Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

mężatka- TAK TEZ MYSLE TYLKO GLUPIO I JUZ MAM DOSC WYCIAGANIA DO NIEGO REKI ,GDY ON NA NIA PLUJE.JA DO SZPITALA JECHALAM AUTOBUSEM PONAD 30 KM A ON MIAL SAMOCHOD I POWIEDZIAL ZE NIEWIE GDZIE JEST SZPITAL MATKI POLKI.NO LUDZIE! POTEM SIE DOWIEDZIALAM ZE ZE SWOJA JESDZIL SAMOCHODEM A MI TEZ POWIEDZIAL ZE NIEMA GAZU.DZIECKU NIEODMOWIE ,ALE PRZEDTYM PRZEPROWADZE POWAZNA ROZMOWE I Z NIM I Z NIA CHODZIAZ WATPIE ZE MNIE POPROSI MA KOGO WYBRAC!MA DALSZA RODZINE ,A PEWNIE JAK COS TO JEGO PANI BEDZIE WYBIERALA . NASZE MALENSTWO JUZ MA CHRZESTNEGO TERAZ BEDZIE PROBLEM Z CHRZESTNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
Czesc dziewczyny kilka dni nie zagladalam ale stronek przybylo widze rozmowa sie kreci a ja ostatnio zalapuje jakies doly i nie mam na nic checi:( pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
nie wiem co mam myslec robie te wykresy temp. i sa one jakies dziwne ostatnio myslalam ze mam szczyt bo temp znacznie wzrosla ale na 2 dzien spadla do 36.6 i caly czas sie taka utrzymuje mimo ze to 20 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!:) Znowu nie widzę ostatnich postów 😠 malolepsza - znalazłam ten topik, którego fragment wkleiła omega i widzę, że Ci nerwy puściły, że się tak tam ładnie udzielałaś:P:P:P No cóż - może panna nawet tych dostępnych \"gazet edukacyjnych\" nie czytała, a wszyscy ją tak pochopnie atakują...:P ani - a wiesz, że optymiści sami do siebie \"ściągają\" pozytywne wydarzenia? Serio! 🌻 mężatka - no tak - jak się nie ma rodzeństwa, to trzeba się nagłowić, żeby jakiegoś \"odpowiedniego\" chrzestnego znaleźć, ale pewnie masz poza tym jakąś bliską kuzynkę/kuzyna albo przyjaciółkę... Fasolka - skoro wstałaś o tak hmmm... nieprzyzwoicie późnej porze, to liczymy na wsparcie w tych jak to określiłaś \"nocnych pogaduchach\":P Chociaż z drugiej strony - skoro u Ciebie staranki trwają \"na okrągło\" to rzeczywiście wstawanie od razu na obiad jest zrozumiałe! (A jakie ekonomiczne!:P) Betty - a może po prostu wcześniej usiąść i porozmawiać z bratem i przyszłą bratową? Po co od razu tak się negatywnie nastawiać? Masz tylko dodatkowe całkiem niepotrzebne stresy z tego powodu. W końcu rodzina to rodzina! Sama nie wiem - sama może chciałabym mieć jeszcze lepsze i częstsze kontakty z moją rodzinką, niż mam, ale też wiem, że spokojną rozmową można wiele wyjaśnić - i jak czegoś potrzebuję - do kogo bym się z tej rodzinki nie zwróciła - pomoc uzyskam. Chciałabym, żeby kiedyś pomiędzy moimi dzieciakami były chociaż takie kontakty jakie ja mam teraz z moim bratem albo z kuzynostwem... Nie muszą przecież mieszkać razem albo non-stop u siebie przesiadywać, ale chciałabym, aby w razie potrzeby wiedziały, że mają siebie i zawsze mogą na siebie liczyć... Hmmm filozoficzne przemyślenia mi się załączyły - idę na obiadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - dzien dobry 😘 Voltare - zartowalam z tym grudniem 🌻 Betty, nie martw sie. Pokemonowa, trzeba byloby zobaczyc caly wykres by cos stwierdzic. Ani, bedzie dobrze, nie martw sie na zapas :) Malolepsza, ja wiem, ze ty to bys na stale usg sobie zamontowala i patrzyla jak Hania rosnie :P A tak na serio nie ma zadnych badan potwierdzjaacych czy ma wplyw, czy nie...Opinie sa podzielone :) Pozdrawiam i zmykam do pracy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfwfiatek
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wkurzyłam 😡 napisałam się jak głupia i zjadło mi posta 😡😡😡😡😡 odezwę sie jak mi trochę złość i ból głowy przejdzie 😡😡 Co sie dzieje z tym kafe, albo nie widać postów, albo je zjada!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po kawce, ale sie wkurzyłam ciagle maile dostaje z pracy, a dzisiaj oprocz maile sekretarka do mnie zadzwonila, ze do mnie wyslala wiadomość i prosi zebym odpowiedziala ;) a to taka robota, ze chyba jutro sie pofatyguję do pracy :) hurrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka - no z tym grudniem to ja też żartowałam;) A co do USG - to już jakiś czas temu przerabiałyśmy temat z Malolepszą - i ona wtedy bardzo chętna była - pamiętasz?:P Tylko, że wtedy chodziło o monitoring, żeby uchwycić moment pękania pęcherzyka:P Malolepsza - o mówiłam wtedy zrealizować pomysł interesu z prywatnym gabinetem - teraz i Tobie by się przydało i mnie - a tak to przed IUI muszę jechać extra 70km po to, żeby pan doktor mi pokazał pęcherzyk i wynocha do domu! Dobrze, że wiem mniej