto?!), betty, Justynka i caaała niewymieniona reszta - po 🌻 (nieobecne proszone są o natychmiastowe stawiennictwo!;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, wróciłam z 6-ciogodzinnej konferencyji, padam na pysk :) znikam do wanny i do wyrka, dzisiaj nawet ketonal nie działa :( dobranocka kochane milla77 - witaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już kochaniutkie pisze-w poniedziałek tydzień temu zrobiłam badania krwi na dne moczanowa.w środę szlam do ginekologa i odebrałam wyniki norma była 2.5-5.7 a ja miałam 4.8 mg wiec samo spojrzenie mnie ucieszyło.ginekologowi tez pokazałam i opowiedziałam wszystko i tez potwierdził ze dny niema.palec nie boli.a sadze ze bolał przez to ze cały grudzień byłam przeniesiona na inne stanowisko i palec mógł sie nadwyrężyć.prosiłam i nalegałam lekarza o usg i nawet mówiłam ze bym miała prezent na walentynki dla męża a on ze nie będziemy sie tak często oglądać i już po temacie.założył mi kartę ciąży-wreszcie :) odjęłam sobie 2 kg i wpisał w książeczkę :) kazał iść zmierzyć ciśnienie a pielęgniarka to zapraszam na wagę -o matko! w butach bo powiedziała ze odejmie na ubrania -i odjęła ale 0.5kg a mi od grudnia przybyło 4.0 kg :(( wstyd. a według tej wagi co podałam lekarzowi 6 kg mogę sie zapaść pod ziemie.te stare wagi takie są prawda? następna wizyta miała być według lekarza za 3 tyg ale powiedziałam ze przyjdę za 2 bo mi sie 19 kończy zwolnienie znów będę go prosiła o usg bo będziemy mieli 21 rocznice ślubu :) a poza tym chciałabym zobaczyć bąbelka (sprzeczamy sie z mężem o pleć malucha ja obstawiam ze to będzie chłopczyk a mężuś ze dziewczynka.ale co by nie było to by było zdrowe i ma już wybrane imię.) wcześniej wybraliśmy na Adam /Alicja ale zrobiliśmy korektę i będzie albo Patryk /albo/Alicja. na allegro upatrzyłam wózek i mam nadzieje ze aukcja z tymi wózkami nadal będzie już wklejam wam link -http://www.allegro.pl/item307730220_super_ekskluzywny_wozek_safari_travel_gratis_.html mi sie podoba i cena tez jest względna! i upatrzyłam nawet łóżeczko siedzę i głupieje choć trochę mi już chyba przeszło. najchętniej już bym wolała mieć wszystko w domu i czekać tylko na dziecko. to sie rozpisałam raz a porządnie. :) czytam was kochane ,a pisać za bardzo nie mam co bo nigdzie nie wychodzę chyba ze do sklepu ale tez nic sie nie dzieje :) pozdrawiam was serczecznie i dużo zdrówka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tego wszystkiego to zapomnialam dodac ze niemam juz spodni wszystkie co mialam to albo juz zamale albo byly ciasnawe.kupilam na allegro spodnie a ze bylo napisane z golfem to myslalam ze z ta bluzka na zdieciu ale dzis sie dopatrzylam ze to sa same spodnie z taka wstawka na brzuszek-bladynka mam nadzieje ze beda dobre bo ja mam takie zdolnosci ze albo kupie za male albo sporo za duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie spłoszyłaś, ja jestem:D I tak trzymaj z tym imieniem dla dziewczynki!!!! Alicje górą!:P:P:P A wózek fajowy! Voltare - ty to jednakmasz zdrowe nerwy dziewczyno!!!! Ja to pewnie już ze trzy rqazy bym \"leciała\" nawet i 100 km betę zrobić! Malolepsza - a może jakies zdjęcia szampańskiej fryzurki???? Jagody - szkoda:(:(:(, ale czekam na nastepny raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko kobiety 👄 wczoraj byłam tak zmęczona, że nie miałam siły na nic...dlatego tylko rano napisłam notkę...:) - to przez te dojazdy do szkoły tak mnie męczą, a w ten piątek zaś pksem 2 godziny żeby dojechać tam ...ehh jak skończę tą szkołe to będę normalnie taka szcześliwa..., telesforka - no rzeczywiście te dojazdy potrafią wykończyć:( Jagody - myślisz,że nie byłam w szoku jak sie dowiedziałam o tych moich różnicach programowych?? ja serio nie mam pojęcia co za ludzie pracują tam, ale jakbym była władna to bym ich wszystkich jak zbite psy na bruk wy@#$....żeby tak komplikować człowiekowi życie..i to tuż przed obroną...szok, wnerw komletny...i tyle kasy płacę za te studia...:( Voltare - trzymam kciuki bardzo mocno :) a mnie cycuchy nadal cholernie bolą, ale dopóki nie minie termin walentynek nie nakręcam się zbytnio, bo po co...w razie czego jakby tak to folik łykam od 2 ostatnich cykli kiedy to jednak wiedźma mnie onalazła...róbcie czary żeby zapomniała...!!! witam nową koleżankę na naszym topicu - jak wcześniej dziewczyny wsponiały - Aisza nasza w pierwszym cyklu po odstawieniu już zafasolkowała, ja jestem w trakcie trzeciego cyklu, tak że jeszcze nic nie wiadomo...najważniejsze to to żeby cieszyć się przytulankami i nie myśleć za dużo o tym czego się