Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Witam :) Wstawać śpiochy ;) A może po prostu Was nie ma bo świętujecie 8marca? Ja chyba jestem dziwna - nie lubię tego dnia, większość panów sili się najakikolwiek wyraz sympatii w naszym kierunku a to chyba nie o to chodzi. Wolę być kobietą dla mojego M przez cały rok niż tylko jeden dzień w roku.:D Mimo wszystko życzę Wam miłego dnia jeżeli tylko Wasi panowie staną na wysokości zadania. Ja dzisiaj jestem samotna bo M pracuje do późna ale już nie mogę się doczekać na wizytę koleżanki z córką, mała jest cudowna. A do tego miałam koszmarną noc, przewracałam się z boku na bok do 4 rano a jak już zasnęłam to zaczęły się hałasy na dworze - przecież jest sobota i ludzie nadrabiają zaległości w pracach porządkowych ;) Ech bez kawy dzisiaj ani rusz . Ryba_lufa,Voltare,Milka,Telesforka,Niepokorna26,Pokemonowa,Ani77,A.N.N.A, xxmadziaraxx,Surfitka,Aisza,Moniś,Mężatka,Malolepsza,BETTY83,Fasolka81, Milla77,Omega3, Nelcia1958,Justynka, Mimi 👄 aczkolwiek części z tego towarzystwa to lanie się należy, strasznie długo się nie odzywacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane WSZYSTKIM ABSOLUTNIE WSZYSTKIM KOBIETKOM TYM MALUTKIM I TYM TROSZKE ;) WIĘKSZYM WSZYYYYYYYYYYYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJWSPANIALSZEGO!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu cisza....hm.....moze kazda zaglada i jak widzi,ze puchy to nic nie pisze?????? Dzien kobiet jak kazdy inny dzionek, z mala roznica, od rana M stanal z bukietem tulipanow......fantastycznie i dlatego lubie to swieto, bo czasy kiedy M przylazil z kwiatami dosc czesto jakos dziwnym trafem dzies sie ulotnily:P:P:Pa na reszcie sztucznych wzgledow obcych facetow srednio mi zalezy:P o rany boskie dziewczyny jaki ja jestem GRUBAS:Pdzisiaj mierzylam kilka fatalaszek ciazowych, w kazdym wygladam jak foczka lub hipcio jak to woli:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dlekko oslupialam, bo sobie szczerze moiwac nie zdawalam sprawy,ze waga tak plynie do przodu....ale nic to wszytko zgubie, teraz luz i nie zamierzam sie tym kompletnie przejmowac..... mam nadzieje,ze ktoras wreszcie zajrzy, bo narazie to po 🌼dla Jagody i Monis, co dzisiaj zajrzaly....dla reszty po buziaku na zachete:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wszystkiego najlepzego z okazji dnia kobiet sklada moj maz :p A mnie z tej okazji zabiera na zakupy ..pewnie szykuje sie male co nieco...marzy mi sie torebka, buty, spodniczka..i cos dla Michalinki :P A Michasia chyba dostanie kolyske :D:D:D:D:D:D:D Jagody , milej soboty w towarzystwie maluszka :) Do mnie za tydzien ma przyjechac moja chrzesnica..akurat konczy 3 lata :D Malolepsza, Monis, Jagody, dziekuje za zyczenia 🌻 Pozdrawiam, milego weekendu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, poczekaj jeszcze z 3 miesiace to zobaczysz jak wyglada prawdziwy Hipcio :P:P:P A tak na serio daj spokoj kochana, kazda kobieta w ciazy wyglada pieknie. A ty masz przeuroczy brzuszek i jeszcze bardziej przeuroczego Groszka w nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki! Wyobrazcie sobie mezus wczoraj nie zrobil badani-az mnie cos trafilo-a wszystko nie przez niego bo sie postaral ale przez ten durny system. Otoz dowiozl do labu material do badan w 20 minut i wszystko gralo a tu pani pyta o dokument-maz dal jej prawo jazdy na ktorym niestety mial stary adres a pani potrzebowala aktualny zeby wyslac rachunek-T mowi jej ze zaplaci na miejscu a ona ze tak nie mozna ze trzeba placic potem rachunek bo oni wysylaja to do glownego biura itd-na to maz-zeby wziela material do badania a on jej za pol godziny dowiezie ten dowod adresu-otoz tak tez nie-efekt musi robic wszystko od nowa:(:(:(😡i na to musimy czekac znowu bo przyszly tydzien to staranka a potem znowu musi te 3 dni przynajmniej odczekac.Amerykanie jak nie maja wszystkiego tak jak w instrukcji to ani na gram nie sa elastycznii-ja chce do POLski!!!!!!!!!!!!