Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Hej wszystkim! Jakos nie mam weny tworczej-wczoraj moj maz uderzyl sie dosc mocno w glowe w pracy-niby nic sie nie stalo ale glowa rozbita na poltylicy-nie ma rozciecia ale nawet nie wiem jak to wyglada bo pod wlosami sie zasklepilo i nie dal ruszyc.Wystraszylam sie mocno.Nawet nic ne kazal mowic mamie bo matrwilaby sie. Takze stawiam sie tylko na 100-dniowke Surfitki i zaraz zmykam. http://www.janieandjack.com/shop/dept_item.jsp?PRODUCT%3C%3Eprd_id=845524443455548&FOLDER%3C%3Efolder_id=2534374303374083&bmUID=1204751252538&productSizeSelected=0 http://www.childrensplace.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10001&storeId=10001&productId=449792&langId=-1&exp=n&catTree=24101,24153,24557,24503&clearance=0 ttp://www.childrensplace.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10001&storeId=10001&productId=449904&langId=-1&exp=n&catTree=24101,24153,24557,24526&clearance=0 http://www.gap.com/browse/product.do?cid=7190&pid=542112 Wszystkiego najlepszego-tych ostatnich stu dni-szczesliwych i spokojnych i po nich przeszczesliwego finalu i zdrowej szczesliwej Michalinki🌼 Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatek bardzo chcialam przeprosic za nieobecnosc...pisze do was tylko w trakcie krotkiej przerwy na jedzonko w ciagu dnia, bo naprawde sytuacja w firmie okazuje sie byc bardzo napieta. Dzis poproszono mnie bym w miare mozliwosci skonczyla moja czesc projektu i zajela sie tym co robia inni..bo do piatku musimy to oddac...a jak nie, to klient wycofuje wszystkie projekty z naszej firmy. A ten klient to nie byle kto, bo sama spolka zarzadzajaca komunikacja w Nowym Jorku, i ok. 80 % wszystkich projektow mamy od nich. I jak nam oni odmowia wspolpracy to wlasciwie mozemy sie zwijac..a jakos nie usmiecha mi sie bezrobocie w moim stanie :o Tak wiec spokojnie z domu moge sie wytlumaczyc :p a w pracy staram sie nadgonic..a najgorsze ze ciagle musze tlumaczyc jak co robic :o A jutro to sie pewnie za poprawki po koledze wezme...:( Strasznie wam dziekuje za prezenty..wyprawke mam juz gotowa :D:D:D:D Bardzo mi sie wszystkie podobaja ..prawdziwe perelki - cudenka :D Chce wam nadmienic ze mamy dzis jeszcze jedna laureatke, co mysli ze jej sie upiecze...polowinki Aiszy . http://www.prettybabygifts.com/baby-gift-basket-dsgtb107.html# to dla Bartusia. Telesforka, mam nadzieje, ze to nic powaznego u meza. Wszystkie urazy glowy sa niebezpieczne. Betty, ja nie mam pojecia..moze to bylo twoje malenstwo...ja tez dosc szybko poczulam Michasie, ale nie az tak szybko. Ale w sumie to twoja druga ciaza, a podobno w drugiej ciazy czuje sie szybciej. Ale rozwalila mnie twoja lekarka z nieopanowaniem tej funcji..cale szczescie ze opanowala jak pracowac z usg..szok jakich mamy wykwalifikowana kadre lekarska, ktora jeszcze domaga sie ogromnych pieniedzy..a i tak dzis nic sie nie da za darmo w szpitalu zalatwic :o Voltare, no i impreza skopana..nikt ci nie towarzyszyl. Kiedys jadlam te pyszne golabki co zrobilas i pochwalilas sie u Pazi..mniam, mniam. Ale psa masz udanego..ja mam drzwi tak zezarte przez mojego :P Fasolka, biedulko ....dorwaly cie ciazowe dolegliwosci... Malolepsza, z gorki jak gorki..wiesz ze ja bym chciala juz, a tak to jeszcze 3 miesiace z kawalkiem czekania...ale ciaza tez ma swoje uroki :) A ty pedzisz juz do polowinek niedaleko :D Ani, tak jak pisze Malolepsza, jeszcze nic nie stracone. Monis, Omega..no tak juz jest z edukacja. Kazdego to dotyczy a wszyscy udaja ze nie wiedza o co chodzi..a mlodziez zaczyna wczesniej niz nam sie wydaje, bo seks jest \"modny\". Tylko , ze nie ma zadnej wiedzy na ten temat, ale to juz inna sprawa. Jagodko, gratuluje