Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

JAGODY-ja chodze na NFZ wiem ze mnie to niepowinno obchodzic ile ma pacjentek ale moja kolezanka tez niebyla na usg ,miala tylko 1 ktore potwierdzilo ciaze.ja mialam 2 bo u mnie przy 1 usg niebylo widac zarodka a tydzien pozniej mialam dopochwowo usg i widzialam nasza fasolke i serduszko.jak sie pytalam kiedy moze byc termin porodu to mi powiedzial koniec sierpnia poczatek wrzesnia -to to sama juz sie domyslalam! Usmiechnelam sie i powiedzialam ze moze trafi mi sie na imieniny 6 rzesnia -hihi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty - wszystko jasne, dlaczego gin nie zrobił usg. W takim razie będziemy obstawiać 6 września ;) Fasolka - jak ja lubię takie stwierdzenia - że taki mój urok :P jak się nie wie co powiedzieć to może lepiej nic nie mówić a nie takie dyrdymały. Przy takiej rozpiętości cykli to trafienie w dni płodne wygląda trochę jak gra w ruletkę ;) Ale cale szczęście w ruletkę można wygrać - powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka toż ja to wiem ....rosyjska ruletka wręcz...ale nie jest źle :) nie ograniczamy sie do staranek w dni płodne bo wyliczyć je u mnie to byłby cud świata...i \"starmy się\" jak mamy ochotę się kochać ....a przy naszej częstotliwości możliwe jest że się wreczcie \"chłopaczkom\" mojego Kocania uda trafić na jajeczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki kobitki - zgłodniałam...nie wiem jak wy...ale pożarłabym konia z kopytami....chyba zjem kanapki z serem żóltym i musztardą....taka mam ochotę...:) no i potem już mnie nie będzie więc wszystkim wAm spokojnej nocy i słodziutkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam wklejam kwiatka:P:P:P wyczytanego gdzieś na kafe dzisiaj: 18:52 ah dziewczyny miesiac temu uprawialam peeting z chlopakiem nie mial wytrysku ale wiasdomo ze wydizela sie plyn..mogl mi przeniesc plemniki palcem z tego plynu?? miesiaczke mialam normalna..ale od jakis 3 dni czuje sie dizwnie...boli mnie zoladek..przez caly dzien i co za tym idzie jest mi nie dobrze...ale nie bardzo tylko troche... glowa mnie pobolewa dziwnie..i jak nia haotycnie porusze mam takie dziwne lekkie zawroty.. boil mnie tez lekko brzuch na dole .. boje sie??czy tomzoe byc ciaza?? a moze sobie tylko wmawiam..??czy bole zoladka maja cos wspolnego z ciaza?? POMOZCIE :P:P:P:P:P Zdjęcie Moniś do mnie nie dotarło:(:(:( Rybko - miło się \"widzieć\", jak wiadomo macie teraz baaaardzo trudne dni, tygodnie... ale staraj się nas odwiedzać i wyżalać, to pomaga. Wy też mi kiedyś baaaaaaaardzo pomogłyście w moim smutku, co prawda nie tej rangi smutek, ale zawsze.... i było mi zdecydowanie lżej. Malolepsza - galaretka z wisniami zrobiona i zjedzona?:D:D:D Ja ostatnio jak zrobiłam - zjadłam za jednym posiedzeniem całą michę, a w ciąży 10000000000000000000% nie jestem:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze;) - moniś nie dostałam zdjęcia bąbelka! po drugie - Jagoda jakbyś miała problemy ze spaniem, to pociesz się, że nie zostaniesz sama na posterunku - ja też dzisiaj idę późno spać - z tym, że ja jutro śpię do oporu:P więc i siedzenie wieczorne jest \"na umór\":P po trzecie - ani77 do 16 marca jest strasznie mało czasu - niecałe 2 miesiące - a pocieszające jest to, że Twoja dzidzia będzie jednym z najstarszych dzieciaków w szkole - takie to mają