Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Mezatka____po pierwsze nie rycz, po drugie jeszcze raz ulozmy wszystko w porzadku to juz rok reguralnych staran, grzebie gdzies w archiwum naszym,ale nie moge sie dokopac, robilas badania hormonalne???dlaczego sa niereguralne cykle??masz zrobiona droznosc???robisz monitoring owu,albo sprawdzasz to jakims innym sposobem??? moja droga, najgorsze co mozna zrobic to sie zalamac, wiem,ze ci przykro, rozczarowania sa bolesne, ale jestes bardzo mlodziutka i zaopeniam cie ze jak dojdziesz do mojego wieku to twoje dziecko juz bedzie sie szykowalo do szkoly, narazie madra decyzja, jesli nie ufasz swojemu lekarzowi, to nalezy go zmienic, innej rady nie ma Ani___czy ja wiem czy dzielna, hm.....ide za ciosem i trzymam sie planu, co ma byc to bedzie, byle dobrze bylo:P Voltare____jak tam?????jak samopoczucie????? Jagoda, Ryba____trzymam kciuki za efekty z tego cyklu👄 wszystkie was 👄 bez wyjatku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki - podczytuje Was - więc i ja pogratuluje Aiszy - super - taka wiadomosc od razu podnosi na duchu ... na naszym topiku tez dzis mamy swięto kolejna dziewczynka w ciąży 🌻 Pozdrowionka dla wszystkich forumowiczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem! Dzień 5 prawie za nami:) aisza - a zatem już dzisiaj oficjalne gratulacje:) 🌻 mężatka - ja przychylam się do rady ani - szukaj konkretnej kliniki - ostatecznie finansowo i tak wyjdzie Ci to na plus. Ja biegałam do zwykłego gina kilka razy w miesiącu nieraz na monitoring. Nieraz szło nam na to kilkaset złotych miesięcznie na same wizyty a do tego tylko leki typu clo i duphaston - w różnych kombinacjach. Szkoda czasu:O jagoda - skoro statystyki mówią o wakacyjnym zwiększonym przyroście naturalnym, to nie ma co się im opierać co nie?;) justynka - dzięki za fotki - Adrian w tej kamizelce to już jak kilkumiesięczny bobas wygląda:) Widzę, że nam topikowa reprezentacja Polski rośnie - Diany (z topiku u pazi) maluch w reprezentacyjnym body, Twój z szalikiem - no jeszcze trochę i mimi Natalkę za niedługo zacznie stroić w biało-czerwone sukienki ;) Mimi - jak brzusio? 😘 dla maleństwa:) Malolepsza - cały ten Twój opis strasznie skomplikowanie brzmi, ale mam nazieję, że wszystkie te nerwy, starania, leki i związane z nimi zmiany nastrojów zostaną Ci wkrótce może nawet podwójnie wynagrodzone;) A uświadomiłaś M co mu groziło? I uważaj, żebyś źle nie zaznaczyła któremu z rodziców mają podać transfer:D:D:D:P Jak samopoczucie? Zżera mnie ciekawość! (No co mam czarować? Że nie?:P) Telesforka - a widzisz, że z czasem wszystko wygląda mniej strasznie niż by się na wstępie wydawało?:) Na początku człowiek jak się o czymś dowie - nakręca się i przeżywa wszystko poczwórnie. Jakby coś było u Ciebie nie tak pewnie byś już o tym wiedziała, a jeżeli nikt nie bije na alarm - widać wszystko w porządku:) moniś - i jak - doliczyłaś się nas wszystkich?:) Ryba - a co Ty się boisz kryptoreklamy uprawiać, że tylko pierwszą literkę auta napisałaś?:P To dzisiaj już pewnie na żadne wpisy z Twojej strony nie mamy co liczyć?:P Dla całej reszty po 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - jeszcze nie połapałam się ale jestem na dobrej drodze :D :D dla ciebie 🌼 mam pytanko czy może mnie ktoś dopisać do waszych tabelek?? dziękuje :D :D :D :D pozdrawiam wszystkie kobietki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! No ja dalej nie wiem jaki jest wynik ale ze nie dzwonia to biore za dobry znak-swoje malutkie swieto bede miec jak dostane list potwierdzajacy. Aisza