chce...:) życzę więc udanych i milusich staranek!! a chodzę teraz na taki kurs komputerowy - potrzebny prawdopodobnie do tego by mnie mogli zatrudnić w takiej Fundacji, którą niedługo u nas będą zakładać :) dlatego nie ma mnie po południami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - wózio mnie się podoba i fakt cena atrakcyjna bardzo :) myślę, że warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki kochane🌻 Mam chwilkę to piszę;) Natalka ogólnie jest grzeczna. Mamy juz ustalony rytm dnia i sie go trzymamy. Niunia już świadomie się uśmiecha i jest to najpiękniejszy widok na świecie❤️. Zaczyna też gadać po swojemu-zawsze rano jak się obudzi leżymy sobie w łóżku i rozmawiamy. Dni mijają niewiadomo kiedy, na wszystko mam za mało czasu. Najważni9ejsza jest teraz tylko Natalka i jej jest podporządkowane nasze całe życie. Czekam z utęsknieniem na wiosnę nie będę musiała pakować małej w te wszystkie ubrania. Dziewczynki czytam was codziennie tylko brakuje czasu na pisanie. Za wszystkie mocno trzymam kciuki i wierzę, że każdej się uda! Zaciążone - głaskano od cioci. Uciekam buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie podoba ze bym mogla sie juz dzis zapozyczyc i go kupic.ale niechce i niemoge zapeszac.z reszta to nie my decydujemy tylko ten na gorze pisze nam scenariusze.ale wiem i mam wielka nadzieje ze wszystko bedzie bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - będzie wszystko dobrze...:) a poza tym jak nie kupiszteraz to jesze niejdna świetna okazja się trafi, wczęsniej nie spojrzałam na twój suwaczek, dopiero teraz...jeszcze na wózio jest czas...nawazniejsze jest zdowie twoje i maleństwa i o to teraz trzeba dbać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - wózek bardzo ładny - jeszcze trochę i bez zapeszania będziesz go mogła "legalnie";) kupić:) ani - kto to widział po tak długaśnym zwolnieniu od razu na tak głęboką wodę w robocie się rzucać?;) Omega - :D - wiesz co o nieeebooo łatwiej było mi wyganiać inne dziewczyny na test! Boję się rozczarowania... To by bolało dużo mocniej niż standardowa @ po cyklu normalnej długości:O Fasolka a który Ty masz dzisiaj dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEMOGE SIE DOCZEKAC AZ GO ZOBACZE A TEN LEKARZYNA JESZCZE TO UNIEMOZLIWIA.W SUMIE MOZE TO I LEPIEJ I BEZPIECZNIEJ DLA BABELKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - ostatnio @ dostałam 13 stycznia, ja mam raz dłuższe raz krótsze cykle, podaję tu kolejno długości moich 7 otatnich cykli: 29, 21, 31, 24, 30, 25, 29...wg tego teraz powinien logicznie rzecz biorąc być ten krótszy cykl, a dziś jest 31 dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZASAMI MAM WRAZENIE ZE LEKARZ PRZYJMUJE PACJENTKI NA SZTUKI TO ZNACZY BYLE SZYBCIEJ.PRACUJE W SZPITALU I PRZYJEZDZA OK 50 KM DO PRZYCHHODNI I MA JESZCZE PRYWATNY GABINET.I CO Z TEGO ZE LAKARZ W SZPITALU PRACUJE 8 GODZIN JAK I PRZYCHODNI I W PRYWATNYM GABINECIE?W SUMIE NIEBEDE GO OCENIAC BO JAK NARAZIE TO DLAMNIE JEST DOBRYM LEKARZEM I NIEZNAM DOKLADNIE JEGO PLANU ZAJEC I GODZIN PRACY,ALE WYDAJE MI SIE ZE TAK DOSC DUZO LEKARZY TAK ROBI.JA CO WEJDE DO GABINETU TO 5- GORA 10 MINUT ALE ZAZWYCZAJ 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na to wygląda Voltare 👄,...dlatego w tabelce mam wpisane że treraz @ około 14. 02, bo nie wiadomo nigdy kiedy ona najdzie... ale te cycki to mnie już ponad tydzień tak łupią, że w nocy spać nie mogę nawet na boku...tylko pozycja na plecach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - a nie da się do jakiegoś innego uderzyć? U nas w zasadzie jak przez jakiś czas chodziłam do przychodni to USG prawie za każdym razem było kiedy była taka potrzeba... A to,że przeciętne wizyty trwały po 3 minuty - to też fakt! Jedna pacjentka nie zdążyła butów założyć, a druga już stała w drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie mierze sobie temp. bo mnie sie nie chce wstawać nigdy rano...:P a na śluzach się nie znam za bardzo nidgdy nie przywiązywałam do tego zbytniej uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FASOLKA--ja mialam 28-30 dni po clostilbyget a po dodaniu luteiny wydluzylo mi sie do 37 i potem ciaza.temperature mierzylam i mialam skoki ,ale sluzu niebylo, wrecz przeciwnie suchosc.ALE DZIEKI BOGU SIE UDALO.Tobie tez tego zycze.a robilas moze badania hormonalne? ja robilam badanie cytohormonalne i wyszlo ze mam niski poziom hormonow i wogole brak miesiaczki .dlatego bralam luteine.tak jak w pierwszej ciazy ,tylko teraz doszlo mi clostilbyget

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×