Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

takie mam spostrzezeniejak looknelam na tabelke, wszystkie sa juz po I trymestrze, czas to zmienic, dziewczyny!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasoleczko, dziękuję za propozycje.Własnie sobie skopiowałam do pliku u wydrukuję mojej fryzjerce.Oczywiście zobaczycie póxniej zdjątka. Malolepsza ma racje , na pierwszym trymestrze pustki - pora wskakiwać do naszej tabelki- zapraszamy i rozsyłamy fluidki!!! 3 dni do ślubu...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Milla ___nie ma sprawy, od tego ma się własnie koleżanki, będziesz wyglądała ślicznie i wyjątkowo w tym dniu. 🌻 odwagi i wiary !! w ogóle reszta to chyba ma jakiś zakaz siedzienia na kaffe??? ja wczoraj czekałam na was, a tu lipa :( - no ale rozumiem - piekna pogoda to się w domu nie chce człowiekowi siedzieć...zaraz sama wybywam na spacer, może jakiś ciekawe zdjęcia zrobię.... podaję link na fotobloga - są tam zdjęcia z pobytu u rodzinki na wsi :) no i brzuszek mój też widać... http://www.photoblog.pl/leyla81 oglądajcie :D Jagody___sama mi każesz elaboraty pisać a potem nawet nie wystawisz mi oceny? zaliczenie może jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :) zaniedbalam troche kafe fakt no ale ciezarnej trzeba wybaczyc :P:P sobote cala spedzilam z nelcia na spacerkach :):) wiec dzionek zlecial :):) w niedziele mielismy z M taka mala rocznice slubu wiec chcielismy to jakos uczcic i w okoncu wyszlo tak ze biegalismy po sklepach .... i kupilismy kino domowe :D no i kilka rzeczy dla Bartuska :):) wczoraj bylismy na pierwszym spotkaniu ze szkoly rodzenia kolejne spotaknie w czwartek :):) bylo bardzo ciekawe a z racji tego ze lezalam w szpitalu polozna mnie poznala i fajnie sie gadalo :):) no a dzisiaj siedze sobie u nelci - praktycznie skompletowalismy juz ciuszki na pierwszy rzut dla Bartusia i teraz tylko drobnostki zostaly do kupienia + lozeczko z wyposazeniem,kosmetyki,fotelik do auta, pampersy itp a dzisiaj sobie juz zamowilam wozek http://img.nokaut.pl/p/f7/82/f782dff7fe0411e8bc6c27e76a2d22a3500x500.jpg podoba wam sie?? buziolki kochane znikam bo tak nieladnie na necie siedziec jak sie do mamuski przyjechalo .... buziole kochane pozniej sie jeszcze odezwe i nadrobie zaleglosci w czytaniu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, melduje sie. U nas nic ciekawego, weekend minal szybko, mialam gosci. Dostalam duzo ubarnek i rzeczy dla Ninki. Wczoraj segregowalam. Dzisiaj mam wizyte u ginka. Betty, trzymaj sie w szpitalu. Malolepsza, ty juz tez niedlugo. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Aisza, wozeczek ladny..ja jednak wole skretne kolka :) Jagody zapracowana ;) Milla, ta pierwsza fryzura to prawie taka sama jak moja do slubu :D A ile sie nabeczalam na probnych :P Voltare :( Justynko, ale Adrian zasuwa pieknie :D Mimi, a jak tam Natalka? Rybko, jak samopoczucie? Telesforka, a gdzie to taki fajny park..teraz mnie szczegolnie takie urocze miejsca inteesuja :D Fasolka, brzusiu juz sie pcha a i ty taka okraglutka sie zrobilas :) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowa pora;) Ja dzis zrobilam sobie wagary i nie poszlam do szkolki i czekam na M-juz sie nie moge doczekac spokojnego wieczoru(tfu obym nie zapeszyla;)) Jajniki mnie kuja,tescik pokazuje dwie kreseczki na owulke czyli wypadaloby dzialac. Aisza-ale czas leci-juz wozek kupujesz, a dopiero pamietam jak sie martwilas usg itd.Wozek super-Bartus bedzie wszystkie panny naokoolo czarowal z niego. Fasolka-sama chetnie