cierpliwosci do pani w okienku ;) Tez bylam dzis w jednym sklepie za bucikami na wiosne, na lato juz mam a wiosna idzie :P Niestety nie bylo nic godnego...nie wiem, ale uparli sie na baleriny..a ja sie jakos w nich nie widze :o Rybka, tak jak napisalas..wystarczy jedno jajo ale takie z prawdziwego zdarzenia i bedzie pelen sukces :D Trzymam kciuki i napisz kiedy IUI ??? Pozdrawiam wszystkie nieodzywajace sie. Ogromne buziaki dla naszych dzieciakow - Adrianka i Natalki 😘 Jeszcze raz dziekuje za piekne podarki, w podziekowaniu dla kazdej z was przesylam http://www.twojekwiaty.pl/Kosz-Slodka-Niespodzianka-i-799.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Surfitka!!! dziekuje kochana ze pamietalas o mnie i Bartusiu :):):) 👄👄 Dzisiaj zaczynamy juz 21 tc - o matko ale ten czas leci a teraz maly prezenciki dla kochanej Michaski :) http://www.geniusbabies.com/tillie-the-turtle---hat-box-bath-time-baby-gift-set-.html http://www.geniusbabies.com/the-original-slumber-bear-pink.html http://www.geniusbabies.com/sosbabdoled.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................26....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................21 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................15...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................16........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................14......... .... . . ..ok22.08.08 Fasolka81........26............................8........ .. ...........19.10.08 Milla77............30............................6...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi powiedz mi kochana od kiedy czujesz kopniaczki Michasi a nie tylko laskotanie? czy zdarzalo ci sie ze czasami malo ja czulas jak bylas powiedzmy na tym etapie ciazy jak ja teraz? a pozostale babolki to gdzie sie schowaly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, moje kochane, przepraszam za wczorajszą nieobecnośc na studniówce i brak prezentów (ach, ta babcia, jak ona mogła?:P), ale siła wyższa... dzisiaj też... cos w podobie jak u Surfitki, czyli pożar w b......u:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki! Dzisiaj rano M powiedzial mi cos co byc moze moglo sie stac.Spalam w nocy i M zawsze trzyma reke na moim brzuchu i powiedzial mi ze jak tak trzymal to czul takie telikatne kopniecie,trzymal tak jeszcze ale juz sie niepowtorzylo. Niewiem moze i mi sie wczoraj wydawalo w co niesadze ale i mojemu M tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie]kwiatek] cale towarzystwo zapracowane....moze uda nam sie nadrobic w weekend troche Betty____hm....wczesnie, ale Ty sama wiesz co czujesz, ja ze swojej strony moge tylko powiedziec zadroszcze😭bo juz sie nie moge doczekac chociaz tych motyli, pewnie jeszcze troche minie zanim cokolwiek poczuje......fajnie Betty, w takim razie poglaszcz swojego pilkarzyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza--- czytalam ze przy drugiej ciazy wczesniej mozna wyczuc ruchy dziecka. jezeli u mnie tak jest to sie powtorzy :) czasem czuje takie mizianie od sierodka ale to pierwsze bylo wyraznym kopniakiem. jeszcze zobaczymy co powie lekarz za 2 tyg ze juz czulam. a jak bylam w szpitalu jak rodzilam Asie to kobitka twierdzila ze czula dziecko w 2-3 miesiacu ciazy i na jakims forum tez tak wyczytalam.