Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Czesc Dziewczyny zle mnie zrozumialyscie, bede sie odzywac..lecz nie wylamywac z szeregu inych mam, ktore odkad zostaly mamami nie maja nawet 5 minut na napisanie \"hej, mamy sie dobrze, pozdrawiamy\" :P Naprawde teraz mam malo czasu, pewnie w weekendy chociaz uda mi sie skrobnac cos wiecej. Poki co musimy przyzwyczaic sie do nowej sytuacji..wszyscy. Mama, Ninka i babcia. Buziaki dla was. Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Przepraszam ze tak Was zaniedbalam ale niestety znowu do szkolki musze chodzic wiec zanim przestawie sie na nowe tory to minie troche czasu. Voltare- ificjalne gratulacje jednej kropki. U Rybki obstawiam chlopaka i u Jagody tez. Ja u endo bylam w poniedzialek-dostalam levothyroxin(chyba to samo co euthyrox tylko w tutejszym wydaniu) 50 mg -w ciagu 6 tygodni powinno spasc-mam wtedy zrobic badanie-jak bedzie ok to kotynuowac dawke.Wg tedo endo -do zajscia w ciaze portrzebuje miec-1.6-1.2 wynik.Aha no i dal mi skierowanie na fsh-ktore pomineli mi w laboratorium poprzednio. Ano zobaczymy. Dziewczyny sorki ze nie pisze do kazdej oddzielnie ale juz pozno a musze sie troszke zajac mezem bo teraz w ciagu tygodnia to widzimy sie praktycznie z samego rana i pozno wieczorem. Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Surfitka - a Ty nie mogla byś z kogoś innego przykładu wziąć, tylko z tym mam co ginął w niewyjaśnionych okolicznościach ;) Oby to przyzwyczajanie do nowej sytuacji szło szybciutko. A jak w ogóle się zachowuje Ninka jak zostaje z babcią jest grzeczna czy ma gorsze momenty? Ryba___lufa - wiesz jak mówią nigdy nie mów nigdy :P śledzie nigdy nie były moim ulubionym daniem szczerze mówiąc mogłyby nie istnieć, ostatecznie od czasu do czasu czytaj raz na pół roku potrafiłam zjeść 2-3 śledzie po kaszubsku. Ale kto wie w ciąży mogę zmienić zdanie już w wyobraźni widzę minę M :P Co do płci to aby zdrowe a czy to chłopiec czy dziewczynka to nie ma znaczenia. Coraz bardziej mnie ciągnie do sklepów z ciuszkami dziecięcymi jednak do póki nie wiem kto tam w brzuszku mieszka to nie ma większego sensu. Zaglądam czasami na topik marzec 2009 to tak dziewczyny już wyprawki kompletują ;) Ja chyba nie mam jeszcze tyle odwagi :P Omega - a może coś więcej odnośnie tego wielkiego dnia bo coś nie mogę wpaść o co chodzi???????? zresztą z koncentracją u mnie nie za bardzo więc nie ma się czemu dziwić :P Telesforka - jednak się udało dostać na wcześniejszą wizytę, to teraz pozostaje brać leki i czekać aż wyniki się poprawią, a potem działać, działać i jeszcze raz działać :D Milla - jak po wizycie? daj znać bo się tu będę zamartwiać :O Może wiesz co u Fasolki? Voltare - to pięknie Cię te komary załatwiły ale przynajmniej nie ja jedna wyglądam ciekawie :P:P:P U mnie też jest ten sam problem z sałatką jarzynową, zdecydowanie za dużo przy niej pracy ;) Pozwoliłam sobie poprawiać tygodnie ciąży w tabelce, może mnie nie nabijecie :O:O staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33........................20..... ..................02.07 Ani77..................31........................14..... . .................16.07 Martuniadiablica.....31.........................5....... . ................20.09 mimi1981.............27.........................3....... .................20.09 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........35...............(Gabriel) ...........19.10.08 Agness28.........30............35.............