Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

aisza co tak od rańca? też dospać nie możesz :) zdjęcia dostałam, wyglądasz super i brzusio całkiem zgrabniutki :) :) oj dziewczynki nie było mnie w wekend i przygotowałam się na solidne nadrabianie zaległości a tu tak cieniutko ;) ;) no ale, miałam za....dziel!!! , że tak się wyraże ;) całe dwa dni szalałam sprzątając, mój mężuś skończył ostatni pokój, i prawie już mam na ukończeniu kuchnie, w czwartek przywieżli meble, więc wzięłam się za gruntowne porządki, podłogi, szafki, szorowanie łazienki, odebrałam zamówione firanki, i jestam taka szczęśliwa i zmęczona jak diabli :) :) ale byle do przodu, od dzisiaj pomału zaczynam pakować wszystko w kartony i w tym tygodniu zaczynamy przeprowadzkę!!! co prawda jeszcze zostało mnustwo roboty na zewnątrz, min musimy dobudować altane, żeby mieć własne wejście (narazie wchodzimy przez mieszkanko rodziców), ale myśle że za 2msc już wszystko będzie skończone, najważniejsze, że w środku już prawie 100% ukończone no dobra bo się tak rozpisałam, że kolaborat wyszedł ;) u mnie dzisiaj piękne słoneczko, aż chciało się wyjść z łóżka :) już jedną pralke prania zrobiłam, teraz następna się pierze, mała do szkoły odprawiona, ja po śniadanku ach jak pięknie!!!! Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................33....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................27 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................22......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................22......( Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................21......Kub a/Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26............................14....... . ............19.10.08 Milla77............30............................11..... ................02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 buziaczki dla wszystkich kobitek 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Ryba____jestem pod wrazeniem tej rury, wow, ost jak bylam w sopocie w auqa to tez sie zdowbylam na ten wyczyn, nigdy wiecej:D Surfitka_____super to lozeczko, przyda sie do podrozy, slodyczy:D:D:Dszpital nie jest az tak pilny, latwiej jest sie polozyc na oddzial i diametralnie przebadac, chce mnie przeswietlic wzdluz i wszesz i dodatkowo mala:D Voltare_____ja tam mysle,ze nie ma kobiet z wyboru jesli chodzi o nie poisadanie potomstwa, predzej czy pozniej takie kobiety sa nieszczesliwe, przeciez to wbrew naszej naturze, mam dosc sporo kolezanek po 50tce ktore nie maja dzieci i bardzo dopingowaly mnie w dzialaniach, umialy sie tez przyznac,ze one zmarnowaly szanse i teraz bardzo tego zaluja, roznice miedzy nimi a nami polega na tym,ze my naprawde mamy jeszcze duzo czasu, one juz niestty nie:(:(:(nie wierze,ze monza byc w pelni szczesliwym bez dzieci, droga do tego zeby zawitaly moze byc dluga i kreta, ale jak sie tego bardzoi pragnie to sie na pewno spelni, nie raz przy wodce wyplakiwaly mi sie na ramieniu z powodu przegapienia swojej szansy:(ty jesztes rozwojowa, "firmowa"kolezanka juz nie, to smutne ale prawdziwe Omega____alez to cudna wiadomosc, czekalam na ten dzien kiedy pazia wpadnie z taka nowina, to jest naprawde cudowna wiadomosc, rowniez dla dziewczyn, ktore sie dluugo staraja:D:D:D:DHURA HURA HURA Jagoda___mam nadzieje,ze lepszy stan zdrowia, u mnie dzisiaj nareszcie chyba przelom w pogodzie, zaczynam planowac roslinki na balkon:D:D:D:D Dla calej nie wymienionej kochanej reszty po 🌼 ost dosc duzo czasu poswiecam na przygotowania M, za trzy tygodnie jedzie, wiec zeby nie zostawiac wszystkiego na ost chwile powoli go przygotowuje....ach😭😭😭znowu trzy miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje! Przepraszam że ostatnio tak na krótko...ale już jestem. Niestety byłam w kolejnej podróży służbowej, znowu jako organizatorka. 