Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Witajcie🌼 Milla____och ty, bedziesz nas teraz trzymac w niepewnosci:Pprezenty beda dopiero jak sie przyznasz jakiego masz rozbojnika:D Omega prosila,zeby Was pozdrowic, jest w moich stronach i do czwartku nie ma dostepu do neta, jest bez samochodu, a ja mam monitoring co dwie godziny i pewnie zginelabym trgaiczna smiercia z rak wlasnych rodzicow[tak mnie pilnuja jak nie ma M,ze szok]jakbym pojechala sie z nia sama spotkac, jestem podzczas negocjacji z ojcem, moze jak nie bedzie zawalony robota to mnie podwiezie, chociaz licze ,ze moze Omega wsiadzie w autobus:P:P:Pi mnie odwiedzi:D:D:D Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................40....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................34 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................33...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................29......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................30......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .28.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........27..........................22....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................20...Rafał, Roksana...19.10.08 milla77............30.......................20...Helenk a/Maciuś.02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! odespalam sobie wczorajszy dzien i juz jest lepiej :) ciagle pobolewa mnie dol brzucha i mam tylko nadzieje ze gin dzisiaj nie wpadnie na genialny pomysl zeby mnie w szpitalu zamknac albo cos bo on taki strasznie lubi panikowac :D w ogole od kilku dni oprocz normalnego sluzu ciagle tzn szczegolnie rano mam do czynienia z takim przezroczystym sluzem strasznie rozciagliwym jakby ktos zelatyny dodal i tylko sprawdzam czy nie jest podbarwiony na czerwono lub brazowo - bo nie wiem czy to czop nie jest albo cos moze ktoras juz miala z tym do czynienia?? a Surfi ty jak myslisz? oprocz tego wszystkiego to jakos leci a nawet sie ciagnie - to prawda nie wiem Surfi chyba pisala ze czym blizej konca to bardziej sie dluzy :):) cos w tym jest :) po wizycie u ginka oczywiscie sie odezwe zobaczymy co tam u Bartusia slychac no ni ile wazy moj malutki mezczyzna :):) Omega bidulko co ty bez necika zrobisz?wracaj do nas szybciutko :) Malolepsza to juz 30tc! matko ale leci, pamietam jak dopiero co nam pokazywalas swojego groszka a tu juz calkiem duze dzieciatko sie uchowalo 🌼 Milla nie badz sadystka :P nie ma prezentow dopoki sie nie przyznasz co tam w brzuszku siedzi :):) Monis 👄 Voltare dzialajcie dzialajcie ale moze jednak w ostatniej chwili natura zrobi sowje :D:D dla calej reszty niewymienionych babeczek buziolki i milego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze a więc wygrały Panie: Jagody, Surfitka, Malolepszaa, Fasolka, Betty, Omega3, Milka Bedę miała syneczka!! :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialyscie o mnie :(:(:(:( jak ja typowalam:(:(:( oto przypomnienie (str 398): 16:59 Aisza no to i ja obstawiam : Milla - CH -> Jagody, Surfitka, Malolepszaa, Fasolka, Betty,Omega3,Aisza DZ - > Milla, Mężatka, Martuniadiablica, voltare ======================== Fasolka - CH -> Milla, Martuniadiablica, voltare DZ - > Mężatka, Jagody, Surfitka, Fasolka, Malolpeszaa, Betty,Omega3,Aisza Milla tobie gratuluje synka a sobie ze dobrze obstawilam :D:D:D a to prezenciki na polowinki :):) http://cdn.overstock.com/images/products/L10864590.jpg http://www.myclothdiaperbaby.com/viewImage.htm?filePath=BEWWW_2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla, wreszcie trafilam :D Dla synusia: http://www.fill-r-up.com/All-About-Baby-Boy-Gift-Basket?osCsid=f1992ce6835a26d07c5c17781359180d