Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Jagódka__też będę robić młoda kapustkę na jutro-mniam, pychotka i wogóle miód malina. Całą zime mi sie chciało takiej kapustki,więc teraz zajadam kilka razy w tygodniu-trzeba nadrobić straty. A truskawki-jak któraś ma ochotę na koktajl z truskawek-zapraszam Voltare__grill mówisz-chętnie sie skuszę :-) A ja zrobiłam na obiad placki ziemniaczane z sosem po cygańsku-pycha jAK TO WSZYSTKO ZJEM TO MNIE CHYBA ROZSADZI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witma po dłuższej przerwie. Trochę mnie robota styrała, po powrocie ze zwolnienia, no i wypad do Chorzowa na koncert. Ale jestem;) Milla widze ze podjęta męska decyzja - Maciuś też ślicznie:) Niestety mierzenie temperatury czasami się opóżnia i miast tuż po przebudzeniu wychodzi mi to nawet pół godziny później, wiec wyniki pewnie nie miarodajne :( Pozdrawiam wszystkie, i te co czekają, i to co oczekują i te co rodzić już powinny. Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................72.. ....................31.05 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................39....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................33 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................31...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................28......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................28......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .27.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................20....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................20...Rafał, Roksana...19.10.08 milla77............30.......................18....Helenk a/Maciuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martunia - czyżbyś była na Metallice??? :D Mężatka - Ty mnie nie kuś bo za raz wsiadam w autko i jestem u Ciebie ;) Mniam placki ziemniaczane. Uwielbiam jeść, nienawidzę smażyć i w zasadzie jem je tylko jak gdzieś jem na tzw. mieście. Mój M natomiast nie lubi i tego przez tyle lat nie pojęłam jak to możliwe i chyba już nie pojmę :P:P Voltare - pięknie jeszcze nie masz tego hamaka a już przepadasz na cale dnie to co będzie dalej 😭 Betty - do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja wiec uważaj bo jak M się spodoba to już niczego sam w kuchni nie zrobi bo będzie wolał żeby mu kochana żona podała :D Moniś - słońce na dworze a Ty jeszcze dorzuciłaś plażę to co ja sie dziwię że do żadnej papierkowej roboty się zabrać nie mogę :P Malolepsza - mi tak wszystko jedno czyj brzuch złapię oby tylko się nie okazało,z e mam dziurawe ręce i w końcu zostanę sama w tej tabelce staraczek. Oj nie doczekanie :P Ani - cieszę się,z e wszystko w porządku i niedługo startujesz ponownie. Surfitka - biorąc poprawkę na strefę czasową to powinnaś już dać znak życia ;) Bo w przeciwnym wypadku pomyślę, że Ninka jednak wybrała maj na przyjście na świat :D Ryba___lufa, Milka, Telesforka, Aisza, Fasolka, Omega, Nelcia, Agness, Słoneczko, Justyna, Mimi - po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surftika
Ninka jest wzorcowa dziewczynka i wszystko robi wedlug planu :P I na swiat sie nie spieszy..gadam do niej ze juz by mogla wychodzic, ale ona ma mnie gdzies. Wyjdzie kiedy bedzie chciala, albo sila ja wyciagna ;) Postaram sie skrobnac cos jeszcze pozniej bo moj maz dokazuje za bardzo teraz.. Jagody, no tez nie wiem, jak mozna nie lubic plackow ziemniaczanych ;) Mezatka a na koktail i to jeszcze truskawkowy ja pierwsza..jak ja przezyje bez truskawek polog :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze ze zlapala nas wspolna choroba z malolepsza i bedziemy teraz pomaranczami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczęta - zmykam zaraz - szykuje się panieński wieczór mojej młodeszej siostry. Za tydzień ślub. Boże a ja pamietam jak ją mama do domu przywiozła, takie