Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Jeszcze jedno pytanie :) czy na te badanie trzeba iść na czczo? Chyba się jutro wybiore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie czy macie śluz przed @ czy słucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co...lepiej isc na czczo..nie wiem czy trzeba, ale lepiej jakby sie okazalo ze trzeba byc na czczo nie jesc sniadnka i zrobic badanka niz czekac kolejny miesiac:) xyx ja mam sluz przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. wiem, wiem ale 1.super wielka meczaca zgaga 2.bol plecow 3.bol ucha 4.bol gardla 5.malemu chyba nudno popijam herbatke z cytryna i miodem i sama nie moge uwierzyc wlasnym oczom! poszlam spac ok 1:30 (zgaga) i od ok 5 (6 w pl) nie spie! teraz mam 6:28 i dalej nici ze spanka... chyba musze sprobowac raz jeszcze bo caly dzien bede nietomna, dzis za jakies 4h mam wizyte u poloznej, zapytam sie czy jest jakas dozwolona dawka tego plynu co pije na zgage bo wypilam juz cala butle:O zycze wam milego dnia, pozdrawiam serdecznie! telesforka- jak po imprezie?:D milka- idz na badanka jak najszybciej bedziesz miala spokojniejsza glowe mimi - buziole dla brzucha- natalki surfitka - jak sie czujesz? jakies inne smaki? zachowanie? napady ciepla? 3mam kciuki i juz sie niecierpliwie agness - a ty co? neta ci odlaczyli czy zasypana kamyczkami? omega - obiecalas chyba napisac he? malolepsza - teraz 3mam zeby do ciebie @ przylazla expresowo i daje ci kolejny miesiac, tym razem prezent mi zrob na rocznice slubu ok? biedronka - hallooo? mezatka - jak tam? pisala, pisala i zwiala jagoda - powodzonka 1 dnia w pracy, mam nadzieje ze minie lekko i przyjemnie, 3maj sie! martika - jak sie czujesz? jak nerki? bylas na badaniach?? voltare - pozdrowienia cioteczko:D a pani kiedy sie do pracy wybiera? mam nadzieje ze nie zepsuje ci tym humorku, tak pytam:) a i jak tam sliwki sasiada? smaczne? sama bym pojadla i pewnie okropnej zgagi po nich dostala:classic_cool: ryba - zaraz staranka, glowa do gory, juz niedlugo kroi sie dluugie zwolnienie:) nowa - co tam slychac u fanki f1? :) i jak tam staranka? mam nadzieje ze nie wrocisz sama do pl:) jeszcze raz wszystkiego dobrego 😘 mam nadzieje ze nikogo nie pominelam, jak cos prosze lac, papapa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczeta🌼 Justyna______zlapiemy sie na pewno, mam nadzieje,ze odsypiasz ta nieprzespana noc❤️ Milka____pedz na badania, zrob te hormonki, bedziesz miala to z glowy i tak jak powiedziala surfitka warto porozmawiac z mezem o jego badaniach, to nic strasznego, a moze to was uspokoi Surfitka____z kazdym dniem jestesmy blizej godziny zero, mam nadzieje, ze bedziemy hucznie swietowac Ryba_____a ty jeszcze spisz??????nie widze cie na gadu👄oooo wlasnie cie zobaczylam, czesc spiochu dziewczyny od rana znowu bawie sie w sherlocka holmsa i latam po stronach w necie zeby zglebic o co chodzi tym moim jajnikom,chyba zrobie jeszcze raz hormony, moze cos przegapilam, wprawdzie moja prolaktyna byla dobra w badaniach, ale chyba jeszcze raz to sprawdze, cos blokuje owu i nie wiem co to jest a jak nie wiem to nie wiem jak z tym walczyc.....wprawdzie wszedzie natykam sie na duzy procent uwarunkowan zwiazanych niestety z psychika, bo i ona niestety moze blokowac owu niezaleznie od \"pseudo dobrych wynikow hormonow\" cholera Musimy wyluzowac dziewczynki👄 dla wszystkich po 🌼 bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:) wpadłam się przywitać. Wczoraj tutaj nie zajrzałam i widzę, że mnie urodzinowa impessska ominęła :P - Telesforka - zaległy wielgachny