150 osób urwanie głowy. Miesce miłe, spa i dawnyy dworek ale niestety pogoda nie dopisała, wymarzłam a do łaźni mnie nie wpuścili bo nie wolno bez zezwolenia lekarza. i tak kolejny już raz spędzam sama czas w hotelowych pokojach z fasolką w brzuchu. W przerwach tylko wskakuję do łóżka jak moi uczestnicy np się szkolą to ja mam relaks. Ale mam już dosyć tych podróży... Za 3 tygodnie ślub, kupiłam już prawie wszystko do ubrania. Brakuje mi tylko bizuterii i umówionego fryzjera . czy warto tez mieć kogoś kto zrobi makijaż? dziwczynki z Warszawy może macie jakiś dobrych fryzjerów itd. bedę wdzięczna za namiary. Brzuszek już spory rośnie moje maleństwo.Dziś usg prenatalne. mam stracha że hej.Trzymajcie kciuki o 15:50 Mdłości już nie mam i ogólnie jest ok poza sennością i zmęczeniem. Całuje wszystkie mocno! I trzymam kciuki za nowe fasoleczki aby zakiełkowały:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................33....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................27 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................22......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................22......( Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................21......Kuba/Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................14....... .. ............19.10.08 milla77............30..........................12...Helenka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane za mile slowa w kierunku mojego niedobroty-kleszcza czyli synusia adrianka:) voltare sama sie przekonasz ze takie malenstwo potrafi tak dac w kosc ze szok:P a to ze wychwanie to w latach to tak tak wiem, ale na dzien dzisiejszy to o tym za cholere nie mysle (no czytam-dzieki), jest tu i teraz czyli urwanie glowy:P nawet o moje lydki straszace juz musialam zadbac przy misiolinie i oczywiscie brzeczace male cos, jezdzace po mamy nogach bylo o sto milionow bardziej interesujace niz milardy zabawek naokolo:O, nie udalo sie wziac w raczke no ale kabelek byl calkiem calkiem.... chodziku zjawiaj sie - prosze!!! buziolki babolki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Z Adiana musi byc juz silny chlopak skoro juz do chodzika :) Malolepsza, no tak, ale jakos dla mnie szpital brzmi gorznie :o Ale ja juz tak mam :) Milla, pisz po usg, jak i co z dzidzia. :) Monis 🌻 Dziekuje za komplement pod wzgledem kozeczko-kojca :) U nas wszystko dobrze, mala fika jak zwykle i jeszcze 2 dni i bede wiedziec ile urosla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Malolepsza - ja tam też myślę, że raczej żadna kobieta nie podjęła świadomej decyzji o życiu w pojedynkę, albo o braku potomstwa. Jeżeli takie są, to jest ich z pewnością bardzo, bardzo niewiele. Tylko wiesz - parę razy miałam tak, że przyszłam do pracy w doskonałym humorze - albo po "korespondecji" z Wami;), albo po kolejnej wizycie w klinice, albo wówczas, jak odebrałam wyniki i okazało się, że są w porządku... A ona jakimś głupim tekstem sprawia, że czułam się, jakby mi ktoś podciął skrzydła. A przecież wiem doskonale, że nawet sama nie myśli tak jak mówi. Bo nikt normalny tak nie myśli. Więc po co to wszystko?:O Mam tylko nadzieję, że tam moja walka z wiatrakami okaże się kiedyś wygrana...:O Nie wiem czy byłabym w stanie podejmować kolejne wyzwania bez Was. Wsparcie męża jest, ale czasem widzę, że i on ma wątpliwości... Ok - dość smutów - dość macie swoich, a jeszcze ja przynudzam - ale mam dzisiaj taki trochę do d... dzień i musicie mi wybaczyć. Justyna - zatem życzę Ci tego chodzika jak najszybciej:D Jejuś - ale widziałam super rowery dla maluchów na allegro!:P:D:D:D:D niektóre już od 10 m-cy. Mój młodszy przyszły chrześniak ma dopiero 3,5 ale już wiem, że na bank mu taki na gwiazdkę kupię!:D Surfitka - to łóżeczko też bombowe - aż żal że dzieciaki tak szybko wyrastają z takich rzeczy! Ale dla takich troszkę starszych też są równie urocze cudeńka:D Zmykam sobie strzelić wieczorną kawę - bo dzisiaj to mnie tylko dobić!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla - wysyłam ci zaraz maila z informacjami na temat fryzjera i wizazystki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo!! wlasnie wrocilam z M z spacerku :):) przy okazji wreszcie wybralismy sie do urzedu skarbowego zeznania oddac :) oj ten nasz Adrianek maly mezczyzna i tyle :):) ciekawe czy Bartus tez taki bedzie...a moze bardziej nieznosny no ciekawe jakie te nasze dzieciaczki charakterki beda mialy :P:P lozeczko faktycznie sliczniutkie - teraz sliczne cudenka robia nie to co kiedys... a gdzie reszta towarzystwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasoka81
