Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Tez to samo pomyslam,kilka dni temu wzywalam ja do raportu i cisza, Ani niech ktos da znac zycia w Twoim imieniu......dziewczyny maja racje martwimy sie:( ale mi dzis dzien smignal, a wczoraj zniknelm, bo sila wyzsza, glowa mi sie rozszalala, ze hej..... pozdrwiam cala ekipe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza! wow! obejrzałam te twoje cudo małe - długie nogi że hej! cudo cudo! gratulacje ! a ANI77 pisała do nas 6 kwietnia, martwie sie co u niej. Może nadal jest w szpitalu? buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa staraczka
weszlam na ten topik bo chcialam sie przylaczyc ale chyba sie pomylilam. wszystkie co pisza sa w ciazy albo maja dzieci i tylko to je interesuje. zmiencie sobie nazwe. mimo wszystko wszystkim zycze dobrze ale poszukam towarzystwa bardziej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik jest staraczkowy jak najbardziej, jest na nim duzo dziewczyn, ktore jeszcze sie staraja zajsc w ciaze,i maja tu duze wsparcie.... a my staraczki z krwi i kosci,mamy dosc duzo doswiadczenia i wiedzy, ktora mozemy sie podzileic, takze zapraszamy, no i zerknij na tabelke, jest pol na pol:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Justyna - buziaki dla małego księcia 👄 aż trudno uwierzyć, że to już pół roku, kiedy to zleciało???? Mimi - wielki buziak również dla Natalki 👄 Malolepsza - przypadkiem mi swojego bólu głowy nie sprzedałaś :( od rana głowa mi pęka. Czy mi się wydaje czy imię wybrane - w linku dojrzałam Marcelinkę????? Voltare - w ratach mówisz????? niech się zastanowię - a jakie proponujesz oprocentowanie tych rat :P ;) Może w drodze wyjątku rozważę te raty :D Telesforka - w takim razie czekamy na te wyniki. Czy mi się wydaje czy oni Wam ich nie chcą dać? 😠 Betty - Telesforka ma rację trzeba kobietę w ciąży chronić przed stresami a nie winnego szukać, co się stało to już się nie odstanie :( Wyciągnij z tego wniosek i nie martw się wszystkim na około, najważniejsze jest teraz maleństwo :) Milla - to już nawet imię wybrane :D W takim razie trzymamy kciuki za kolejną pannę na topiku. Moniś i bardzo dobrze zrobiłaś dopisując imię swojego synka do tabelki w końcu nie będę się w głowę drapać co się komu ma urodzić :P Apel do pozostałych przyszłych mam - może weźcie z Moniś i Aiszy dobry przykład i ujawnijcie przynajmniej płeć swoich dzieci bo z imieniem to mając na względzie Michalinkę różnie bywa ;) Omega - 👄 Do mnie chyba wiosna przyszła na dobre, zaczyna sie robić zielono i dzisiaj jest tak naprawdę super ciepło. Nawet wiatr jest ciepły i padał ciepły deszcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie zimnica jak w lutym:(:(:( brrrrrrr i leje, wyszlam wpawdzie na sile polatac, ale wrocilam szybko:D Jagodka____biedaczko, teraz to i ja wiem, co znaczy bol glowy, calkiem przekichane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam [cześć[ To i ja dopisuje imię swojego krasnala :-) To tak na 99% :-) Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................31....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................25 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................24 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................21......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................21........ ..............ok 26.08 BETTY83..........24..........................19......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................13....... . ............19.10.08 Milla77............30............................11..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza_ a u mnie piękna pogoda cały dzień pezsiedziałm na dworku a i teraz jeszcze słoneczko świeci, trochę bym ci mogła dac tej dobrej pogody jakbys chciała :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka___jasne,ze dawaj troche slonca:Pprosze:D jedyne pocieszenie,ze Amelucha dzisiaj wariuje jak nigdy, jeszcze nie widzialam,zeby tak wysoko skakala, prawie na wysokosc biurka:D:D:D:D:D:D:D:D Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................31....... ...............14.06.08 Aisza..............23...........................25 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................24 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................21......