pojechalabym na taka wies,niestety tu moge tylko poarzyc. Milla-nic sie nie martw-bedzie na pewno wszystko pieknie i tak jak chcialas. Ryba_lufa- co tam tabelka-liczy sie to na ile lat sie czujesz(i kto to mowi:P) Surfitka-park fajny ,w sam raz do polazenia ale chyba nie wart az jazdy z NY:):):)A swoja droga jesli nie bylas to polecam sliczny ,wielki ogrod botaniczny zrobiony ze starej posiadlosci w Ringwood NJ,wybierzcie sie tam kiedys latem alebo jesienia z malenstwem Malolepsza-ty tez do szpitala?Cos mi ucieklo chyba. Jagody-co u Ciebie? Voltare-i znowu wredota @ przyszla?Mam nadzieje ze o nas wszystkich w koncu zapomni na jakis czas. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzien doberek! nie poznaje towarzystwa!!! co sie porobilo? slonko przygrzalo?? oj a co to bedzie pozniej.... mam nadzieje ze szybko zafasolkujecie i bedzie jakas wrzawa na topku bo cos sie zamulilo, jak widze moj wlasny wpis na stronce to cos nie hallllooo!!! surfi ninka juz pewnie w gotowosci...jeszcze chwilka i bedzie donoszonym szkrabusiem, wow jak ten czas zapyla.. malolepsza gadaj z nami jak najczesciej a nie do szpitala spizdzasz i tylo co kot naplakal piszesz! voltare mam nadzieje ze nastepny cykl bedzie tym szczesliwym! 🤗 ryba 3mam kciuki!!! jagoda a jak u ciebie? telesforka, zwolnij troszke, oszczedzaj energie na staranka;) mimi jak natalka? i plany na jej rodzenstwo? moj urwis bardzo lubi dzieci, w parku az je wola, huczy, buczy i sie cieszy jak je widzi :D ale ja jeszcze nie dalabym rady, moooooze za rok czerwiec-lipiec wskocze do tabelki 1 ...zobaczymy omega gdzies ty? pozdrawiam wszystkie wymienione i nie, lece po kawke, musze zdarzyc przed moim terrorysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, daaawno nie pisałam ale jak wiecie smutno mi było strasznie a topic się raczej zrobił ciążowy niż starankowy dlatego tymbardziej się nie nadawałam i chyba nadal się nie nadaje. NIe mniej nie odpuściłam i w lipcu startuję z nowym programem IVF i marzę aby tym razem się udało, bo bardzo przezyłam to co się stało, pomylkę lekarza, hektolitry łez, szpital, hiperstymulację ehh boli do dzisiaj jak o tym pomyślę, w szpitalu same z brzuszkami a ja wpadłam w histerię, ze pielęgniarki myslały ze poroniłam a ja po prostu nie mogłam słuchać bijących serduszek maleństw wiedząc, ze ja najprawdopodobniej własnie straciłam swoją szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka tymczasem beze mnie :( Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................35....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................29 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................23......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................25......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................23......... .....Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................17....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, myślałam o Tobie często. Dobrze, że się odezwalaś. Wyobrażam sobie, jak musiało Ci być cieżko i dalej pewnie nie jest łatwo. Cieszę się, że zdecydowałaś się na kolejne podejście w lipcu. Będę trzymać kciuki najmocniej, jak się da. Tym razem, na pewno się uda. Trzymaj się. Fakt, że topik zrobił się bardziej ciążowy, ale to chyba pozytywny objaw. Pozwala łatwiej uwierzyć, że wkrótce i nam się uda. