Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Aisza - nie wmawiaj sobie, ze coś będzie nie tak - MUSI BYĆ DOBRZE. Jak bliźnięta dla Ciebie to zbyt dużo to na pewno któraś z nas jedno chętnie weźmie, ja to nawet dwoje ;) Malolepsza - ja dzisiaj w biegu, praca, rodzice, zakupy, obiad a na deser - kafe :D Rany jak mnie od wczorajszego popołudnia biust swędzi :D:D Szok normalnie - jakiś nowy objaw ciążowy???????? Przynajmniej tak się łudzę ;) Omega - czyli jest jeszcze dla Ciebie nadzieja ;)W takim razie trzymam kciuki żeby tętnica się nie wygłupiała i krzyżowała Twoich planów. Surfitka - Michasia to bardzo ładne imię, jakby Kubuś sie \"rozmyślił\", ale ja sądzę, ze Ty podświadomie wpłyniesz na płeć i za kilka miesięcy na topiku pojawi się Kuba :D Mimi - tak jak powiedziała Malolepsza - jeszcze tylko trochę a będziesz najszczęśliwszą mamą na świecie. Justyna - oczywiście zaraz po Tobie, bo na razie Ty wiedziesz prym na topiku jeżeli chodzi o bycie najszczęśliwsza mamą Dla wszystkich nie wymienionych po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza klasa tez mi sie nie laduje😭 Surfi___tak jak mowilysmy..... jakos w necie jest za duzo tych gorszych wiadomosci, czekam cierpliwie na zalaczenie gadu....a ze jestem bardzo niecierpliwa, to to czekanie wynamaga ode mnie mega cierpliwosci:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - okazało się, że nadzieja jest, nazywa się tajemniczo ESWT i jak dobrze pójdzie (czyt. tętnica pozwoli) to sie poddam temu leczeniu:D ale to wszystko będzie zależało tylko i wyłącznie od tętnicy... w środę (mam nadzieję, że się termin nie zmieni) się wszystko wyjasni,bo jak nie... to niestety, skalpel a wtedy, Malolepsza ratatuj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda____no dobry objaw ciazowy:), swedzenie biustu wlaczamy do pierwszych symptomow ciazy, potwierdzenia bedzie tylko formalnoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, jutro jedę na badanie wrogości śluzu (post coital test), trzymajciu kciuki, chociaż z drugiej strony jak wyniki wyjda zle to moze ominie mnie laparo :( sama nie wiem co lepsze, tak swoją drogą, to nie wiecie, czy przy okazji tego testu robią posiew? moniś - prosze dopisz sie sama do tabelki, tzn. skopiuj ostatnią i dopisz się na liście!! mimi - gdzieś Ty? zaczynam się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - Mimi sie meldowała na poprzedniej stronie:P:P:P powodzenia na badankach:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza -mów tak do mnie jeszcze :D:D Co prawda byłam już mistrzynią w odczuwaniu symptomów ciążowych więc już w nie nie uwierzę, uwierzę dopiero jak zobaczę dwie krechy. Omega - w takim razie byle do środy. Na naszej-klasie stale są problemy z serwerem ale dzięki niej odnalazłam prawie 20 osób ze studiów. Normalnie nie byłoby to możliwe. Mam nadzieję, ze z czasem będzie nas więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza klasa co noc cos robi z serwerem, miejmy nadzieje ze poprawia, nie psuje..albo wymienia na nowy i szybszy :) Chyba nie spodziewali sie takiego zaiteresowania..a co ciekawe, dlaczego wczesniej nikt na to nie wpadl? Jagodko, co do plci to ja nie mam najmniejszego zamiaru wplywac na moje dziecko. Jak bedzie dziewczynka, bede bardzo szczesliwa, a moj maz jeszcze bardziej :D:D:D:D:D A jak chlopczyk to tez bede bardzo szczesliwa, obie babcie, a moj maz troche mniej, ale pewnie tez bardzo :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza klasa co noc cos robi z serwerem, miejmy nadzieje ze poprawia, nie psuje..albo wymienia na nowy i szybszy :) Chyba nie spodziewali sie takiego zaiteresowania..a co ciekawe, dlaczego wczesniej nikt na to nie wpadl? Jagodko, co do plci to ja nie mam najmniejszego zamiaru wplywac na moje dziecko. Jak bedzie dziewczynka, bede bardzo szczesliwa, a moj maz jeszcze bardziej :D:D:D:D:D A jak chlopczyk to tez bede bardzo szczesliwa, obie babcie, a moj maz troche mniej , choc zapewne tez bardzo :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda____zapalaj czerwone swiece, nawet jesli juz sie cos kluje, to dzis pora zeby to porawic:) spojrzalam na suwak:P ani___bedzie dobrze, nic sie nie martw, a nawet jakby cie laparo czekalo, to nic starsznego naprawde, idzie przezyc, zawsze to blizej do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza klasa co noc cos robi z serwerem, miejmy nadzieje ze poprawia, nie psuje..albo wymienia na nowy i szybszy :) Chyba nie spodziewali sie takiego zaiteresowania..a co ciekawe, dlaczego wczesniej nikt na to nie wpadl? Jagodko, co do plci to ja nie mam najmniejszego zamiaru wplywac na moje dziecko. Jak bedzie dziewczynka, bede bardzo szczesliwa, a moj maz jeszcze bardziej :D:D:D:D:D A jak chlopczyk to tez bede bardzo szczesliwa, obie babcie, a moj maz troche mniej , choc zapewne tez bardzo :D:D:D:D:D A z kafe to chyba tez cos robil 😠...no i ciagle z gg malolepszej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mnie trafi na to gadu!!!!!!!!!!!!!!1 😭😭 dziewczyny ratujcie!!!!!!!!!!!!!!!!ja chce moje gadu z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza, przeprowadziłam małą sonde i większość moich znajomych ma gadu :O Ale moja siostra też nie ma - to na pocieszenie Surfitko 🖐️ Do mnie się nawet ciocia odezwala na naszej klasie :) Mam ją w swoich znajomych :) A samochód to oczywiście ten, który kończy się na o. Dokładnie S40 :) Jagody, czy Ty masz aktualny suwak? Omega 👄 👄 Ani, bedzie dobrze, cokolwiek się okaże :) Wszystko można pokonać i zawsze jest jakieś wyjście. Tę wersję przyjmijmy i tego się trzymajmy :D 🌼 Aisza pewnie dochodzi do siebie i powoli do niej dociera aktualny stan rzeczy :P A wiadomo, że z ciążą wszystko będzie dobrze 🌼 Mimi, czy moglabyś poczekać z tym porodem do przyszłego poniedziałku? Ja chetnie przejmę ten brzuszek, a i inne dziewczyny też pewnie się równie chętnie przyłączą. Może z jednego dużego brzucha Mimi bedzie kilka takich mniejszych na początek, a potem sobie urosną. jak przy rozmnażaniu przez pączkowanie :D Justyna, buziaki dla grubaska-Adrianka i dla Ciebie 👄 Mężatka, wychodź z tego doła i wracaj do nas 🌼 Telesforka, co to za cisza w eterze? Jak samopoczucie? Dla Ciebie ❤️ 🌼 Milka, pojawiasz się i znikasz...🌼 Voltare, trzymam mocno kciuki i też się denerwuję ❤️ Zrobiłam dzisiaj żurek, al nie wiem, czy to dobry pomysl, bo mam spore kłopoty żołądkowe :O Byłam też na zakupach i zakupiłam sporo rzeczy. Między innymi aksamitny żakiecik i ciepłe kozaki. Ten żakiecik to na wesele, na ktore wybieram się w sobotę. Potrzebuję jeszcze kurtki, ale to temat na poważną rozmowę z K :O Bo ja sama już raczej nie dam rady z tym wydatkiem. Jeszcze fryzjer i kosmetyczka mnie czeka przez imprezą :) No a Malolepszej dalej nie ma na gadu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba__lufa - jak najbardziej aktualny? A czemu pytasz - w związku z tymi \"objawami ciążowymi\" - to tylko żarty. Ja też nie mam gg :( Aprpos naszej-klasy to nawet moi rodzice sie zainteresowali i mama musiała indeks wyciągnąć bo nie mogla sobie przypomnieć opiekuna roku - na razie ze swojego rocznika jest pierwsza ale kto wie może kogoś znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, chyba nie podejrzewasz, że swędzenie piersi potraktowalam jako powazny objaw ciaży :D Ale wydawalo mi się, że Ty jakoś w niedalekiej odległości ode mnie byłaś, ale może mi się pomylilo . 🖐️ To jeśli ten suwak jest aktualny to powodzenie :D I co ty jeszcze robisz przy tym kompie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, chyba nie podejrzewasz, że swędzenie piersi potraktowalam jako powazny objaw ciaży :D Ale wydawalo mi się, że Ty jakoś w niedalekiej odległości ode mnie byłaś, ale może mi się pomylilo. To jeśli ten suwak jest aktualny to powodzenia życzę :D I co ty jeszcze robisz przy tym kompie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie \"gapa\" faktycznie mimi była i pisała, ze całkiem dobrze, mimi pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc dopisuję się :D :D Staraczki Nick___________Wiek___________ilość cykli_______________data@ Malolepsza...........32.........................26...... .........27.11 Jagody................32.........................10..... ............29.11 Ryba_lufa.............32.......................11.... . ................25.11 Ani77..................31.........................7... .. ................03.12 Mężatka..............24.......................11........ ................09.12 Voltare...............30........................66.. ....................23.11 Milka..................32........................13..... .................13.11 Telesforka...........35........................11... ...................05.12 moniś.................27.........................4.......................26.11 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Mimi............... 26.......................38...... .................27.11.07 Surfitka...........28.........................9......... ..............14.06.08 Aisza..............23..........................5 .... . .................20.07.2008 Babcia topikowa Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała a oto moje kochane wnuczęta i imiona ich mamusiek Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 pozdrawiam wszystkie babeczki 🌼 🌼 👄 👄 dla wszystkich!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego - no tak gdyby nie Ty to chyba bym była w ciepniej du-ie ... hmmmm niestety brałam z rana lek ale badanie miałam po 15 czy to duża róznica ? lekarz mi nic nie wspomniał ze mam nie brac - kurcze ciekawe jak to się naprawdę bada jeszcze podpytam się akasi ... ale dzięki wielkie - następnym razem zbadam inaczej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki,ze tak wpadam na wasze forum ,ale chciałam waszej rady .Byłam dziś u gin.kazał mi zrobić: 1) estradiol 8-12 dc 2)Lh-14-15 dc 3)progesteron 18-22dc Prosze powiedzcie mi czy czegoś nie pomieszałam bo się boje ,ze z nerwów coś mi z głowy wyleciało ,czy w tych dniach te badanka robiłyście???? i ile mniej więcej kosztuje każde z tych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Wybaczcie ze pisze tylko skrotowo ale mam sporo pracy i po prostu nie wyrabiam.Postaram sie w najblizszych dniach nadrobic a Wam tylko chcialam napisac ze dodzwonilam sie do gabinetu gina i powiedzieli ze w cytologii wszystko jest w porzadku:D Dzieki za trzymanie kciukow teraz znowu staranie na pierwszym planie :):):):) Buzki dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane czarownice🌼 aktulnie gadu mam:P, ale co mi po nim jak jest siodma rano:P, nawet internet walczy z moim gadulstwem:P wlasnie powoli szykuje sie do endykrynologa, ale przedtem obowiazkowa kawa, bo uzywam poki moge:P Omega____dzieki za piekny bukiet, kwiatki z rana poprawily mi nastroj i szkoda,ze wczoraj nie wplynely na moje gadu:P Jadira____nic nie pokrecilas, w zamysle gina jest zapewne spawdzenie owulacji poprzez hormony, E rosnie przed owu, potem sprawdza sie plik LH, no i po owulacji progesteron czy wzrosl i czy owulacja byla,na twoim miejscu wzielam dlugosc twojego cyklu i tak wlasnie poszla na badania, jak sa krotsze to wczesniej, jak dluzsze to pozniej. ceny za badania hormonow sa rozne, licz pi razy drzwi okolo 30zl za jeden, zycze dobrych wynikow:) Ryba____mam nadzieje,ze dzisiaj tez masz wolne i sobie odpoczniesz👄 Mimi____trzymaj ten brzuchal dla dziewczyn, masz piekny okragly brzuszek mysle ze starczy na podzial,:Pno i trzymaj sie kochana, wszystko pojdzie gladko, juz niedlugo bedziesz trzymala swoja corcie w ramionach👄 Surfi____🌼poglaszcz z rana kubusia od cioci:) dla calej niewyminonej brygady czarownic, ale oczywsice pamietam o kazdej po 👄 milego dnia kobietki ja dzisiaj wracam o 20 z pracy:(dostane w dupsko, oj dostane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki !!! przepraszam ze sie nie odzywalam ale wczoraj mialam kolede :( a pozniej pojechalismy na zakupy :) ciagle chodze zmeczona i senna a jeszcze wczoraj tak mnie glowa bolala ze szok :) no ale dla dzidzi trzeba sie poświecać! nawet straszny bol glowy bez tabletek jest do wytrzymania :) mam teraz tak ze jak tylko przyloze glowe do poduszki to zasypiam od razu :) dziewczyny jak sie liczy tydzien ciazy ? pierwszy dzien ostatniej @ był 09.10... telesforka bardzo sie ciesze ze wszystko oki! och te nasze magiczne kciukasy:P:P malolepsza dzialaj dzialaj to tez sie na te wakacje zalapiesz :) omega kciukasy zacisniete zeby tetnica sie nie buntowala :) surfitka glaskanko dla kubusia :) jak sie czujesz?masz jakies dolegliwości? jagody uciekaj sprzed kompa i przytulanko obowiazkowo ! :) ani kcikasy zacisniete ale bedzie oki tak jak u telesforki :) rybciu ja tez lubie na naszej klasie siedziec ubaw mam po pachy jak ludzie sie pozmieniali ...:) mimi wiadomo glaskanko dla natalki :) mezatka voltare gdzie jestescie? justi buziolki dla naszego malego mezczyzny :) monis trinity jadira 🌼 milka zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×