(Roksana). ..........19 .10.08 milla77............31............33...........(Maciuś) ...........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............18.............(Sonia/Olg i erd).....22.02.09 Jagody...........33.............16............(Jagoda/Mi chał)....06.03.09 Voltare..........31...............7.............(Ania/Mar ek).......05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3300...... ..........30.08.08 zmykam z M na zakupy bo jedzie dzisiaj do miasta wiec trzeba korzystać z nadarzającej się okazji ;) Życzę Wam miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko znowu wygląda jak zagłodzone 😭 ciekawe skąd więc u mnie te dodatkowe kilogramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Co ja widzę? Dziewczyny uciekają z topiku? To niedopuszczalne:) Wiem, że przy małym dziecku nie ma czasu na pisanie ale wierzcie mi jak będzie większe będzie jeszcze gorzej! Natalka jest na etapie MAMA JEST CAŁYM ŚWIATEM! Czyli chodzi za mną wszędzie, jak np. zmywam to stoi uczepiona mojej nogi, jak prasuję to siedzi pod deską do prasowania itp. Tata jest be, mama górą! Nie powiem, że jestem dumna z tego ale czasami jest to męczące. Co do cv nikt nie daje znać, a ci co się odezwali to niestety godziny mi nieodpowiadają. Surfitko pisz jak znajdziesz tylko chwilkę wolna i ucałuj Ninkę Voltare GRATULUJĘ KOCHANA🌻 pogłaszcz brzusio Malolepsza Niunia coraz piękniejsza! Jagody ja kupowałam ubranka w neutralnych kolorach jak jeszcze nie znałam płci. Swoją drogą to nie mogę się doczekać kto tam w brzuszku mieszka:) Telesforka miło, że się odzywasz:) Dla pozostałych po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kumochyD Jagodka____kafe to cos co sie zakorzenilo juz na stale w serduchu, ale zobaczysz jak Twoja boroweczka sie pojawi,ze mimo najszczerszych checi nie zawsze mozna cos skrobnac, zwykle sie zdazy przeczytac i slowo napisac, a mala syrenka juz wzywa:P:D👄 Voltare_____kochana na temat dawek sie nie wypowiadam, tzn pewnie kazdy lekarz ma inna koncepcje i pewnie kazda jest sluszna, ja bralam jakos do 14 tc po 12 lutein dziennie, ale jak sobie przypomne to przez pierwszy i chyba drugi tydzien az 36, wiec taka wlasnie byla polityka mojego gina, pozniej od chyba 14 tc, albo 13 sciagalam codziennie po 1 tabletce az przestalam brac w ogole,jesli chodzi o wyjazdy do kliniki, ja od momentu kiedy zobaczylam tetniacy punkcik juz do kliniki nie pojechalam, oczywscie byla taka opcja zeby zapisac sie do lekarza w klinice celem prowadzenia ciazy, ale 250 km jakos mnie nie przekonywalo, z rezsta w klinice kazali sie zglosic na oddizal patologii ciazy w swoim rejonie, wrocilam jednak do mojego starego gina, Kochana przeciez to jest normalna ciaza wiec mysle, ze na spokojnie mozesz do swojego gina, lub gina w poblizu sie zglosic, jak mialam duze watpliwoscie co do slusznosci podejmowanych dezycji w sprawie lekow przez mojego gina dzwonilam do kliniki, z rezsta podawanie lekow czesto warunkowane jest poziomem prog, dosc czesto robilam sobie poziom prog sama dla siebie i wiedzialam czy lekow biore dostatecznie duzo, miedzy 14 a 16 tc swoje funkcje podejmuje juz w pelni wyksztalcone lozysko i wtedy juz ostatecznie mozna pozegnac sie z progeteronem. podsumowujac, mimo tego ze balam sie przejsc do miejscowego gina to bardziej balam sie jezdzic 250 km .....na pewno wszystko bedzie dobrze, acha i u mnie tez dziewczyny braly mniejsze