😭 Odezwe sie dziewczynki pozniej i skrobne do kazdej z osobna. No i oczywiscie badzmy wszystkie zawsze piekne,doceniane i usmiechniete niezaleznie od Dnia Kobiet-ale dzis szczegolnie Wam tego zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dla ka zdej z Was po 🌻, a co tam, nawet po całym bukiecie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki, dla Wan - Nas wszystkich bukiety róż, tylko pamiętajcie, nie ciętych, bo one duzo wody potrzebują/potrzebowały a mamy ograniczone zasoby wody, więc całe skrzyneczki kwiatów dla Nas :) pamiętajcie! myślimy globalnie :) w końcu wczoraj dotarłam z koleżanką na Lejdis, wywołał u mnie uśmiech, taki lekki, łatwy i przyjemny, oczekiwałam więcej, za to w czwartek byłam na :ostrożnie pożądanie\" - bardzo polecam. ja dzisiaj pojeździłam znowu L-ką, jednak w tym dniu mężczyźni nie zjeżdzali z drogi :) a od męża dostałam płaszcz, heh drugi w tym sezonie, ale takie urocze są te płaszcze :) no no się rozpisałam jak nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy Wy jesteście na innym topicu, o którym ja nie wiem :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani-chyba nie ale cos dzis postoj:) Ryba-gratulacje pieknego jaja-trzymam kciuki. Betty-jak malnstwo-daje o sobie znac? Malolepsza-ale Cie biedactwo meczy to biale ucho-no ale przynajmniej widzisz swietelko w tunelu-po sierpniu juz nie powinno Cie meczyc:);)A z brzuszka jak przyrasta to tylko sie ciesz-a co tam!Potem zgubisz. Surfitka-no i projekt oddany?Mam nadzieje ze tak i ze zakupy dzis sie udadza choc pogoda pod zdechlym Azorkiem. Jagody-nie uton nam calkiem w tych papierach i chlopakom sie nie dawaj. Mezatka-glaskanko dla brzuszka. Monis-nie lam sie,wiem ze trudno sie doczkeac ale tydzien szybko zleci. Voltare-a Tuy kobieto co tak cicho jestes?Tez sie zaraz zaczne martwic. Ja zakupy zrobilam,biszkopt upieklam,teraz czekam na mezusia zeby zaczac weekend pelna para.Wciaz jestem zla ze nic nie wyszlo z tych badan a najbardziej mi szkoda T-stresowal sie bez powodu.A i wrocilam do mierzenia tempki zeby byly w miare swieze wykresy jak pojde do gina i zaczne cos wreszcie robic. Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielę, czyli jutro o godzinie 9 mam IUI. Proszę o te kciuki i zaklęcia :D W piątek o 21 dostałam pregnyl. Trochę się boję, a mój R mnie tylko denerwuje, jak mówi, że mam podchodzić do tego na luzie. NIie wiem, jak przeżyje jutrzejszy dzień i kolejne dwa tygodnie. Ja też nie lubię dnia kobiet, kiedy dostaję jakieś tulipany firmowe. Dzisiaj bylam w sklepie to też rozdawali. Mam wrażenie, że mój R jakąś presję czuje, żeby mi też kwiatka przynieść, chociaż jak już przyniesie to jest miło. Ale wydaje mi się, że to wszystko takie na siłę. Ale za to mam nowy sweterek, bo sobie wybrałam, a R zapłacił z okazji Dnia Kobiet :) Pozdrawiam Was wszystkie i jutro jak wróce to napisze, jak było w klinice. Przesyłam 👄 dla każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - to chyba taka weekendowa cisza, przynajmniej mam taką nadzieję. Telesforka - ale bym się wkurzyła takim obrotem spraw 😠 ale nie ma