Zycze dla was zdroweczka :) Aisza, nawet mi nie mow jak to sie dluzy, a mi teraz to juz strasznie, termin tuz, tuz i nic sie nie dzieje.. A co do wydzieliny to tez taka mam. Chyba szyjka pracuje, dlatego dobrze, ze idziesz do gina, bo nie wiem jak to powinno byc jak ma sie szew. Mi zaden czop nie zszedl, przynajmniej na razie. Malolepsza, Omega, mam nadzieje, ze sie spotkacie ..ale sie bedzie dzialo :P:P:P Voltare, trzeba czasem naturze pomoc, szczegolnie jak sie sama zapiera i nie chce nic po naszej mysli. A my bedziemy ci kibicowac 😘 Buziaczki dla was. Noc minela spokojnie i zapowiada sie kolejny upalny dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie :D Moniś - pobudkę zrobiłaś nam jak się patrzy :D a gdzie kawka na dobry początek dnia ;) Milla - dziewczyny miały rację, że nie będzie prezentów bez ujawnienia tajemnicy ;) W końcu jak bym źle obstawiła i poszła z torbami to skąd tu wziąć na prezenty??? :D A przy okazji popraw tabelkę bo Helenka to twój syn raczej nie będzie chciał mieć na imię, zapewne woli zostać przy Maciusiu :P Ale M musi być szczęśliwy :D:D i obowiązkowo coś dla Maćka http://digart.img.digart.pl/data/img/33/20/download/2013815.jpg Voltare - gratuluję decyzji, ja też już bym chciała działać ale niestety siły wyższe to umożliwiają. Oby do lipca. Aisza - z dwojga złego to lepiej taki przewrażliwiony gin niż bagatelizujący wszystko. Surfitka - widzę, ze Nina się nie śpieszy wie dziewczyna gdzie dobrze :D A ja byłam pewna ze jak się dzisiaj pojawię to Ty już spadniesz do kolejnej tabelki :D Fasolka - miałam okazję słyszeć Urszulę na żywo i powiem szczerze dramat. Nie mogła się zgrać z chórkiem, fałszowała wyszłam z koncertu zdegustowana. Normalnie jak jej się słucha w radio czy z płyt to mi się podoba a na żywo wypadła fatalnie. Malolepsza - rodzice wiedza co robią, M by im głowy pourywał gdyby coś się wam stało :O Ciekawe jak tam Twoje negocjacje z tatą i aż dziwne że w ogóle próbuje z Tobą negocjowac w końcu kobiecie w ciazy się nie odmawia:) Omega - czyzby cudowne ozdrowienie, ze wyjechałaś? Całe szczęście, ze wracasz we czwartek to się zamienimy ja pojadę na konferencję :P Mimi - ale macie piękną pogodę na wyjazd wrócicie jak mulatki :D Agness, Telesforka, Ryba__lufa, Nelcia, Justyna, Ani, Betty, Mężatka, Słoneczko, Milka, Martunia - gdzie się podziewacie? Dziewczynki zmykam na dwór korzystać ze słoneczka bo od dwóch dni siedziałam tylko w murach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki j i mój synuś dziękujemy za prezenciki- my zapraszamy na naleśniki z serem i truskawkami! mniam, kto może ten niech wpada, właśnie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już poprawiam tabeleczkę- Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................1........ .................16.06 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................40....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................34 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................33...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................29......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................29......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .28.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........27..........................22....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................20...Rafał, Roksana...19.10.08 milla77............30.......................20....Maciuś............02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, poprawiam niestety tabeleczkę:( Coż mam powiedzieć... Do dupy. Postanowiliśmy z ukochanym że czas lekarza odwiedzić z tym problemem - cykl uregulowaći przyznać się że mamy kłopot z zajściem... Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................2........ .................6.07 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................40....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................34 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................33...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25..........................29......... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................29......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .28.......Alicja/Adaś -1.09.08 Fasolka81........27..........................22....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................20...Rafał, Roksana...19.10.08 milla77............30.......................20....Maciuś ............02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Mało ostatnio zaglądam bo... praca, śluby itd. Surfitko - a Ty jeszcze podwójna? Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla ___stokrotne gratulację synusia :D 🌻 ja dziś tylko na chwikę, zmęczona jestem bardzo i nogi strasznie mnie bolą sie za dużo nachodziłam i nastałam dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - nic dziwnego że jesteś zmęczona, upał daje się we znaki wszystkim a ciężarówkom podwójnie ;) Milla - ja na naleśniki wpraszam się zawsze :D:D Martunia - najtrudniejszy krok za Wami - decyzja - jak będziecie konsekwentni to wcześniej czy później się uda tylko nie można załamywać rąk. Gdybyś przeczytała topik od początku to zobaczyłabyś nasze \"kroki milowe\' w drodze do poczęcia to w każdym przypadku jest wielki cud. Mi co prawda tego najważniejszego kroczku wciąż jeszcze brakuje bo poczta Malolepszej powysyłała paczki czort wie gdzie :P ale mam nadzieję, że w końcu dostanę tę właściwą przesyłkę :D Tylko nie można się poddawać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem!:) Dzisiaj to mnie pogoda wymęczyła - nie wiem czy któraś z Was była dzisiaj tak negatywnie nastawiona do roboty jak ja:P Starałam się jak mogłam, ale niestety pod koniec dnia stwierdziłam, że i tak mogłam sobie darować:P Milla - gratuluję synusia! 🌻 Widzicie po raz kolejny pudło! 😭 nie ma się co dziwić, że nie mogę w totka trafić mając kombinację 6 z 49 skoro tutaj od paru rundek nie potrafię prawidłowo obstawić 1 wyniku z zaledwie 2 dostępnych możliwości:P Jakby Ci zostało trochę truskawek po tych naleśnikach, to poproszę:) martunia - najtrudniejsza decyzja za Wami. Z doświadczenia wiem, że najtrudniej powiedzieć sobie \"zaczynamy\", potem o ile traficie na odpowiedniego gina to polecicie rozpędem. A jak nie traficie na odpowiedniego gina, to i tak polecicie rozpędem - już my Cię tutaj pokierujemy odpowiednio;) Jagoda - nie wiem ile to wszystko potrwa - zdecydowałam się na ponoć konkretnego lekarza - po cichu liczę na to, że na tej wizycie dostanę już jakiś zestaw badań do zrobienia... A propos badań... Malolepsza - jak jest z badaniami? Jak myślisz - \"zaliczą mi\" do ogółu badania hormonów które miałam robione w październiku przed IUI? Gdzieś czytałam że wyniki ważne są jedynie przez 6 miesięcy, a mi chodzi o to, że szkoda mi tracić czas na to aby znów cały kolejny cykl poświęcić na te hormony które muszę robić w konkretnych dniach cyklu... Ponadto miałam badane przeciwciała plemnikowe, hormony tarczycowe, a przed laparo grupę krwi, i takie tam bzdety, wiem, że to zaledwie kropla w morzu - resztę trzeba dorobić. Głupie pytanie:P - jak będzie trzeba to i tak wszystko powtórzę, ale przyznam że ja jestem cholernie niecierpliwa i wszystko chciałabym od razu:P Ci się dziwisz, że Cię rodzice pilnują - pewnie przykaz od Twojego M. dostali!:P Surfitka - trzeba przyznać, że Nina