małe, płaczące i czerwone dzieciątko:/ Jak znam zycie pewnie i ona dołaczy do naszego kółka staraczek. PS znacie jakieś zabawy na wieczór panieński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze to ja dopiero musze wejśc na forum żeby zobaczyć co u Martusi słychać- lanie będzie.No i miłej zabawy dzisiaj wieczorem! Wczorajsza wizyta u gina; a więc brzuch duży, macica na 18tc,szyjka długa i zmaknięta serduszko pięknie biło!ale z uwago na mpoje utrzymujące sie skurcze - nadal mam leżeć i dostałam dodatkowo do Nospy forte 2xdziennie jeszcze duphaston 2x. Do tego siada mi morfologia to dostałam magne b6 oraz żelazo x2...i tak oto łykam 10 tabletek dziennie. mam nadzieję że nie szkodzi to maleństwu. Zwolenienie do 1/07.. Doktorka zaleciła usg 4d dopiero w 23 tc, ale połówkowe 2d nam zrobią standardowo u nas w pracy.mam nadziję poznać płeć wreszcie! a tak w ogóle do jestem nawet w nowych ciuszkach juz sporawa. No i trudno, w końcu jestem dla dzidzi Bogiem i wszechświatem ! całuski ps: u mnie dziś 30C totalny upał, latam po domu w koszuli nocnej bo w innych rzeczach nie da się żyć. buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Nie pisałam bo mieliśmy w domu wielkie przygotowania do wyjazdu:) Z tego wszystkiego zapomniałam wam o tym napisać, otóż jutro z samego rana wyjeżdżamy w Pieniny! Cieszę się bardzo, wracamy za dziesięć dni. Kochaniutkie trzymajcie się! Surfitka trzymam kciuki myślami jestem z Tobą❤️ Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfi bedzie poniedzialkowa:)) jak adrian:D mimi udanego pobytu:D ale wam fajnie buziole dla wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Chwilka czasu, póki K jeszcze nie wykaraskał się z wyrka;) Justyna - 4:37 rano przed kompem?:D mimi - udanego wypoczynku! Pierwsze wakacje małej księżniczki :D milla - leż zatem kochana - może z czasem się te Twoje skurcze uspokoją. I oczywiście czekamy na info co do płci malucha:) Tym razem ja już nie obstawiam, bo nijak jakoś trafić nie mogę. U Betty niby trafiłam w Alusię, ale teraz Betty pisze, że z tą Alusią to jeszcze do końca nie jest pewne, więc sama widzisz;) martuniadiablica - miejmy nadzieję, że Twoja siostra nie będzie musiała dołączać do naszego grona, tzn. nim zdąży o tym pomyśleć uda jej się w tym terminie który sobie zaplanuje;) Surfitka - Miejmy nadzieję, że Nince uda się samej opuścić brzuchalek:) Mnie się nadal wydaje, że powitamy ją szybciej przed planowanym terminem:D U nas wczoraj na rynku cena truskawek spadła do 4-6zł/kg czerwoniutkie, pachnące i słodziutkie - w poniedziałek powtórka z rozrywki:P MNIAM! Jagoda - ja nie przepadam tak całkiem - czytam na bieżąco, tylko czasem po prostu nie mam już siły aby coś wystukać:P A hamaczek jak najbardziej wskazany - ja mam chyba jakieś braki z dzieciństwa w huśtawkach i huśtaniu:P A na plac zabaw w wieku 31 lat jakoś tak głupio się wybrać:P betty - oj żeby się przez to Twoje urzędowanie w kuchni Wam remont nie przeciągnął:P M przyzwyczai się do nowego podziału ról i niewykluczone, że mu się spodoba:P mężatka - obrona pracy to nie egzamin!;) Tzn. egzamin, ale taki inny niż wszystkie - wg mnie o nieeeebo łatwiejszy, choć sama stresa miałam jak się patrzy!:D Podejrzewam, że miałabym jeszcze większego gdyby wszystko szło zgodnie z planem! A to było tak, że ledwie przyszłam, stoję sobie pod drzwiami, wchodzić miałam o 9:30, luzik taki jaki tylko maksymalnie byłam w stanie z siebie wykrzesać:P, a tutaj wychodzi nasz promotor ok 8:50 i \"zapraszam\":P Ale spokojnie wg mnie to formalność;) Dla wszystkich niewymienionych po 😘 zapomniałam poprawić wczoraj tabelki: Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................39....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................33 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................31...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................28......