wyjścia trzeba będzie zrobić powtórkę z rozrywki - czyste marnotrawstwo :P Eeeeeeeeeeeeee chłopakom to ja się tak szybko nie dam wykończyć ;)Wbrew pozorom to twarda ze mnie sztuka :P Ryba__lufa - 9 marca - kolejna dziewiątka, Malolepsza miała 9 i 19 grudzień i zobacz jak pięknie sie wszystko potoczyło. Wizyta koleżanki przełożona na juto, ale mam nadzieję, ze tym razem wypali bo my się tak już miesiąc umawiamy :( Dzisiaj tylko wpadł jej mąż z kwiatkiem dla mnie - mile mnie zaskoczył, na początku myślałam, ze sobie ze mnie żarty robi i jego dziewczyny czają sie gdzieś za ścianą ale okazało się, że je zostawił u ciotki bo miały tam coś do zrobienia a sam sie wyrwał na moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm....Rybka o 9 to ja bede w glebokim snie bo to u mnie 3 nad ranem ale kciuki i tak bede trzymac coby chlopaki dzielnie dostaly sie tam gdzie trzeba i od kwietnia zebys miala to zwolnienie:) A moj T obiecal mi cos seksi na Dzien Kobiet wiec ja sie go tylko spytalam czy to dzien Kobiet czy jego urodziny bo taki prezent to najbardziej dla niego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babolki Kochane!:) Z okazji Waszego (i mojego święta) po wielkim 🌻 ;) Już się tłumaczę z nieobecności;) - wczoraj byłam na imprezce z okazji dnia kobiet i wróciłam bardzo, bardzo późno;) Przeczytałam Wasze posty, ale ponieważ wolałam nie pisać w stanie poimprezowym;), wylądowałam jak najszybciej w łóżeczku:P Wiem, wiem - już przeczytałam, że różnie do tego podchodzicie jeżeli chodzi o obchody tego święta w Waszych miejscach pracy;) ale ja podchodzę do tego jak najbardziej pozytywnie, ponieważ u mnie w pracy dzień kobiet nie polega na wręczaniu kobietom po kwiatku przez kolegów ze sztucznym uśmiechem na twarzy;) U mnie w firmie jest generalnie baaaaardzo mało kobitek, więc nasi panowie planują nam ten dzień z kilkutygodniowym wyprzedzeniem i bynajmniej nie jest to wyłącznie \"nasiadówa\" przy żarłku i piciu, ale jeszcze różne atrakcje z tego tytułu - naprawdę przednia zabawa:P Ale co do szczegółów to wolałabym ich na ogólnodostępnym forum nie przytaczać:P:P:P - jest to dość charakterystyczne, a mi nie sprawiłoby przyjemności jeżeli ktoś by mnie po tym opisie zidentyfikował;) A dzisiaj pojechaliśmy z mężusiem na zakupy - wróciłam z takim bólem głowy, że aż mi niedobrze było:O Jako że w swoją ciążę w tym cyklu i tak nie wierzę - w porywie desperacji nażarłam się tabletek przeciwbólowych i po jakimś czasie puściło. No i na koniec jak już puściło to trzeba było chatę do porządku doprowadzić:P Ufffff - wiem, że tłumaczy się winny - i może rzeczywiście czuję się nieco winna, że Was tak długo zaniedbywałam:) ryba - trzymam kciuki za Twoją IUI - w końcu komuś się musi udać za pierwszym podejściem. Ja teraz siedzę i się modlę o @ w jakimś \"dogodnym\" terminie - też bym chciała ten miesiąc jeszcze wykorzystać na IUI - ciekawe jak to się wszystko ułoży...:) Telesforka - no popatrz jakie ci Amerykanie marnotrawstwo uprawiają!:P Najważniejsze papiery a nie badania! Co oni nie wiedzą ile to nerwów i poświęcenia kosztuje taka decyzja o badaniu i sama \"akcja przedbadaniowa\"? :P Ani - i jak decyzja podjęta co dalej z rozpoczęciem programu? Surfitka - i jak się zakupy udały? Oj niedługo mężuś będzie obie panie na zakupy zabierał;) malolepsza - i tak trzymaj - z wagą sobie jakoś poradzisz, a to że ona rośnie razem z brzuchalkiem to tylko znak, że Groszek nabiera odpowiednich kształtów i rozmiaru;) jagoda - baaardzo ładnie - mąż do późna w pracy, a obce chłopy, pod