dawki lekow! Pytaj kochana o wszystko co cie niepokoi zawsze odpowiem. Rybka____postaram sie cie zlapac dzisiaj na gg Surfi____no wlasnie, ze ja nie pomyslalm, ja nie chce zebys nie miala dostepu do neta w pracy, a pogaduchy na gadu😭 Omega____do zobaczenia.......w REALU:D a jak mamuski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Na początek wysyłam wam link do niezwykłego fimu " w łonie matki" National Geographic....wysyłam link do pierwszej części, kolejne widać z boku! miłego oglądania NIEZWYKŁY FILM, film w wersji ang. http://pl.youtube.com/watch?v=zHxpI2UtuWQ&feature=related U nas dobrze, wczoraj przyjechało łóżeczko i piękny prezent od moich rodziców - biały cudny fotel do karmienia. Na wizycie lekarka powiedziała że nic z szyjką się nie zmieniło - jest beznadziejna ale nie zmienia się . mam wytrzymać jeszcze 3 tygodnie to będzie wspaniale! Pogoda sprawia że mniej puchnę i lepiej się czuję. Skurcze przepowiadające mam wiele razy w ciągu dnia i mały tez tak mocno kopie że aż boli. Ale musimy się trzymać jeszcze trochę razem. A i strasznie się objadam...ups Całuję wszystkie. Fasolka nic do mnie nie pisze...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja rowniez zyje -choc nie wiem jak to jest mozliwe. mala wisi calymi dniami na cycu i spi a wieczorami oczy jak 2 zl (bo jest mala)i buzia szeroko rozdziabiona i glosna.choc czasami.-ale i tak noce zarwane. myslalam ze m bardziej mi pomoze ale on jak juz ja wezmie na rece to jest cud.tamten tydzien mial wolne to mi tylko przepalil w piecu jak mala chcialam kapac i podal pare rzeczy.jestem na niego wsciekla bo na mnie teraz wszystko spadlo.on co najwyzej pojdzie do sklepu.zanim wstanie to jest 8;30-9 rano a w sklepie nawet slodkich bulek i rogal juz nie ma. i tylko chodzi i mowi na co ty jestes taka zla.ale mnie nienawidzisz...itd rano wstanie pierwsze co to komp,zrobi sobie sniadanie i komp i teraz praca.ja sniadanie zjadlam o 11;30 bo sniadanie Asi i jeszcze sprzatalam w domu puki mala pozwolila.teraz mala na cycu. jestem zdolowana nawet smiac mi sie nie chce bo nawet nie mam z czego. Natalka ma jakas infekcje lewego oczka bo jej zaczelo ropiec i jak przemywalam rumiankiem to bardziej niz sola fizjologiczna i po wizycie dr ma biodacyne.cos mi sie wydaje ze bedzie tak samo jak z Asia,u niej tez sie tak zaczynalo a w efekcie ma alergie. co do slubu z chrzcinami to nic nie wiem bo moj m sie nic na ten temat nie odzywa-a ja mam dosc wkolko biadolic na ten sam temat. byla w piatek byla tesciowa i kupila mi na imieniny i za to ze urodzilam mala dostalam srebne kolczyki.-miala gest niema co! przepraszam ze nie pisze do kazdej z was ale mala juz cos kweka i cyc jej wylatuje z buzki.czytam was jak tyl;ko jest cos nowego :) pozdrowienia dla was i buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE BABOLKI! NIE PISZĘ MILLA - BO CHCIAŁAM WAM ZROBIC NIESPODZIEWAJKE I WRÓCIŁAM JUŻ NA DOBRE :D , ZNACZY MAMY JUZ INTERNET :D ........ TABELKE WKLEJAM , BO DAWNO JEJ NIE WKLEJAŁAM :P staraczki Nick_______________Wiek_________ilość cykli____________________data @ Milka..................33........................20..... ..................02.07 Ani77..................31........................14..... . .................16.07 Martuniadiablica.....31.........................5....... . ................20.09 mimi1981.............27.........................3....... .................20.09 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Fasolka81........27...........35...............