Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Jagoda_____pychota:P:P:P:P:P:Ppolane jeszcze slodkim jogurtem, robisz wizualizacje??hahahaha no i jeszcze tak sobie przypomnialam skecz o "BOROWCE":D:D:D:D:D a do kina polecimy juz bardzo niedlugo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaczynają grac 1 lutego, ale w tym terminie się nie załapię bo obowiązki zawodowe mi nie pozwolą 😠 Taaaa borówka - co sobie przypomnę to się śmieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu_ trzymaj sie cieplutko, zaglądaj do nas częściej. No i wspieraj siostrę na duchu, ona teraz napewno tego bardzo potrzebuje 👄 Jak ma być słodko to niech będzie: ja zjadłam sobie sałatkę owocową, co prawda bez jagód, wiśni, czereśni i truskawek, ale bardzo pyszna, mniam. A teraz przegryzam sobie delicje, pychotka :-) Mniamciu, jaki słodki dzionek :-) Malolpepsza stawiam u nas na dziewczynki :-) Ależ będą słodkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!!!🖐️. Podpisuję listę obecności🌼 Ryba______trzymaj się i wpadaj do nas częsciej my zawsze bedziemy wspierać ciebie i twoją siostre❤️❤️. Witam wszystkie nowe dziewczyny🌼🌼🌼 bardzo sie ciesze ze dołączyliście do nas .:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Rybeczko, dobrze ze sie odezwalas. Tak jak napisala Jagoda, juz nic nie bedzie takie jak kiedys. Takie rzeczy nie powinny miec miejsca :( Trzymaj sie i pisz do nas jak tylko mozesz. :) Malolepsza, mowisz knedle..hmmm...z jagodami. Pewnie by sie zjadlo :) Ale poki co wprosilam sie na pierogi do Telesforki..a waga po tych waszych slodkosciach idzie w gore :P Voltare, niestety tym razem odpuszczam twoje pierogi :) Moja kuchnia dzis serwuje kurczaka z brokulami, co by witaminek i sil nie bylo za malo do kopania ;) Aisza, 17 tc i to bylo wczesnie. Naprawde masz jeszcze czas do poczucia ruchow..a co do pracy, wiem ze to pisze nastepny pracoholik :P ale nie powinnas sie przemeczac. Nie bierz pracy do domu !!!!! A tej kreski ciemnej jaj wogole nie mam :P A sutki ci pociemnialy ? Bo mi sie powiekszyly, ale sa normalnej barwy. mezatka, taka salatka owocowa to musi byc super :) Jagody, czytajac twojego posta wlasnie zdalam sobie sprawe jaka do tylu jestem z polskim kinem...nadrobie jak wroce do kraju :) czekamy na fasolke...ja bralam 4 lata tabsy a potem 5 lat usilowalam zajsc :( Ale nie zwalam winy na tabletki. Nie sprawdzalam plodnosci zanim je zaczelam brac. Moze tak mialo byc...Kumpela jak aisza, zaszla w pierwszym cyklu po odstawieniu :) A u ciebie to zaledwie jeden cykl, daj sobie czas. jak masz regularne cykle to napewno wkrotce ci sie uda :) nelcia, omega 🌻 ani😘 Jestem dzis senna 😴 A tak poza tym to wszystko bez zmian :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zjadła pierogi, wprawdzi kupne, w związku z tym średnie, pies mnie dręczy, ma nową zabawkę i chce się bawić, matko ten ma energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - nie wiem jak u Ciebie ale u mnie senność to efekt pogody. Co prawda rano obudziłam się wyspana przed budzikiem ale w zamian teraz ziewam na potęgę. Nie chcę się kłaść bo potem będę pół nocy się przewracać z boku na bok. Mam nauczkę po wczorajszej drzemce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani - widzę, ze wszystkich opanowało pierogowe szaleństwo ;) Smacznego :D A u Ciebie z czym są pierogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny - to ja \"Czekamy na Fasolkę\" zmieniłam nick, żeby było łatwiej .... widzę, że u was normalnie pierogalnia się zrobiła :P ojć zjadło by się ruskie.....mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wlasnie wrocilam od gina.mam luteine 2*2 tabl. jak go sie zapytalam w ktorym jestem tyg to mi powiedzial ze wedlug ostatniej miesiaczki to w 8 tyg a tak moge byc w 6 niestety na usg niemialam szans bo mial bardzo duzo pacjentek,ale za 2 tygodnie to mu niepopuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Czekamy na Fasolkę..26..................... 2...................ok.14.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................20......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................14 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................10...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................10........ .. ............ok 26.08 BETTY-83..........24.........................8......................ok.01.09.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETTY-83 poprawiam tabelkę - ze wzzględu na zmianę niku :) Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.............26..................... 2...................ok.14.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................20......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................14 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................10...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................10........ .. ............ok 26.08 BETTY-83..........24.........................8.......... ............ok.01.09.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaktualizuję tabelkę, bo spadłam na dół :( Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Czekamy na Fasolkę..26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................20......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................14 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................10...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................10........ .. ............ok 26.08 BETTY-83..........24.........................8.......... ............ok.01.09.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam pytanko do tych z Was, które już noszą swoje maleństwa pod sercem...mianowicie czy któras z was miała plamienie implatacyjne? jeśli tak to czy było ono przed spodziewana @ czy po? i jak ono wygląda? i ile dni miej więcej? z góry dziekówwka wielka ....szukałam na necie ale jakoś tam nic konkretnego nie można wyczytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani77 "głowa do góry" Kochana Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................20......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................14 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................10...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................10........ .. ............ok 26.08 BETTY-83..........24.........................8.......... ............ok.01.09.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, nie mialam plamienia implatacyjnego, wiec nie wiem. Jedynie mialam plamienie w dniu spodziewanej @, trwalo okolo 24h i bylo bardzo slabiutkie, raczej takie brudzenie a nie plamienie. A czemu pytasz ? Z tego co wiem plamienie implatacyjne wystepuje bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w kwestii plamienia nie poradzę, chociaż bardzo bym chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo się zastanawiałam nad tym....jak zauważyłyście termin planowanej @ mam wpisany \"około\" 14 lutego bo generalnie już sama nie wiem....już tłumaczę o co chodzi....zwykle mam nieregulany okres...cykle trwaja zazwyczaj 27 do 36 dni różnie...np. w październiku okres dostałam 24, w listopadzie okres przyszedł 22....w grudniu okres dostałam 16.....wiec pi razy oko powinno być mniej wiecej że w styczniu tez cos koło tych dat....okres dostalam 13 stycznia.....jedyne co mnie zastanawia to fakt, że nie miałam żadnych objawów nadchodzącego okresu w styczniu...zawsze miałam - a teraz nic, nawet jednego objawu....nawet brzuszka nie miałam spuchnietego...po prostu nic, pojechałam na zjazd na uczelni i okres mnie zaskoczył....dodam, że był bardzo skąpy...i trwał 4 dni - ....no i się w końcu zastanawiam czy to był okres czy coś innego....nie chcialabym wyjśc na ignorantkę....nie wkręcam sobie nic....staramy się o dzidzię ale bez stresu jak narazie...stad moje pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka____dokladnie jak mowi Surfi...plamienie impalntacyjne wystepuja bardzo rzadko i jak juz wystepuje to moze byc ono gdzies jakis tydzien po zaplodnieniu, wtedy wlasnie mniej wiecej zarodeczek wgryza sie w sciane macicy i niekiedy kobiety moga miec plamienie, niektore dziewczyny maja plamienia w dniu spodziewanej@chociaz sa juz w ciazy, nie sa one grozne jesli nie sa obfite i nie trwaja dlugo, wynikaja one zwykle ze zmian hormonalnych, duzo moznaby jeszcze pisac o plamieniach i ich przyczynach, ale nie bede ci narazie zasmiecac glowy, ciesz sie staraniami na luziku🌼 Surfitka____no wlasnie kobieto pracujaca:P:P:P Jagoda___dokladnie pogoda jest dosc przygnebiajaca i senna, chociaz ja dzis oka nie zmruzylam o DZIWO:P Betty____super, czekamy wiec na usg twojego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka_____plamienie jest naprawde skape, wlasciwie nie mozna powiedziec ze to@, takze prawdopodobnie to byl normalny okres. rzeczywscie masz dosc niereguralne cykle, wiecej zabawy, staran:)zeby trafic, narazie naprawde na luziku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - zawsze możesz zrobić test sikańca, jest sporo po terminie, wynik będzie wiarygodny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - skocz po test do marketu i wszystko będzie jasne, nawet nie musisz czekać do rana w tej sytuacji :) może nasz topic przyniosł Ci szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, teraz liczę i zaczynam program 16. marca, dopiero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani____zleci, ani sie obejrzysz......zaczniesz cudownie 2009, bo ja tam wiem na 100%,ze sie uda.....rozchmurz sie, masz czas zeby sie troche przygotowac, zacznij od usmiechania sie, duzo usmiechu gwarantuje sukces:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie, wysłałam wam zdjątko mojej dzidzi mam nadzieję, że dostaniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie dałam rady i zdrzemnęłam się na godzinkę :P a wieczorem będę barany liczyć 😠 Ani - to się wydaje, ze do marca jest strasznie długo, szybciutko zleci, a w tym czasie mas za zadanie dużo odpoczywać, zajadać witaminki. Poza tym na wiosnę przylatują bociany więc coś na pewo Ci przyniosą :D Betty - ty do tego gina chodzisz na NFZ czy prywatnie? Co Cię obchodzi, ze ma dużo pacjentek, Ty też jesteś ważna!!!! Najważniejsze, ze mamy wrześniówkę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesteście niezastąpione :) - dziękuję ....:) - a Kochanie moje przeczytało gdzieś, że to plamienie może wystąpić przed spodziewaną @ lub po i że może trwać od 1 do 5 dni nawet tyle, że skąpo tego. stad też moje zainteresowanie bo to wzbudziło trochę w nas myślenie, że może jednak mamy już Fasolinkę a nie wiemy.... jutro poproszę Go zeby kupił w drodze do pracy test...ale nie nastawiam się... a okresy nieregularne zawsze miałam i moja gina powiedziła, że taki już mój urok...bądź tu człowieku happy...:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×