Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Witam Telesforka - a ja myślę, że ten pomysł żeby zrobić hsg jest dobry zobacz ile u mnie to wyjaśniło. Hormony to w każdej chwili można zrobić, oby w dobrym dniu cyklu :P A co z tego, ze hormony ok jak nie drożne jajowody :( Najważniejsze, ze ruszacie do przodu :D chyba każda z nas przeżywa taki moment kiedy \"obce\' ciążę dają więcej smutku niż radości i po raz setny człowiek sobie zadaje pytanie dlaczego to nie ja? Tylko to do niczego nie prowadzi a niestety wpędza w dołek :O Więc zamiast się zamartwiać idź na to hsg a potem zobaczymy co dalej. Trzymam kciuki żeby obyło się bez niespodzianek. Omega - coś radością nie tryskasz w zwiazku z powrotem do domu :P Cóż obowiązki wzywają wnusio ma się rodzic trzeba szykować kolana ;) Aisza - rzucaj, rzucaj oby celnie :P Ciekawe czy ja złapię bo kiepsko mi idzie :O W każdym razie jakichkolwiek \"objawów\" ciążowych brak. Z tej mojej pierwszej \"ciąży\" pamiętam, że nie smakowała mi kawa, póki co kawa jest pyszna ;) A zła nie jestem tylko zmęczona, sesja, egzaminy, obrony itp. stanowczo za dużo pracy a jeszcze przynajmniej przez miesiąc nie puszczą mnie na urlop 😭 a tu upał i jak tu efektywnie pracować. Martunia - wiem co czujesz ja kilka tygodni temu miałam podobną sytuację, ciąża mojej młodszej siostry przestała się rozwijać 😭. To strasznie niesprawiedliwe, że pary które czekają na dziecko muszą przez coś takiego przechodzić a Ci którzy nie chcą dzieci jakoś nie mają specjalnym problemów z zajściem w ciążę i jej donoszeniem. Mam nadzieję, ze uda się uratować jajowód, wszystko zależy jak wczesna to ciąża i jak się umiejscowiła. Nawet tak nie myśl, że w związku z pokrewieństwem Waszych panów są te problemy ciążowe to Ci nie pomoże w staraniach :( Malolepsza - Ty to masz przygody :P A swoją drogą taka opuchlizna w gardle to bardzo poważna sprawa :( Betty - myślę, ze nie ma się co martwić na zapas. M sobie ze sobą daje radę to i jakby się okazało, że chłopak to Ci podpowie w oparciu o własne doświadczenia ;) Agness - skoro zmiana mieszkania to ewidentny znak, ze masz syndrom wicia gniazda. Super, ze będziesz miała córcię bo na tym topiku panowie w dominacji, poprawiłaś troszkę statystykę :D Fasolka - ja bez ciąży też dzisiaj się czuję opuchnięta jak słoń :P:P Fakt, faktem pewnie zatrzymałam więcej wody przed @ :O Ryba___lufa - pięknie otworzyłaś przyszły rok :D A że łez wzruszenia nie było - no cóż wszystko przed Wami :D Voltare - kurcze szkoda, że @ przylazła ale z drugiej strony przybliżyła Cię do inf bo o ile się nie mylę to w tym cyklu zaczynasz wyciszanie i w sierpniu zabierzesz swoje kruszynki do domu :D Milla - facet jest dość prosty w obsłudze - trzeba mu wszystko palcem pokazać bo inaczej sam się nie domyśli i jeszcze ze świętym oburzeniem w głosie powie - przecież nic nie mówiłaś?????? Jedna z moich znajomych będąc w trzeciej ciąży miała problemy z jej donoszeniem więc do sprzątania i prasowania przychodziła pani. Po prostu któregoś dnia taka obolała i w fatalnym nastroju stwierdziła dosyć tego!!!!! Pogadała ze swoim ginem żeby ją na dwa tygodnie położył do szpitala a M w tym czasie niech się zajmuje dwójką starszych dzieci (8 i4 lata) i zobaczymy czy da sobie radę. Po tygodniu M miał dosyć i dotarło do niego co to znaczy prowadzić dom i sam wysunął propozycję, ze może ktoś by im pomógł. Wystarczyło, ze pani przychodziła raz w tygodniu i już było jej lżej. Surfitka - gratuluję pierwszej kąpieli :D Mamy są nieocenione jeżeli chodzi o pomoc ale czasami mają dziwne teorie :P:P Dziewczynki miłego wieczoru wszystkim życzę. Zmykam na spacer, troszkę się ochłodziło i nareszcie jest czym oddychać to po tygodniu siedzenia w murach może się troszkę dotlenię :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Babolki - znowu pod górkę 😠 wyszly leukocyty w badaniu moczu - 8-12 :O Babka w aptece trochę mnie postraszyła, ale poczytałam w necie i jest to do opanowania aczkolwiek czeka mnie jakaś extra wizyta u dodatkowego lekarza... Zanim zacznę się wk... i ryczeć muszę chyba powtórzyć w poniedziałek to cholerne badanie... Tak na wszelki wypade. Trzymajcie się - spadam się pocieszać do mężusia;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno - byłam dzisiaj w Czechach - 1 opakowanie decapeptylu to 1690kCs - tj ok. 230zł/7 ampułek, tj. stówę z kawałkiem mniej niż w Polsce za tą samą ilość. Zamówiłam przepisane 3 paczki na poniedziałek - co najmniej więc 350zł mam w kieszeni:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kto zgadnie??? - w dniu spodziewanej @ boli mnie głowa??? cóż to może oznaczać??? Ech.... ręce opadają o nogach nie wspomnę :(:(:( Póki co @ nie ma ale ten ból głowy mówi sam za siebie. Voltare - faktycznie spora różnica, a to tylko jeden lek. Ciekawa jestem ile zaoszczędzisz kupując wszystkie niezbędne leki w Czechach, skąd ta różnica w cenie, Czesi mają częściową refundację czy nasze polskie apteki taką marżę nakładają na te leki i??? Omega - miałaś wczoraj do nas zajrzeć i co???? Czujemy się porzucone 😭 ;) Malolepsza - jak tam gardło? Dziewczynki życzę Wszystkim spokojnej soboty i zmykam