Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Jagody - przecieki to ma Surfitka. Ja dalej obstawiam dziewczynkę, w razie czego będziemy razem kwiczeć:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecieki, aha Jedynie nadzieje, ze Malolpesza raz w zyciu sie nie mylila co do plci :P Z rachunku prawdopodobienstwa wskazanie na dziewczynke..ale ...jakos mi sie widzi chlopak. :) Ale strasznie dlugo cos trzyma nas w niepewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam spawdzić co tam słychać, a tu cisza! Dalej licytujecie! Ale bym się śmiała jakby malolepsza napisała, że dzidzia wypieła się na nas wszystkie i nie chciała pokazać co tam ma między nóżkami :p:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!! ja na chwilke bo normalnie umieram ...jutro biegne do lekarza stawiam na dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana tak mnie dzisiaj rozlozylo ze ledwo zyje M juz prawie zdrowy no to teraz moja kolej:( wiec jutro ide do lekarza- zawsze po przeziebieniu mialam zapalenie zatok wiec chcialabym w ciazy tego uniknac... co ta malolepsza nas tak trzyma w niepewnosci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to idź szybciutko do lekarza i oby się obyło bez antybiotyków, trzymaj się cieplutko i wracaj szybko do zdrowia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, nie martw sie, bedzie dobrze. Ja kurcze tez 25-ty tydzien przechorowalam :( I kto to mowi bankrutki ???? A kto juz caly mjatek przegral pare miesiecy temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie - Malolepsza do bicia! Jak można tyle w niepewności nas trzyma???!!!! Chwal sie tu, kobieto!!!! Bo ja chce wiedizeć, czy już mam kwiczeć czy jeszcze mi trochę grosza zostanie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza___biedaku, kuruj sie kochana dobra dziewczyny, nie bede Was trzymac w niepewnosci...... BABA, sama nie moglam w to uwierzyc, ale jestem bardzo szczesliwa, musze sie tylkko oswoic z ta mysla,nasza modelka, ma dluuugie nogi i waska talie, nogi jak na koniec 22tc:P mierzy 20cm i wazy okolo 300gr.....czyli mamy coreczke i trzecia dziure na topiku, wieczorem impreza z okazji spodziewanej dziewczynki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza to gratuluje!!!! ha ha i dobrze trafilam:):):):):) no dziewczynki wyskakiwac z kasiurki:):):) wybaczcie kochane ale nie bede na imprezie :( ide spac moze mi sie troche polepszy... buziole dla malej ksiezniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, wiedziałam!!!!:D:D:D GRATULUJE BABY!!!! No to mamy Alusię:P:P:P Jagody - ufff, przeżyjemy!!!! nie jesteśmy bankrutkami!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja oddaje wygrany majatek malolpeszej :P A ciekawe co sama Malolepsza przegrala, bo znowu przegrala :P:P:P Bardzo sie ciesze z corusi :) Musi byc urozmaicenie na topiku i kobietki tez sie musza rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi - jak na razie idzie równo: mamy już parkę urodzoną ty i Malolepsza macie dziewczynki, a Mężatka i Aisza - chłopcy czyli narazie łeb w łeb zobaczymy do przyniosą Fasolka i Milla, Betty i Moniś :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki,ze dzielicie sie ze mna radoscia:D:D:D:D ja jako matka w hazardzie nie bralam udzialu:P:P:P:Pale fakt znowu zle przwidzialam plec, jeszcze ani razu mi sie nie udalo:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega, no Monis tez chlopaka przeciez ma, przewaga chlopakow :) Chociaz malolepsza dzis podrownala z groszkiem...groszkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż sie ciśnie na usta a nie mówiłam :D:D:D:D Ja naprawdę powinnam w totka zgrać - szybciej kredyt bym spłaciła :P Malolepsza - strasznie sie ciesze, ze wszystko ok i mała to już spora dziewczyna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co właśnie ukłułam teorię, ze jak się "wybiera płeć" swojego dziecka to wychodzi dokładnie na odwrót. Surfitka mówiła, ze chłopak - jest panna, Malolepsza szła w zaparte, ze będzie syn jest dziewucha, oj nie dobrze z godnie z tą teorią moja Borówka jest poważnie zagrożona ;):O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda___ani sie obejrzysz a bedziemy borowke podgladac, tzn mowmy lepiej ze borowczaka, zeby bylo oczywscie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję bo po co ja sobie dałam dwie dziury w brzuchu zrobić :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×