fajnie, bo są o cały rok starsze i w związku z tym o rok mądrzejsze od tych z grudnia;) więc to plus niezaprzeczalny:P:D Fasolka - na wszelki wypadek trzymam kciuki:) jagoda i betty - co do państwowych gonów - no cóż - taki ich urok:P omega - wg wklejonego przez Ciebie opisu mogę być w ciąży :D - miesiąc temu była owulka i były przytulanki a dzisiaj boli mnie żołądek:P do teraz myślałam, że to przez to, że przeholowałam dzisiaj z jakimś jedzeniem po 3 dniowej diecie chorobowej, ale Ty trochę rozjaśniłaś mi sprawę i na nowo dałaś nadzieję, że sylwestrowe staranki nie musiały być bezowocne - dzięki Ci dobra Kobieto:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - jesteś na dobrej drodze ;) Voltare - gony mi się strasznie spodobały ;) Moniś - do mnie fotki też nie dotarły :( Omega - niezły z Ciebie pewniak :D to w odniesieniu do ilości zer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się Voltare że choć w taki sposób mogę ci pomóc!:P:P:P a zawroty głowy masz? bo jak nie, to nie wiem... a poza tym u was były staranka, a może trzeba pettingu bez wytrysku i palec byłby może pomocny?:P:P:P Ach, żarty, ale aż nóż w kieszeni się otwiera jaka ta dzieisejsza młodzież \"uczona\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - owszem uczona prze kolorowe pisemka typu Bravo itp, ręce opadają o nogach nie wspomnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega - wszystko było - staranka i nie tylko - tylko po co mam się chwalić?:P A w głowie to mi się kręci od soboty - w sumie byłam pewna, że to w następstwie gorączki, ale teraz wszystko się powoli klaruje - jutro testuję:P:P:P Dzisiejsza młodzież faktycznie ma w zasięgu ręki odpowiednią prasę \"edukacyjną\" - omega czytałaś kidyś takie BRAVO o którym wspomniała Jagoda, albo Popcorn, albo Dziewczynę? Tam wszystko jest na ten temat!:P Zmykam z powrotem na film, bo się reklama kończy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - na takie numery (Bravo itp. itd.) to ja za stara:P i na szczęście moje młode mądrzejsze - kupują Wprost i Politykę:P ale czy tam się naucza , jak dzieci robić?:P Pewnie do mamusi na nauki przyjdą:P:P:P Dobranoc, padam na pysk, a do końca m-ca jeszcze daleko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surftika
Czesc, ale macie tu wesolo :) Bravo i Dziewczyne sama nawet kupowalam. A Popcorn tez byl fajny bo w srodku byly plakaty "gwiazd" :P No ale ja z grudnia, to najglupsza z calego rocznika jestem, wedlug Voltare :P:P:P:P:P:P:P:P Ale gazetki byly :classic_cool: Betty, nie omijaja cie, ale Monis chyba nie wyslala do wiekszosci. ja tez nie mam :( Omega, ty to potrafisz dziewczynom nadzieje przywrocic ;) @ przeciez nie swiadczy o braku ciazy :P Fasolka, zrob tescik dla pewnosci..chociaz mi sie wydaje ze jak byla @, skapa ale @ to raczej nie jest ciaza. A nieregularne cykle nie sa wcale zadna uroda..tacy ginekolodzy co tak twierdza daja tabletki bez badan, zeby tylko miec pacjentke z glowy...Ale skoro mowisz jest nadzieja, to dobrze :) Jagody, czeste usg nie jest wskazane w ciazy. I nie ma potrzeby, by je robic co tydzien, wiec sie nie dziwie ze nie zrobili tego Betty. W sumie nikt nie wie, czy usg nie ma jakiegos wplywu na maluszka, szczegolnie tak malenkiego jak u Betty :) Ksiazkowo usg powinno byc wykonane 3 razy podczas ciazy - 12-14 tc, 20-22 tc i po 30 tc. Z reguly wykonuje