Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

surfi trzymam kciuki kochana, do zobaczyska już po rozpakowaniu, buziaki i wszystkiego dobrego, będziemy czekać na wiadomości 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) 😠 zeżarło mi 2 posty pod rząd 😡 Jagoda - jeżeli chodzi o badania, to sprawa ma się tak, że mogę je zrobić zarówno na miejscu w klinice, jak i u siebie - to dotyczy tego mniej skomplikowanego ba, bla, bla - typu: morfologia, mocz, cukier i takie tam bzdety. Jeżeli zaś chodzi o wszelkie wirusy, wymazy, posiewy, poważniejsze badania i całą resztę tych bardziej skomplikowanych \"eksperymentów\" to już przeprowadzą na mnie na miejscu:P I mam na to czas do połowy lipca, bo część hormonów muszę powtórzyć, więc muszę czekać na @ i początek cyklu. No i muszę do tego czasu wykupić część leków, żeby mieć w pogotowiu - bo natychmiast po lipcowej wizycie startujemy. Mogę je wykupić w prawie każdej aptece w Polsce, albo na podstawie polskich recept w Czechach (to mi jest akurat bardzo na rękę) - co mi pozwoli ponoć sporo zaoszczędzić (nie wiem ile to jest to \"sporo\", bo jeszcze się nie dowiadywałam jaka jest różnica). Natomiast jeżeli chodzi o podjęcie decyzji \"co dalej\" - wstępna decyzja została podjęta niejako na wstępie (masło maślane:P:D ) jeżeli po wynikach nie będzie żadnych przeciwwskazań, to uzgodniliśmy że decydujemy się na IVF z ICSI, bo to jakby nie było szansa trochę większa. No i lecimy dłuższym protokołem - doktor sam zaproponował, na co ja ochoczo przystałam, bo właśnie jechałam z nastawieniem, żeby go na to namówić:P i jakoś to do mnie bardziej przemawia:) Tak, że wszystko pod kontrolą - spokojna głowa;) Surfitka - trzymaj się dzielnie i wracajcie do nas z Ninką szybciutko:) Malolepsza - niech Marcela się nie waży wyłazić z brzuchala przed sierpniem! W końcu ja specjalnie ustawiam się w sierpniu po IVF-owy brzusio! A tak to od kogo go przechwycę?;) Ta Twoja sierpniowa data porodu jest mi w zaistniałej sytuacji baaardzo na rękę:D Trzymajcie się cieplutko ❤️ Ani77 - łeb w łeb? czyli transfer też wypadnie Ci na sierpień?:) To będzie mi dużo raźniej - będziemy miały jako taką skalę porównawczą - która klinika co potrafi;) Może przyda się to jakimś innym podczytującym dziewczynom na przyszłość:) Buziaki na dobranoc! 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🖐️ Moje samopoczucie duzo lepsze tak wiec dzisiaj jade do Aiszy. Niedawno dzwoniła jest po badaniu USG,Bartuś ma już około 3kg,szyjka jak na razie dobrze trzyma ale jutro ma badanie ginekologiczne i zobaczymy co powiedza.Oczywiscie leeeeeeeeeeeeeeeezec i jeszcze raz leeeeeeeeeeeeeeeeeezec.!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziweczyny mam bardzo dużą prośbę zmieńcie w imieniu Aiszy tabelkę bo mnie cos nie wychodzi PROSZE:O:O Jak przyjade ze szpitala to zaraz do was napisze. Aisza kazała was pozdrowic i przesyła buziaki 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza przesyła pozdrowienia i buziaki! Napisała, że wciąż jest ryzyko, wiec zapewne zostanie w szpitalu, ale jutro się okaże. Dostaje leki rozkurcowe w kroplówkach, antybiotyki na bakterie i sterydy na rozwój płucek małej. Mam Wam powiedziec, że się nie daje!!!!!!!!!!!!!!! Mąz jest do wtorku, potem niestety musi wracać. To tyle na dzisiaj. Jak tylko bede miała nowe info - daje znac. Ja jutro wyjeżdżam, ale mam mieć dostep do neta, więc chyba będę na bieżaco mogła czytać i przekazywać. Czekamy na wiadomości o Nince - Telesforka nie trzymaj nas w napięciu!!!!!!!! pozdrawiam i lece się pakowac:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie mam zadnego smsa-wiec albo nic sie nie dzieje albo Surfitka nie ma glowy do dawania znac:):)Trzymam kciuki caly czas i jak tylko bede cos wiedziala to bede pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, powróciłam właśnie z wyjazdu służbowego - padnięta i tyle. Pozdrócie Małolepszą. Surfitka trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie. Na razie tyle - papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - a na jaką klinikę się zdecydowaliście? ja tabletki anty zaczynam ok 17.07 no i już cała machina rusza z tym dniem, wyciszacze a potem stymulacja - czyli tez dlugi protokół, zobaczymy co tym razem