nie jest niechlubnym wyjątkiem - ostatnio z mojego otoczenia coraz więcej dziewczyn rodzi po terminie - trzymam kciuki, abyś czekała jak najkrócej na spotkanie z córcią ❤️ aisza - dzisiaj w zamian ja spania nie miałam - z tym, że ja z bardziej prozaicznego powodu - moja psina się wczoraj nad rzeką nachłeptała wody i latała potem na podwórze co godzina - w nocy chcąc nie chcąc była też pobudka - K. przed 4 rano poleciał na spacerek:P Buziaki dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane babolki🌼 Milla-----------gratuluje syna❤️ przepraszam ze sie tak mało odzywam ale powróciły rodzinne kłopoty i jak narazie nie umie sie z nimi poradzic. Aisza była u swojego gina no i niestety zamknął ja w szpitalu,wyskoczyło bardzo wysokie cisnienie a te bóle brzucha to niestety ale skurcze Bartus jest juz obrócony główka w dół i bardzo uciska szyjkę .Dlatego Aisza miała problemy z chodzeniem,bede was informować na bieżąco. Dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelciu, przekaz Aiszy, ze mocno trzymamy za nia kciuki i niech Bratus jeszcze wytrzyma kilka tygodni !!! Dziewczyny pojawilo sie u mnie troszke mleczka :D:D:D Jak do tej pory nic nie bylo, a tu ide pod prysznic , patrze i mam kilka kropel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelciu, prosze tylko sie nie zamartwiajcie. Miałam tak samo z ostatnią ciążą. Byłam w szpitalu od 33 tygodnia do 37 ...wtedy już musiałam urodzić. Miło to wspominam, dziecko było pod dobra opieka i nic złego nie mogło sie stać. Aisza będzie brała troche leków, będzie miała monitoring skurczy na ktg i beda na nią mieć oko. Mój synek urodzony w 37 tygodniu był zdowy jak rybka i słodki jak miód.także głowa do góry! mi tam najbardziej brakowało w szpitalu przgotowań domu na przyjście z dzidzią, ale trudno. ucałuj ją ode mnie! Dlatego kochane moje pamietajcie miejcie wszystko gotowe miesiąc przed terminem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięwczęta, więc pytam was moj miłe kto najpier powinien być przez nas odwiedzony? Najpierw badamy pana czy panią(chociaż na mój węch to ja mam problem). Czy najpierw \"normalny\" ginekolog czy już specjalista? No i kogo polecacie w Warszawie. Ja znam tylko Invimed i Novum. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki 🌼 martunia trzymam kciuki, jak to tutaj mówią uszy i cycki do góry i do dzieła :) :) surfitka jest mleczko to już tylko głodomorka do cyca brakuje ;) jeszcze troszke :) :) nelcia pozdrów i ucałuj Aisze, trzymam kciuki i niech się nie martwi jest pod dobrą opieką, czekamy na wiadomości 🌼 voltare ta pogoda nas tak męczy, z moich planów na dzień, to ja może zrobiłam z 30% :) milla serdeczne gratulacje dla ciebie i syneczka no to następny chłopak w tabeleczce :) http://www.manhattantoy.pl/show.php?g=149&szr=350&wys=298&p=854428d42471a1b3d10ea136f5377ff687617 jagody 🌼 coś \"dziwnie\" się dzisiaj czuje, sama nie wiem jak to opisać, ale dziwnie, poprasuje jeszcze troche i chyba pójde się położyć a reszta dziewczyn gdzie? buziaki dla wszystkich 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo stronka moja!!! dedykuje ją wszystkim starającym się, może choć troche pomoże :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to znow ja dzis ide do ginekologa -ma byc! troche do zalatwienia mam u niego. jutro jade na echo serca i do zusu zawiesc papiery i tak mi sie wydaje ze cos jest tam nie tak bo napisali mi ze jestem nie zdolna do pracy od daty urodzenia i chyba w zusie to juz poprawia!mam nadzieje. przed chwileczka przyszlo lozeczko z posciela i reczniczkiem kapielowym(niestety nie moge nawet odpakowac i zobaczyc jak to wyglada bo nadal remont i balagan),pan byl na tyle mily ze wniosl mi je na podworko. a te strajki pocztowe,ciekawe