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Ojej ale stron do poczytania-nie moge nadrobic:) Ani77-wiem ze Ci ciezko-i pewnie nawet trudno sobie to wyobrazic komus kto nie przeszedl tego ale nie zalamuj sie -i fakt mamy troche ciezaroweczek-ale popatrz tez ile jest nas tych wciaz starajacych sie. Ryba ma racje-to tylko daje nadzieje ze nam tez sie uda. Dziewczyny-wklejam pare kawalkow dla rozweselenia. Buzki dla wszystkich W klasztorze nagle otwieraja sie drzwi i z rozpedem do srodka wpada młoda zakonnica. Biegnie prosto do matki przelozonej: - Matko przelozona, matko przelozona, zgwalcili mnie, co robic? - Zjeść cytrynę - odpowiada matka przelozona - Pomoze? - Pomoze, nie pomoze... ale przynajmniej ten usmiech zniknie Dwaj mali chłopcy stoją przed kosciolem, z którego wychodza wlasnie nowożeńcy. Jeden mówi: - Patrz, jaki będzie teraz czad! Po czym biegnie do pana mlodego i wola: - Tato, tato... Samolot wystartował z lotniska. Po osiagnieciu wymaganego pulapu, kapitan odzywa sie przez intercom: - \"Panie i Panowie, witam na pokladzie samolotu. Pogode mamy dobra, niebo czyste, wiec zapowiada nam sie przyjemny lot. Prosze wygodnie usiąść, zrelaksować sie i... > O Kur...!...\" Po chwili ciszy intercom odzywa sie znowu: - \"Panie i Panowie, najmocniej przepraszam jesli przed chwila panstwa wystraszyłem, ale w trakcie mojej wypowiedzi drugi pilot wylal na mnie filiżankę gorącej kawy. Powinniscie panstwo zobaczyc przód moich spodni\" Na to odzywa sie jeden z pasażerów: - \"To pewnie nic, w porównaniu z tylem moich spodni\". Przychodzi Jasiek do spowiedzi: - Prosze ksiedza uprawialem sex oralny. - O ciezki grzech. A z kim? - Nie moge księdzu powiedzieć! - Moze z Kryska od Zarebów? - Nie - A moze z Kaska od Kowali? - Nie - Powiedz bo rozgrzeszenia nie dostaniesz! - No naprawde nie moge prosze ksiedza. - To moze z Zoska od Graboszy? - Nie - Idz, nie dam Ci rozgrzeszenia. Wychodzi chlopak z kosciola - czekaja na niego kumple: - I co? Dostales rozgrzeszenie? - Nie. Ale mam pare namiarów. Morze Pólnocne, lodowaty wicher hula jak cholera.Na pokladzie statku stoi dwóch marynarzy. W taką pogodę głowa boli. Gdzie masz swoje nauszniki - pyta jeden. - Od czasu nieszczesliwego wypadku juz ich nie nosze. - Jakiego nieszczesliwego wypadku - Kumpel zapraszal na wódke, a ja nie slyszalem... Po calonocnej libacji budzi sie rosyjski general, otwiera oczy i widzi jak adiutant czysci jego mundur z wymiocin. Zeby sie jakos wytlumaczyc general tako rzecze do niego: - Bo mlodziez dzisiejsza w ogóle nie umie pic. Wczoraj jakis porucznik calego mnie zarzygal! Na to adiutant: - Rzeczywiscie panie generale! Calkiem go popier......! Nawet w spodnie panu nasral! Jasio przybiega do mamy i mówi: - Mamo, mamo, widziałem jak tatuś robił cos z pokojówką. - Tak, a co takiego? - Najpierw ja całował, a potem dotykał... Potem poszli do gabinetu, rozebrał ja i wsadził.... - Dobrze, synku, w niedziele, podczas kolacji opowiesz to, żeby wszyscy wiedzieli. Nadeszła niedziela, rodzina przy stole i mama daje znak Jasiowi żeby zaczal mowic. Jasio: - No wiec tatuś całował i dotykał pokojówkę, później zabrał ja do gabinetu, rozebrał i wsadził.... Wsadził... Mamo jak się nazywa to co ssiesz szoferowi? - Rabe poznałem świetną dziewczynę i mam zamiar ja poprosić o rękę. - Icek ale którz to ona jest?? Jak się nazywa?? - Goldberg - a to bardzo stare żydowskie nazwisko. To bardzo dobrze. - a czy jest bogata?? - tak Rabe jest bardzo bogata. - a jak ma na imie?? - Whoopi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! wzywam wszystkie leserujace babole do raportu!!! szczegolnie surfi! melduj sie kochana codziennie! ani bardzo mi przykro, 3mam kciukasy za lipiec!!! bedzie dobrze!!! i jak pisza dziewczyny i Wy doczekacie sie swoich bobaskow!!!! buziolki milego dzioneczka :) moj sie dzis zaczal o 5:20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha malolepsza olala moje wezwanie i dostanie lanie!!! maz betty tez mial napisac jak tam ona w szpitalu i cisza... nie ladnie, nie bede juz komentowac tego ze moich wpisow to na tej stronce az zaaa duzzzoooo!