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................28......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .27.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................20....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................20...Rafał, Roksana...19.10.08 milla77............30.......................18....Helenk a/Maciuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane wiedzmy🌼 Ledwo oddycham taki upal, na trzeci trymestr nie ma jak lato:P Milla___super, jeszcze troche i sie dowiesz👄 Jagoda___sobie wyobrazam jak sie wku....6 dni spoznienia, jakbys cos w spomniala juz bysmy cie po test wysylaly, uszy do gory ja mam oprocz pewnosci magiczne zaklecia i jestem pewena,ze juz niedlugo spadniesz do drugiej tabelki, podobnie jak Voltare, Milka, Ryba, Diablica, telesforka, aniu, niedlugo sie wyczysci ta pierwsza pozycja JUsta____ty ranny ptaszku👄 Surfi____teraz jak na necie nie sprawdzam to na kom patrze, lada dzien, lada dzien:D:D:D:D:D jutro ide na badania, opprocz tej pieprzonej skracajacej sie szyjki jeszcze dostalam swedzenia skory i jest podejrzenie choleostazy, oby nie , bo to jest niebezpieczne dla malej, dlatego prosze o kciuki!Bedziemy sie staraly wytrwac przynajmniej dwa miechy, od poczatku sierpnia moja corica bedzie juz w pelni bezpieczna:D malo siedze na kompie, wiec i post krotki, caluje wszystkie bez wyjatku👄 A Mimi___strasznie sie ciesze,ze wyjezdzacie, to bedzie dobry moment na to zebyscie sie z mezem zblizyli, superD:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim topikowym dzieciaczkom (i ich mamuskom tez:P) z okazji Dnia Dziecka najlepsze życzonka od babci:P ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane dzieciaczki i ich mamusie z okazji Dnia Dziecka wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń życzy topikowa babcia:D:D 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slicznie dziekuje za zyczenia 😘 Justys oby twe slowa sie nie sprawdzily..tzn moga, ale albo jutro albo za tydzien..bo potem to niech sie juz lepiej rodzi w niedziele, bo jakos nie usmiecha mi sie rodzic ja przez 20 h...ale kto wie :o Fajnie ze tak obstawiasz Voltare, ale bym sie pobujala na hamaczku w cieniu...a tak to ledwo zipie tutaj a siedze pod klimatyzatorem :P Malolepsza - wspolczuje !!!!!! I mam nadzieje, ze to nie cholestaza..mnie tez wszystko swedzi, a najbardziej teraz brzuch i piersi..a ciagle spocona jestem, bo goraco :o Biore prysznic dwa razy na dzien i nic to nie daje :O A nawet jakos nie mam specjalnie ciuchow na lato ciazowych i chodze w domu w samym podkoszulku :P Bo po co teraz mam cos kupowac? mimi, super wakacje :) I pierwsze Natalki :D Milla, oby skurcze ustapily :) No i tez czekam na info co do plci maluszka :) Martusia, mysle, ze imprezka byla udana skoro nie dajesz znaku zycia ;) Buziaczki dla was dziewczeta i ide sie dalej chlodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam. Panieński udany był. Tylko dziś zgrzyty nastapiły w rodzinie. Smutno mi i przykro, tylko tyle powiem:( Milla - Tobie też lanie spuszczę - kto mi wypisuje smsy że wszystko ok, jak nie jest ok do końca? Co? Strachy mnie dopadły przez tą niemiłą sytuację rodzinną, m.in. o to że jednak nie bedzie tego dzidziusia, że wszystko co robię i tak nie ma sensu dla niektórych. E tam... Fajnie e chociaż pogoda wreszcie piękna. PS WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKZAJI DNIA DZIECKA - WSZYSTKIM DZIECIOM, DUZYM, MAŁYM, OBECNYM, PRZYSZŁYM, DOROSLYM I TYM CALKIEM MALEŃKIM!