GRATULACJE🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️🌼❤️❤️ Wlasciwie to bylam pewna ze tak jest bo przeciez te dwa testy juz pokazywaly.Poglaszcz brzusio. Wczoraj spotkalam sie z ta swoja psiapsiola w ciazy i chcialam poglaskac to ta zaczela uciskac brzuch zeby malenstwo wymacac i zebym poczula gdzie jest-mowie Wam jak to zabawnie wygladalo-no i brzuch wyglaskany. Gratulacje tez dla sasiedniego dziewczyny z sasiedniego topiku-takie informacje zawsze ciesza. Mezatka-szkoda🌼-zbadaj dlaczego tak nieregularne cykle. Surfitka-podwyzka,malenstwo-po czasei chudszym przychodzi ten tlusciejszy i zycze Ci oby trwal i trwal. Mimi-no to juz niemal wszystko zapiete na ostatni guzik-a widzisz tak sie martwilas ze nie zdazysz.Jakby Cie w razie czego wzielo to pamietaj ze trzymamy kciuki i bedzie dobrze. Ryba to autko konczy sie na o czy na n?Bo moje zaczyna sie jak twoje a konczy na n:);) Dziewczyny musze uciekac bo mam jeszcze troche spraw do zaltwienia. Do poczytania i dla wsztystkich po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza dzięki za troskę ... ja byłam u swojego endo 7.11 Tsh mam w normie - 0.8 jupi :) muszę tak trzymać ... co do przeciwciał - niestety pozostaną całe życie i bede musiala kontrolować bardzo ciążę \\jeżeli w nią zajdę\\ ale może nie bedzie żle ? na razie pozostałam nadal przy dawce 25 euthyroksu - bo mi ładnie spadło ... endo mowi ze spokojnie moge się starć o dzidzię - bo o nie widzi przeciwskazań - oby to było przyczyną moich niepowodzeń ... nie wiem na razie jestem przed hsg ... pożyjemy zobaczymy ... pozdro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka, a nie za czesto ci sie v..n psuje? Mysmy naszego popchali, na nasze szczescie :) A jak nie dzwonia to swietny znak..jak mojej kumpeli mezowi omowily nerki posluszenstwa to zanim do domu dojechal po badaniach mial telefon ze ma natychmiast do szpiatala sie zglosic... Mezatka, glowa do gory..najwazniejszy jest dobry plan :) I ani ma racje, dobra klinika, najlepiej od razu nieplodnosci..zwykli ginowie kraza, kraza i trafic nie moga do celu... A ja wiem jakie autko ma rybka V....O :D:D..co prawda nie znam modelu, ale mam nadzieje, ze rybka sie pochwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka mylę się czy Twojemu Kubusiowi z suwaczka drugi ogonek zaczyna rosnąć?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka-odpukac nawet sie nie psuje-ozywiscie naj moj ukochany M zapomnial ze trzeba od czasu do czasu filtry czyscic i takie tam to troche prychala ale reszta jakos jezdzi do przodu -i do tyly czasem tez:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, no sama sie przyjzalam..jakies cos sie pojawia..hmmm, no jesli to nie Michasia, a jednak Kubus to prawidlowo..nawet tydzien ciazy sie zgadza :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - pierwszy raz badałam Tsh 20 czerwca wyszło 4.92 :( potem zbadałam sobie przeciwciala atpo wyszło żle bo 753 a norma do 35 - jak Omega wspomniala o Hashimoto to wiedziam ze na to choruję od poczatku sierpnia biorę euthyrox N 25 raz dziennie - teraz badałam poziom Tsh tzn. 12 pażdziernika i mam juz 0,8 takze podobno jest super ... miałam robione też usg - mam klasyczne objawy Hashimoto zostało to potwierdzone ale tarczyce mam nie powiększona tylko juz niestety trosze pomarszczoną - to dzialanie przeciwciał - podobno dosłalam ta zmore w spadku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż raz jestem pierwsza:P Dzień dobry:) Miłego, owocnego czwartku! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! voltare malolepsza telesforka trzymam kciuki 🌼 mimi i surfi - glaskanko🌼 ani ryba jagody milka mezatka bedzie obrze ni9edlugo podielicie sie cudowna wiadomoscia 🌼 monis trinity 🌼 dziewczyny mimi odda komus brzuszek zobaczycie :) bo ja juz chyba poza kolejnoscia jestem :P omega jak tam twoj lokietek ? dawno nic nie pisalas o nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! to z wczoraj: kafe mi nie chodzilo i nie moglam wyslac😡 aisza no to serdeczne gratulacje ❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️ beta to tylko formalnosc:) moze beda pierwsze topikowe blizniaki:):):) przeslalam wam pare aktualnych fotek maluszka❤️ malolepsza bravo! dzielna z ciebie kobitka! brnij, brnij, na efekty dlugo czekac nie bedziemy:) i jak nie aisza blizniaki przyniesie to pewnie ty❤️ mimi no mysle ze porod juz b.b.b.b. bliziutko, pamietaj o oddychaniu, ucaluj malutka od cioci justy i adrianka:) milka no kobito gdzies ty sie podziewala? to samo nowa, agness, chyba juz o nas zapomnialy! surfi poglaskaj brzucho🌻 no tak aisza w ciazy czyli wychodzi na to ze mimi komus innemu przekaze brzuszek:) przyznac sie ktora to??? pozdrawiamy wszystkie ciotki i babcie😘 voltare 🌻 malolepsza🌻 omega🌻 jagoda🌻 aisza🌻 ani🌻 milka🌻 mimi🌻 telesforka🌻 mezatka🌻 monia🌻 agness🌻 nowa🌻 ryba🌻 surfitka🌻 mam nadzieje ze mam wszystkie a jak nie to sorrki i 🌻 buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a dzis: ale sie ciesze AISZA jeszcze raz serdeczniutkie gratulacje od naszej 3!!! kolejny lobuz do zabawy mojemu adriankowi rosnie, mam nadzieje ze sie kiedys wszystkie z dzieciakami spotkamy! poczekamy oczywiscie az wszystkie beda mamkami:) ❤️ tak samo myslimy, ty kochana juz poza kolejka, wiec niech nasz ukryty tygrys przyczajony smok sie ujawnia:):):):) bylismy zrobic wczoraj malemu fote do paszportu - o ludzie!!!!!!!! jest tak gruby ze to szok! pucki zajmuja cala fote! przetrzymujemy go po te 3h zeby tyle nie jadl ale zadanie to b.b.b.b.ciezkie.... jagoda no ja tez sie smieje ze na 2012 to bedzie juz kawal chlopa:):) i bedziemy juz w pl mieszkac:):):) zycze milego dnia, buziole dla wszystkich, mimi koniecznie sie zamelduj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Justi dzieki za djatka :) sluchaj o jakich ty blizniakach mowisz???:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki melduję sie posłusznie. Nic się nie dzieje, malutka zrobiła się wyjatkowo spokojna. Bolą mnie bardzo nogi i ogólnie mam już dosyć. Nie chcę wam narzekać dlatego już uciekam. Jakiś kiepski dzień mam dzisiaj:( Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfi kiedy powiedzialas wszystkim o bejbiku? u nas narazie wiedza rodzice i kilku wybrancow :) kiedy zaczyna sie bezpieczny okres ciąży? buziolki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Tak Aisza, powiedzialam. W pracy zrobilam to jak zaczynal sie 9 tc., po upewnieniu sie przez lekarza ze dzidzia rosnie, bije serduszko itd. Co do bezpiecznego momentu...niektorzy uwazaja ze najgorszy jest pierwszy trymestr czyli do 13 tc. Mi gin powiedzial, ze najgorszy ( czyt. najwiecej poronien) zdarza sie zanim zaczyna bic serduszko. Gdzies wyczytalam ze 95% wszystkich zdarza sie do 10 tc, kiedy dzidzia przestaje byc zarodkiem i zaczyna byc plodem ( tzn, ma juz wyksztalcone wszystkie narzady ). A ty sie niczym nie przejmuj i nie czytaj za wiele. wszystko bedzie dobrze. Tak naprawde cala ciaze trzeba uwazac, bo to szczegolny stan :D Ale to nie jest choroba, wiec trzeba zyc normalnie, jedynie uwazac na siebie, nie forsowac sie, nie dzwigac, nie wyciagac rak, nie brac goracych kapieli.... Aisza, glowa do gory. Wszystko bedzie dobrze. Kiedy masz pierwsza wizyte? 