urodzinowy buziak 😘 i chociaż malutki 🌻 - i wszystkiego naj, naj, naj, naj - czyli wymarzonej dzidzi:) Justyna - no własnie - do roboty JUŻ w poniedziałek i już dzisiaj wiem, że na pewno nie będzie mi się chciało tam wracać. Tzn lubię swoją prackę, ale tak prosto z wakacyjnej laby w wir roboty - bleee - powinien być w kodeksie pracy przewidziany jeszcze jakiś pourlopowy okres adaptacyjny i taryfa ulgowa :D malolepsza - no tak, żeby z \"wrogiem\" walczyć trzeba go najpierw dobrze poznać;) może powtórka badanek coś wyjaśni - a prolaktynę robiłaś tak normalnie czy również \"z obciążeniem\"? Szczegółów Ci dokładnie nie napiszę, ale może zapytaj Tryni na topiku u pazi - u niej właśnie badanka pod obciążeniem wykryły problem:) A co do naszej psychiki - moj doktorek, zamiast mnie skierować na badania (albo przynajmniej o nich poinformować, to sama bym je sobie zrobiła) wszystko cholercia zwalał na naszą psychikę! Czasem coś w tym jest - obok moich teściów mieszka takie młode małżeństwo i też się już kupe czasu leczyli, a pomogły im 2 wizyty u bioenergoterapeuty. Może przypadek, a może faktycznie akurat u nich to była kwestia psychiki... Właśnie, żeby to człek wiedział w który punkt uderzyć! Po 🌻 dla każdej - potem jeszcze zajrzę coś naskrobać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Voltare_______o tym obciazeniu wszytko wiem.....postanowilam wlasnie isc w kierunku prolaktyny.....innej przyczyny zablokowania nie widze wlasnie powrot do pracy bedzie okrutny, ja tez nie wiem jak to bedzie......zastanawiam sie nawet czy jeszcze nie fundnac sobie tygodnia zwolnienia,bo nie wiem jak wroce:( Masz🌼 na dobry dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzoewczyny! ja juz dzis w pracy, te pare dni lezałam w domu. nerka nadal boli a dzis wieczorem biore ostatni antybiotyk. Bromergon działa bo widze ze mialam płodny sluz wiec jakos wszystko wraca do normy. Martwi mnie tylko ta nerka, mam wyniki i dzis jade z nimi do lekarza. wyszla mi tu jakas bakteria :( Ok kochane dziewczynk napisze pozniej bo szef widze nie moze nacieszyc sie tym ze dzis przyszlam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Bardzo przepraszam, ze się nie odzywałam, ale od jutra wszystko wróci do normy:) Moja nieobecność wyniknęła tego, że postanowiłam dorobić do domowego budżetu:) Wzięłam kilka zleceń z mojej firmy i cały weekend przesiedziałam w papierach i przed kompem robiąc zestawienia. Czuję się super, nie mam żadnych dolegliwości. Natalka bryka całymi dniami, czasem to tak mocno, że aż się dziwię:) Szczególnie upodobała sobie prawą stronę brzuszka i ciągle w nią kopie. Jestem taka szczęśliwa, bo wiem że wszystko jest ok. Rybko bardzo mi przykro, że @ przyszła, ale głowa do góry NOWY CYKL NOWE STARANIA! Telesforka spóźnione ale płynące z głębi serca życzenia aby w Twoim życiu pojawiła się maleńka istotka🌻 Milka dziękuję za zdjęcia, bardzo ładnie razem wyglądacie:) Co do badań to ja też uważam, że powinnaś je zrobić a potem przekonać jakoś M. Malolepsza słonko bardzo mi przykro z powodu tych twoich jajników. Nawet mi się dzisiaj śniłaś. Może one potrzebują czasu i ruszą w następnym cyklu? Zobaczysz zmądzrzeją. Dla ciebie ❤️ Jagody życzę bezstresowego powrotu do pracy;) Justynka biedactwo, to już końcówka. Jak zobaczysz adrianka to zapomnisz o wszystkich dolegliwościach. Mi na zgagę pomaga Renie, ale nie wiem czy u ciebie jest. Pogłaszcz brzusio od cioci ❤️ Voltare, Biedronka, Agness, Omega, Nowa dla wszystkich po 🌻 Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam. a teraz wracam do papierzysk. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak zwykle madrzejsza od papieza zadzwonilam do ginesa z gotowa recepta na to co dalej i dostalam opr....jutro jade znowu na usg, bo boli mnie jajnik i nie wiadomo co sie dzieje..... Mimi_____dziekuje👄, mam nadzieje,ze to nie byl koszmar Rybka____obie jestesmy po jednych pieniadzach.....fitness, to co nas uratuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Malolepsza – Ty tego swego gina to normalnie w stres wpędzasz, on się musi przed Twoją wizytą dokształcać ;) Mój rodzinny lekarz z uśmiechem na ustach zawsze do mnie mówi, ze najgorsze są wszystko wiedzące pacjentki po trzydziestce .Ja często już zachodzę do niego z pełną diagnozą i oświadczam jaki leki ma mi przypisać – patrzy na mnie wtedy z politowaniem i pyta po co ja do niego przychodzę??? W sumie to nie wiem, bo wychodzi na to, ze jedyny problem, to, to ze nie mam druków recept i pieczątki ;) Milka – nie chyba się wybiorę na badanie tylko koniecznie się wybierz na badania, bo może być tak, ze jak się dowiesz, ze wyniki są ok., to odblokujesz sobie spsychike i w następnym cyklu zajdziesz w ciążę :D Justyna – a skąd u Ciebie ten ból gardła i ucha? Jak byłam mała to mama robiła mi kompres na ucho i zawsze pomagało. Weź większy kawałek waty, namocz w gorącej wodzie wyciśnij żeby nie ciekło po Tobie, na ta watę nalej najlepiej spirytusu w ostateczności innego alkoholu i przyłóż do bolącego ucha. Na watę połóż jakiś woreczek/ceratkę i umocuj na głowie chustką. W dzieciństwie sprawdzała się pielucha tetrowa :D A jeszcze prostszy sposób jest taki, ze bierzesz podpaskę tylko taka pokrytą ligniną a nie „plastkiem” moczysz w gorącej wodzie, polewasz spirytusem , przykładasz do bolącego ucha i jakoś mocujesz na głowie. Najlepiej położyć się na tym bolącym uchu i poleżeć aż kompres zrobi się zimny. Jak przestanie boleć to super, a jak nie to zrobić kolejny. Martika – daj znać co powiedział lekarz o tej Twojej bolącej nerce :( Może to i dobrze, ze zaczęła bolec przed starankami przynajmniej jak dostaniesz leki to je spokojnie zażyjesz. Mnie jakiś czas temu dopadło zapalenie pęcherza, próbowałam się leczyć domowymi sposobami ale nic z tego nie wyszło i ostatecznie nie miałam wyjścia i brałam leki. Ale cały czas się martwiłam co będzie jak się okaże, ze jestem w ciąży :( W sumie jak przyszła @ to odetchnęłam, tylko szkoda cyklu. Ryba__lufa – a Ty już w pracy czy dalej się relaksujesz :D Wypróbowałam dzisiaj nową sałatkę może któraś jeszcze jej nie zna i zechce zaryzykować;) 1 opakowanie mrożonych paluszków krabowych 1 papryka czerwona 1 puszka kukurydzy 1 średnia cebula 6-8 jaj na twardo Sól, pieprz, majonez Paluszki rozmrozić i pokroić na centymetrowe paseczki, paprykę, jaja i cebulę w kostkę, wszystko razem wymieszać, doprawić do smaku sola i pieprzem, połączyć majonezem. Od kilku dni nie mogę wejść na swoją pocztę, w ogóle strona się nie otwiera a tu mnie jakieś wieści dochodzą, ze Milka podesłała fotki. A niech to Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄 pa, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka______swieta racja z tymi pacjentkami.....mnie brakuje niestety usg w domu,a problem moze sie rozwiazac, bo juz z Voltare planujemy kupic:P tak to w ogole bym do niego nie pojechala, i tak bede madrzejsza od kury i niezaleznie od tego co powie chyba jednak zrobie ta prolaktyne po obciazeniu, przeczytalam,ze w cyklach bezowulacyjnych można rozważyć dołączenie do leków indukujących owulację leków obniżających stężenie prolaktyny nawet u osób z prawidłowymi wynikami. W