Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Jagoda - e tam - czy piję kawkę czy nie - przychodzi odpowiednio późna pora i zasypiam jak tylko przytknę głowę do poduszki;) A czasem faktycznie jest taki dzień, że wszystko \"samo\" z rąk wylatuje. U mnie jak tak zacznie wylatywać to leci seryjnie - np. kilka szklanek+ lusterko w ciągu 2-3 dni - tak było ostatnio:P Teraz (odpukać) o dziwo już dawno był spokój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis Moniś_______a dla babci nie ma zdjęcia ja też chcę wiedziec jak wygląda mój wnusio lub wnusia:P:P:P ------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki!!!!!!!!! no wreszcie necik mi wrocil :) ale sie topik rozkrecil ostatnio po nocach kobitki nie spia :P oby tak dalej :) MONIS nie dostalam zdjecia!!!! dziewczyny M zrobil mi dzisiaj zdjatka specjalnie dla was ale jeszcze go nie zgralam...byl u nas dzisiaj facet co bedzie nam szafe zabudowana robic :) takze ruszamy ostro pozniej jeszcze drzwi i w kwetniu przedpokoj :) a w marcu jeszcze do Niemiec jedziemy - mam nadzieje ze bedziecie tesknic te dwa tyg ok :) bo nelcia napewno bedzie:) surfi jesli chodzi o mnie to piersi juz mnie tak nie bola i tylko troszczeke brodawki sciemnialy ale sutki to cos strasznego normalnie stercza tak ze moge za stojak na ubrania robic:P:P M zawsze sie ze mnie smieje jak je widzi... ogolnie czuje sie dobrze tylko ciagle mnie glłowa boli okropnosc jutro zaczynamy 15tc ale ten czas leci a we wtorek mam wizyte u gina ... voltare malolepsza moniś rybcia surfi nelcia omega ani telesforka fasolka mezatka milka niepokorna betty justi mimi duzego 👄 dla was wszystkich za cierpliwość ktora do mnie macie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz aktualizuje :):):):):):):):):):) Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................20......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................15 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................10...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................10........ .. ............ok 26.08 BETTY-83..........24.........................8.......... ............ok.01.09.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic dodać, nic ująć Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................13........................22.02 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................20......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................15 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................10...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................10........ .. ............ok 26.08 BETTY-83..........24.........................8.......... ............ok.01.09.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
buuuu a czemu mnie nikt nie wpisal do staraczek buuuuu malolepsza masz rtacje idzie zeswirowac z tymi pomiarami jak widze termometr to mnie bieze nienawidze tego robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslijecie mi fotke :(Monis doszedl sam list bez zdjecia Witajcie🌼 od rana skladam krotki meldunek, zaraz biore sie za robote, dzisiaj kolejna imprezka, 60tka mojego kochanego staruszka, roboty huk. sciskam mocno wszytkie czarownice👄 Poemonowa___dopisz sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
nistety nie wiem jak to zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pokemonowa! skopiuj z postu od kogos i wklej do swojego posta wtedy latwo sie dopiszesz a jak nie wiesz jak to podaj mi wszystkie potrzebne dane to cie dopisze:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się z rana:) Malolepsza puściłam Ci fotkę. Ale u mnie dzisiaj piękna pogoda - aż się prosi, żeby wyjść z domu. Ale wytrzymam do niedzieli - bo wczoraj wyszliśmy na godzinę a potem drapało mnie w gardle jakbym przebiegła ze 3 kilometry pod górę. Miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
dzieki bardzo jesli mozesz to mnie dodaj...........pokemonowa...................31..........26.............05.02 z gory slicznie dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się tu rozkręciło no, no... mnie wciągnęła książka, dawno nie czytałam no i teraz jak mam chwilkę, to nadrabiam, jak skończę to wroce :) pozdrawiam wszysciutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokemonowa, ja moze przegapiłam, napisz coś o sobie, czy starasz się o pierwsze dziecko, czy masz już jakąś diagnozę? gdzie się leczysz? pozdrawiam Anita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :( pokemonowa - znalazłam stare posty i juz sobie Ciebie przypomniałam :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki :-) Melduje sie dzisiejszego dnia :-) Muszę złożyć zażalenie do moniś :-( bo nie dostałam fotek :-( Ale mam nadzieje, że wkrótce dostanę :-) Powiedzcie mi jedno, czy w 10-11 tyg ciązy może już boleć kręgosłup, bo od jakiegoś 1,5 togodnia, jak długo stoje, albo za długo siedzę to mnie tak kręgosłup napiernicza, że ustać na nogach nie mogę. Wiem że w czasie ciąży ręgosłup pobolewa, ale w tak wczesnym stadium ciąży????? Pozdrawiam, odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................13........ ................22.02 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa..........31.......................26......................05.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................20......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................15 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................10...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................10........ .. ............ok 26.08 BETTY 83..........24.........................8.....................ok.01.09.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 pokemonowa dopisałam cie do tabelki, mam nadzieję, że Aisza nie ma mi za złe że ja wyprzedziłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezatka no nie wiem ale kurcze ciezarnych sie nie bije to ci puszcze ta modernizacje tabelki plazem :):):):):):):):):) jesli chodzi o kregoslup to mnie tez boli gdzies od 8 tyg ale to dlatego ze zlamalo mi sie krzeslo w pracy i runelam na ziemie :( i teraz jak zle stane to mnie strasznie krzyz z prawej strony bolini noga dretwieje :( nie ide do lekarza bo i tak nic ze mna nie zdrobia dopoki dzidziolek sie nie urodzi... ale przed upadkiem ogolnie - bo wiesz mi wczesnie bylo brzuszek widac- tez mnie plecy pobolewaly wiec sie nie martw na zapas kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, to dobrze, że nic sie nie stało tobie ani dzidzi przez ten upadek, a swoją drogą musieli sobie o tobie pomyśleć w pracy-zaszła w ciążę trochę przytyła i juz nam krzesła rozwala :-):-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ,dolanczam sie do bolacych ,od pary dni mnie boli kregoslup ,ale myslalam ze to jest efekt spania na boku i zwinieta w klebek-tak mowi moj maz,ze niewie jak tak mozna spac.Przy pierwszej ciazy niebolal mnie kregoslup no na sam koniec troche ,a teraz to jak leze nogi niemoge podniesc.ale my kobitki przezwycierzymy wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
mezatka dziekuje bardzo za dodanie mnie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza??? Ja wszystko już wiem!!! Jak teraz siedzę przed komputerem to żadna nie pisze, ale jak tylko odejdę to zaraz bedziecie pisać :p No i oczywiście jak pójde spać to wtedy będziecie pisać i pisać beze mnie 😭 a ja najpóźniej o 10 chodze spać bo dłużej nie moge dotrzymać :p A na drugi dzien patrzę a tu dwie nowe stronki i nadążyć czytać nie mogę 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 teraz będe płakać😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare____dzieki, jestes kochana, teraz i ja moge podziwiac kruszonka monis:) znowu wpadam jak po ogien, dlatego nie miejcie zalu,ze nie do kazdej z osobna[uwielbiam to robic:))ale wlasnie szukuje sie na uczte....M pomaga mojej mamie w moim zastepstwie, a ja wlasnie smigam pod prysznic, caly czas mecza mnie nieprzerwanie nudnosci, ale zaczynam sie do nich juz przyzwyczajac, nie mdli mnie tylko jaj jem, ale przeciez nie moge bez przerwy mielic:P no to na tyle, na ta chwile ,trzymajcie sie cieplo, zajrze jak dam rade po powrocie Milego wieczorku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak widać mój płacz zdziałał cuda :-) Malolepsza_ to życzę miłej i udanej imprezki :-) Tylko sie nie opij :p Już wcześniej pisałam conieco. Boli mnie kregosłup, nie mogę sobie z nim poradzić :-( Boli i boli :-( A tak poza tym to siedze cały dzień w domku, na dworze zimno, a ja nie lubie zimna, i marze o tym żeby wreszcie zawitała u nas wiosna-mogłaby zrobić wyjątek i się trochę pospieszyć w tym roku :-) Zmykam zaraz bo czekam na znajomą :-) Czekają nas małe pogaduchy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziewczynki zapraszam na kawe, herbate, soczek ..i dla tych co moga cos mocniejszego ;) Do tego stoi stoliczek w stylu \"nakryj sie\" i kazda moze wyczarowac sobie to co chce do zjedzenia ;) Dzis skonczylam 20 tygodni..czyli zostala rowno polowa :D:D:D:D:D:D Oczywscie teoretycznie... Ale martwie sie bo sie mala od wczoraj malo rusza :( mam nadzieje ze wszystkie wstawicie sie na imprezke ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie objadłam się goframi, więc jeśli mogę to coś do picia poproszę, moze być nawet winko, czerwone :) duzo, taka duza lampka, po brzegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i surfitko gratuluję pięknego wyniku :) 20 tydz. no, no ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winko dla ciebie, Ani 😘😘😘 A co czasu..wciaz mam wrazenie ze jestem na poczatku ciazy i tak duzo jeszcze zostalo....dluzy mi sie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×