sie go jeszcze w 7-8 tc w celu potwierdzenia akcji serduszka i tego, ze ciaza rozwija sie w macicy. Wczesniejsze usg ( przed 7 tc wedlug mnie nie ma sensu, bo czesto nic nie widac). Ani, marzec to rzut beretem, zanim sie obejrzysz...Raczej pomysl, ze juz za rok powitasz maluszka :) Malolepsza, ty mnie kobieto nie musisz tak sledzic :P Ja tu u was jestem czesciej :) Telesforka, no i co zalatwilas z ubezpieczeniem? Czy narazie przerwa bo biedulka sie pochorowala? No i z ta kawa to nie ladnie. Jak tak dalej pojdzie to sie zdaze rozpakowac ;) No nic, najwyzej nie bedziesz mnie odwiedzac, ale Michalinke :D A moja corcia uwilebia muzyke. Zawsze tupie nozkami jak muzyka gra :D:D:D:D:D:D:D Dobranoc, kolorowych snow 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega - ja myślę, że już dawno wiedzą i że już nie przyjdą:P:P:P Ja jak byłam w wieku w którym takie gazety były modne to przewinęło mi się kilka numerów przez ręce - choćby na przerwach w szkole - normalnie można było w kompleksy popaść czytając jaka to 14,15-letnia"młodzież" seksualnie wyedukowana i doświadczona:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie - Surfitka - to dałam ciała!:P:P:P Ja nie twierdzę, że dzieciaki z grudnia są głupsze, tylko gdzieś po drodze muszą ten rok nadrobić:P do września w którym idą do szkoły razem z tymi ze stycznia:P Teraz to namotałam. Całe szczęście że w klasie jest zestaw uczniów praktycznie ze wszystkich miesięcy;) Zresztą to miało być na pocieszenie Ani77, a nie tam żeby Cię podsumować;) Zresztą Ty idealnie wszystko nadrobiłaś, bo jeżeli chodzi o wiedzę z zakresu naszego nieszczęsnego leczenia, to jesteś w końcu uznana topikowym guru - no nie? W innych dziedzinach zresztą też;) A ja miałam taką koleżankę w klasie ze stycznia, która przyjaźniła się z taką drugą z grudnia i jak chciała jej dogryźć to zawsze powtarzała, że jak ta się w grudniu rodziła, to tamta już biegała w dżinsach po ulicy i wpierdzielała parówki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - dobre z tymi parówkami :D:D:D Surfitka - nieźle Ci w tej czerwieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki życzę Wam słodkich snów i zmykam może uda sie zasnąć? Z najnowszych wiadomości mam taką, ze głowa sie odzywa i brzuch mnie zaczął pobolewać, chyba nieuchronnie idzie @, zobaczymy co przyniesie kolejny dzień, pa, pa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutko wczoraj bylo wieczorkiem:D:D:D Witajcie🌼 Monis____nie wiem komu wyslalas zdjecie maluszka, bo jak narazie zadna nie dostala:(????? Omega___tez wpadlam wczoraj na tego linka, nawet uparlam sie zeby dziewczynie odpowoedziec i lekko uswiadomic, po kroryms z kolei poscie poddalam sie, nawet ja nie mam az takiej cierpliwosci:P Surfitka____z tego co ja sie orientowalam usg nie jest szkodliwe dla maluszka i w sumie kazda kobieta na wizycie chce zeby lekarz chociaz dotknal glowica brzucha zeby sie przekonac ze wszytko w porzadku, jak narazie mam usg na kazdej wizycie, chociaz to moze bezzasadne, ale jak widze, ze groszkowi bije serduszko jakos mi lzej czekac do nastepnej wizyty......wygilgaj Michasie po pietce👄 dzisiaj pochmurny poranek, wpdalam juz w pewien schemat bedac na zwolnieniu, dzisiaj chyba wypadnie z tego \"spacerniak\"chociaz nie wiem, moze sie skusze na maly spacerek:P milego dzionka i 👄 dla wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odklepuje listę dzieki dziewczyny, ja sama jakoś nie mogę uwierzyć, ze się uda, a myślenie o sukcesie traktuje jak zapeszanie i zdradzanie Bogu tajemnicy, ale jak już się zdązyłyście przekonać jestem pesymistką i wolę się miło zaskoczyć niz boleśnie rozczarować :( znikam, umowilam sie z koleznaką na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu, czyżby..... stronka moja :) to musi byc jakiś znak?