(Gabriel) ...........19.10.08 Agness28.........30............35.............(Roksana). ..........19 .10.08 milla77............31............33...........(Maciuś) ...........od.10.10.08 Ryba_lufa........33............18.............(Sonia/Olg i erd).....22.02.09 Jagody...........33.............16............(Jagoda/Mi chał)....06.03.09 Voltare..........31...............7.............(Ania/Ma r ek).......05.05.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570..... ..........12.08.08 BETTY83.........Natalia.......................3300...... ..........30.08.08 co u nas....???? ano dobrze :) mały sie tak rozpycha że czasem mame (mnie) do łez doprowadza tak mnie to boli, od kilku dni w dole brzucha mamy jakieś takie bóle - takie jak w czasie okresu miałam, i plecki wtedy na dole bardzo bolą, bóle te trwaja jakies poł godziny do godzinki i mijają, są czasem wieczorem czasem w dzień a czasem w nocy, to chyba są te bóle przepowiadające??? jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie na prosta :) ......poza tym to zdarza mi sie wymiotować dość często i rozwolnienie sie tez wtedy pojawia, chyba sie organizm oczyszcza przed porodem, ale tak ogólnie to jest dobrze, myslę ze mały jeszcze troszke mimo to posiedzi bo brzuszek mam wysoko....ale ja wiem ....pewnie róznie bywa.... jedyne co mnie niepokoi to to że w prawej dłoni mam drętwienie palca środkowego i serdecznego :( i nie wiem od czego - i to nawewt nie całe palce tylko same opuszki mi drętwieja i tak moga być zdrętwiałe nawet cały dzień :( u mnie ciepło na dworze nadal upały wrecz - przez co moje kostki jak baleronki wygladają, tak się szybko męczę, że mówię wam, wejśc na moje drugie piętro to normalnie wyczyn jak wspinaczka na Mont Everest.....zadyszka i sapanko przez nastepne 20 minut po wejsciu do domu... w nocy mało śpię bo ciągle mnie na siku bierze, więc drzemie czesto w dzień .... wyprawka już gotowa :D dzis tylko mam prasowanie ciuszków, brakuje nam tylko pampersów i rzeczy do apteczki - ale to jutro pójdziemy kupić.... ......CIESZĘ SOE ŻE JUŻ MAM NETA - STRASZNIE ZA WAMI TESKNIŁAM !!!!! BUZIAKI DLA WAS WSZYSTKICH 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z wieczora) Omega____ale bylo fajnie tylko krotko ciociu babciu, jestesmy z niunia zawiedzione, mialam ci jeszcze pelno atrakcji do pokazania.....niezwykla z ciebie kobieta w realu, ciepla z ujmujacym spojrzeniem:Dstrasznie sie cieszez, ze wypalilo spotkanko choc krociutko:(nastepnym razem sie tak szybko nie ulotnisz, Marcelinka jeszcze raz dziekuje za prezencik👄 Fasolka____jezuuu jak ja spojrzalam ze to juz 35 tc, szok!! jak ten czas smignal, wszystko dalej co bedziesz pisala, tzn opisywala kolejne etapy 36, 37 itd temat mi obcy ja wlasnie dochodzilam do 35 tc.a z paluchami normalka, tez tak mialam plus tych opuszkow bol wszystkich stawow w rekach, moj endo mowil,ze to slodkie ma taki wplyw, e tam na pewno nie mial racji:P Milla____dasz rade kobieto droga, ja mialam rozwarcie 2cm i brak szyjki i przechodzilam 2 tyg, Macius poczeka:) zaraz kapiel, mala juz sie kreci, moja zaba kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza ___ to dzięki za te paluchy :) bo juz sadziłam ze to coś nnie tak ze mną :p - .....eee czy ja wiem czy to od słodkiego ?? ....bez sensu ze tylko 2 opuszki :P jakby to od słodkiego to moze cała powinnam być zdrętwiała :P hehehe ja też sama w szoku