kiedy sie skoncza bo teraz akurat troche zakupilismy na allegro. dzis malowanie w pokoju na kolor-pole kukurydzy Duluxa i znow sie remont opuznia bo znow zaczyna kasy brakowac na panele ale licze ze juz w tym tyg przyjdzie ten przekaz z urzedu skarbowego. milla77-wygralam -GRATULACJE Omega-BEDZIEMY TESKNIC Aisza-tak sie zestresowala ze jej nie bylo wsrod dobrze typujacych /wygranych i teraz w szpitalu! :) dobrze bedzie ! :) jest pod dobra opieka Surfitka -to juz coraz blizej i blizej do konca! :) voltare-nie tylko Ty jestes taka padnieta ja tez niemam na nic ochoty nawet na gotowanie obiadu ale zaraz bede musiala bo M zaraz wstanie po nocce i bedzie glodny.wczoraj tak zmywalam ze nie umylam sztuccy i 2 garnkow. nelcia1958-dacie rade z problemami tylko trzeba walczyc ja tez jeszcze nie wiem co ze mna bedzie ,przepraszam ale nie moge tego wam napisac bo to zbyt osobiste i powazne ale okaze sie co i jak 24 czerwca. duzo wiaterku i cienia -bo to slonce to troszke przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mam dzis sajgon w pracy. Weszłam na chwilkę napisać, ze nasza kochana Malolepsza w szpitalu i na razie nie będzie występować na kafe. Pozostanie tam na pewno tydzień, a potem chce do nas wrócić. Mam nadzieję, że słowa dotrzyma :) Pa pa, wracam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, wpadam sie odmeldowac zeby nikt nie powiedzial, ze juz urodzilam :) Szczerze mowiac zaczyna mnie meczyc ze wszystcy wokol tylko pytaja czy juz..jak ja bym chciala juz, zeby kazdy wiedzial !!! Ale Nina robi falszywe alarmy, wczoraj dostalam skurczy dosc silnych , nawet zaczely przyspieszac, po czym sie uspokoilo i dzis idziemy do gina, juz ostatnia wizyta przed prowokacja. Malolepsza, trzymajcie sie skarbie. 🌻 Betty, ach jak ja nie cierpie remontow :( Martunia, ja nie pomoge, nie jestem z Warszawy. Z mojego doswiadczenia wychodzi, ze najlepiej od razu udac sie do specjalistow od nieplodnosci - wiec calkiem dobrze celujesz. Idziecie razem, najpewniej do gina, mojemu mezowi to moj gin dawal skierowanie na badanie nasionek. Jak cos by bylo nie tak, skierowalby go pewnie do specjalisty meskiego, albo sam probowal podleczyc, nie wiem, bo akurat u nas bylo dobrze. No i twoj komplet badan tez ci zrobia na miejscu. Ja bym poszla tak jak piszesz, do specjalistow. Tylko musisz im powiedziec, ze juz rok staracie sie o dziecko, bo wczesniej nie beda chcieli z toba gadac. Milla, masz racje, ale kazdy dzien w brzuszku jest na wage zlota, az do 37 tc, kiedy mozna powiedziec, ze dzidzia jest juz calkiem bezpieczna :) Aisza 🌻 A co z mezatka, Agness ? Dziewczyny, szykowac sie bo brzuch niedlugo poleci ;) Buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Surfitka - mogę sobie tylko wyobrazić jak Ci się dłuży ale pomimo że czekasz to i tak poród nastąpi w najmniej oczekiwanym momencie. Mam nadzieję, że Ninka zdecyduje się przyjść na świat sama bez żadnej prowokacji medycznej. Nelcia - trzymam za Aiszę kciuki żeby jeszcze wytrwała troszkę. A prawda jest taka ze w szpitalu będą mieli na nią oko, bo w domu to wiadomo jak jest niby mamy leżeć ale zawsze sie znajdzie coś do zrobienia. A Ty też się trzymaj. Malolepsza - co sie dzieje, mam nadzieję, że Marcela nie postanowiła iść za przykładem Bartusia i grzecznie poczeka na powrót taty. Ryba___lufa - dobrze ze się odezwałaś 🌻 Betty - jak wrócisz od gina to daj znać co i jak z maleństwem. Moniś - to samopoczucie to chyba sprawka pogody przynajmniej częściowo, ja tam się czuję dzisiaj taka nie dorobiona :P:P Wszystko z rak leci ;) Za oknem koszmarny upał a przy tym jest strasznie parno mogłoby popadać dla oczyszczenia atmosfery ;) Martunia - jeżeli chodzi o Twoje pytanie to mając na względzie swoje dotychczasowe