Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

nato wyglada ze poczekam do marca wkoncu to ponad tydzien.a koniec miesiaca wiadomo....krucho z kasa,jeszce mamie pozyczylismy to juz wogole.dzwonilam chyba do wszystkich gin do jakich mam numery i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty nie martw sie wytrzymasz kochana:) a tak swoja droga to drogo bardzo...ja za wizyte place 50zl a za ewentualne usg +30zl wiec jednak troche taniej niz u ciebie buziolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty____nie martw sie, juz za pare dni marzec, w sumie wlasnie w tych granicach wacha sie usg, dlatego zdziwilam sie jak napisalas,ze kosztuje 30zl. Ju niedlugo zobaczysz swoje malemstwo i to beda cudowne widoki, ja jeszcze jestem pod wrazeniem wczorajszego ug:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam betty zle przeczytalam wychodzi to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza___🖐️ bo wlasnie w tych granicach wacha sie badanie z usg, w moich rejonie jest to 100-120, ja place 70 po znajomosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza-NO NIC SIE NIESTALO! poczekam! wane ze bedzie i to calkiem niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop wczoraj juz 19tc sie zaczal a w czwartek na 11:30 mam usg :) i mam nadzieje ze sie dowiem czy synus czy corcia :) dzidziolka zaczelam czuj dosyc wczesniej bo miedzy 16-17tc :) nie sa to jeszcze kopniaki tylko laskotanie ale juz dosyc wyrazne i w ten sposob wiem juz np z ktorej strony dzidziolek sobie lezy czasami nawet czuc jak sie przemieszcza z jednej strony na druga - swietne uczucie nie moge sie juz kopniaczkow doczekac :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki! Musiałam jednak zwlec się do pracy bo mam tyle do zrobienia a nikt za mnie tego nie zrobi. Jestem beznadziejna ...zaraz na mnie nakrzyczycie, we środę w południe zrobiłam test bo już nie wytrzymałam , te ciagłe nudności i ta grypa żołądkowa...niestety jedna kreska.. Wiem wiem głupia baba, mocz południowy 5 dni przed miesiaczką... ale i tak myślę że pewnie prawdę mi pokazał...buuu:-((( Chyba w tym cyklu nie udało mi sie złapać groszka Całuski! Gdzie sie podziałyście. ps a kafe to ostatnio szwankuje na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
a u mnie temperatura jak w zegarku,już 6 dni jednakowa 36.9. miłego dzionka życzę a ztymi zwierzaczkami to chodziło mi właśnie o toksoplazmozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA No u mnie też tempka koło tego 36,8-9 Przy niskich fazach mam zwykle 36,5 Czy przy ciąży zawsze musi być powyżej 37?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
milla a który masz dzień cyklu? i jeszcze na jakim etapie cyklu pojawia się gęsty biały śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co dzis gotujecie na obiad? ja zapraszam na rosolek i ziemniaczki z kurczaczkiem -a surówki jeszcze niemam,wazne ze rosolek sie gotuje bo mnie tak ssie do niego ze juz mi slinka cieknie na mysl a na zapach to mnie troche mdli.i jak to pogodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA Jestem 27dc ale tempa we wzroście dopiero 9 dzień więc nie licze że dostanę@ w ten weekend. zakłada się że musi być conajmniej 14 dni po owulacji U mnie dziś pomidorówka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna, ślus gęsty biały to śluz niepłody ...czyli przed owu po okresie suchym i po aż do miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Milla, a moze jednak za wczesnie na test? Trzymam kciuki zeby tak bylo i wynik testu okazal sie nieprawdziwy. Jagoda, mam nadzieje ze @ zawitala :) No i jutro 😘..wiesz co. malolepsza, ja tez bym chciala czesciej usg..a tu sie nie da prywatnie :o Znaczy sie da ale mnie nie stac :P W Pl na bank mialabym co miesiac :) Betty, z checia wpadne na rosolek :) U nas zima za oknem, 20 cm sniegu :D Aisza, tez mam nadzieje, ze dowiemy sie kto tam u ciebie mieszka :) A jak ty czujesz ? A moze warto spytac malolepsza ? :P:P:P Za nami ciezka noc, chyba zjadlam cos niestrawnego i brzuszek mnie bolal..a mala tez byla niespokojna. Staram sie uwazac na to co jem, a czasem to niewychodzi :o No i my zaczynamy 25 tc Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................14.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... ...............01.03.08 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................25......... .............14.06.08 Aisza..............23...........................19 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................14...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................14........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................12......... . . .ok.22.08-10.09 Fasolka81........26............................6........ .. ....ok.19.10.2008 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos pomieszalam Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................13....... . ..............22.02 Ryba_lufa............32........................14.... . ................22.02 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Milla77................30........................1..... ..................24.02 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... ...............01.03.08 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................25....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................19 .... .................23.07.08 moniś.............27...........................11 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................14...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................14........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................12......... . . .ok.22.08-10.09 Fasolka81........26............................6........ .. ....ok.19.10.2008 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Omega i zauwaz Michaska juz nie ma takich chudych rak i nog :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że może na test było za wcześnie... I w ogóle mam dosyc tego ciągłego myślenia czy sie udało czy nie. Wiem że to dopiero 1 cykl prób ale jak sie z tego wyleczyc myślenia. Wiem że mój chłopak to już podświadomie ciagle głaszcze mój brzuch...pewnie tez robi sobie nadzieję tylko otwarcie tego nie powie. Póki co chociaż tempka nie jest chyba zła..? 36,8-9 Najgorsze że ostatnie dwa dni byłam zaziębiona, totalnie zmogło mnie do łóżka...buuu Być może dlatego jak przed chwila zbadałam temperaturę w ustach to mam 37:-( Za 3 dni zrobię test znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Surfitka____juz 25 tydz a jeszcze tak niedawno swietowalysmy wyniki bety, zasuwa ten czas i dobrze, bo ja sie juz nie moge doczkeac do czerca👄 Milla77____moim zdaniem zdecydowanie za wczesnie na test, 5 dni przed planowana @, wstrzymaj sie tez za te trzy dni, zrob w terminie @, wtedy juz prawdopodobnie moze byc wiarygodny, testy nie sa na tyle czule,zeby wykryc male stezenia HCG w moczu, dlatego nic nie pozostaje tylko cierpliwie czekac, nie napinaj sie tak moja droga, spokojnie na luziku i zycze oczywscie wypasionych dwoch kresek ANNA___ladna tempka, czyli piekna faza lutealna, oby bylo przynajmniej 18 wyzszych w tym cyklu......a no i temp w ciazy nie musi wyzsza niz 37, wyzsza od najnizszej kilka kresek, u mnie caly czas jest 36.8, 36.9 Jagoda___i jak przed jutrem????? wlasmnie wrocilam z plotek w mojej starej firmie, poszlam sie pochwalic brzuszkiem, ale bylo radosci, niektorzy byli wtajemniczeni o IVF i tymbardziej bylo radosnie, siedzialam u nich cztery godziny, ide cos zjesc bo padam z glodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza...to mnie pocieszyłaś z tą temperaturą:-) Jakoś wytrzymam jeszcze kilka dni albo przyjdzie @... Tak czy inaczej za chwilkę zmykam z pracy do domu. Postaram się w woljech chwili otworzyc kafe i zobaczyc co u Was...no i oczywiście jak podpaski pójdą w ruch to będziecie pierwsze:-//// Fasolka...a Ty co tak cicho? Świetowanie widze trwa. Omega - a może to Ty mnie jednak zaraziłaś...? :-)))) Kochane babeczki zycze miłego całuśnego weekendu. see u M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki byłam na rozmowie dziś w sprawie pracy - troszkę więc zabiegana byłam... zaraz jadę do rodziców i na weekend na uczelnie....ciekawe jak moje różnice programowe i praca dyplomowa??? trzymajcie się ciepło przez ten czas i myślcie o mnie czasem :P a :) hah dziś dla większej pewności zrobiłam drugi test i jasna sprawa :) II grubaśne kresolki jak byk..!!! bądźcie grzeczne - Omega - i Nelcia pilnujcie ich tu jak mnie nie będzie... wracam w poniedziałek 👄 dla każdej z WAs kochane babolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam @ nie ma, w zamian jest angina 😠 Dostałam antybiotyk, wszystko co może mnie boleć to boli. Przepraszam, ze tak krótko ale nawet palce przy kilkaniu bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda___Powiem tak, cholera jasna....trzymaj sie cieplo i szybko wrcaj do zywych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja dzisiaj podpisuję listę, znikam czekam na psiapiułkę, wino, pizza i oglądanie filmików z pokazów tanecznych (tych brzuchowych) więc mnie dzisiaj nie upilnujecie, chatę mam wolną to się upiję, póki jeszcze mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
czyli co jak taka piękna faza lutealna czyli rozumiem że jajeczko było tak ?bo mój lekarz na pierwszej wizycie jak Mu powiedziałam o bardzo nieregularnych cyklach stwierdził że być może wcale nie mam jajeczkowania a jednak chyba mam tak? skoro takie ładne temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! A ja dzis w domku-w zwiazku z tym ze napad zimy to z pracy zadzwonili mi zebym nie jezdzila i mam dlugi weekend-jeszcze snieg da sie przezyc ale po 3 ciej ma zaczac padac deszcz ze sniegiem a potem juz deszcz i bedzie bardzo slisko-nawet moj T wzial moj samochod bo ma nowe opony ale i tak wroci wczesniej.A......no i ze cos mu nie pasowal ten lekarz do ktorego go zapisalam na wtorek to zapisalam go do innego na ............jutro:)Ale i tak badanka to kiedy i gdzie indziej.Posuwamy sie do przodu wiec. Ja tymczasem sprzatam zebym juz jutro nie musiala i krece sie po domu. POtem pewnie zrobi rybke w sosie a dla meza zwykla panierowana;) Malolepsza-dwie sprawy-po pierwsze nie dostalam zdjecia:( a po drugie moglabys mi wyslac ten przepis na zupe gulaszowa?Bo wiem ze na ktorejs stronce jest ale nie moge znalesc. Surfitka-uwazaj na siebie i Michalinke jak bedziesz wracac do domku-sliiisko! Milla Malolepsza dobrze pisze-nie nakrecaj sie bo pewnie w ogole nie bedziesz miala problemu z zajsciem w ciaze ale przez stres i napiecie moze Ci sie sukces opoznic.Zycze dwoch kreseczek. Fasolka-powodzenia na uczelni. Ani-no jakies plusy z niebycia w ciazy trzeba znalesc-przynajmniej mozemy poszalec(choc prawde powiedziawszy wolalabym nie:) Jagody-oj biedactwo -kuruj sie i lez w lozeczku. A.N.N.A-slusznie zauwazylas ze powiedzial byc moze-tempki duzo mowia.Zycze optymistycznej wersji. Aisza-dobrze masz z ta Nelcia-choc ja na swoja tez nie moge narzekac bo ulatwia mi zycie jak moze.POglaskaj brzuchalek. Dla wszystkich po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.N.N.A
ja też chcę przepis na fajną zupkę gulaszową.PROSZę!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka, a ja dzis tez na imprezke po pracy ide :D:D:D Uwazam na siebie jak moge :) A malolepsza ma zdjecia groszka w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×