wybranych przypadkach takie postępowanie poprawia skuteczność terapii (tzn. ułatwia zajście w ciążę)sama nie wiem siedze i gdybam:D jedno wiem....umiesz liczyc, licz na siebie......wiem,ze ginowi tez zalezy na powoedzeniu, ale to ja chce byc w ciazy a nie on,.......wiec ucze sie jak dzieciak ciagle czegos nowego i juz niedlugo obie bedziemy panie doktor:D salatk zpowiada sie obiecujaco, wiec chyba wejdzie do mojego menu:D Milka_____no wlasnie, nie gdybac tylko zrobic badania.......czynnik psychiczny odgrywa tiu niesamowita role......i jescze jedno u zdrowej pary zajscie w ciaze w jednym cyklu to zaledwie 18% szans....wiec to kwestia czasu i tzreba czekac......i wierze ci sie uda i kazdej dziewczynie na naszym topie:D Surfitak_____a co u ciebie?? Ryba____gdzie przepadlas??....tesknie:P Justi____ciebuie tez nie widze:( dla wszystkich po 🌼....bo wlasnie idzie pan od tynku i musze mu wyjasnic o co mi chodzi wiec wpis dokoncze za chwil pare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nie uwierzycie, ale pisze do was dzis z Sadu..nia sadu owocowego, ale sadu gdzie sadzi sie ludzi i jestem dzis sedzia ;) Poki co czekam na wezwanie i nudze sie jak mops. Maja tu komputery, wiec korzystam. Justynka, co sie stalo? Tak dobrze bylo cala ciaze, a tu jakies niedomagania? Malolepsza, ty moze wez i zdaj na medycyne ;) Bedziesz pelnoprawnie to usg nam robic ;) A tak na serio..to moze byc prolaktyna, ja mimo ze mialam w normie brlam bromek w czasie stymulacji clo..i tak mialy w nosie i nie pekaly, wiec nie wiem jak to jest. Mimi..moze mala wlasnie jest z tej strony brzuszka i dlatego tak kopie? 🌻 Dla wszystkich dziewczynek 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co u mnie? A no nic nowego w sumie od wczoraj...tempka nadal wysoka, samopoczucie w normie..oprocz sennosci, ale to z obecnosci progesteronu. Co do napadow dusznosci..raczej na odwrot - zimno mi Justynko ;) I jedna rzecz jest dziwna..od wczoraj wieczor ciagnie mnie odrobine podbrzusze..ale nie tak jak na @, raczej po prostu czuje ze cos tam jest...a moze ta moja psychika plata figle. Tak bym chciala zeby sie udalo :) Dzis dopiero 5 dzien po inseminacji, wiec nie mam prawa miec zadnych odczuc ewentualnej ciazy, nastawiam sie pozytywnie i chce wierzyc ze sie udalo !!!! Dziekuje wam za wsparcie, kochane jestescie. Jak dam rade odezwe sie jeszcze pozniej , jak mnie nie wsadza do jakiejs sprawy o zabojstwo i odetna wszystkie media ;) Oczywiscie zartuje, chcialam sie wymigac, ze niby nie mowie po angielsku, ale oni takich jak ja to maja codzinnie i nie dali sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - czyżbyś była sędzia przysięgłym czy ja to się w usa nazywa ??? Ja swoją senność od trzech dni zwalam na pogodę i wczesne wstawanie ;) Ale prawda jest taka jak sie chce to zawsze symptomy ciążowe się znajdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawde nie umiem bez was zyc:D aktualnie jestem u mamy, mam pofarbowane wlosy, siedze w turbanie na glowie i oczywiscie przed kompem..... Sufitka____na pewno sprawiedliwosci stanie sie zadosc....opowiedz nam oczywiscie jak to wszysrko wygladalo......mysle o tej prolaktynie.....chciaz wyniki sa dobre, sama nie wiem, jutro jak bede to z nim na spokojnie pogadam......ostatnio mysle o jakies podyplomowce....moze bym sie przydala na tej medycynie:P jeszcze 10 dni moja droga, tylko 10 dni i bedziemy wiedzialy, mam nadzieje,ze bedzie co swietowac...... jagoda_____chyba zrobie ta salatke:D Mimi____podziwiam.....zlecenia w tym stanie, mam nadzieje,ze sie nie przeparcowujesz, buziaki dla