witajcie:) pogoda dość dobra u mnie, dlatego ostnio często mnie nie ma bo łażę i szwędam sie nad jeziorem karmię te biedne łabędzie i kaczki i przynajmniej nie myslę za duzo o swoich porażkach, czujemy sie dobrze - choćiaż od trzech dni dokucza mi co wiczór niesamowita zgaga...:( 😭 macie jakieś sposoby na to??? Voltare...nie prejmuj sie dzisiejszym samopoczuciem jutro będzie lepiej...twoja znajoma z pracy mówi takie rzeczy bo po pierwsze musi sie czesto utwierdzać w tym przekonaniu że jest jej tak dobrze samej, a jak siedzi sama w domu to przed kim ma się przekonywać? więc robi to w pracy...a że jest do tego jak dla mnie kobietą o ograniczonych horyzonatach myślowaych i z zerowym wskaźnikiem empatii to robi to przy Tobie bo moim zdaniem wkręca sobie w ten sposób, że nie ona jedna na świecie - dzięki temu czuje się lepiej, ona jest po prostu żałosna i tyle co mogę powiedzieć...na takich ludzi nie ma leku, jedynie zatyczki do uszu lub słuchawki z dobrą muzyką przy pracy ...nie słuchaj tego co mówi a następnym razem jak znów coś przywali - to sobie pomyśl o tym jaka to nieszęśliwa osoba która przekłada własne niespełnienie na kogoś obcego .....bo szuka w ten sposób potwierdzenia własnej tożsamości i wyzwolenia się z poczucia alienizacji.... jednym zdaniem, ja w ciebie wierze i wiem że bedziesz miała swoja fasoleczkę i to w tym roku!!! a wtedy powiesz jej jaka jesteś szcześliwa, że teraz jesteś nieśmiertelna itd. i zobaczysz co powie....szczęka jej opadnie :) zmieniam tabeleczkę - nowy tydzień i dopisłąma imionka - bo tak to tylko moje byłoby bezimienne :P Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................33....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................27 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................22......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................22......( Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................21......Kuba/Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................15.....Gabriel/Julia...19.10.08 milla77............30..........................12...Helenka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka na zgagę Rennie-brała przez pół ciąży. Surfitka łóżeczko cudne, ale ja bym ci radziła kupić jeszcze tą kołyskę przynajmniej na pierwsze miesiące. Ja po dwóch nocach małej w domu latałam po sklepach, żeby kupić. Po pierwsze możesz postawić bezpośrednio przy łóżku, a po drugie jak dzidziuś zacznie kwilić pobujasz i zaśnie:) Milla super fryzjerka pani monika w salonie GABRIEL w carrefourze na targówku. Dla wszystkich po 🌻 Przepraszam, że wpadam jak po ogień ale zaraz jadę do mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka - dzięki:) Właściwie to na codzień staram się jej unikać - pracuję głównie z facetami, a z nimi dogaduję się o niebo lepiej!;) Posiedzę sobie dzisiaj z Wami na kompie i mi humor wróci!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi, kiedy to lozeczko jest wlasnie takie malutkie jak kolyska, a duze drewniane lozeczko juz mam :) I to spokojnie zmiesci sie kolo lozka i moze jechac do drugiego pokoju na dzien. A potem gorna czesc sie wyciaga i robi sie gleboki kojec taki ze paromiesieczniak moze sie tam turlac i bawic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zrobiłam małą zianę w stopce - zamiast fotosika jest fotoblog! tam możecie oglądać nowe zdjęcia ..... zmiana stąd że fotosik osttnio się zawieszał i jego szata zdecydowanie przegrała z fooblogiem...........a co dobre możecie bez rejstrowania się zostawiać komentarze pod zdjęciami :) więc serdecznie zapraszam :) http://www.photoblog.pl/leyla81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wpadłam na chwilke napisać że beta wynosi 1542-3 tydzień:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAZIA - GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!! Niech rosnie kruszynka, beta imponująca:-) Omega3 - jesteś wielka, odpisałam na maila:-) dziękuję Mimi1981 - tobie również dziękuję za namiary! Voltare - na prawdę w pracy tak już jest że sa ludzie mili i Ci nieżyczliwi. Ja tez sie zawsze przejmuję ale nie warto! Fasolka - oh jaka ty jeszcze jestes szczuplutka , masz taki słodki brzuszek . ja