doświadczenia to gdybym teraz miała zaczynać od początku to od razu poszłabym do specjalisty w klinice. Szkoda czasu na zwykłego gina bo jak się okaże że jest jakiś problem to i tak trafisz do kliniki a najpierw \"zmarnujesz\" ileś czasu i pieniędzy. Co do lekarza w Wa-wie to nie pomogę ale może sprobuj poczytać na naszym bocianie tam masz wszystkie klinki i dziewczyny podpowiedzą do jakiego gina warto się udać. Najlepiej na pierwszą wizytę idźcie razem, zrobią Wam podstawowe badania i zadecydują co dalej. Fasolak - jak dzisiejsze samopoczucie? Ja mam wrażenie że jestem opuchnięta, pewnie to przez ten upał. Rany muszę się spakować na dwudniowy wyjazd, ma być elegancko i praktycznie czytaj. ma się nie gnieść :P a tu ma być jakieś załamanie pogody :( Już sama nie wiem co mam zapakować. Jak człowiek jedzie np. na dwa tygodnie to jakoś tak łatwiej idzie to pakowanie a tu nie chce się wieźć dużo rzeczy a znowu wszystko sie może przydać bo pogoda sobie żarty z nas robi. Wyjeżdżam jutro rano i wracam w piątek późnym wieczorem, jak ja bez was wytrzymam :( Pozdrawiam Wszystkie serdecznie i wracam do mojego pakowania, chciał, nie chciał na coś w końcu się muszę zdecydować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz jestem mam teraz diprofiline(pisze tak jak sie czyta)3*1 tabl i depegyt na nadcisnienie 2*2 tabl luteine 3*2 tabl i magne-b6 3*1 tabl i oczywiscie prenatal n.troche tego jest skierowanie na jutro na echo serca mam ! zwolnienie mam! do zusu mam! recepty tez dr chce mnie widziec za 2 tyg ale ja pojde za 4 tyg po zwolnienie i ogolnie. jak byly te beznadziejne punkty z nfz to chcial mnie widziec co miesiac a jak prywatnie to co 2 tyg do okulisty znow za miesiac. zobaczymy co bedzie po jutrzejszym dniu jade na echo serca z samego rana i do zusu zawiesc dokumenty iciekawe czy niebede musiala jechac do zakladu pracy bo mam blad w papierach tych do zusu wpisala mi date urodzenia zamiast daty od kiedy jestem niezdolna do pracy-fajnie co nie?od urodzenia jestem niezdolna do pracy i po 2 latach sie dowiaduje. a tak ogolnie to teraz czuje mocny bol nog tak jakby wazyly po 30 kg. a co wy tak do szpitala wyjezdzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziewczyny w imieniu Aiszy dziekuje za ciepłe słowa ona sama przesyła wam duzego buziaka👄👄👄. Dzisiaj na obchodzie lekarz jej powiedział ze ma mocno trzymac i jeszcze nie rodzic,dostaje tabletki i praktycznie cały czas jest podłaczona do kroplówki. Po badaniu z Bartusiem wszystko jest wporzadku waży około 2700-2800 gr . Jagody masz racje lepiej ze jest w szpitalu tam maja ja na oku i nie pozwalaja jej chodzic a w domu wiadomo jak jest, moje dziecko na miejscu nie usiedzi .26.06.08 Aisza zaczyna 37 tc wiec mamy nadzieje ze do tego czasu wytrwa.Wszystki wasze pozdrowienia i całusy przesyłam jej przez mojego ziecia ja sama nie moge do niej pojechac bo jestem przeziebiona a na jej sali leza mamy ze swoimi dzidziusiami wiec lepiej dmuchac na zimne jak cos bede wiedziała nowego to zaraz wam napisze.Pozdrawiam 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Aisza, malolepsza,___trzymajcie się dzielnie - wszystko będzie dobrze dla każdej po 👄 Jagódka____dziś samopoczucie nieco lepsze niż wczoraj, ale nadal nie tak jak powinno być....mam trochę na głowie problemów prywatnych (jedyne co mogę powiedzieć to, to ze dot. one tęsciów i ich dziwnego podejscia do naszego planowanego na grudzień ślubu i wesela) - 😭 - szkoda gadać, aż się dziś popłakałam.... ....już nie wspomnę o tm że przedwczoraj kupiłam truskawki i dałam teściowej miskę umytych wyszypułkowanych truskawek pół kilo w miseczce...zjadła trochę i reszte schowłą do lodówki, ja swoje tez schowłąm do lodówki te co nie zjadłam, no byłoby ok, gdyby ona swoich na drugi dzień nie wyrzuciła, a przecież nie były epsute ani nic im sie przeznoc nie stało... a jak już nie chciała jeść to mogła chociaż zapytać czy ja nie chce zjeść ich....ech... poza tym nózki a raczej same stopy znów mam opuchnięte, chociaż nie tak jak wczoraj...