jego nieobecność, do domu z kwiatami wpadają:P:P:P:P:D Ok kobietki kochane - wszystkim Wam życzę udanego wieczoru - świętujcie, odpoczywajcie i spędzajcie miło czas ;) Mam nadzieję, że jutro dotrę do Was nieco szybciej, chociaż mam postanowienie, że jak tylko nie będzie deszczu to zmykam \"pomęczyć\" moją psinę w jakimś odludnym lesie - niech sobie zwierz pobiega;) A coś Wam jeszcze napiszę - dzisiaj K. poszedł z psiną na spacer. W naszej miejscowości jest mnóstwo takich domków weekendowo-wakacyjnych. I do jednego z nich przyjechał jakiś gbur - BMW + rottweiler na podwórku, a ogrodzenie wysokie góra na metr. Jego rottweiler zobaczył naszą psiurę i zaczął skakać grubo ponad ogrodzenie (a nasza sierota przeszczęśliwa, że ma las wokoło nie zwracała na niego najmniejszej uwagi), a ten idiota z wielką mordą do K. żeby zabierał psa bo jego rottweiler wysoko skacze. K. mówi, że mu się od razu ciśnienie podniosło - odpowiedział tylko palantowi, że to jego pies skacze a nie nasz - i niech sobie w takim razie wyższy płot wybuduje albo kupi kota. Przyjedzie taki palant i od razu myśli, że będzie wszystkich dookoła ustawiał!:P No teraz już serio uciekam - do jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - szkoda, że nie widziałaś miny mojego M po powrocie z pracy :D:D:D Udawał twardziela, że niby go to nie interesuję skąd te patyki a jedząc kolację przeprowadzał prywatne śledztwo - co robiłam, czy rodzice byli - pewnie myślał, że to od taty, - kto dzwonił - ja oczywiście grzecznie na wszystkie pytania odpowiadałam trzymając się z dale od tematu kwiatów ;) W końcu nie wytrzymał i zapytał skąd je mam. Mówię Wam ubaw miałam po pachy :D:D najlepsza rzecz jaka działa na facetów to potencjalny rywal i wyszło na to, że ten mój chłop 8 lat po ślubie jeszcze wciąż jest o mnie zazdrosny. Strasznie mnie to cieszy :D:D:D:D Muszę przyznać, ze mam maleńką satysfakcję a co tam przynajmniej tyle :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda - mi się też dzisiaj teściowa przyznała, że K. wczoraj "skręcało" - żona sama na babskiej imprezie do późna, (przecież nie wiadomo z kim - skoro tak długo:P:P:P ) telefonów nie odbiera, a on sam siedzi w domu:P Jej się przyznał, a mi oczywiście nie:P Ok. zmykam narazie bo mam jeszcze pewną robotę do dokończenia - i muszę się z tym dzisiaj uwinąć. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, co prawda kwiaty wam dzisiaj wyslałam, ale o posłańcu zapomniałam:P Tak więc c o prawda późno, ale lepiej późno niż wcale, przesyłam dla kazdej bukiet przez posłańca: http://pieknyposlaniec.pl/124557 Dopiero teraz wasze chłopy niech poszaleją z zazdrości:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega...Ach ten poslaniec :P:P:P:P:P Ma piekne roze :P Ale niestey ciete :( Telesforka, a to mial mezus przezycia ( kicha, ze nie biora od razu zaplaty)...ale to juz powszechne tutaj, ze licza sie pieniadze a nie czlowiek. Kolezanka pojechala rodzic, wody dawno odeszly i myslala, ze zaraz urodzi...a w izbie przyjec sie pytaja jakie ma ubezpieczenie i zeby karte dala...na jej szczescie zdazyla urodzic na porodowce a nie w izbie przyjec..ale dlugo to nie trwalo :P Ja jak ide do lekarza to tez najwazniejsze jest jakie mam ubezpieczenie..a nie jak bardzo jestem chora :o Voltare, no i dobrze, ze mezus zazdorsny..mowia, ze jak ktos kocha to jest zazdrosny, wazne by to byla zdrowa zazdrosc..a o taki wieczor to chyba wskazana jest :P Jagody, oj to dzien odwiedzin ci sie przestawil..no i kolega niezle zaskoczyl :) A i maz mial co glowkowac :D Rybeczka, ja bede spac, ale pewnie moja wierciklapka nie ;) to kaze jej trzymac kciuki za ciebie i twoje malenstwo. Nie boj sie i wierze, ze wszystko bedzie dobrze. Ani, jak sie czujesz jako kierowca? Ja uwielbialam lekcje jazdy :D Co do moich zakupow to dzisiaj nici..tzn bylismy na sklepach, zlazilam sie jak nie wiem co, ale nic sobie nie kupilam..za to szuflada Michalinki zaczyna pekac w szwach :D A to wszystko za sprawa mojego meza, bo "jakie to wszystko sliczne"...jakbyscie widzialy jak wielki facet kupuje skarpetki z falbankami dla nowordka to normalnie boki zrywac..jak je delikatnie bierze w dwa palce swoja wielka reka i oglada z kazdej strony :D:D:D Juz sobie wyobrazam jak bedzie sie Michasia zajmowal :D Dobranoc i do jutra..a wlasciwie dla was dzis 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie troche sie ruszylo:) Rybka____dokladnie jak mowi Jagodka mialam same 9, poniewaz 9 grudnia o godzinie 9 w dodatku w niedziele, dokladnie jak u ciebie 09 MARCA GOdzina 9 czyli teraz....trzymam bardzo mocno kciuki i oby ta data byla zakleta.....Musi Ci przyniesc szczescie❤️ Jagoda_____to bardzo mile,ze facet jest troche zadrosny, ja tez lubie ten blysk w oku po 13 latach bycia razem i 10 latach malzenstwa:) Voltare____no to licze,ze teraz pani troche nadrobi zaleglosci, bo naprawde bylo smutno jak sie wchodzilo na kafe, a tu grobowa cisza...Mysle,ze ten tydzien bedzie owocny w wiesci👄 Telesforka____jak przeczytalam z jakiego powodu M nie mial badania to mi szczeka opadla, u nas na szczescie daloby sie nagiac procedury, a tak material sie zmarnowal i tak szczerze mowiac moze znowu minac troche czasu zanim sie zdecyduje znowu isc, mam nadzieje,ze juz dobrze po wypadku,👄 ani____lejdis naprawde potrafi odstresowac, dziewczyny niezle pojechaly w filmie, ciekawe czy beda jakies kolejne czesci, hm..... Surfitka____jak sobie wyobrazilam Twojego M jak bierze te skarpetki z falbankami:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dale to bardzo urocze , az sie geba sama smieje👄👄 Omega, Justa, Mimi, Betty, i cala reszta po 👄 musialam przelozyc wizyte z wtorku na srode, niby jeden tylko dzien roznicy a ja jestem niepocieszona.......:(no nic trzeba sie uzbroic w cierpliwosc zycze milej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telesforka------tak czuje malenstwo moze nie takie kopniaki jak 1-szy raz ale czuje delikatne wiercenie sie maluszka.wczoraj bylismy na imieninach i maluszka nieczulam,a pozno wrocilismy wiec od razu leki i spac.Dzidziolek najczesciej pod wieczor daje o sobie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Umieram z ciekawości co u Rybki???? Odezwij się babo!! Dziewczyny u mnie i dzidzi OK. Pierwsza wizyta za nami, za 2 tyg mamy USG. W tej chwili zaczynamy 7 tydzień. W zasadzie czuję się dobrze chociaż nachodza mnie myśli zwiazane z porodem...i strah. Już 2 razy to przechodziłam i jak pomyślę sobie...ech U mnie moje dzieci sa chore i mój chłopak tez , strasznie sie boję żeby sie nie zarazić!! W końcu to problem w 1 trymestrze. Dla Was wszystkich spóźnione życzenia z okazji dnia kobiet !! Dużo miłości i radości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ryba__lufa - kciuki w dalszym ciągu zaciśnięte :D Czeka Cię teraz trudne dwa tygodnie ale nie da się tego niestety obejść - to trochę tak jak czekanie na wyrok :( Voltare, Malolepsza - taaa zazdrość po latach jest urocza - oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.Pracowałam kiedyś z dziewczyną, która nie mogla się spóźnić z pracy do domu