to juz konkretna piłeczka ...ale to chyb adlateto że 3 ciąża Kocheae wszystkie moje! na wczorajszym usg wyszło że dzidzia jest zdrowa, przeszliśmy badanie przezierności i kości nosowych - w normie !!!! Oh jak sie ciesze! Pomachałanam łapeczkami ta kruszynka 7 centymetrowa. ale bardzo nie podobało jej się to jeżdżenie bo brzuchu. A no właśnie tym razem juz miałam sonde na brzuchu:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazia__nie znamy się, ale ....szczerze G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼Ę🌼, bardzo się ciesze że kolejnej staraczce sie UDAŁO!!! Milla__to bardzo dobrze, że z dzidzą wszystko wporządku :-) I koniecznie musisz pochwalić sie brzuszkiem :-) Czekamy na foty :-) Moniś__zawitałaś z rana, obsypałąś nas kwiatami i uciekłaś :-) Fasolka__no brzusio rośnie :-) Ślicznie wyglądasz :-) Voltare__co u ciebie?? Powrócił do ciebie dobry humor??? Ludźmi sie nie przejmuj, bo za przeproszeniem sa ludzie i parapety, tak więc nie bierz wszystkiego do siebie i głowa do góry :-) A jak cie baby wkurzaja to trzymaj z facetami, czasami naprawde lepiej dogadac sie z nimi niż z kobietami :-) Aisza__a ty gdzie sie podziewasz, od dwóch dni z rana na kafe a dzisiaj cisza :-) Malolepsza__dobrze zrozumiałam??? Twój M gdzieś wyjeżdża na 3 miesiące?? Czy coś źle zrozumiałam??? Justyna__napewno takie maleństwo potrafi dac w kość, ale ile każda z nas czeka na to :-) Trzymaj się i nie daj się małemu kleszczowi :-) I ucałuj go od cioci 👄 Surfitka__jutro wizyta :-) Pomachaj Michalince/Ninie od cioci Mimi__pozdrowienia dla ciebie i całuski dla Natalki 👄 Ani__odezwij sie do nas Jagody, Ryba, Omega, Telesforka, Betty, Nelcia po 🌼 i po 👄 Pogoda jest PASKUDNA, nie ma co robić i chodzę z taka mina ---->>> normalnie sie denerwuje ostatnio na wszystko, no szok!!! Jak tylko cos jest nie po mojej myśli to zaraz wpadam w szał, i wtedy albo sie nie odzywam do nikogo, albo zaczynam ryczeć. Przeważnie nie odzywam sie do nikogo bo wiem, że to raczej nikogo wina, że coś nie jest po mojej myśli i nie chce nikogo urazić, więc nie gadam wcale, ale pomału sama ze soba nie daję rady. Zrobiła się ze mnie wstrętna, marudna, zgryźliwa, upierdliwa, bezuczuciowa, złośliwa raszpla Poza tym jest remont, który idzie jak krew z nosa a ja siedzę jak nie przed TV to przed Komputerem i patrze jak robota bezczynnie stoi, najchętniej sama wzięłabym sie za robotę, ale nikt mi nie pozwala Na spacerek mogę się jedynie przejśc do kuchni i spowrotem bo taka pogoda, ze nawet psa szkoda wyganiać na dwór Chyba przydałaby mi sie jakas psychoterapia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelke Nick___________Wiek____________ilość cykli____________data @ Jagody...............32........................15....... . ..............24.04 Ryba_lufa............32........................16.... . ................24.04 Voltare...............31........................71.. ....................05.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................17.. ....................22.04 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 Ani77..................31.......................11...... .................18.03 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................33....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................27 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................23......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................22......( Marcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................21......Kub a/Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................15.....Gabr iel/Julia...19.10.08 milla77............30..........................12...Hele nka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczynki!! pogoda straszna nic mi sie nie chce , ledwo zrobilam kapusniaczek na obiad (zapraszam goraco :D ) od wczoraj chodze starsznie przybita juz mam dosc czytania ksiazek i tej paskudnej telewizji nudzi mi sie strasznie do wszystkich znajomych i do Nelci mam daleko a tu siedze taka sama do 15:30 az M wroci z pracy juz mam dosc tego L4 - jak sie Bartus urodzi to chociaz bede miala zajecie ze az mi w piety pojdzie - no ale gdzie tam lipiec... dzisiaj ide do gina wiec standardowo sie denerwuje ale mam nadzieje ze moj szewek ma sie dobrze i ze to bedzie rutynowa wizyta... pazia nie znamy sie ale z calego serca ci gratuluje !!! uwazaj na siebie :) milla bardzo sie ciesze ze badanie wyzlo dobrze teraz mozesz juz odetchnac i tylko dogadzac sobie i fasolce :) mezatka widze ze masz taki sam nastroj jak ja...niech sie chociaz ta pogoda zmieni... 