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga! u Nas po staremu remont sie zawiesil bo braklo kasy i tydzien do wyplaty. w srode ide do okulisty na badanie dna oka. pozdrowienia dla Wszystkich nie wymienionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje witam w poniedziałek. Ja już z samego rana umówiłam wizyte na USG - 8:40 , 13 czerwca. Usg 4d odwołam dziś, Pani doktor powiedziała że lepiej je robić w 23 tc a wtedy moja córeczka jedzie na kolonię. Chceliśmy to zrobić dla dzieciaków , żeby zobaczyły brata lub siostrę tak bardziej namacalnie...no trudno.Za dużo to kosztuje ( 200zł) żeby iśc tak bez sensu. Usg 2d mam za darmow pracy więc rozumiecie że przestaje mi zależeć na tamtym.Może w późniejszej fazie ciąży. Powiem wam że wczoraj spędziliśmy miły dzień dziecka- najpierw basen - 2 h! a potem 3 h w kinie na temat świata zwierząt - 5 sal każda inna , muzyki, 3d, gry interaktywne i sala ruchu - gdzie pryska woda i ruszają się oftele. dzieci były szczęśliwe! Ja czuję się lepiej - od piątku biorę ten duphaston i inne wspomagacze i odczuwam różnicę. Czy ktoś z was brał duphaston? Brzuszek się już nie kurczy! ps- na basenie oczywiście wiecej pstrykałam zdjęć niż pływałam bo szybko się męczę. W ogóle te upały to z jednej strony fajnie ale w ciąży to nie bardzo - nie wiadomo co ubrać, we wszystkom parówka:-) Jalolepsza - powodzenia dzisiaj na badaniach, trzymam kciuki żeby to nie była cholestaza. Brzuszek swędzi i ma prawo tylko nie bardzo. Mimi - zazdroszę wyjazdu , ech...trzymaj się i wracaj ze zdjęciami! udanych wakacji ! Surfi- nie dziwię sie że latasz w podkoszulku - ja latam w koszuli nocnej takiej krótkiej. Boisz się porodu? Podziel się z nami swoimi wyobrażeniami, w sumie jesteś pierwsza, jestes naszą bohaterką! Pamiętaj prosze o sygnałach zbliżającego się porodu, najlepiej notuj. Brzuszek już opadł? Nelcia i Omega - babcie na 102! dziękuję za życzonka ! Martusia- co to za smuty!jak to nie będzie dzidzi! zaraz przyjazde i sprawdze wykres...to juz chyba połowa cyklu babo! a ja z moim tez miałam spięcie w weekend także głowa do góry, zadzwonie do Ciebie:-) dla wszystkich po buziaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - remontowałam w zeszłym roku całe wakacje - wiem co to za wspaniałe popołudnia w sklepach budowlanych...dbaj o siebie i nic nie dźwigaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla77--nie mam nawet co dzwigac.:) wszystko stoi w miejscu.czekam do konca tyg i znow zadzwonie do urzedu skarbowego. w sobote troche wzielam sie za pylenie ale ten brzuchol mi przeszkadza i duzo nie zrobilam. wczoraj M ciotce zwrocilam uwage! jakis czas temu podlewali srodkiem by nie rosla trawa bo kosiarka nie moga wjechac przy plocie i tak podlali nam tez bluszcz ktory posadzilismy oczywiscie na naszej dzialce i przez nich polowe rosliny wypalilo.ja jej tylko powiedzialam zee jednak za bardzo podlali. a ta na nas ze uschlo bo nie bylo podlewane i od slonca.i tak z chwili na chwile coraz bardziej na mnie wjezdzala. to ja i na nia.plotkara chodzi tylko zwiedza konty i plotkuje. powiedziala ze jestem pania ze tylko rzadze,a rosliny powinnismy sadzic metr od plotu.a ze jej drzewa i krzaki wystaja na metr do nas to jest ok? ale mnie wkurzyla az sie bordowa zrobilam. ale szybko mi przeszlo! teraz chodziaz bedzie spokoj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hejo babolki :) ale upal o matko kochana!! zamiast nog mam dwa wielkie balerony strasznie to wyglada no i jak jest az tak cieplo jak dzisiaj to staram sie sama nie wychodzic bo robi mi sie slabo ze szok... dzien dziecka spedzilismy na ogrodku u rodziny M bylo nawet fajnie mimo ze za nimi nie przepadam, a cala sobote razem z Nelcia bylismy pod Wroclawiem niestety na pogrzebie ale pozneij bylo oki dawno sie rodziny nie widzialo bylo mimo wszystko bardzo przyjemnie :) wrocilismy do domu o 24! w jedna strone jechalismy 3h wiec w neidziele myslalam ze sie nie podniose tak mnie plecy bolaly a nogi to tragedia no ale dzisiaj juz an chodzie :):) Milla to dobrze ze juz sie lepiej czujesz :) dyphaston jest oki bralam go na poczatku ciazy , tylko jak masz skurcze i ci sie brzuszek napina to dziwie sie ze nie dostalas Fenoterolu sam lek okropny ale dobry, mnie sie tylko brzuch troche