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku tabeleczka :) Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................35....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................30 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................23......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................25......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................23......... .....Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................17....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj czwartek wiec czekaja mnie kolejne zajecia ze szkoly rodzenia :) bedzie dzisiaj o porodzie...a tak swoja droga ...od pewnego czasu obsesyjnie boje sie ze bede miec cc...jak mnie ostatnio gin polozyl w szpitalu to nie mieli dla mnie lozka i lezalam na sali cc - tzn z babkami po cesarce i od tego czasu jak je zobaczylam normalnie fiola na tym punkcie dostalam...normalnie chyba mi dziewczyny odbija:) wczoraj pojechalam do Katowic na zakupy - 18 maja idziemy na komunie no i musialm sie w jakies spodnie zaopatrzyc no i tuniczki jakies , potem z M wpadlismy na chwile do Nelci- a ona w wirze pracy za okna sie wziela- tylko u nas na Slasku trzeba tak czesto je myc jeden deszcz spadnie i juz sa okropnie brudne- ze tej mojej Nelci chcialo sie po tych oknach skakac... no a od Nelci na chwile do Tesciowej i po takim dniu biegania mialam serdecznie dosc- wyjatkowo bylam o 21 w lozku :) Surfi i inne ciezaroweczki powiedzcie mi macie tak jak ja ze was strasznie pachwiny bola??bo ja normalnie chodzic nie umiem... Justi kochana zdjecia na naszej klasie sa sliczne ale Adrianek wyrosl - nawet nie wiem kiedy ten czas tak szybko minal od jego narodzin do takiego pokaznego sliecznego bobaska :):) ach az sie lezka w oku kreci :) Ani mimo wszystko szkoda ze jednak usunelas sie z tabelki...ale wiesz topik na ciebie czeka a do lipca juz niedaleko glowa do gory kochana grunt to miec wiare i sie nie poddawac a wszystko bedzie dobrze :) Telesforka zdagzam sie z toba na kafe pusto ze szok, a ten czas faktycznie ucieka jeszcze tylko 7tyg i Bartus bedzie donoszony mam nadzieje ze mi szybko przeleci:) Surfi i jak tam wizyta u ginka?? Fasolka fajnie wygladasz na tych zdjeciach ciaza bardzo ci sluzy :) Milla ty kochana pewnei juz cala w nerwach no ale ten dzien wlasnie nadchodzi duzymi krokami :) na pewno bedzie cudownie kochana a pozniej czekamy na jakies zdjatka i relacje obowiazkowo musisz zdac :) wszystkiego najlepszego kochana :) malolepsza voltare gdzie jestescie?? a cala reszta?? do meldunku wzywam !!!! buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):) O matko myślałam że będę mieć straszne zaległości a tu proszę - nie popisałyście się moje drogie :P Przepraszam ze was tak strasznie zaniedbałam le już się tłumaczę. Poniedziałek i wtorek to wiadomo - urwanie głowy w pracy :P W środę rano pojechałam do BS a że musiałam jechać autobusem to po 12 godzinach w podroży tylko się wykąpałam i padłam. Dzisiaj rano do racy wiec dopiero teraz mogę co nieco napisać. Omega - dzięki za linka o konkursie, już się zarejestrowałam i mam nadzieję, że dotrzymają słowa i dostaniesz próbki. zaraz sie biorę saza kolejne rozsyłanie :P Betty - mam nadzieję, ze wkrótce sie odezwiesz i napiszesz nam co z serduszkiem Ali, martwimy się o Was 👄 Milla - mam nadzieję, że wybrałaś już fryzurę. I kobieto nie stresuj sie zbyt mocno - to będzie cudowna uroczystość :) Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :D:D ...............................