że to juz 35 tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Baby kochane:) Składam tylko meldunek i idę spać - Jezuuuu jak mnie łamie! Nic innego mi się nie dzieje tylko ta potworna senność nie do przezwyciężenia! Nadrobię chyba dopiero w sobotę 💤 Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! fasolka- pisalas na nk ze twoj babel ma takie samo ubranko jak Natalka jest tylko jedno wytlumaczenie REAL bo tam kupowalam 2 pajacyki za 14.99 chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ryba_lufa - przekonaj swoje dziecko żeby się dzisiaj ujawniło bo taką jedną e-ciotkę ciekawość zżera ;) Mimi - jak już się zdecyduję wejść do sklepu to na pewno z pustymi rękami nie wyjdę :p Za dwa tygodnie mam wizytę to może się dowiem czy będzie chłopczyk czy dziewczynka a wtedy hulaj dusza piekła nie ma :D Wytrzymałam tyle to te dwa tygodnie to już pikuś ;) Omega - a to takie się sprawy miały, po cichutku ale jednak wnusię odwiedziłaś :D Malolepsza - masz rację kafe to nałóg, jak byłam u rodziców to przynajmniej raz dziennie się zastanawiałam co u Was słychać :D Milla - kamień z serca bo jak się nie odezwałaś po wizycie to już miałam wizję Twojego porodu :P Betty - cóż można powiedzieć - ech faceci..........a Ty się kochana nie obrażaj n M bo to nic nie da tylko wal prosto z mostu co trzeba zrobić. Sama nie dasz rady ze wszystkim. Fasolka - ale Ty jesteś lekka na wspomnienie :D Z mojej czysto teoretycznej wiedzy wynika, ze te objawy o których piszesz to zapowiedź zbliżającego się porodu. Ech a niedawno były dwie krechy na teście :D Voltare - oby ta senność była jedyną atrakcją ciążową :D Mnie co prawda ominęła ale pod dostatkiem było wszystkich innych ;) Rany u mnie tylko 9 stopni i leje :( Nosa się nie chce z domu wystawiać ale M w pracy więc zmykam do rodziców i posłucham jak tam było na wyjeździe. Powoli mam dosyć siedzenia w domu dobrze, że od poniedziałku wracam do pracy. Na ludzi sobie poparzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i apropos dzisiejszej wizyty Ryby__lufy to przypominam kto jak obstawiał - jak coś nakręciłam to proszę o korekty . Ryba__lufa CH====Malolepsza, Voltare, Jagody D=====Milla, Jagody CH===Milla, D====Mimi, Malolepsza, Voltare, Ani - co u Ciebie, trzymasz się dzielnie? a może jednak pobiegłaś na betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na betę nie pobiegłam, pojadę jutro :( ja jakoś tracę nadzieję, brzuch mnie boli @-owo, zmierzyłam temperaturę, to już tak chyba w rozpaczy - niska, straciłam wiare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no to i ja obstawię: Ryba__lufa CH====Malolepsza, Voltare, Jagody D=====Milla, Fasolka Jagody CH===Milla, Fasolka D====Mimi, Malolepsza, Voltare, u mnie też jakieś 10 stopni na dworze, pochmurno i mokro, a mgła taka ze mało co za oknem widac...ale jakoś mnie to nie dołuje - :P po raz pierwszy w życiu cieszę się z ochłodzenia.... Jagody____rzeczywiście tak całkiem niedawno pisałm o tych II kreseczkach :) ino się nie obejrzysz a Ty tez bedziesz na tym etapie 35 tygodnia :P ze wszystkimi moimi objawami :P 🌻 Betty__jasne, że REAL - kupiłam je już dawno jak byłam u rodziców, bo u mnie Reala nie ma, a szkoda bo często można coś fajnego i tanio kupić, ....te pajacyki chyba kosztowały nawet 12 zł......