-to jest raczej malo prawdopodobne ale ja to chyba juz bardziej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aisza, do tej pory mam dni kiedy ja slabo czuje..dzidzius to juz maly czlowiek i ma dni zabawy i odpoczynku :) Na twoim etapie ciazy zdarzalo sie ze czulam ja tylko raz dziennie i to jeszcze delikatnie..i tak jak ty sie denerwowalam. Podobno codziennie nalezy czuc dziecko dopiero od 28 tc, bo wtedy jest na tyle duze :) Betty, fajnie ze juz czujesz. i trudno sie spierac bo sama wiesz co czulas, czy czul twoj maz...chociaz na to zeby poczuc dzidzia przez skore wydaje mi sie znacznie za wczesnie. Ale skoro czujecie go to moze tak jest :) Zaczynam ciezki dzien pracy 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, cudne te ruchy, betty - zazdroszcze! dzisiaj pojechałam do mojego gina, nawet zrywając się ze szkolenia a tu gina nie było, więc dalej nic nie wiem, :( dopiero w srodę się dowiem, wtedy powiem, ze taka samowolka dlatego ze go ie było :) mam nadzieję, ze nic się nie obsunie. Papatki kochane, bo jadę do kina z małzonkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ani - przynajmniej będziesz miała wymówkę - w końcu gdyby gin był w pracy to nie byłoby problemu ;) Widzę, że wszystkie mocno zapracowane, mnie też przysypują papiery :( Ech.... co robić, trzeba jakoś to ogarnąć, potem będzie lepiej tzn. do następnego razu.:P Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki :) niedawno wróciłam od gina, :) maleństwo jest jedno :), ślicznie rośnie i wszystko jest w porządeczku :D bicie sreduszka to najpiękniejsza rzecz jaką do tej pory słyszałam :D ahhh...aż mnie za serce tak scisnęło jak tego słuchałam... 👄 dla was i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, bardzo sie ciesze ze z malenstwem wszystko dobrze :D Ani, dobrej zabawy w kinie. Jagody, pracusiu 😘 No wlasnie co sie dzieje ze nikogo nie ma? Nie ladnie..nawet w przerwie nie mam co poczytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - przyganiał pociął garnkowi ;) Sama teraz gonisz z pracą wiec zrozum biednego żuczka :D Fasolka - to musi być super uczucie pierwszy raz zobaczyć bijące serduszko maleństwa. Chyba to taki pierwszy moment, który utwierdza w nas przekonanie, że faktycznie jesteśmy w ciąży :D Co prawda są też inne momenty o tym przypominające, jak np. mdłości ale widok bijącego serduszka jest porostu bezcenny :D Telesforka - jak M? Kurcze takie uderzenie to nie żarty :( Widzę, że wszystkie dzisiaj gadają jedna przez drugą :P Aż trudno wpaść w słowo. Mam nadzieje, że w weekend się poprawicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U seksuologa: - Panie doktorze, jak uprawiać seks, żeby nie było dzieci? - Wysłać je do dziadków..... Pewnego razu dwa świetliki wybrały sie na podryw W pewnym momencie ujrzały światełko - to ja lecę - mówi pierwszy Słychać krzyk i po chwili świetlik wraca - i co, dziewica? - pyta drugi - nie, papieros Facet umówił się z kolegami na polowanie. W dniu polowania wstał skoro świt, ubrał się, wziął broń, wyszedł przed dom, postał chwile... i stwierdził, że nie pojedzie, bo jest za zimno. Wrócił więc do domu, rozebrał się, wszedł z powrotem do nagrzanego łóżka i przytulił się do gorącej żony. Żona po omacku poklepała go po pośladkach i pyta: - To ty? - Yhm, to ja. - Zmarzłeś? - Zmarzłem. - No popatrz, a ten idiota pojechał na polowanie... Wieczór w parku chłopak czule szepcze dziewczynie do ucha: - Kochana wypowiedz te słowa, które połączą nas na wieki .... - Jestem w ciąży!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Maz ma sie dobrze-ale co ogladm te jego glowe to az mnie mrozi-na zewnatrz nie widc ale pod wlosami paskudna ranka-Boze dzieki ze nic mu sie nie stalo.Jutro wybiera sie na badania. A ja zmykam chcialam Was tylko pozdrowic cieplutko. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Normalnie nie wierzę - a cóż to za cisza :( Ryba__lufa - jak się ma Twoje jajo? Malolepsza - czyżby Groszek postanowił znowu się zbuntować i zamknął Cię w łazience tym samym odciął od kompa? Telesforka - trzymam kciuki za badanka, żeby armia była zawodowa ;) Voltare - taka cisza to nie w Twoim stylu, wszystko u Ciebie w porządku? Rany jestem zawalona papierami a w poniedziałek \"moje\" chłopaki jeszcze mi dołożą, przechlapane mówię Wam :( No ale coś za coś. Mam nadzieję,z ę jak zajrzę na topik następnym razem to się dowiem co u Was. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam i o zdrowie pytam :-) Nie mogłam was znaleźć, ostatnio widze mało piszecie, ale przynajmniej szybko nadrobię zaległości bo ostatnim czasem żadko siadam wogóle do komputera bo nie mam kiedy. Pewnie wszyscy na spacerku albo jeszcze w pracy :-) Pozdrawiam gorąco, jak tylko znajde więcej czasu to napiszę jakiś elaboracik do was :-) Trzymajcie sie cieplutko :-) Zmieniam tabelke bo jestem do tyłu Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................26....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................21 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................16...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................16........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................14......... .... . . ..ok22.08.08 Fasolka81........26............................8........ .. ...........19.10.08 Milla77............30............................6...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlansie straszna cisza:( melduje sie tylko zem zywa, ale cala w migrenie,przeciez trzeba miec jakas dolegliwosc:P poglupialyscie z ta robota czy jak????? Jagoda____dobrze,ze chociaz sie meldujesz zza strety papieow, bo Surfitka i Omega to juz chyba calkiem przysypane Ryba___zolta kartka, czekam na relacje o pecherzykach i cisza!!!???jak sie spisaly i na kiedy IUI?? pozdrawiam Was moje kochane czrownice i czekam na jakies mega posty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejrzalam jeszcze forum na bocianie mojej kliniki, jalkis czas temu dziewczyna panikowala nad niska beta, wszytkie jej tlumaczylysmy ze musi sie uspokoic, ze kazda ciaza jest inna itp.....jakos jedna z nielicznych miala 6 weryfikacji, bo na 5 jeszcze nie bylo widac zarodkow, a zwykle juz widac, byl tylko jeden maly pecherzyk.....I co....i dziewczyna dzisiaj nam mowi, ze bedzie miala trojaczki, bliznieta jednojajowe i jeszcze rodzenstwo dla blizniakow, szok....jakie wiadomosci.....trzymam za noia mocno kciuki,zeby cala trojeczka dobrze sie rozwijala....a swoja droga wierzyc trzeba do konca i w tym miejscu slowa te kieruje do Ani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaa...skonczylam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Teraz mam sie relaskowac :D:D A wy biedulki nic nie piszecie :( U nas wszystko dobrze, zaczynamy weekend :) A optymizm trzeba miec w sobie zawsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................27....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................21 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................18 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................16...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................16........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................14......... .... . . ..ok22.08.08 Fasolka81........26............................8........ .. ...........19.10.08 Milla77............30............................6...