nawet 5 min. bo M urządzał jej sceny zazdrości. Któregoś dnia nie wytrzymała wyszła z dwumiesięczną wtedy córką na spacer i uciekała - tak jak stała.Z domu nie wzięła nic, facet oczywiście próbował jej szukać, nachodził nas w pracy, groził ale chyba jej nie znalazł, mam przynajmniej taką nadzieję. Nie mam pojęcia jak się po tym wszystkim ułożyło jej życie ale to co ta dziewczyna przechodziła przez kilka lat było straszne, słabo mi na samo wspomnienie :( Omega - z tą zazdrością to tak trzeba ostrożnie, można przeholować :P Jak M zastanie kwiaty w domu to można jakoś wytłumaczyć ale nagiego faceta z kwiatami to chyba trudno będzie ;) Milla - faktycznie nieciekawie, że się wszyscy w domu pochorowali :( Uważaj na siebie i maleństwo 👄 Surfitka - masz rację śmiesznie to wygląda jak wielki facet zajmuje się maleńkim dzieckiem - urocze :D chociaż mężczyźni są wtedy tacy nieporęczni, niezgrabni - jak słoń w składzie porcelany, nam chyba mimo wszystko trochę łatwiej to przychodzi - zresztą jaki mamy wyjście :D Malolepsza - oj faktycznie kiepsko z tą wizytą :( Ale w środę jak zobaczysz Groszka na usg to i tak będziesz najszczęśliwszą kobieta na świecie :D Betty - jest pewne uzasadnienie czemu wieczorem bardziej odczuwasz maleństwo - po prostu daje Ci znaki, że ma dość codziennej krzątaniny i powinnaś odpocząć, poleżeć, porozmawiać z maluchem :D To jego 5 minut ;) Telesforka - jak prezent na dzień kobiet ;) udany :D Dziewczynki ja już zmykam bo za chwilę powinni dotrzeć moi goście, mam nadzieję, że tym razem nic im nie stanie na drodze, życzę udanej niedzieli, pogoda piękna więc trzeba korzystać 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlop ponad tydz w domu a ja o IRONIO nie mam na nic czasu i wsciekam sie na maxa, mam zamiar wam opisac moze w srode jak pojdzie do roboty..... ps moj dzien kobiet byl do dupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cos dzis nie rozmowwne znowu jestescie :( Dzien dobry wszystkim :) Justynko, czekamy na jakies wiesci :) Jagody, baw sie dobrze :) Milla, nie strasz tym porodem, jakos damy rade.. I uwazaj na siebie, pij na wszelki wypadek herbatke z miodem i cytrynka :) Rybka???? Jak poszlo? Malolepsza, jeden dzien to Groszek bedzie o dzien wiekszy :) Pozdrawiam wszystkie panie i zycze milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mnie szlak trafi😠 zauwazylyscie, ze ost na kafe szerzy sie legalna aborcja i handel srodkami poronnymi, kupa topikow juz na pierwszej stronie, wklilam wszytkie na smietnik w redakcji, ale nie wiem jaki bedzie odzew😠 normalnie handluja na legalu, podajac ceny, numery gg, jestem zbulwersowana.!!!!!!!!!!!!!!!! Jak mozna, jeszcze ost dziewczyna sie chwalila,ze usunela ciaze w 12tyg i wszytko poszlo super, nawet lekarz nie zauwazyl😠 w 12 tyg wyobrazacie sobie😠 jestem doglebnie tym procederem poruszona, tymbardziej,ze wczesniej owszem zdarzaly sie topiki dziewczyn ktore to zrobily, ale mialy inny wydzwiek, a tu jedzie normalnie reklama😠😡 osobiscie zamykalabym w wiezieniu, jest antykoncepcja, podejmujac wspolzycie trzeba byc siwadomym zajscia w ciaze, rozumiem w uzasadnionych przypadkach zagrazajacych zyciu, reszty nie toleruje, nie ma zadnego wytlumaczenia!!!!!Az mnie serce boli, jak czytam takie rzeczy, powinnam nie wchodzic, ale na sto km rzucaja sie w oczy te topy, szok:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam Wam sie wyzalic:(:(:(:(:(:(:( Surfitka___🖐️ Rybka___chyba lezy i sie relaksuje👄moglabys dac znac jak poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×