natalki Ryba_____👄dobrze nam na wolnym oj dobrze, nie ma jak plotkii z rana, kawa i kafe Justyna_____i jak sie czujesz? Milka____mam nadzieje,ze sie na mnie nie obrazasz ze cie wyganiam na badania.......i nie zamilkniesz znowu na wieki Nowa, Telesforka,Agness, omega, Voltare,🌼 Martika______juz po lekarzu??? wlasnie byl ten pan od tynku, pan artysta:classic_cool:jutro zaczyna, to co ja wymyslilam.....:classic_cool:jak sobie to wyobrazil to mu sie mozg lasuje,zeby wymyslic jak mi to zrobic....mam nadzieje,ze sprosta moim oczekiwaniom, bo pan artysta nie jest tani....ale juz rok marzylam o takiej scianie, wlasciwie dwoch w kuchni i w koncu ja zrobie i pan artysta musi sie postarac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie sa fotki od Milki:d Milka_____super wyszlas.....jak widze morze to normalnie az bujam w oblokach.....a co to za psinki?? Jagoda_____dalas rade otworzyc poczte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - to coś Ty na tej ścianie wymyśliła, ze artysta się przestraszył ;) Niestety poczta mnie nie lubi :( Ale nie poddam się tak łatwi!!! Mi sałatka bardzo smakowała, M zresztą też już nie ma po niej śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza...mniej ;) 9 dni :p Jagody..wiec w USA do obowiazkow obywatela nalezy miedzy innymi pelnienie funkcji sedziego. Kazdy musi isc, nie wazne czy masz dziecko pod opieka, masz wazna prace, po prostu kazdy. I dzis trafilo na mnie. Sprawa wyglada mniej wiecej tak. Wchodzisz na calkiem spora sale ( jest na oko 200 osob), pokazuja ci film o sprawiedliwosci i sadach, nastepnie gosc opowiada o co chodzi i co nalezy do twoich obowiazkow. Potem wypelniasz papiery, potem gosc pyta kto ma jakies przeciwskazania do byca jurorem i te osoby prosza do drugiej sali...przeciwksazania to moze byc choroba, opieka, brak obywatelstwa..i np. niezanajomosc jezyka angielskiego ;) No i ja oczywiscie nie omieszkalam skorzystac z tego excuse( bylo ok 15 os ktorzy chcieli zrobic to samo) ...ale w drugiej sali dowiedzialam sie ze skoro jestem obywatelka USA to znaczy ze znam jezyk..i to nie mnie osadzac czy znam angielski a sedziemu :) Wiec musialam wrocic na duza sale i rozpoczelo sie czekanie. Oni wolaja ludzi do pokojow rozpraw, tam przedstawiaja im sprawe, sedzia wybiera 12 lawnikow, reszta wraca na duza sale..jak do konca dnia cie nie wybiora jestes wolny na nastepne 8 lat. No i po ok.2,5 h czekania doczekalam sie na swoje imie i jakiez bylo moje zdziwienie i radosc gdy pani pieknie mi podziekowala i wreczyla certyfikat \"wolnosci\" tzn. ze odbebnilam swoja sluzbe..nawet nie bylam w pokoju rozpraw. :D:D:D Wiec dostalam od losu pol dnia wolnego ;) I nie musialam nikogo osadzac..ba zeby sprawa trwala 1 dzien to spoko...ale czasem sprawy trwaja tygodniami !!! I musisz sluzyc...z pracy cie nie zwalniaja, bo nie moga, ale ci nie placa..placi ci miasto - w moim przypadku 1/4 mojego dziennego dochodu..wiec nie ma co sie dziwic ze chetnych do sedziwoania nie ma, no chyba ze bezrobotni i rencisci ;) Mam nadzieje, ze w miare wyjasnilam na czym sprawa polega :) Milka , bylas na badaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌻 No dobra Surfitka wyjaśniła o co chodzi z tym sądem, ale nadal nie wiem co tworzy Malolepsza ze ścianami. A tak a propos właśnie siedze w necie i szukam jakiegoś fajnego projektu na poświetlaną ścianę :) Oczywiście najpierw spedziłam godzine na roszyfrowywaniu moich wynikow badań. I liczę, że pani doktor Malolepsza i jej pomocnice ;) mi pomogą. A właśnie ja uważam, że ci nasi doktorzy to się po prostu wkurzają, że