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................21.......(Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................19......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................13....... . ............19.10.08 Milla77............30............................11..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meztaka____czytasz w moich myslach, jeszcze post nie poszedl, a tu nie dosc ze slonce to jeszcze cale....dzieki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, zmienimy ta tabelke :P Moj juz jest zdecydowany i chyba sie nie odwiedzie go od tego pomyslu :) No i zapedze sie o jeden dzien i zmienie tydzien :P Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................10.04 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................32.............(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................25 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................24 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................21......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................21.......( Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................19......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................13....... . ............19.10.08 Milla77............30............................11..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Ja w pracy, obijam sie jak bak :P Pozdrawiam was serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, moj maly nadal fisiuje, nie wiem skad on ma tyle energii???? dziekujemy za zyczonka🌻 wysylamy cioteczki buziaczki dla was 😘 no wlasnie gdzie jest ani? mamy gdzies do niej maila?? telesforka 3mam kciukasy za dobre wyniki! voltare no wlasnie psychika to cholera jakich malo, jestem tego przykladem! malolepsza oj cos slaba ta imprezka, musisz sie poprawic!! jagoda z pysznosciami, surfi tez nawet mimi zagoscila a ty gdzie??? kurde nie moge musze leciec do babla bo mi sie sasiedzi zleca:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff - i po zawodach... znaczy się po robocie:) skoro tak wszystkie hurtowo zmieniacie tabelkę to i ja dorzucę swoją: Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................32....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................25 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................24 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................21......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................21.......( Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................19......... ok22.08.08-6.09.08 Fasolka81........26............................13....... . ............19.10.08 Milla77............30............................11..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 nic dodać nic ująć:P Justyna - półroczny kajtek to nielada wyzwanie - czekaj niech on Ci do tego wszystkiego biegać zacznie:D malolepsza - coś mi się widzi, że zaniedbujesz swoją królisię skoro zmuszona jest do tak nieludzkich:P wyczynów, aby zwrócić Twoją uwagę:P Może i Ty dopisz swoją córunię do tabelki;) Jagoda - no właśnie się tak zastanawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! To ja najprawdziwsza staraczka :D Komentarze sobie daruję. Ja tam się cieszę, że dzieci się jednak rodzą na tym topiku, bo co by to było, jakby się nikomu nie udawalo? Bez sensu zupełnie :) Dzisiaj ucieklam z pracy :D Poszlam do kosmetyczki i od razu mam lepszy humor. Surfitka, jak mi się w końcu uda i jeszcze będzie dziewczynka, to też chciałabym Ninę :) Chociaż wolałabym chyba Antoninę, ale wiem, że to nie przejdzie. Bez szans. Pozostaje wersja skrócona, czyli Nina właśnie :) Malolepsza, normalnie niespodzianka mnie spotkala, jak przeczytalam planowaną date Twojego porodu :D Sierpień to przeciez już nie długo :) Naprawde szybko to zleciało Jagody, widzę, że też z czasem