🌼 buziole dla wszytskich niewymienionych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki. U nas piekna pogoda i zaczyna sie kolejny piekny dzien. troche sie denerwuje i ciesze sie ze jutro mam wizyte u gina. Dziewczyny tu maja za duze cisnienie, a mi wczoraj zjechalo na 109/47. Mierzylam drugi raz to bylo nawet na 107/44 :( No i dzis stanelam na wage i w sumie od 3 tygodni schudlam 2 kg. Martwie sie o mala, zeby urosla..o i brzusiu maly a ja naprawde jem 6 razy dziennie i staram sie duzo i zdrowo. Dobrze ze to juz jutro... I jeszcze na domiar zlego moj tata ma powazne problemy zdrowotne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, nie martw się, bo Ninka to odczuje. wiem, wiem, łatwo powiedziec, nie martw się:P Ale wszystkie problemy z reguły dają się rozwiązac!:D:D:D zyczę udanej wizyty jutro! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D mam dzisiaj dobry humor!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na sekundę przywitać sie i powiedzieć, że jeszcze żyje :P W dalszym ciągu zasmarkana ale co tam katar to nie choroba ;) Zmykam bo u mnie dla odmiany babcia od wczoraj jest w szpitalu i wyrodna ;) wnuczka nie była jej jeszcze odwiedzić, mam nadzieję, ze mnie jeszcze w puszczą do niej. Surfitka - a jak Ty się czujesz? bo może aparat sie zepsuł? To dolne jest tak niskie, ze powinnaś spać na stojąco :( Z Niną na pewno wszystko w porządku a kg się aż tak bardzo nie przejmuj jesteś pod stałą kontrolą, cukier w normie więc wszystko powinno być ok. Wiem, wiem do póki nie usłyszysz tego od lekarza to nie uwierzysz, ale przynajmniej się postaraj. Pa dziewczynki, postaram się odezwać później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie o to chodzi Jagodka, ze wcale spac mi sie nie chcialo i jak zobaczylam wynik to oczy przecieralam, czy aby jeszcze zyje :P A najgorsze, ze ani kawy ani kielicha nie moge na podniesienie ;) Dzisiaj rano nie sprawdzalam, sprawdze po pracy bo moze jest w normie. A ty wracaj do zrowia szybciutko bo pustki na topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Czymś się Wam pochwalę - już jakieś 3 tygodnie temu posadziłam swoje własne pomidorki:) Narazie dopiero do pudełeczek po kefirach, ale dzisiaj je sobie pooglądałam i bardzo ładnie rosną (tfu, tfu:P ) Potem wysiudam je na ogródek i będę miała w tym roku swoje:) Trochę nienawożonych witaminek:P Jagoda - no co Ty - a ja myślałam że Ty już w pełni sprawna i w ogóle, a Ty co?:P Czyżby znowu się szykowało jakieś sobotnie odrabiane zajęć, czy rozsiewasz zarazki wśród studenckiej braci?:P:P:D Czyżbyś zamierzała wziąć przykład ze mnie i smarkać i kaszleć przez cały miesiąc?:P Surfitka - u mnie w pracy jest taki kolega co ma takie ciśnienie mniej więcej jak Ty - z tym, że ma tak na codzień i był z nim u lekarza kilkukrotnie i dowiedział się,że taka jego uroda:P Co nie zmienia faktu, że się biedak zaczął przejmować do tego stopnia, że zaczął sobie urządzać intensywne wycieczki rowerowe, spacery itp:P Puls zresztą też ma jak nieboszczyk:P:D Omega - czyżby Twój M. zwolnił Cię z pielęgniarskich obowiązków, że humorek w takiej dawce wrócił?:D:D:D aisza - Komuś kto był taki ruchliwy na codzień jak Ty i nie potrafił przez chwilę w miejscu usiedzieć ciężko jest gdy zostanie tak nagle uziemiony, ale wiesz co - niedługo być może będziesz mogła tylko pomarzyć o chwili błogiego spokoju i nudzie;) mężatka - że niby Ty się stałaś "wstrętną, marudną, zgryźliwą, upierdliwą, bezuczuciową, złośliwą raszplą"?:D:D:D:P No no, a na dodatek jaką samokrytyczną!:D A niech wszyscy wiedzą, że w domu jest kobieta w ciąży!:P milla - super, że z dzidzią wszystko w porządku 🌻 - głaskanko dla brzusia!:) malolepsza - a u Ciebie co Tym razem? Co Ci się dzisiaj w kość daje, że jeszcze do nas nie zajrzałaś: mała? pogoda? komp? adminstrator? pakowanie chłopa?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×