♥♥_♥ ……………………♥♥♥__♥_♥♥♥♥ ………………….♥♥__♥♥_____♥ …………………♥♥♥_♥__♥_____♥ ………………..♥♥♥♥_____♥♥___♥♥♥♥♥ ………………♥♥♥♥♥______♥♥_♥_____♥ …………….♥♥♥♥♥_______♥♥_______♥ …………….♥♥♥♥♥_______♥_______♥ …………….♥♥♥♥♥♥_____♥_______♥ ………………♥♥♥♥♥♥____♥______♥ ………………..♥♥♥♥♥♥♥♥_______♥ …♥♥♥.................♥♥♥♥♥♥♥_♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥.................♥♥♥ ..♥♥♥♥♥♥♥.................♥ ….♥♥♥♥♥♥................♥♥ ……♥♥♥.....♥.............♥♥ …………………♥........♥...♥ …………..♥♥♥♥..♥.....♥ ……….♥♥♥♥♥♥....♥..♥♥ ……..♥♥♥♥♥♥♥......♥♥ ……...♥♥♥♥♥...........♥ ……..♥♥♥..............♥ …….♥...................♥ ………………………♥..♥ ……………………….♥♥ ……………………….♥ ……………………….♥ ……………………….♥ ……………………….♥ ……………………….♥ Fasolka - nie ma jak u mamy :D Ślicznie wyglądasz. Chcesz zaliczenie????? A co ja nie mam nic innego do roboty, daj spokój idź lepiej na jakiś miły spacer :P Apropos tego gościa co Cię odesłał - może faktycznie miał gorszy dzień? Co to za pomysł żeby pytać kobietę w ciąży - osioł nie facet :P Justyna - skoro Adrian wybawiony i Ty odpoczęłaś to może te kontrole trzeba częściej powtarzać :P:P Voltare - ta Twoja @ to jednak jest wredna :( Dostałaś odpowiedź z Czech w sprawie inf? Telesforka - faceci to już tak mają nowa zabaweczka ich całkiem pochłania. Mi w ubiegłym tygodniu padła myszka, wiec M najpierw dwa dni wybierał jaki tu model kupić - jakby to było co najmniej wysokiej klasy auto :P A jak przyszła to oczywiście pierwszy musiał ją przetestować ;) Swoja drogą myszka super (bezprzewodowa logitecha laserowa) ale żeby aż tyle szumu trzeba było w okol tego robić to chyba lekka przesada????? Ryba___lufa - apropos wieku to mi jeszcze trochę czasu zostało :P Prawie trzy miesiące wiec wybacz ale Ci chwilowo nie potowarzyszę :P ;) A tak w ogóle to jak Twoje samopoczucie, jesteś może na zwolnieniu? Malolepsza - masz rację czas by w końcu jakiś nowy brzuszek sie pokazał tylko coś nam kiepsko idzie. Nie będę Ci już wypominać tych paczek co je chyba na Biegun Północny wysłałaś bo ni jak do nas trafić nie mogą :P A swoją drogą to warto by zadzwonić do poczty polskiej oni gromadzą niedostarczone przesyłki i potem robią wyprzedaż - może tam są nasze paczki ??? Aisza - Bartuś się pewnie ustawił główką do wyjścia i dlatego Cię bolą pachwiny - w końcu z niego kawał faceta :D Nelcia - skoro Ci tak dobrze idzie z tymi oknami to zapraszam następnym razem do mnie - ja w długi weekend umyłam wszystkie swoje okna i za dwa dni zapalenie pęcherza 😠 ściekła byłam jak nie wiem co!!!! Już nie wspomnę o tym ze następnego dnia zaczęło lać. Ja nie wiem o co w tym chodzi???? Gdybym zostawiła te okna brudne na 200% deszczu by nie było, to samo mam z autem jeżdżę brudnym jest piękna pogoda tylko umyję auto, zaraz leje 😠 Surfitka - mam nadzieję,z ę u Was wszystko ok :( i to milczenie po wizycie to tylko zbieg okoliczności? Ani - lanie powinnam Ci sprawić za wypisanie sie z tabelki ale w zwiazku z tym, że masz prawo mieć gorszy nastrój jesteś usprawiedliwiona - ale tylko na chwilę. Wracaj koniecznie!!! Nie zostawiaj mnie samej bo ja w lipcu będę podchodzić do IUI a jak się nie powiedzie to czeka mnie inf. Na razie