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka- calkiem mozliwe.ja tez dosc dawno je kupowalam,bodajrze w lipcu. wczoraj byl kurier i przywiózł wózek i byl pierwszy krotki spacer-zwiedzanie po podwórku z Natalka. polozna mam calkiem fajna az dziw ze tym razem fajna mi sie trafila,za Asi czasow mialam taka zolze ze szok. pozdrowienia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też tak Betty_coś koło lipca je kupiłam :) dziewczynki powiedzcie mi czy wy kupowałyście do wózków jakąś oddzielną pościel?? .... no i mam zgagę od rana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Malolepsza - dzieki serdeczne za przemiłe popołudnie:D:D:D:D było cudnie, miło mi było cię nareszcie w realu poznać i faktycznie szkoda, że tak krótko, ale nastepnym razem się poprawię:D Marcelina - słodziak niesamowity, dziewczyny, mówię wam, taka do schrupania i zacałowania:D:D:D:D:D:D:D:D Jagody - tak, dobrze odgadłaś co znaczył wielki dzień!:D A teraz po przyjemnościach, trzeba niestety oddać się namiętności, czyli.... pracy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzien dobry! To dziś wielki dzień dla Rybki - mm nadzieję że nie pomyliłam się z moim obstawianiem. Fasolka - fajowo że już masz neta . Faktycznie masz dużo objawów zbliżającego się porodu, najwazniejsze żeby ukończyć 35 tydzień .Moja lekarka powiedziała że jak zaczyna się już 36 tc to można przestać się zamartwiać. Jagódka - czy Ty musisz cały czas leżeć? chyba twoje dolegliwości już ustąpiły? Voltare - pierwszy trymestr nie jest zbyt miły jak ma się problemy z żołądkiem...pamiętam jak pieczen świąteczna pachniała mi płynem do naczyń:-)00 Malolepsza - pamiętam że urodziłaś w 35 tc , ale podobno dziewczynki sa silniejsze. Chłopcy mają duże problemy oddechowe na tym etapie więc modlę się o jeszcze ze 3 tygodnie ale też stawia mi się brzuch... Ani - kobieto ! na ciotkę to boli również jak się jest w ciąży , uwierz mi , miałam takie ciągnięcia w miednicy dosyć długo. Betty - jak sie Ty czujesz? wiem wszyscy zawsze o dziecko pytają...wieć jak tam kobieta w połogu? Mam do was pytanie, czy wy też miałyście problem z hemoroidami? Niestety dotarłam do etapu krwawienia za każdym razem...eh, a dodam że nie mam problemów z załatwianiem się , wręcz przeciwnie. Czy coś musze z tym zrobić? czy dopiero po porodzie? Surfi - i aisza - pusto jakoś jak was nie ma...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla77-DZIEKI ze pytasz :) masz racje wszyscy pytaja o dziecko:) nawet dobrze juz tak ze mnie nie leci jak z zarżniętej kaczki :Pale moze juz sie skonczyc. jutro bedziemy obchodzily 2 tygodniowke. mala wczoraj caly dzien na cycu z malymi przerwami na dzemke 20-30 min.o 22;30 ostatni cyc i do 3;30 spala,obudzila sie dostala cyca do 4;30 przy cycu potem 30 min polezala i znow cyca tak z 30 min.pospala do 7;30 -cyc i do 10 spala.11;20 cyc i teraz lozko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jagódka__jak widzę po tabelce zaczynasz 16 tydzień, jak ten czas leci.....za miesiąc dowiemy sie kto zamieszkuje twój brzuchalek, a no i prosimy przesłać jakieś fotki na meila twojego brzusia :-) Betty__ach ci faceci, wiesz oni sa wszyscy do siebie podobni, niestety, mój podobnie ma tez nie za wiele mi pomaga, ale ma wytłaumaczenie__że długo pracuje i no że pracuje fizycznie, no to akurat fakt, ale ja w domu też nie leże tyłkiem do góry i nic nie robie. No ale taka ich natura, dobrze że memy te swoje pociechy które wszystko wynagradzają :-) Fasolka__fajnie, że masz już neta. Co do twoich objawów to nie chce cię straszyć ale ja miałam bardzo podone, też bolała mnie brzuch ja przed @, no