Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

WItajcie babeczki! U mnie i grosia chyba Ok, chociaz wczoraj wieczorem zaliczyliśmy pierwsze wymioty:-(( no cóż uroki bycia w ciąży. ale cieszę się bo to znak że jest dużo hcg:-) Aniu, najwazniejszy jest cały wykres, akonkretnie interpretacja całości. Zobacz jaka jest u ciebie tempka na początku cyklu po @ U mnie było 36,5 a w fazie wyższej 36,8 Także 36,7 według moich tabelek jest temp wyższą. Zobaczymy jak u ciebie będzie jutro, jeżeli utrzyma się tendencja spadkowa ..no to @ pewnie przyjdzie. Ale głowa do góry !!jak sie mówi na tym topiku- Nie ma @ jest nadal nadzieja:-))) GOŁĄBKI też lubię ale zawsze się poparzę z ta kapustą głupią. Buziali miśki, u mnie szykuje ise wichura więc nie wiem jak wróce do mojego domku jutro a półwyspu jak odetnie woda kuźnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!! wlasnie wyprawilam M na uczelnie :):) wiec mam troszke czasu dla was:) dziekuje za mile slowa i ze wam sie moj synus podoba 🌼 u nas tez tak paskudnie wichura pewnie wieczorem do ans dojdzie ale juz jest nieciekawie :( dzisiaj mam brzusio jakis taki napiety Bartus pewnei znowu lezy sobie na brzuszku bo go nie czuje ach wiercipietka moja kochana❤️ obiadek mam dzisiaj z glowy bo wczoraj Nelcia przywiozla mi golabki leniw takze tylko sosik zrobie i ziemniaczki ugotuje ... :P:P a gdzie sie reszta babolek podziewa ?? pewnie sobie leniuchuja no kto to widzial na kafe sie meldowaca nie leniuchowac :) buziolki kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza - dla mnie bomba!:) Zbieg okoliczności - tzn. oboje z K. doszliśmy jakiś czas temu, że nam się dokładnie ten podoba i jeżeli w końcu dzidzia zechce do nas zawitać - na dzień dzisiejszy kupujemy właśnie ten:D K. nawet spisał namiary na firmę jakby się ulotniła z allegro przed moją ewentualną ciążą:P Jak dla nas - kolorek 5 albo 10 albo 16 i obowiązkowo pompowane kółka;) Ale kto wie - jak dalej będą nam staranki szły tak jak do tej pory, to jeszcze pewnie zdąży nam się odmienić:) Ja już po obiedzie i po sprzątanku - dzisiaj zdążyłam wcześniej niż to sobie zaplanowałam:) Miałam jeszcze postawić pranie, ale boję się przez tą wichurę o pralkę, bo co chwila są jakieś spadki napięcia i światło się wyłącza na kilka sekund. Boję się, żeby mi się nie zepsuła. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza - mój brat kupił wózek taki na sztywniejszym stelażu aluminioniwym i mówi że dopiero teraz widzi jak by mu się przydało klasyczne zawieszenie umożliwiające bujanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza_____widac bedzienmy mialy takie samo wyposazenie, bo oprocz lozeczka, ktore bedziemy mialy takie same to jak widac rowniez wozki, ost doszlismy do wniosku z M,ze dziecko musi miec wygodnie, bo bedzie przeciez malym szkrabem cala zime, a w tym wozku jest wyjatkowow duza gondolka, jest dosc duza waga, ale w moim przypadku nie musze targac wozka na pietro, w ogole nie mam zadnych schodow do pokonania, wiec waga nie jest istotna, wozeczek ma pompowane kolka, bardzo ladnie sie prowadzima dobra amotryzacje,spacerowa jest tez duza w obu kierunkach, calosc lacznie z fotelikiem i wszytkimi potrzebnymi akcesoriami jak spiworek, foila, parasol,itp wedlug moich obliczen okolo 1100zl, takze cena nie jest wygorowana, moim zdaniem wybor wysmienity.....jak bede miala coreczke to sliwkowy w kwiaty, jak chlopca granatowa kratka......no prosze mamy taki sam gust, lacznie z Voltare:D Anna____poki@ nie ma, Poki nadzieje Milla_____ja juz chyba mam z glowy biale ucho, tfu tfu odpukac w niemalowane, nie zadroszcze,ale to racja,ze monza przyjac,ze to dobty objaw monis____jak ty sie dawno nie odzywalas, zmien w tabelce i zdradz co s wiecej na temat dzidziusia, a swoja droga u mnie tez dzisiaj byly golabki:P Voltare_____mieszkanie na wsi ma swoje uroki i chyba o stokroc przewyzszaja one miaszkanie w miesci wrocilam od fryzjera......odrazu inaczej sie czuje:Pza to na twarzy pojawily mi sie teraz dziwne plamy, ot kolejne uroki:P pozdrawiam wszytkie niewymienione, ale oczywscie niezapomniane🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare widzisz my to telepatycznie chyba porozumiewamy :) ze akurat ja i ty ten sam :):):) kolorki fajne ja tak sobie myslalam o zielonym albo ceglanym tylko czy dla chlopczyka ceglany?? nie wiem ja poszukam jeszce tego wozka gdzies w skelpach tutaj neidaleko nas a jak nei to do czestochowy z katowic blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Malolepsza :) no faktycznie ten topik jakis magiczny jest :) zawsze chciaalm taka standardowa gondole w koncu bede nia jezdzic lato i jesien tez - a tearz przynajmniej wiem jakie kolorki kupowac bo co do plci to nie ma zludzien chlopak ebdzie jak sie patrzy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wstalam i zagladam do was, bo zaraz musze na zakupy jechac, lodowka pustkami swieci, a moj nadal chory :O Aisza, wozek