sie nie martwię bo daleko ale im będzie bliżej lipca to czuję, że nogi będę mieć miękkie. Gdzie będziesz podchodzić do inf tym razem? Tak jak napisałam wcześniej byłam na wizycie w klinice. Dr stwierdził, że są dwa problemy - pierwszy to moja wada macicy bo opis na karcie wpisowej ze przywrócono prawidłowy kształt macicy brzmi trochę na wyrost. Przywrócono go o tyle o ile można było to zrobić - krótko mówiąc jama jest teraz większa. A drugi problem to M - akurat o tym wiem od dawna ;) A tak poważnie ostatnio wyszły obniżone parametry nasienia, co prawda nie ma dramatu bo chłopaków jest dużo tylko są leniwi!!!!! Upośledzony jest ruch a tym samym szanse mniejsze i skoro przez tyle czasu praktycznie nam się nie udało to może to właśnie wina leniwej armii??? Stąd dr kazał mi podjąć decyzję IUI czy od razu inf? Nie wiem czy dobrze zrobiłam wybrałam na pierwszy ogień IUI. Mogłam podchodzić już teraz na naturalnym cyklu bo wczoraj był 12 dc i nieźle sie zapowiadało jeżeli chodzi o mnie ale przecież M na wyjeździe 😠 i niestety przez najbliższe dwa miesiące nic nie wywojujemy bo M będzie stale w rozjazdach :( Ech co zrobić tak widocznie ma być. W zwiazku z powyższym do lipca liczę na cud a potem na klinikę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie kwiatek dla Milli mi się zepsuł 😭😭😭 a tak sie starałam. Artystki to ze mnie nigdy nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to wczoraj w drodze do BS widziałam 4 bociany w locie i mnóstwo siedzący w gniazdach i liczę na nie ze przyniosą mi w końcu brzuszek ;) A i stronka nowa też nie zaszkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na wstepie przepraszam ze nie pisze. Nie mam wytlumaczenia oprocz lenistwa..po za tym jak napisala Justyna jak za duzo wpisow tej samej osoby na stronie to nie dobrze :P Jagody, cud nie cud...no to moze lap brzuszek od Aiszy w lipcu ;) Bo moj to moze nawet w maju bedzie do przejecia. Zobaczysz wszystko sie ulozy. I chlopaki zabiora sie do roboty..wystrczy chociaz jeden odwazniak ;) Aisza, witaj w III trymestrze pelna geba ;) Mnie pachwiny juz ze 3 tyg bola, szczegolnie jak wstaje i chodze. Jagody ma racje, Bartus pewnie sie ustawil glowka w dol i prze na krocze. Telesforka, dobre te zarty :D Justynka. fajnie ze jestes z powrotem :) Oby bylo cie jeszcze wiecej bo teskno za toba. Ani, wracaj. Strasznie mi przykro ze sie nie udalo, ierze jednak ze bedziesz mama i dobrze ze sie nie poddajesz. Masz zamiar zaufac drugi raz temu samemu lekarzowi? Rybka, jak samopoczucie ? Malolepsza 😘 Voltare ? A ty gdzie sie podziewasz? A co u nas? Nina ma sie dobrze, fika az milo. Z moim samopoczuciem gorzej, brzuchol mam juz naprawde duzy, mala strasznie prze na krocze, jest bardzo nisko i gin stwierdzil, ze byc moze rozpakujemy sie wczesniej niz termin. Co prawda rozwarcia nie sprawdzil, ale powiedzial, ze zrobi to za 2 tyg i zobaczymy co bedzie. Ale malej na usg juz nie mozna zobaczyc calej twarzy bo jest tak nisko. Zostalam milo zaskoczona przez ludzi z pracy i dostalam karte na zakupy w sklepie dzieciecym. Juz ja wydalam i kupilam jej ten kojec z przewijakiem ( troche inny niz ten co podalam kiedys w linku, bo tamnten sie za bardzo chwial i materac mial taki kijowy) i duzo innych dupereli. Wyprawka zakonczona, w weekend zamawiam wozek z fotelikiem, dzis jedziemy po pralke i byloby na tyle poki co. Zostalo czekanie. Planuje pracowac do 9 czerwca, ale byc moze moje plany zmienia sie po 21 maja, po wizycie u gina. No i oczywiscie teraz mam sterte prania i prasowania..a nogi jak balerony :o Pozdrawiam was serdecznie i odzywajcie sie 😘 Milla, zycze ci by twoj dzien byl udany i piekny..i cale pozniejsze zycie cudowne, spedzone w zdrowiu i zrozumieiu z mezem. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Nie było mnie przez jakis czas, ale to przez tem remont!!! Ale na szczęście juz po wiec bedę zaglądać częściej Aisza__a dlaczego tak mówisz o cesarce??? Szczerze powiem że ja coraz częsciej o tym myślę,ale sama nie mogę sie zdecydować:-( Az tak źle wyglądały te panie na tym oddziele po cesarce?? Milla_tobie zyczę udanego jutrzejszego dzionka. No i wszystkiego naj naj naj na nowej drodze zycia :-) I szybciutko wracaj do nas, prześlij jakieś foty ze ślubu i opowiedz jak było -) Ani__dobrze, że wróciłaś i jednak nie poddałaś sie w starankach-tak trzymać, a w lipcu odbierzesz brzusio od Aiszy i będzie OK Aaaa i wracaj do tabelki! Jagódka__za ciebie również trzymam kciuki, Aisza ma sporawy brzyszek, więc chętnie podzieli go między Ani i Tobą:-) Justyna__to mały rozrabiaka daje ci popalić :-) Koniecznie musisz sprawić mu rodzeństwo i będzie miał sie z kim bawić :-) Fasolka__nie ma to jak posiedzieć na wsi-czysta przyjemność-sama mam swój dom i ogromny ogód i nie wyobrażam sobie innego życia Już niedługo kolejny długi weekend więc znów odpoczniesz :-) Malolepsza__a co u ciebie?? Telesforka__no kawały dobre, ale sie uśmiałam :-) :-) :-) Pozdrawiam wszystkie niewymienione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście tabelka Jagody...............32........................16....... . ..............25.05 Ryba_lufa............33........................17.... . ................16.05 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................32........................16..... .................25,02 Telesforka...........35........................18.. ....................21.05 Niepokorna26.......26........................13......... .............16.02 pokemonowa.........31.......................27......... .............14.04 A.N.N.A...........30............................2....... .................06.04 xxmadziaraxx.....29.......................45......... ...............23.03 Ciężarówki Nick__________Wiek_____________tydz ciąży____________data Surfitka..........28...........................35....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............23...........................30 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27...........................26 ..........(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................25......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......32...........................25......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83..........24..........................23......... .....Alicja..-1.09.08 Fasolka81........26..........................17....Gabri el/Julia...19.10.08 milla77............30.........................15...Helen ka/Bartuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka - a czemu chcesz cc? Są do tego wskazania czy to raczej strach przed porodem sn? Ja jestem laik w kwestii porodu tu powinny się wypowiedzieć nasze mamy topikowe, ale po laporo kiedy zrobili mi dwie góra centymetrowe ranki bardzo dziękuję za cc - no chyba że będą ku temu wyraźne przesłanki. W przeciwnym razie bardzo dziękuję. Poród sn może nie jest zbyt komfortowy ale później jesteś w stanie bardzo szybko względnie normalnie funkcjonować. Jak sobie pomyślę o bólu po laparo i przełożę go z centymetrowej ranki na dziesięciocentymetrową ranę i dołożę do tego