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj dziewczynki, miałam dzisiaj mieć wizytę u mojego ginia... ale nie miałam :( moja siostra zadzwoniła, że dzisiaj nie będzie przyjmował bo "wpadły" mu dwie operacje, ach i czekanko do przyszłego tygodnia (a w roli wyjaśnienia moja siostra pracuje w pracowni USG w szpitalu do którego jeżdze na wizyty) Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................14....... . ..............27.03 Ryba_lufa............32........................15.... . ................28.03 Voltare...............30........................70.. ....................11.03 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................16.. ....................25.03 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................26......... .............09.03 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................27....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................21 .... ......(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................19 ......................01.08.08 mężatka..........24..........................16...... .. .............19.08.08 malolepsza.......32...........................16........ .. ...........ok 26.08 BETTY83..........24..........................14......... .... . . ..ok22.08.08 Fasolka81........26............................8........ .. ...........19.10.08 Milla77............30............................6...... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje jajniki znowu były na występach w telewizji. Główną rolę grał lewy, bo wyprodukował dość dorodny pęcherz. Dokładnie wielkości 26 mm. W związku z tym, na poniedziałek umówiłam się na IUI. Jestem dość przerażona. Dla pewności mam jeszcze rano przyjść do szpitala na USG i potem jadę do kliniki. Mogłabym do kliniki chodzić na monitoring również, ale tam każda wizyta, bez względu na to, co się na niej robi, kosztuje 150 zł. To mnie zniechęca, bo u mojej lekarki za USG płacę 50 zł. Niestety, jeszcze jestem w pracy, ale to już naprawdę ostatnie moje minuty tutaj w tym tygodniu :) Jeśli IUI się powiedzie, to od kwietnia na pewno idę na zwolnienie. No, moze od połowy kwietnia. Bardzo się boję, a z drugiej strony jestem strasznie podekscytowana. Tak, jakbym juz na bank była w ciąży. Ambiwalencja to moja specjalność. Postanowiłam wypić w czasie weekendu morze kawy, bo pamiętam, że Voltare pisała, że po IUI nie można. NIe wiem, jak ja dam radę. Szczególnie, że mam nowy superekspres, który mówi. Najbardziej podoba mi się, że rano mówi dzień dobry, a wieczorem dobry wieczór. No i jeszcze: twoja kawa jest gotowa :D Będę mu musiała powidzieć, że ma chwilowo urlop :D Pozdrawiam wszystkie, przesyłam tysiąc 👄 i zbieram się do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba_____wez pozwol mu wyjechac na urlop, mowie o ekspresie, moze u mnie byloby mu dobrze, ja tam pije kawe, dam mu dach nad glowa,wikt, opierunek, no i bede miala sobie z kim pogadac, poniewaz wiekszosc czasu siedze sama:D cieszez sie z Twoich wynikow, i nie moge sie doczekac, kiedy bedziesz na zwolnieniu👄 pamietaj, ja sie boje, Ty sie relaksuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Całe szczęście że się przynajmniej cześć odnalazła, tylko gdzie reszta towarzystwa :( Malolepsza - ja się melduje z nad papierów bo jestem bardziej uzależniona niż pozostałe pracoholiczki ;) Ale dzisiaj mam serdecznie dość :P Trochę sie spieszyłam żeby podgonić robotę bo jutro przyjedzie do mnie koleżanka z 1,5 roczną córką - oj będzie się działo :D Ryba__lufa - bardzo dobre podejście, trzeba myśleć optymistycznie to może jaju da się wmówić żeby zostało z Tobą na 9 miesięcy :D Moniś - szkoda,z ę się nie udało pooglądać maleństwa ale czasami siła wyższa. Nie na darmo dziewczyny planują zakup usg - byłoby jak znalazł w takiej sytuacji ;) Voltare - daj znak życia bo się martwię :( Omega - nie wierzę,z e nie zaglądasz na topik - listę przynajmniej podpisz :P Miłego wieczoru wszystkim życzę, pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×