źle jest już z nimi jak wstaję rano bo w nocy jest strasznie goraco mimo że mmay okno otwarte i tak budzę się z opuchniętymi stopami.... Nelcia pozdów Aisze i uściskaj mocno jak już bedziesz mogła do niej pójść.... Martunia___ja to już całkeim nie weim co ijak w ym temacie o klinikach, bo ja nie musiałam korzystać z ich pomocy, ale na topiku mamy kilka dziewczyn które mają większe rozeznanie... millla___wypoczywaj kobieto 🌻 Voltarka__👄 i dla reszty nie wymienionych też 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, to ze nie piszę, nie znaczy ze nie zaglądam, ale wiecie jak to jest ja ciągle jeszcze w innej bajce... w miedzyczasie nic sie nie dzieje, czekam na histeroskopie, na genetyka, biegam na akupunkturę i strasznie mi się dłuuuuuuży. To czekanie i nicnierobienie mnie poprostu zabija \"killing me softly\" :) a\'props miała któraś histeroskopię? w lipcu wypoczywam :) w miedzyczasie zaczynam antyki i ruszam po dziecka od nowa, moze tom razom... voltare - a Ty kiedy, moze jakoś razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - ja miałam przy czym u mnie to było 2 w 1 bo miałam histerolaparoskopię łącznie. Powiem tak skoro przeszłaś już przez laparo to histero to mały pikuś ;) Nic nie powinno boleć bo zajrzą, obejrzą jamę macicy i tyle. Chyba że będą coś naprawiać ? U mnie nacinali dno macicy i nawet mnie brzuch nie bolał w sensie jakiś skurczy. Jedyne co mnie bolało to dziurki po laparo i gardło po inkubacji. W klinice w której miałam badanie jeżeli jest tylko histero to wychodzi się po kilku godzinach jak przestaje działać narkoza? Widzę, ze nowy gin chce przed kolejnym podejściem wyjaśnić co tam chowasz w środku - bardzo słusznie. W końcu nie jest to jakieś straszne badanie a dużo mówi. Fasolka - niestety teściów się nie wybiera :( I nawet powiedzenie, że dzięki teściom mam wspaniałego M mnie nie przekonuje :O Ja po prostu następnym razem wszystko zjadłabym sama i nie poczęstowała teściowej :P Skoro nie lubi to mogła nie brać swojej części tylko się poczęstować a resztę oddać Wam. Ja o swoich relacjach z T mogłabym encyklopedię napisać i nie znalazłoby się tam nic miłego :( Przykre to jest bo generalnie nie jestem uważana za konfliktową osobę, dogaduję sie z całą bliższą i dalsza rodziną M a z T nie ma najmniejszej nici porozumienie. Machnęłam na to ręką, skoro moja T nie jest w stanie ułożyć poprawnych (nie mówimy o bardzo dobrych) relacji z własnymi dziećmi czy rodzeństwem to co czego ja biedna synowa mam oczekiwać? Całe szczęście święta są dwa razy w roku i godzinę-dwie na herbacie u teściowej to można na gwoździu wysiedzieć ;) Jeszcze trochę i wyprowadzicie się do siebie a wtedy to niech sobie T robi i mówi co chce a Wy zrobicie jak będziecie uważali. Nelcia - czyżby Omega Ci swoje wirusy sprzedała?? Oj nie dobra, nie dobra a sam jeszcze na króciutki urlopik pojechała ;) Kuruj się kochana bo musisz być zdrowa!!! Betty - w ogóle nie jestem zdziwiona tym, ze gin kazał Ci się pojawić na prywatnej wizycie po 2 tygodniach bardzo częsta praktyka. Jak będziesz czuć się ok i maleństwo nie będzie sie zachowywać podejrzanie to myślę, że nie ma potrzeby iść wcześniej niż za miesiąc. Chyba już jestem spakowana, pisze chyba bo jeszcze rano coś sie może zmienić ;) Wracam do Was w sobotę wiec bądźcie grzeczne i niech żadna się już do szpitala nie wybiera. I mam nadzieję, ze będę miała co poczytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×