napinal a od razu dostaalm fenoterol - tylko to tzreba brac z lekiem na serce bo ma nieprzyjemne skutki uboczne ktore po tygodniu branai mijaja - organizm sie przyzwyczaja :) w kazdym razie dobrze ze juz brzuszek popuscil teraz tylko uwazaj na siebie i sie nie przemeczaj :) Mimi ale fajnie ze tak sobie jedziecie - a moze mnie tez zabierzesz - nie jem duzo cichutka potrafie byc no miejsca troszke zajmuje ale nie jest zle :) co ty na to?? Surfi jeszcze troszeczke i juz coreczka bedzie ja troszke dluzej no ale nastepna jestem w kolejce :):) takze ty juz masz blizej niz dalej - a porod - co ma byc to bedzie :) damy rade! Nelcia , Omega buziolki dla was od corevzki i wnuczka :):) Martusia co ty opowiadasz?? bedzie dzidzia i nie przejmuj sie glupim gadaniem bo lanie dostaniesz!! Betty czasami sie niestety zdarza ze trzeba jakas ciocie sprowadzic na ziemie :):) a one i tak wiedza najlepiej ... dla wszystkich niewymienionych po duzym buziaku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babolindy kochane🌼 Zyc trudno taka duchotra, wpadam wiec na chwile na kontrol i zmykam pod wentylator odebralam w yniki na szczescie choleostazy nie ma, za to cukrzyca dla rownowagi zeby nie bylo za pieknie jest, po godzinie po 50mg glukozy 180 .....czulam,ze tak bedzie, niestety jak sie ma przed ciaza problemy hormonalne to tak jest, tarczyca swoje dolozyla.....jutro caly dzien co dwie godziny pomiary, mam nadzieje,ze bedzie w miare ok, no i oczywscie przechodzimy na dietke:):):)chcial mnie odrazu klasc do szpitala, ale sie wylgalam, pomiary to ja sobie moge w domu robic, a tam to zdechnac idzie taki upal, no i nie ma jak w domku:D caluje cala ferajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malolepsza, nie martw sie, moze to falszywy alarm z ta cukrzyca. Beda ci robic jeszcze z wiekszym obciazeniem? Aisza, no pewnie ze damy rade :) Milla, pierwsza na tym topiku to Justyna dzielnie rodzila :) No a teraz faktycznie ja pierwsza w kolejce. Brzuszek opadl juz jakis czas temu, mala mocno naciska, szyjki prawie brak i ujscie juz sie zaczelo robic jak pisalam wczesniej. Ale kiedy porod..na razie zadne znaki na to nie wskazuja. I nie boje sie, chce miec to za soba !!!! Brzuch mi juz przeszkadza, irytuje sie, puchne i nie moge miejsca znalezc... A czytalam ze usg 3D najfajniej robic kolo 30 tc, bo dzidzia juz taka pulchniutka jest :) A i dzis zaczelam ostatni tydzien w pracy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaesc wklejam tylko tabelkę, bo własnie wcieło mi mega posta do was - a nie skopiowałam go ;( i napisze go jak tylko znajde na to siły jeszcze raz... Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................19..... .................09.06 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................39....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................33 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................31...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................28......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................28......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .27.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........26..........................21....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................20...Rafał, Roksana...19.10.08 milla77............30.......................18....Helenk a/Maciuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Surfi - kochana :) dziękuję widzisz wczoraj miałąm niemiła sytuację w domu przez dziewczynę brata, zupełnie mi wszystko wyleciało z głowy przez to.... o tym co sie stało pisąłam wam tylko mi posta wcieło a ze był mega wielki to napisze go jutro od nowa, bo dziś już nie mam siły..... stopy mam strasznie spuchnięte 😭nie moge chodzić tak mi spuchły....co robicie wtedy zeby troche ulżyło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×