23? To bedzie 6-7 tc i juz powinnas zobaczyc swoje szczescie :) Cudowny widok....wierze ze wkrotce wszystkie na tym topiku zobaczycie takie malutkie serduszko :) Z calego serca wam tego zycze. Justynka, a moze i Aisza i Malolepsza nas zaskocza podwojnym szczesciem? Ale byloby bosko..i Omegi kolana by jednak nie pomiescily tyle radosci :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, babcia Omega jest wielka jak ....... tu wpisz co chcesz, także sie wszystkie wnusie pomieszczą:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, stronka moja!:D to może będe miała szczęscie i zakwalifikuję się do BEZOPERACYJNEGO leczenia mojego łokcia!:D bo jest taka szansa! tylko zobaczymy, co na to moja tętnica powie:( od niej wszystko zależy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Czarwonice🌼 nie bylabym soba jakbym tak nie zakrecila,zeby jutro miec wizyte u endo, tak wiec jutro rano jade do lekarza, oczywscie skonsultowalam juz moje wyniki ze znajoma lekarka,[w sumie oplaca sie pracowac w sluzbie zdrowia] takze generalnie nie jest najgorzej,w parcy przewrocilam im grafik do gory nogami, tak nakrecilam, nazaminiealan,ze w rezultacie ide na 12, wiec sie wyrobie:) Trini___dziekuje ci za odpowiedz, masz piekny wynik TSH, teraz juz pojdzie z gorki, zobaczysz, ani sie nie obejrzysz👄 a bedziesz tulic, 👄 Omega____musze sie wziac za ciebie z ta rehabilitacja, pamietaj gdzie sie udac na wypoczynek, bedzie i przyjemnie i pozytecznie Aisza___nie sie nie przejmuj, na pewno ciaza bedzie cudowna, tylko pozytywne myslenie, dziewczyny wroza ci bliznieta, bo po tabsach czesto to sie zdarza, tymbardziej,ze udalo sie w pierwszym cyklu:):):) Justi____Adrianek jest naprawde slodki, male pyzate dzieciaczki sa jak dla mnie do natychmiastowego schrupania, dobrze ze mieszkacie w GB, bo na pewno zjadlabym ci syna:P👄 Mimi___wytrzymaj kochanie, juz naprawde bardzo niedlugo, to zrozumiale,ze masz juz dosyc, koncowka jest denerwujaca, wprawdzie nie wiem z autopsji, ale mozge sobie wyobrazic jak ci ciazy brzuchol, bedzie pieknie, jestes bardzo dzielna👄 Surfi____dobrze ze juz wczesniej mowilas mi o tym co przeczytalas, bo bym sie wybrala za ocean na miotle z kuksancem, dobra pstryczkiem, bo trzeba uwazac na kubusia, tylko i wylacznie pozytywne newsy, ksiazeczki, gazetki, zadnej chorej wiedzy z netu👄 Jagoda____ja liczylam ze przeczytam co dzis u ciebie???:(gdzie sie podziewasz??? RYba____a ty???zabiegana??? mezatka___mam nadzieje,ze dzis duzo lepsze samopoczucie, najawazniejsze moja droga to isc do przodu🌼 Voltare____tez jestem w pelnym oczekiwaniu i ani na chwile nie puszczam kciukow👄 dla wszystkich po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - jak się uda to się do ciebie nie wybiorę na leczenie:P:P:P, ale na kawke jak najbardziej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie Omega musi pospieszyc, bo kobietom w ciazy kawy nie wolno ;) A jak wiadomo Malolepsza juz wkrotce...:D A tak wogole to niby za co sie mi to lanie nalezy znowu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi___tak na przyszlosc, jakbys chciala czytac jakies nie fajne wiesci:P, masz czytac same fajne moja droga:) znowu nie mam gadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie widze ze cie nie ma :( A bylas... A tak wogole to skad mam wiedziec co pisze dopoki nie przeczytam :P Dlatego nie bede czytala nic :D A tak wogole, fajna ta nasza klasa :) Odezwala sie kumpela ze studiow (5 lat ciszy) i bedzie miec dzidzie w styczniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×