masz zawirowania i szybko Ci ostatnie pół roku zleciało? Ale masz naprawde nieciekawie z tymi bólami głowy. Współczuję z całego ❤️ Justyna, oczywiście buziaki dla Adrianka :) Mimi, i dla Natalki buziaki 👄👄👄👄👄👄 Voltare, dzięki za poradę lekarską :) U mnie też staranka zawieszone, zaraz napisze więcej. A z obstawianiem to chyba dobry sposób zawsze na ten sam kolor stawiać przy szansie 50 proc. Według zasady prawdopodobieństwa w końcu musi paść :P Ja przepraszam za swoje zachowanie :P Taki mialam jakiś dołowaty czas. Nie pomogły zakupione 3 pary butow, dwie płyty (z czego jedna beznadziejna, a druga fajna :) ) i inne pierdoły. Jak zobaczyłam ,że imprezka mnie ominęła to od razu pożalowałam, że tak się nad soba użalałam. Właśnie, co u Ani?? Czy ktoś może wie? Betty, nie zazdroszcze układow rodzinnych, ale trzymaj się. Dbaj o siebie i myśl o dziecku. To jest teraz najważniejsze. Trzymaj się . Telesforka, trzymam kciuki za wyniki. Chyba, że mnie coś ominęlo? Milla, Helenka też ładnie :) W skrócie Lenka :) Moniś, Konrad to tak patriotycznie brzmi :) Omega, robota to jednak głupota :P Mężatka, też moge trochę słoneczka prosić? Bo u mnie szaro buro, ponuro i popaduje coś z nieba. Brrrr Aisza i Nelcia po 👄 Jakbym kogoś pominęla to przesyłam 🌼 i po 👄 U mnie na razie przerwa. Po nieudanej iui, lekarz się uparł, że kolejny cykl będzie naturalny, bez stymulacji. Tym bardziej, że wcześniej miałam dość intensywną, bo brałam podwojną dawkę clo. No i przez to clo, pecherz zaczął rosnąc jak oszalały i w 8 d.c. osiągnąl 20 mm. Niestety nie nadążało za nim endo, które przy tak dużym pecherzyku miało 0,5 cm, czyli niewiele. Lekarz stweirdził, że w takiej sytuacji iui jest bez sensu. No i miał rację, bo ten pęcherz nawet nie pękl. Urósł jeszcze 2 mm i stanął w miejscu. Podczas ostatniej wizyty (w 12 d.c) lekarz definitywnie pogrzebał szanse na nastepną iui jeszcze w tym cyklu. Przygotowuję sięwiec na realizację kolejnego planu :) Dostałam nowy lek, co się nazywa Puregon. Jest to długopis, ktorym aplikuje sięten lek pod skóre. Mam też plytę CD z instrukcją obsługi :) Otworzyłam pudelko i ten lek wygląda normalnie jak Parker :) W plastikowym, eleganckim pudełku lezy zwyczajny długopis. Na razie jednak czekam na @. W 2 d.c. mam zgłosić siędo lekarza i dostanę kolejne wskazówki. A załamanie nastapiło u mie, jak w tym 12. d.c kiedy myślalam, że bedę miała iui (plan zwolnienia lekarskiego już był opracowany :| ) i musiałam wracać do domu z niczym :( No ale jakoś doszłam do siebie i mam nadzieję, że co nas nie zabije to nas wzmocni. Może rzeczywiście ten maj to dobry miesiąc, jak przekonuje mnie mój optymistycznie nastawiony R ? Zobaczymy. Pozdrawiam i przesyłam wszystkim buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...pysia...
ja sie staram 4 latka już i nadal nic,lekarze twierdza ze nie ma zadnych przeciwskazan,ze jestem zdrowa a tu nic,nadal nie trace nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... u mnie zle, hiperstymulacja, zastzryki, wyciaganie wody, szpilat, ból... smutek - nie tak miały wyglądać oczekiwania :( szanse tycie, zmierzyli mi w szpitalu endo - 3,8 mm, potem podziały się jeszcze rzeczy o których dzisiaj pisać spokojnie jeszcze nie potrafię, nie mam tez siły płakać... nie mam sił na nic jutro beta, moze za wczesnie, nie wiem 11dpt, to tylko formalność i chce mieć juz to za sobą, przepraszam za moją nieobecność ale chyba rozumiecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia__grunt to pozytywne nastawienie :-) Wiesz przecież, że ten topik jest magiczny (sama się o tym przekonałam) tu sie normalne cuda dzieją :-) I ja mocno wierze w to, że każdej z was się uda. No..idzie wiosna, taki uroczy miesiąc maj i wszystko się może zdarzyć :-) A to specjalnie dla ciebie: http://bojestemwredna.blox.pl/resource/sloneczko.jpg Jagody__sio ból głowy!!! Przegoniłam twoój ból głowy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, strasznie mi przykro. Brak mi słów. Pojawia się oczywiście myśl, że może jeszcze nie wszystko stracone i jeszcze bedzie przepięknie? Może jesteś zmęczona tym czekaniem i wszystko widzisz w ciemnych barwach? Chciałabym, żeby Ci się udało. Chociaż wiem, że teraz musi Ci być cholernie ciężko. Aż mi się płakać chce. Niektore uczucia trzeba przeżyć w samotności, ale jak bedziesz miała siłę to zaglądaj tu. Trzymaj się 👄 Pysia, napisz coś więcej. Jakie miałaś badania, jakie masz wyniki. Na tym topiku są prawdziwe ekspertki :P, moze coś doradzą? Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani__wiem, że nasze słowa nie wiele dadzą, ale trzymaj sie mocno. Nie poddawaj sie, może jednak nie wszystko stracone. Trzymam mocno za Ciebie kciuki, oby się udało :-) Dla Ciebie: 🌼 ❤️🌼👄🌼 ❤️🌼👄🌼 ❤️🌼👄🌼 ❤️🌼👄🌼 ❤️🌼👄🌼 ❤️🌼👄🌼 ❤️🌼👄🌼 ❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani77-trzymaj sie dzielnie i nie trac wiary w to do czego dążysz. ja dzis wybralam sie z mala na spacer zalozylam nowe buty i tak cholerka chodzilam jak polamana z 6 odciskow na nogach \\.pozwiedzallysmy sklepy zamowilam torta Asi na sobote.i poszlam do fryzjera tak mnie malpa cieniowala ze mi lzy lecialy normalnie wyrywala.mowie jej ze dawno juz nieplakalam a ona dlaczego? zal wlosow -ja jej nie bo pani ciagnie ! stwierdzila ze mam duzo wlosow z tylu glowy a malo z przodu,malusko baczkow prawie wcale.to przez te hormony strasznie mi wlosy wychodzily.teraz troche przerwy ale widze ze znow zaczynaja wylazic i paznokcie sie rozdwajaja.a co do wlosow to rosna ale jakos na brzuchu -DZIWNE!!!!!!! Dziewczyny dzieki za wsparcie i doszlam do wniosku ze musze ograniczyc troche kontakty z mama bo ostatnio kazda rozmowa z nia mnie bardzo mnie meczy i stresuje. ja 16 kwietnia ide do gina i ma mi dac skierowanie na usg to ja tez rozpoczne konkursik na plec bo moze juz bedzie widac -powinno jak dziecko pozwoli i mam nadzieje ze bede miala juz jakies zdiecie bo żadnego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka - z Ciebie to dopiero czarownica, ból głowy poszedł w zapomnienie :P A tak na prawdę to pewnie w dużej mierze przyczynił się do tego sen i deszcz, który spadł w miedzy czasie, pewnie ciśnienie miało w tym jakiś swój udział?? Ani - masz racje to nie tak miało być :( Wiem, ze żadne słowa nie są w stanie Cię teraz pocieszyć ale musisz być silna i nie poddawać się w swojej walce bo nagroda którą kiedyś dostaniesz jest warta wielu poświeceń i trudnych dni.Trzymaj się kochana 👄 Voltare - nie będę taka, odpuszczę Ci te odsetki ;) Z tą psychiką to pewnie prawda, bo w klinice jak zobaczyli nasze wyniki to też uważają, ze nie powinniśmy do nich trafić a jednak :( W tym wszystkim dobre jest to, że teraz już wiedząc, ze mnie trochę podreperowali, jajowody mam drożne i takie tam spokojniej będę podchodzić do faktu że jestem w ciąży jak się w końcu uda :P Bo przecież moje rogi nie mogą już teraz wpływać na donoszenie ciąży :) Malolepsza - a to imię to już ustalone z M bo z tego co pamiętam były ciężkie boje w tej kwestii? Aczkolwiek do czasu gdy nie ma aktu urodzenia z wpisanym imieniem to wszystko się jeszcze może zdarzyć :D Ryba__lufa - R ma rację maj to piękny miesiąc i w końcu się musi udać!!!! My dzisiaj też z M przeprowadziliśmy poważne rozmowy na temat co dalej :( Bo po histeroskopii powinno się odczekać 1-2 cykle a mnie diabli biorą na uciekający czas :( A do tego dochodzi jeszcze fakt, ze u mnie w pracy czerwiec/lipiec to najgorszy czas M też będzie w rozjazdach i jak tu zaplanować IUI :( Wiadomo, ze przy stymulacji i IUI ważny jest dzień cyklu a tu M na rozjazdach, poza tym po co się faszerować lekami jak nie wiadomo czy w ogóle podejdę do IUI bo mi M wyślą na drugi koniec Polski :( Więc chciał nie chciał do wakacji nic z IUI nie wyjdzie Pozostaje liczyć na naturalsik ale jakoś mam mieszane uczucia bo skoro do tej pory się nie udało to niby dlaczego nagle teraz ma się udać :( Ale biologia to nie matematyka i niczego nie da się przewidzieć 😠 Omega - a u Ciebie już trochę lepiej niż rano? Betty - u Ciebie przydałby się chłopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ogladacie \"barwy szczęścia\"?ja zaczelam niedawno ogladac a wczoraj to strasznie ryczalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani___dokladnie, mialo byc inaczej, Ani nie obraz sie ale szlak mnie trafia na takich konowalow, dobra