dobę leżenia na wznak z założonym cewnikiem a potem opiekę nad dzieckiem - nawet przy pomocy M i mamy to zdecydowanie wolę sn. Po laparo doszłam do wniosku że każda kobieta powinna przejść przez to badanie zanim podejmie decyzję o cc. Ja po laparo czułam się bardzo dobrze, sama wracałam do domu i pracowałam ale są na topiku dziewczyny, które to znacznie gorzej zniosły. Poza tym cc nie jest korzystne dla dziecka chociażby ze względu na płyn który pozostaje w płucach po wyjęciu bezpośrednio z macicy a to może skutkować infekcją a u takiego malucha jest to groźne. Może warto rozważyć wszystkie za i przeciw. Ja w kazdym razie nie wybrałabym cc na własne życzenie. Aisza - coś Ty tam takiego strasznego zobaczyła na tej sali ;) Surfitka - to, że do IUI szykuję się na lipiec nie oznacza, ze nie będę rąk wystawiać jak zaczniesz rodzic :D Takiej okazji nie przepuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wrocilam ze szkoly rodzenia! fajnie bylo na koncu joga ale z racji mojego szewku moglam tylko cwiczyc oddychanie w czasie porodu... odebralam wyniki badania moczu no i sa gorsze niz ostatnio takze we wtorek mam wizyte u gina i pewnie znowu bedzie panikowal...juz sie ciesze jezeli chodzi o moje pachwiny...to to raczej nie jest Bartus bo on narazie jest w poprzek - nozki ma troszke juz wyzej ale jeszcze sie dobrze nie ustawil a jesli chodzi o cc ... nie bede sie rozpisywac ale nie wyglada to ciekawe biedne babki cale obolale , dzieciaczki tylko na chwilke dostawaly i nie mogly karmic na poczatku...dziwny to widok jak widze babke lezaca w lozku i nie mogaca sie nawet ruszyc bo boli a jak ja polozna posadzila na krzeslo to babka tak caly dzien siedziala zeby tylko nie lezec... Surfi ciesze sie ze u ciebie i Ninki wszystko oki :) wiesz majowe dziewczyny sa fajne :) sama jestem z 22 V :):) buziole kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, no to nie dobrze z tym moczem. :( Czy Ninka bedzie majowa to sie okaze..ale ja jakos przeczuwam na poczatek czerwca :) A skad wiesz ze Bartus nie zmienil pozycji ? Mi dopoki nie powiedzieli ze mala jest juz pinowo nie wiedzialam, bo kopala mnie po bokach. Jestes w 30 tc i jak najbardziej maly mogl juz wsadzic glowke w dobre miejsce ;) I tez nie chce cesarki i jestem bardzo szczesliwa, ze dziecko gotowe jest do porodu naturalnego i poki co nie ma zadnych przeciwskazan ku niemu. Jedynie to akceptuje ciecie w przypadku zagrozenia zycia matki lub dziecka. Ale na zyczenie??? W zyciu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Surfi jestes :) Bartus jeszcze nie jest ustawiony bo wysoko po prawej stronie czuje nozki a po lewej glowke takze nie wiem co z tymi pachwinami...bardziej sie jednak tym moczem martwie :( ja cesarki na zyczenie nigdy w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, :) Ja tez myslalam ze ta kulka po porawej to glowka, a po lewej kopanie to nogi..a to pupa byla :P Nie wiem, jak u ciebie..ale ja sie dalam nabrac :P W kazdym razie pachwiny bola od ciezaru macicy, jest duza, ciezka, pelno wod plodowych i naciska na krocze niestety. Ja chodze tak z boku na bok..i szybko nie dam rady. A puchna ci moze nogi? Bo mi ostatnio zaczely i nie wiem co z tym robic. W razie czego skonsultuj sie z lekarzem, ja sie poskarzylam, ogladnal, obmacal i stweirdzil, ze glowka nisko , ciezar dziecka naciska i pachwiny moga bolec..mnie jeszcze dol brzucha boli do tego bo zjezdza ciagle na dol, jeszcze nie jest bardzo nisko, ale juz zjechal ze 2-3 cm na moje oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×