wszędzie jest taki dostęp do informacji, net, gazety, darmowe porady itp., że odbieramy im chleb, a i kitów nam też nie mogą wciskać, bo się na wszystkim znamy :P A wracając do wyników, przypomne, że jestem po operacji tarczycy i TSH zawsze miałam na styk, ale nigdy nie brałam leków. TSH - 4,07 (norme podali do 4.0) T3 - 1,95 FT4 - 16,38 prolaktyna - 29,03 ng/ml testosteron - 0,36 ng/ml estradiol - 82,10 pg/ml FSH - 9,05 mUI/ml a do tego coś baba pogrygoliła obok każdego wyniku, ale nie wiem o co chodzi :( a LH mi nie zrobili. A tak poza tym pozdrawiam wszystkie bez wyjątku dziewczątka 🌻, duże buźki dla naszych grubasek ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha te jamniczki to niestety nie moje :( Kocham zwierzęta, szczególnie psiaki, i zawsze robię im mnóstwo zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka..wiec jak juz wiesz zapewne najlepsze TSh do zachodzenia w ciaze poniej 2..wiec to pasowaloby zbic..a o tym to nasza kochana Omega moze ci opowiedziec. Prolaktyna jest za wysoka. kolejny hormonek ktory moze blokowac ci owulacje..i wplywac na jej jakosc. Ale moze byc podwyzszona wlasnie przez tarczyce. Fsh..dosc wysokie, ale jeszcze w normie. Estradiol jak na poczatek cyklu tez dosyc wysoki..chociaz trudno stwierdzic bez norm laboratoryjnych. No i szkoda, ze nie zrobili ci lh :( Moja rada - koniecznie musisz znalezc endokrynologa i sprobowac powalczyc z tarczyca..i wierze, ze wtedy bedzie dobrze :) jak patrze na swoje wyniki badan sprzed roku..wiekszosc bylo poza norma a teraz po roku leczenia wszystko jest w normie :) Warto sie leczyc . Powodzenia :) Ja tez nie wiem o co chodzi z ta sciana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Surfitka Masz racje, jutro zapisuje sie do endo. ale zmieniam lekarza, bo ten mój lekarz to coś cienki jest. Tyle lat mnie \"leczy\" , tylko maca po szyi, żadnych leków nie przepisuje, nawet usg mi nie robił, a tsh to sama sobie robiłam dla własnego spokoju. Spokojnej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! A ja obstawiam, że malolepsza zmusiła pana artystę do namalowania na ścianie swojego portretu:D a na drugiej pewnie portretu swojej drugiej połóweczki. I teraz pewnie zamiast tutaj coś na ten temat nam napisać szykuje sobie jakąś kreację do jutrzejszego pozowania:P milka - no i dobrze że surfitka się na temat wyników wypowiedziała, bo pani doktor malolepsza, ze względu na to jutrzejsze malowanie już dzisiaj tu pewnie nie zajrzy, a ja jako oficjalny jej wspólnik d/s USG piszę się póki co na jego wykonywanie i robienie fotek, malolepsza jest bardziej obstukana w temacie to będzie opowiadać co widać na obrazkach i z jakiego powodu:P :D A z badankami to już tak jest jak zrobisz sama i pójdziesz z gotowymi do gina, to o ile Cię nie op. jak dzisiaj malolepszej przez telfon;) to Ci czasem łaskawie wytłumaczy. Ale, żeby powiedzieć i pokierować na takie badanka - ooo - to już gorzej! surfitka - z tym sądem to prawie jak ze służbą wojskową - i też nie każdemu udaje się od niej wymigać. Z tym, że w USA to gorzej, bo nawet kobietom w ciąży;) nie darują. Co za kraj - normalnie gorzej jak w Polsce! :D jagody - te wszystkie przepisy to własne pomysły, czy tak eksperymentujesz z neta?;) Justyna, mimi, ryba, milka, omega, nowa - buziaki na dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze dodać, że powyższą teorię na temat przyozdobienia ścian malolepszej potwierdza jej dzisiejszy post z godziny 18:27 - linijka numer 2. Mam nadzieję, że kolorek wyszedł twarzowy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×