wyhoduję?? po drodze mam jeszcze kariotypy, ale nie będę czekać na wyniki, bo znowu by się wszystko opóźniło. W międzyczasie planujemy się gdzies pogrzać na słonku... Jagody - na histero idę 27.06 czyli lada moment :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i my podchodzimy do IMSI nie wiem dlaczego, bo M ma super nasionka, IVF ta klinika już wcale nie robi, tylko ICSI i IMSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ja nie dawałam znaku życia bo troszkę zabalowaliśmy ze znajomymi ale co się dzieje z resztą? Tylko nie piszcie, ze jeszcze ktoś jest w szpitalu myślę, ze trzy z nas to i tak ponad normę :( Ani - fakt histero już blisko ale to badanie przybliży Cię jeszcze do maleństwa :D Moi znajomi na wyniki kariotypu czekali prawie 3 miesiące, tylko mieli to zrobione na NFZ więc może dlatego???? Co do IMSI to moje doświadczenie jest wyłącznie oparte na lekturze netu ale wygląda mi to dające większe szanse uniknięcia problemów w rozwoju zarodka więc jeżeli jest taka możliwość to trzeba korzystać i tak czeka Cię a i nas przy okazji niezła nerwówka. Nigdy nie przypuszczałam ze to jest taki trudne :( Surfitka - mam nadzieję, ze wszystko idzie zgodnie z planem i wkrótce usłyszymy radosną nowinę :D Telesforka - jesteś teraz naszym jedynym łącznikiem z Surfi. Co do kolejności przejmowania brzuszka Milla już to kiedyś mówiła a ja powtórzę po raz któryś ciąża przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie, jak wspominam mój kilkudniowy epizod bycia w ciąży to właśnie tak było, zupełnie się tego nie spodziewałam i objawy były na 200% @-we dopóki ta paskuda nie przylazła to jeszcze wszystko jest możliwe. Omega - pogodę na ten tydzień zapowiadają taką sobie ale wystarczy ze nie będzie lało. Miłego relaksowania i nie zaniedbaj kelnerka ;) Martunia - nawet taki krótki wyjazd potrafi dać w kość :( wiem coś o tym :P Betty - czy u Was wszystko ok? Zamilkłaś a to nie jest normalne :( Jak tam Twoi psi podopieczni? Justyna - czyżbyś po cichutku przyjechała do kraju i nie dajesz znaku życia? Mimi - ja tam ciągle czekam na fotki z pierwszych wakacji Natalki. Voltare - skoro sprawa tak wygląda to kamień z serca. Ja się zaczynam już stresować za Was a do godziny zero jeszcze trochę zostało ;) Malolepsza - ja myślę, ze Ty się nie dajesz !!!!!! :P I oby tak dalej, co prawda wolałabym żebyś leżała w domu ale widać Marcelina ma swój pomysł na kolejne tygodnie ciąży :( Nelcia - mam nadzieję, ze dobrze poprawiłam Aiszy tabelkę. Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................2........ .................6.07 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................40....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................35 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................33...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25............................29....... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................29......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .29............Alicja ok-1.09.08 Fasolka81........27..........................22....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................20...Rafał, Roksana...19.10.08 milla77............30.......................20....Maciuś ............02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie, zwłaszcza te nie wymienione 👄 wracam do Was już tradycyjnie we wtorek 🖐️ Oczywiscie choćby nie wiem co to znajdę sposób żeby sprawdzić czy panna Nina jest już z nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ani77 - no to rzeczywiście będziemy szły łeb w łeb;) Teoretycznie @ mam dostać 27 czerwca. Jeżeli nic się nie przeciągnie, to od 21dc decapeptyl:) a 21 dc wypada 18 lipca - czyli dzień po Tobie:) No ale ostatecznie termin się ustali sam - w zależności od tego na ile punktualnie pojawi się najbliższa @. IMSI daje ponoć większą skuteczność niż tradycyjne IVF i ICSI - może dlatego Ci je zaproponowano:) Acha - być może trafiłaś już na ten wątek, do którego link podawała malolepsza, ale jeżeli nie to zajrzyj - z niektórych porad dziewczyn może warto skorzystać i pomóc szczęściu - mam na myśli choćby dietkę którą sugerują dziewczyny itp. Linki o których wspomniałam znajdziesz tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3352022&start=11970 (wpis malolepszej z 19:49) Surfitka - trzymam kciuki!:D malolepsza, aisza - ❤️ dla całej reszty po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody-ja jestem caly czas tylko nic nie pisze bo niechce napastowac topiku i pisac sama z soba.i tak nikt za mna nie teskni. poza tym malutka kopie teraz wyraznie i bardzo sie z tego ciesze bo lepiej czuje jej fikolki. remont trwa sciany pomalowane caly dzien M malowal bo przebijalo mimo ze duluxem malowalismy.teraz wieszamy karnisz(robimy dziurki)czyszcze okno moja mama zlamala sobie bark i ma w gipsie, co do pieskow to nie mam zadnego malego nie wiem co sie stalo ale zdechly-moze mamuska ich nie karmila niewiem,dnie gorace noce zimne moze to tez bylo przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy Nie mam dziś głowy do pisania-było suuuper:D Surfi trzymam kciuki. Malolepsza, Aisza myślami jestem z wami Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez caly dzien byla cisza od Surfitki-wiec nic wiem,a nie chce tez wysylac smsa bo jesli sama nie pisze tzn ze nie ma do tego glowy;) Jak bede miala wiesci to w te pedy dam znac. Jagody-mam nadzieje ze ta ciaza spodziewana czy ie w koncu przyjdzie. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty w tylek normalnie dostaniez za takie gadanie ze nikt za toba nie teskni-i nie bede sie patyczkowac ze ciezarna;) Malolepsza-nie dawaj sie i trzymaj Marcelinke tak dlugo jak sie da🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, podpisuje liste 🌼 mały kopie i wierci się bardzo, znowu zaczął mnie się bardziej napinać brzuch więc staram się więcej leżeć, bo Kondziu ma jeszcze troche czasu Aisza, Malolepsza gorące buziaki dla was 👄 ❤️ 👄 ❤️ surfitka pewnie tuli już maleńką, czekamy na wiadomości i dla nich też 👄 ❤️ dla wszystkich razem i osobno 👄 🌼 👄 🌼 betty a to specjalnie dla ciebie 🌼 👄 🌼 co byś głupot nie pisała, bo przełożymy przez kolańco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki od czterech dni co rano tak od godz 9;30-12 mam takie dziwne uczucie tak jakby mi sie w glowie krecilo i slabo zarazem.niewiem od czego cos takiego ale jak bedzie sie utrzymywac to powiem lekarzowi w srode bo musze isc by mi poprawil zaswiadczenie do zusu a i dzis mnie stasznie sudki swedza i sie chyba lekko przeziebilam kicham i mi z nosa cieknie chyba ze mam jakas alergie.jedna wskazowka-jak w tamtym roku zcinalam trawe taka wysoka to kichalam i z nosa mi lecialo. pozdrowienia dla szpitalnych naszych dziewczyn i szybkiego powrotu do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane nie mam jakos czasu i weny...taka jakas padnieta jestem:O maly swietny, rozwija sie expresowo! piszczy z radosci i wogole serduszko mamusi❤️ jagoda kochana w pl dokladnie za tydz wyladuje mniej wiecej za 30min:)) pozdrawiam was dziewczynki, szczegolnie te w szpitalu..🌻 surfi dzis poniedzialek:D:D:D rodzisz???? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Juz mam lepszy nastrój. Dopadło mnie przeziębienie więc byłam nieżywa.Katar mam do dziś, spać trudno, oddychac sie nie da... I do tego to leżenie..życie przesuwa się za oknem - dlatego złapałam doła. Jednak wyryczałam sie w sobotę i trochę pomogło. W niedzielę byliśmy na usg i widziałam mojego syneczka - ma już 410 g i 21 cm + nóżki...także wielkościa jest na 21 tc.czyli tydzien większy niż std. Jest uroczy , głaskał sie po główce i zwiewał:-) Kopie już też bardzo wyraźnie:-) Wybraliśmy już dla niego wózeczek, oczywiście poczekamy do września z zakupem. To chyba tyle, pozdrowienia z domku! Surfi już pewnie mama :-0czekam na wieści buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko wchodze, ale za to jakie mam wieści :D:D:D Surfi urodziła jakieś trzy godziny temu. Podobno Nina ma juz pełno czarnych loków i ważyła 3490 :) Do tego ja zrobiłam dzisiaj test i wyszły dwie krechy. W związku z tym, że jedna była blada i nie mogłam w nią uwierzyć to poszłam na betę. Mój wynik to 111. Nie wiem, co napisać z tego wszystkiego. Tak się ciesze, ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryba_lufa- jako pierwsza GRATULUJE :) Surfi -widac kto odziedziczyl brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi GRATULACJE🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Mam nadzieję, że wszystko poszło dobrze no i wreszcie masz księżniczkę już przy sobie:D Bardzo się cieszę ucałuj malutką i trzymaj się kochana❤️ Ryba boziu jak się cieszę to super wiadomość!!! Dbaj was i pogłaszcz brzusio. Normalnie aż mam łzy oczach, tak bardzo pragnęłaś fasolinki. Dziewczyny nasz topik na prawdę jest magiczny-Surfi urodziła a Ryba zaciążyła!!!!!! Kochane pozdrawiam wszystkie i cieszę się bardzo :D:D:D Malolepsza i Aisza myślę o was nieustannie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RYBA CO ZA WIADOMOŚCI!!!!!!!!!!!! tak baaaaardzo się ciesze, naprawde, jejciu te upragnione 2 kreski !!!!!!!!!! cudownie, życzę ci wszystkiego najwspanialszego, 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ buziolki i obowiązkowe głaskanko po brzusiu mam nadzieje, że wszystko rozwinie się pomyślnie, tak się ciesze 👄 ❤️ 🌼 surfi tobie i maleńkiej też duuuuuże buziaki, cudnie ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 wspaniałe wiadomości :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WoW!!! co za wiadomości!!!!!!!!!!! Surfi - mam nadzieję że bardzo sie nie namęczyłaś i powoli możesz już łapac rodości prawdziwego macierzyństwa - OGROMNE GRATULACJE!!!!jesteś MAMĄ!!!!Odezwij sie jak tylko będziesz już mogła! RYBA -- No Normalnie jakies czary - jedna rodzi druga łapie brzuszek - wiedziałam że nasz topik to magiczne miejsce!!!!Ogromnie się cieszę ze zajmiesz miejsce w tabelce wprost za mną! BETA boska!!! och ale się cieszę!!!!!Dbaj o siebie teraz babo jak tylko możesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RYBA WOW WOW WOW normalnie zatkało mnie ze szczęścia SUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dawno mnie nie było a tu tyle się dzieje :-) :-) :-) Surfi_gratulacje mamusiu, wracaj do nas szysbciutk z maleństwem, czekamy na jej pierwsze zdjęcia :-) Rybka__no i jak tu nie iwerzyć że nasz topik jest magiczny :-) GRATULACJE OGROMNIASTE DLA CIEBIE I MALEŃSTWA :-) Aisza, Malolepsza trzymajcie sie cieplutko i wracajcie do domku szybciutko tu na topiku tyle się dzieje Surfi urodziła, Rybka odziedeziczyła brzusio---SUPER WIEŚci A ja muszę sie pochwalić że już mam mgr przed nazwiskiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje czarownice. Ale wspaniałe wiadomosci,ciekawe kto po Aiszy chwyci brzuszek:D Surfi----------------moje i od Aiszy GRATULACJE❤️👄🌼 Rybciu---------------nie masz pojecia jak sie ciesze ❤️👄 zaraz zadzwoniłam do Aiszy i składa ci GRATULACJE i przesyła duzo buziaków👄👄👄👄👄👄👄 Jagode-------------dobrze poprawiłas tabelkę tylko nie wiadomo jaka bedzie data porodu. Aiszy dzisiaj nie wypisano ze szpitala bo sie boja wiec nie wiadomo kiedy wróci do domu.Ona jak by mogła to by juz była w swoim łóżeczku,wiecie jaka ona jest narwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki: Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... ................28.06 Ryba_lufa............33........................18.... . ................16.06 Voltare...............31........................73.. ....................27.06 Milka..................33........................20..... .................02.07 Telesforka...........35........................19.. ....................19.06 Ani77.................31........................14...... .................16.06 Martuniadiablica...31......................2........ .................6.07 Ciężarówki: Nick_______Wiek_______tydz ciąży_______data Surfitka..........28...........................40....... ......(Nina) 14.06.08 Aisza..............24...........................35 ..........(Bartuś) 23.07.08 moniś.............27............................33...... ...(Konrad).01.08.08 mężatka..........25............................31...... ..(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33...........................29......(M arcelinka)ok 26.08 BETTY83.........25......................... .29............Alicja ok-1.09.08 Fasolka81........27..........................22....Gabri el/Julia...19.10.08 Agness28.........30.........................20...Rafał, Roksana...19.10.08 milla77............30.......................20....Maciuś ............02.11.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×