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac kolezanki,od rana pustki a wieczorem jest co czytac. wieczorkiem dzwonilam do mojej mamy i mi powiedziala ze brat jej powiedzial ze jego dziewczyna chyba jest w ciazy ale jeszcze nic niewiadomo bo niechca zapeszyc jego. dziewczyna i brat mieszkaja z moja mama.ale jak ja ja bylam w szpitalu i dzwonil moj brat z num tel co jejj dal ja bylam na ktg i niemoglam odebrac,dzwonilam na ten numer ale nikt nieodbieral ,az w koncu dostalam smsa ZADZWON DO SWOJEGO MEZA A NIE DO MNIE W KONCU OD CZEGO GO MASZ,ZYCZE LEKKIEGO PORODU PA.-to jest tresc smsa jakiego dostalam od brata dziewczyny od tamtej pory sie z nia nieodzywam bo odsunela brata ode mnie i jest przeciwko mnie.wczoraj M pytal czy jakby mnie poprosil na chrzesna czy bym sie zgodzila,ale niewiem on jest chrzestnym mojej Asi ale niepamieta o jej urodzinach i dniach dziecka itp. mama kupuje prezenty jako ze od niego.jak pojade do mamy to Asia widzi swojego chrzestnego bo tak to on nawet nieprzyjedzie.czasami zaluje ze mam takiego brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty, widzisz czasmi z rodzina to tylko na zdjęciu sie ładnie wychodzi, ale cóż to w końcu twój brat. A wiesz,że kiedy poprosi cie za chrzesną to raczej trudno ci będzie odmówić, bo po pierwsze dziecku sie nie odmawia, a po drugie mimo wszystko to jest twój brat. Kogo ma poprosić za chrzesną jak nie własną siostrę, przecież jesteś dla niego najbliższą rodziną. Ja nie mam rodzeństwa a zawsze bardzo chciałam mieć i teraz kiedy dzidzia urodzi sie za jakieś 6-7 miesięcy nie wiem kogo mam wziąść za chrzesnych....bo za bardzo nie mam kogo, a gdybym miała brata lub siostre problem miałabym z głowy... Ale cóż....wybór należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ale się rozpisałyście na nocnych pogaduszkach....:D :D ubaw po pachy...ale racja dzisiejsza młodzież...co ja mówie dzieciaki są wprost nieziemsko wyedukowane seksualnie... zatem Omega dzięki za tą \"perełkę\", która podnosi na duchu :D :D hahaha.... niedawno wstałam, ścieranko kurzy było już, lekkie śniadanko i kawulec teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fsolka, ty to masz spanie, nic tylko pozazdrościć, ja pospię do 8 i koniec, no ale chodzę spac najpóźniej o 22. A ty pewnie w nocy baraszkujesz :-) I bardzo dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Fasolko twoja historia jest bardzo podobna do mojej. Przez 9 lat brałam tabsy, odstawiłam i przez półtora roku nie mogłam zajść w ciążę. Dodam, że mam bardzo nieregularne cykle więc trafić nie było łatwo. Ciągle obsesyjnie myślałam o ciąży, aż poszłam do njowej pracy i nie miałam czasu na myślenie. Po miesiącu zaszłam w ciążę, teraz moje kochanie ma półtora miesiąca. Możesz ją sobie obejrzeć link pod tekstem. Kochana jedyne co ci mogę poradzić to nie myśl-wiem, ze to nie łatwe. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×