ja wiem,ze takie rzeczy sie zdarzaja ale wielu z tych cierpien moglas uniknac, gdyby lekarze postepowali wedlug innych procedur, po pierwsze BADANIA HORMONOW PODCZAS PROGRAMU.....naprawde mi pryzkro, bo ten czas oczekiwania, oprocz leku ktory temu towarzyszy u ciebie dodatkowo jest jeszcze okupiony bolem😭Ani skarbie nawet nie potrafie sobie w polowie wyobrazic co czuejsz, chociaz nie jestem pozbawiona empatii......wiem, ze sie nastyawilas na najgorsze, ja jeszcze gdzies w srodku mam nadzieje,ale kochana, nawet jakby tym razem jeszcze nie byla ta chwila, to prosze cie nie poddawaj sie.......niestety dosc czesto nie udaje sie za pierwszym razem, wiem,ze to cholrenie niesprawiedliwe, powinno sie udawac zawsze, przeciez taki program to nerwy, zabojcze dawki lekow, schiza oczekiwania😭😭i nagroda powinna byc piekna, znam dziewczyny ktore walcza po raz drugi wygrywaja, WARTO!! Ani, jeszcze nie przekreslajmy tej proby, moze wlasnie na przekor wszystkiemu sie uda, ale jakby, tfu tfu, to kochanie namawiam cie goraco na Gdansk, wiem, ze to daleko, ale mozna wszystko tak zorganizwoac,zebyscie mieli latwiej, narazie nie pora zeby o tym rozprawiac, ale wiedz ze jestem ci gotowa pomoc w kazdej chwili z kazda sprawa.....Ani Warto, gdyby nie Gdansk to..... sciskam cie mocno🌼 Rybka___nareszcie, juz nie wiedzialam jak mam naciebie wplynac a tu widac,ze mla imprezka gotowa poczynic cuda👄 Justa_____fakt nie popisalam sie, obiecuje poprawe na studniowce, oczywscie wykochaj za mnie adrianka, wiedzialam,o pol roczku,ale jakos...wybacz skarbie Jagoda___a moze pomyslcie o \"depozycie z nasienia M\"moze jakbys wszystko robila w BS takie rozwiazanie mialoby rece i nogi, obecnosc M nie bylaby az tak konieczna i obyloby sie bez nerwow,ze nie zday dojechac, wiem,ze robia tak malzenstwa, gdzie maz plywa i maja sukces:D Surfi____co U was?????chyba jestes zajeta na amen Omega___trzymam bardzo mocno ciuki i czekam z niecierpliwoscia na wiesci Voltare___wiesz w tym ci napisaals o psychice na pewno jest ziarno prawdy, a moze wlasnie kiedy zawiszone, skoncza sie sukcesem:D pozdrawiam kazda z osobna i wszystkie razem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja tylko wpadam powiedziec wszystkim czesc i spadam bo nie mam checi na pisanie-najchetniej zakopalabym sie pod kocem i nie wychodzila do soboty-dzwonili z gabinetu ze jednak lekarz chcialby sie spotkac z M czyli cos jest nie tak-pytanie tylko w jakim stopniu nie tak.Martwie sie,boje. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - nie stawiaj diagnozy sama bo dopóki nie masz wyników to nic nie jest przesądzone! Malolepsza - o depozycie nic nie widziałam????? Może faktycznie warto rozważyć tylko czy jest sens bo ten i następny cykl i tak mam stracony to jeszcze jeden nas nie zbawi a potem już wakacje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - przykro mi bardzo - życie jest cholernie niesprawiedliwe! :(:(:( Ale trzymaj się dzielnie! ❤️ Po prostu brak mi słów:( telesforka - a może to nie złe wyniki tylko o tą kasę głównie chodzi... Albo może idzie tylko o jakąś drobną uwagę pana doktora - nie nastawiaj się na porażkę;) Ale co do zakopania się w kocach i poduszkach - to jestem jak najbardziej za! Też bym tak chętnie zrobiła - ostatnio jestem nie do życia - jakaś taka rozmemłana:P a na dodatek kroi mi się sobota w robocie!😠 Ryba - oby kolejne podejście było bardziej owocne! I żadnych załamek! Wiesz, że tutaj zamiast biadolić zawsze się jakieś wyjście awaryjne obmyśli!;) A co do maja - to wszystko wtedy z ziemi wyłazi - może i Twój fasolek raczy w końcu wykiełkować;) betty - sytuacja rodzinna nie do pozazdroszczenia:O W takim wypadku nie pozostaje Ci nic innego jak skoncentrować się tylko na sobie i maleństwie, które nosisz pod serduszkiem! I nie daj sobie wmówić żadnej winy. Nikomu! 🌻 Co do obstawiania - ja już więcej nie biorę udziału w żadnych zakładach:P Barw szczęścia nie oglądam, za to wciągnęłam się w \"Na Wspólnej\";) Jagoda - no z tym depozytem to niegłupi pomysł (chociaż ja to bym miała pietra, że im się tam coś pomiesza i mi wstrzykną nie to co trzeba:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×