więcej, kiedy te moje jaja osiągają rozmiary takie, że warto je oglądać, bo tak to bym kursowała kilka razy. A byłby prywatny wziernik, sonda i monitorek - 3 minuty i po sprawie:P Bo dopuściłabyś mnie raz na miesiąc do tego USG - prawda?:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda - 🖐️ - nie dobrze tak topikowy dzionek od nerwów zaczynać!:D 🌻 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew zalewa, bo znowu wpisow nie widac😠 Surfi___fakt ja bym tam groszka codziennie monitorowala:P:P, chociaz dokladnie jest tak jak mowisz, standardowo 3 usg podczas ciazy......trzy to ja juz mialam:P Pokemonowa____cycki do gory, znowu trzeba panne do pionu postawic, mowie ci zrob te hormony i monitoring cyklu, unikniesz zbednych nerwow, ja mialam awersje do mierzenia tempki i szczerze mowiac zniechecalo mnie to do staran, ciagle z termometrem, przeciez mozna zeschizowac..... Voltare____naprawde sie staralam,zeby rojasnic pod sufitem pani \"ah\":P:P:P dzisiaj z groszkiem cos sie kiepsko czujemy, ciagnie mnie podbrzusze, delikatnie wiec bez paniki, ale jest to dosc ucoiazliwe, dlatego wpadlam na chwilke zobaczyc co u Was i zaraz idziemy lezakowac dla wszytkich moich kochanych czarownic po duzym👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare____no wlasnie, sprzet przydalby sie mi teraz bardzo, codziennie podgladanie groszka, no i TY moglabys mnie w koncu pod tak waznym pretekstem odwiedzic:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - o taaak - zamiast 70km na monitoring jeździłabym 327.5km :P:P (sprawdziłam! wow nie wiedziałam, że to jest aż tyle kilometrów!;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poddaje sie znowu mi wcięło posta 😠 i jak tu się nie denerwować??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny dzisiaj jeszcze raz wysłałam każdej osobno mama nadzieję że tym razem ok jak któraś nie dostała to proszę meldować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś - no tym razem doszło;) Dziękuję:) Troszkę się różni od tej z suwaczka;) ale i tak jest imponująco-śliczna;) A zdjęcie super jakości - wszystko widać nawet bez wpatrywania!:D 🖐️ głaskanko obowiązkowe dla brzusia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka - a może napijemy się najpierw kawki?;) Poszłaś wczoraj stanowczo za późno spać i teraz zmęczenie materiału daje znać o sobie!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare bardzo się ciesze że dopstałaś bo już zaczynałam się martwić czy z moją pocztą jest wszystko ok :) :) zdjęcie jest wyraźne bo zrobili mi w 3D :) :) :) :) pozdrawiam kochane, która nie dostanie krzyczeć!!! będe próbować jeszcze raz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sni77
voltare - a gdzie robisz IUI? jeśli można spytać i jeśli gdzieś pisałaś to ja przegapilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde sni77 to byłam ja ani, tylko mi sie źle poklikalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - dzięki za kawkę, jakbym teraz wypiła to noc z głowy. Moniś - do mnie fotki nie dotarły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody zaraz ci podesle :) Monis, fotka super i dzidzia taka wyrazna, jeszcze malutka, ale widac nozki, raczki..super !!!!! :) Sama sie zastanawiam czy isc na 4D, czy nie....maz mi odradza, za 5 dni mam kolejne usg ( 5 juz ;) z 3 obowiazkowych ) i jak wszystko wypatrza to chyba nie ma po co isc. To na ktorym mi robia badanie jest super, ja swietnie widze dzidziusia, ale to jednak 2D i wydruki sa kiepskie w stosunku do obrazu \"na zywo\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - dzięki fotka dotarła :) Tylko musiałam śledztwo przeprowadzić zanim ją znalazłam ;) Wysłałaś na stary adres z którym stale miałam problemy i za radą Omegi zmieniłam konto pocztowe i już z tego starego nie korzystam. Moniś - za każdym razem jak widzę fotkę takiego maleństwa to nie mogę wyjść z podziwu, ze z dwóch malutkich komórek powstaje taki cud natury. To musi być niesamowita frajda podglądać maleństwo. Mi dzisiaj wszystko z rąk leci, jakaś taka niepozbierana jestem, może to faktycznie niedobór snu, ale nie jestem senna???? najbezpieczniej zwalić na pogodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz jagoda...u mnie ciagle jestes jako rosa ;) Dobrze ze znalazlas. :) A pogoda zawsze wszystkiemu winna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święte słowa - jak nie ma winnego to zawsze zwalam na pogodę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×