i biegunka to normalne rzecz przed porodem, także bądz przygotowana na każdą ewentualność :-) Ani__nie wolno ci tracić nadziei, czekamy do jutra :-) będzie dobrze :-) wszystkie trzymamy za ciebie kciuki :-) Voltare__senność w ciąży to normalne sprawa, ale śpij sobie i długo wypoczywaj, bo jak maluszek zacznie naciskać na pęcherz , a potem jak już sie urodzi to tego snu będzie ci bardzo brakować Milla__spokojnie, myślę że twój synuś zaczeka jeszczę troszkę do spotkania z tobą. A i zazdroszczę tego fotela do karmienia :-) Malolepsza__ucałuj maleństwo No i ja również obstawiam: Ryba__lufa CH====Malolepsza, Voltare, Jagody D=====Milla,Mężatka Jagody CH===Milla,Mężatka D====Mimi, Malolepsza, Voltare, U nas wporządku, malutki zdrowy, dziś w nocy budził sie co 1,5 2 godziny i chodzę ja narkoman dzisiaj, nie wiem co mu było, ale płakał przez sen i wybudzić sie nie mógł bidulek mój. Ja bardzo narzekam na bóle pleców i kręgosłupa-wysiada mi to wszystko , czesem to taki ból, że aż mi sie płakac chce no ale yrzeba to jakoś przeżyć Mimi, Aisza, Nelcie, Omega, Telesforka, Rybcia przesyłam po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wiem :) Napisze tak: staż na kafe robi swoje :D Malolepsza, Voltare i Jagody! Wygrałyście. Będzie chłopak :) Tym razem zero wątpliwości :) Milla, Fasolka i Mężatka, macie szanse się odegrać w przypadku Jagody, bo wszystkie obstawiacie chłopaka :) To i ja obstawię, a co tam, niech będzie długo oczekiwana Jagódka, czy tam Boróweczka :D Jagody CH===Milla, Fasolka, Fasolka D====Mimi, Malolepsza, Voltare, Ryba Mam nagrane to usg na dvd. Obejrzałam sobie całego małego człowieczka dokładnie. Teraz to się dopiero wzruszyłam. Jestem tak podekscytowana, jakbym dopiero dowiedziała się, że jestem w ciąży :) Chyba zaraz na jakieś zakupy się udam. Jak już pisałam, mieszkam obok kliniki gin-położniczej i w pobliżu kwitnie cała ciążowo-dziecięca infrastruktura, więc daleko nie mam. Ani, mnie też bolał brzuch dokładnie jak na @. Tak byłam pewna, że dostanę @, że przeprowadziłam już z M poważną rozmowę, że nie mam już siły i przekładamy starania na po wakacjach. A tu proszę. Zobaczysz, będzie dobrze. Kciuki zaciśnięte cały czas. Powodzenia i buziaki. Muszę kończyć, bo przez te emocje strasznie głodna się zrobiłam. Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dziewczynki - wy mnie nie straszycie....poród tak czy inaczej mnie nie ominie...no chyba że jakiś cud i mi Gabriel uszami wyskoczy :P ale nie sadzę żeby mi to groziło... to fakt - nie ukrywam ze mnie przeraża poród - ale przeraża zawsze to czego nie znamy - dobrze ze M bedzie ze mną, bedziemy we dwoje przeżywac i bac się on już mi co rano sprawdza czy mi czasem wody w nocy nie odeszły :P Ani ___bedzie dobrze - wiem ze komuś takiemu jak ja łatwo mówic nie przezyłam tego co Ty czy inne dziewczyny na naszym topiku, ale jak sama mogłaś się przekonac - na naszym topiku panują czary - magia - wiara i dzieki temu sie udaje kazdej po kolei - ja mam brzuszek do oddania :) więc pisz w która stronę świata mam go rzucic :) tak zebyś złapała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i wklejam jeszcze raz tabelke obstawiającą , bo się naszej Rybce cosik z wrażenia pomieszało :) ale sie nie dzwię - wybaczone :P Ryba__lufa CH====Malolepsza, Voltare, Jagody D=====Milla,Mężatka, Fasolka Jagody CH===Milla,Mężatka, Fasolka D====Mimi, Malolepsza, Voltare,Ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×