bomba, baaardzo mi sie podoba :D:D:D Jak dla mnie kolor 3 :P:P:P Ceglasty tez bardzo ladny, oliwkowy w paski, i wybor Malolepszej - sliwka w kwiaty i granat w kratke :) Ladne te wozeczki :) Na mnie taki ceglasty czeka w PL, ale zanim tam dojedziemy to sie Michaska w gondole nie zmiesci :P A tutaj go nie sprowdzam, bo po prostu jest za ciezki :( a ja musze dymac po schodach..nawet nie mam miejsca zeby dziecko wyniesc i po wozek wrocic. Dobra zmykam, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, sliczne te wozeczki, mnie się podobają te z dodatkiem kwiatów ucho mi już puszcza:) co mnie cieszy, znikam bo słysze, ze się kawa robi, zapraszam na espresso z pianką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie melduje i przekazuję w imieniu Jagody, że jest odcieta od neta:(:(:( ale żyje:D:D:D wozki extra!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlalolepsza
Jagodko___to tragedia:(nie miec neta....wracaj szybko Omega____👄 ani____najwazniejsze,ze juz lepiej Surfitka____po weekendzie mysle,ze juz bedzie pelna forma wystroilam sie i ide sie madrowac jako tez ekspert od IVF do zanjomych:Pstrasznie leje, nie wiem jak moje wlosy to wytrzymaja, dzisiaj sa proste jak druty po zelazku, ale jak zmokne, to moge sie pozegnac z fryzura.....po tym jak mi fryzjerka wyprostowala doznalam szoku jakie sa dluuugie........ Ryba_______niefajna pogoda na morze.....ale za widok i szum duzo bym dala,ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie co wyczytalam w necie... ....... W 12. tygodniu ciąży u ważącego 14g płodu można już przez oglądanie rozpoznać jego płeć, szyja jest dobrze wykształcona, rozwija się także nos. ciekawe czy sie tak da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze nieomylne oznaki, czy urodzi ci się synek, czy córeczka, powinny już być dostrzegalne na USG w 14. tygodniu ciąży. Czasem nawet udaje się to w 13. tygodniu! Wiarygodność takiej oceny zależy nie tylko od doświadczenia lekarza, ale też od warunków badania – ułożenia płodu, jakości ultrasonografu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Wozki superek-mnei tez sie podoba trojeczka i oliwka w paski-ale chyba jeszcze dluga droga przede mna zanim zaczne wybierac wiec moze do tego czasu jeszcze jakies inne beda. Malolepsza-najlepsze sa takie porady od kogos kto przeszedl przez cos na wlasnej skorze-wtedy madrego to i warto posluchac. Jagody-bez netu kiepsko:) Surfitka-wlasnie pranko w tej nowej praleczce odstawilam-super-polecam. Justyna-moja mama jest u nas bo obydwoje z bratem jestesmy tutaj a w Polsce bylaby calkiem sama.Ma to dobre i zle strony-nie ukrywam ze nieraz byloby fajnie byc tylko samemu z mezem ale z drugiej strony jak bedzie kiedys malenstwo to i mama bedzie na wage zlota(tzn juz jest ale potem ta waga jeszcze wzrosnie:)) Betty-ciekawe co piszesz.A ja ciekawa jestem co tam wszystkie ukrywacie w brzuszkach. Omega🌼 Aisza🌼 pokemonowa🌼 Milla-poglaskaj brzuszek i przesylaj fluidki. Ani🌼 U mnie dzis tez dosc wietrznie ale idzie ku lepszemu.Z rana tylko na chwilke do pracy i teraz laba.Pieke wlasnie piernika to jutro zapraszam. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telesforka - jak piernik? bo jestem bardzo zainteresowana! do kawki jak znalazł :) witam Was wszystkie w ten poranek, pozwolilam mojemu M pospać ,to moze ze mna pojdzie do kościoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babolki :) przepraszam z krótką nieobecność, ale jakoś potrzebiowałam się odizolować od wszystkiego...od całego internetu, od gg, itp. bo gdzie nie wejdę kązdy tylko chce coś ode mnie, ale jak ja coś potrzebuję to nie ma nikogo chętnego do pomocy...grrr u nas też były te wichury...dziś pogoda pod \"psem\" to już mój ostatni dzień wolny w domu...od jutra wczesnie rano wstaję i do pracy śmigam....Boże jak ja tego dokonam??? - nie wiem!? teresforka__piernik....mniam mniam uwielbiam pierniki :) Aisza__wózeczek mnie się podoba, jest bardzo praktyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja też chcę piernika i kawkę poproszę (właśnie spaliła nam się grzałka w czajniku i wodę trzeba gotować w garnkach:P ) Chociaż w sumie zanim telesforka oczy otworzy, to ja już sobie z tymi garnkami jakoś poradzę;) jagoda - oj niedobrze z tym netem. Działaj szybko - naprawiaj i wracaj tutaj, bo po pierwsze będziesz miała potem straszne zaległości w czytaniu, a po drugie my będziemy miały straszne zaległości nie wiedząc co tam u Ciebie;) malolepsza - jak tam wczoraj wypadła wizyta? Człowiek jak słyszy opinię z ust kogoś, kto sam miał do czynienia np. z takim zabiegiem - to jakoś łatwiej przychodzi mu podjęcie decyzji. A już Twoja opinia, a zwłaszcza sposób jej wygłaszania;) na pewno pomoże znajomym:) Ani - dobrze, że z uchem lepiej. Jednym pomaga skakanie na jednej nodze (Omega 🖐️) inni muszą ratować się chemią - nie ważne jak, byle nie bolało i słyszało jak należy;) Uciekam na jakąś kawkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka - my tu zawsze chętne do pomocy - wal jak w dym - co potrzebujesz?;) A w pracy na pewno sobie świetnie poradzisz - szybciej będzie Ci czas leciał, nie będziesz miała go tyle na zamartwianie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih Voltare __ja akurat nie mówiłam o was - wiem że na WAs zawsze możan liczyć, mówiłam o innych moich znajomych....czasem z nimi się czuję jakby byli takimi wampirami które całą witalność ze mnie wysysają :( dlatego zrobiłam sobie małe odcięcie od świata...co oczywiście nie znczy że was nie czytałam z ukrycia :P ta czasu będzie rzeczywiście mniej na zmartwienia....ale o ile mniej na spanie :( TO JEST TRAGEDIA !!! AAAAA...aaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nikogo nie ma to VOLTARE łap *************************************** *********************************************************************************** ********************************************************************************** ********************************************************************************* ********************************************************************************* ********************************************************************************** *********************************************************************************** ********************************************************************************** *********************************************************************************** żeby niedziela była przyjenmna :) VOLTARE - robię wizualizację tej kawki i piernika :P jezuniu jak mi ślinka pociekła :P dla Ciebie kawka, dla mnie zbożowa inka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - jesteś wielka:D Z kawą uporałam się sama;) a piernik hmm bardzo apetycznie wygląda - po obiedzie się za niego zabiorę:P Łapię te fluidki, póki nikt nie zdążył przechwycić;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam dane w tabelce, niestety wredna @ pojawiła się w nocy! Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................1... . .. . ..........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................5........ ...........25.02.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29....................45...... .... .... ..23.03.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................2...................06.04.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............23.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 🖐️ ANNA_____chyba zmieniłaś nie tą tabelkę co miałaś ona nie jest z naszego topiku :O:O:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌼 ANNA____wyrecze cie, tabelka jak slusznie zauwazyla Nelcia nie jest nasza, :Pnie martw sie to byl dopiero pierwszy cykl staran Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................1....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................26....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................20 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................15........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................13......... .... . . .....22.08.08 Fasolka81........26............................7........ .. ...........19.10.08 Milla77............30............................5...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Voltare____rzeczywscie bylam zywym przykladem,ze warto i ze sie oczywscie udaje, to tylko upewnilo znajomych w slusznosci decyzji, startuja we wrzesniu, bo wczesniej jada zarobic min na ten cel pieniadze, z reszta w spolnie z moim M. fasolka____no ja tez mysle, ze od Nas nie trzeba odpoczywac.....ale tak serio wiem o co ci chodzi:(....tez czasami odczuwam podobne wrazenie..... Betty____faktycznie plec jest dosc wczesnie widoczna, ale na tym etapie ciazy mozna popelnic blad, wyobraz sobie jakie te narzady jeszcze sa malutkie, mnie tez zzera ciekawosc, ale musimy jeszcze poczekac Jagoda___wciaz brak lacza??? Surfi___mam nadzieje.ze juz wydobrzalas na dobre👄 Justa___👄 Ryba____czekamy na owocna relacje??? :(dzisiaj cos nie najlepiej sie czuje, tak jakby rozciagaly mi sie miesnie brzucha, proste brzucha....nie pwoiem ,ze to mnie nie niepokoi, ale staram sie zachowac malolepszy spokoj:P pozdrawiam wszystkie kochane czarownice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................26....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................20 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................15........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................13......... .... . . .....22.08.08 Fasolka81........26............................7........ .. ...........19.10.08 Milla77............30............................5...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 jeszcze raz bo nie poprawilam ci cyklu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×