do kuchni bo obiecałam mamie, że zrobię jej dwie sałatki. Ma jutro gości i zostałam wezwana na ratunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babole🌼 JAgoda_____a moze jednak nie!! ja tam zaklinam wstretna@ zeby nie przylazla, pamietasz jak mialaysmy taki czas ze co chwila byla dobra nowina, ja tam sie nie obraze jak bedzie i tak tym razem:D wczoraj znowu wieczorem mnie podduszalo, ale na szczescie rano jest lepiej, pare dni i mnie:P zrobilam sciane, nawet postrzelalam fotki, ale tak naparwde wyglda identycznie jak tu http://www.allegro.pl/item377068088_naklejki_na_sciane_disney_nemo_wys0zl_w_pl.html nawet kolor sciany mi wyszedl identyczny, takze rybki mi plywaja, tata przyjedzie zalozy kinkiety z muszelek, teraz czekam na lozeczko http://www.allegro.pl/item385388953_lozeczko_klups_radek_vii_teak_szuflada_materac.html i posciel, wzielam ta ecru, bo na niebiesko to juz chyba bym przesadzila http://www.allegro.pl/item385924220__vip_ekskluziw_9el_posciel_rozek_podusia_gratis.html do tego nawet juz zakupilam karuzleke, miala byc tez z nemo, ale znowu chyba bym poleciala w przesade wiec sa misie http://www.allegro.pl/item375219355_karuzela_z_pozytywka_canpol_pluszowe_misie.html tu lepiej widac sciane, i wlasnie tak wyszlo http://www.allegro.pl/item374315339_naklejki_na_sciane_nemo_29_szt_disney_.html dobra to sie nachwalilam, ale bardziej to sie chcialam z wami tym podzielic, bo jak sobie to zrobilam to mi sie humor poprawil i mam nadzieje,ze mnie nie wezmiecie za samochwale:(:P milej sobotki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiem, wiem nie odzywałam sie, ale póki co jeszcze wróciłam do pracy ale juz koniec, we wtorek idę do gina i L4---nareszcie. Juz jest mi ciężko i L4 jest mi już bardzo potrzebne :-) Także od przyszłego tygodnia bedę pojawiać się częściej :-) Aisza__powodzenia w przyszłym tyg :-) No i dziewczynki--łapać brzucholek :-) Miłej soboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na dzien dobry zmieniam tabelke i dopisuje tego chlopaczka. Jagody-oby to nie byla @,brzuszek do lapania :) voltare--spora roznica w cenie,ile trzeba sie nastarac by miec takie male dziedziatko.Ale w nagrode zlapiesz blizniaki. :) malolepszaa-sliczniutki ten pokoik bedzie dla maluszka.zdolna jestes staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Jagody...............32........................17....... .................28.06 Voltare...............31........................74...... .................22.07 Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................20....... ................17.07 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................2........ ................6.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data Aisza..............24...........37 .........(Bartuś) przelom 06/07.2008 moniś..............27...........34...... ...(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........31.........(Kubuś) 19.08.08 malolepsza.......33............31...........(Marcelinka) ok. 26.08. 08 BETTY83..........25...........32............(Alicja-Adaś) 30.08.08 Fasolka81........27...........24...........(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........24...........(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........22............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33.............6....................... ok. 20.02.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja mężatka-i tak dlugo wytrzymalas bez zwolnienia. mezowi za remonty kupilam telefon oczywiscie on sobie wybral ale mial miec w poniedzialek ale ja pokombinowalam ze kurier przyjechal wczoraj i caly dzien bylo po chlopie i komp i tel.tel w play ja tez mam na abonament.nawet fajny telefonik nokia n 73 czarna. dzis poza sniadaniem dla dzieci(mam jedno dodatkowe od wczoraj-tescia corka) niemam sily a jeszcze obiad i sprzatanie to zostawiam na pozniej jak juz bedzie jedno dzieciatko bo biegaja dom i podwórko i tak ze 150 razy juz mnie to zaczyna draznic. czasami mam takie pobolewanie jak na miesiaczke ale takie leciutkie.i nic nie robie po siedze poleze jak sie oczywiscie da,ale biore luteine wiec chyba nie bedzie tez jakos wczesniejszego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jesienią
Dziewczyny tak sie zastanawiam, no ale to chyba na temat... Coraz częściej myślę o tym żeby jesienią zacząć się starać o dzieciaczka. To najmniej odpowiedni czas dla mnie bo niedawno założyłam firmę i mam dużo stresów, ale już i tak nie jestem 20 latką, i nie chcę sie obudzić w okolicach 40 że szkoda bardzo ale już za późno... Macie jakieś sposoby na to żeby się szybko udało? :) jakieś przygotowania wcześniejsze, specjalna dieta itd. :) Cały czas mi sie wydaje że jescze nie dojrzałam do roli matki, ale naprawdę nie chcę dłużej zwlekać... Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty_____no i wrocil Adas:P moze jesienia_____nie zwlekaj!!!serio, nie ma co czeac, odkladac, poniej moze byc problem, nie mowie tego zeby cie straszyc, ale wiem po sobie....duuzo przeszlam:D a jesli chodzi o przygotowania to ja mam pare pkt: 1, idz do apteki i od dzis zacznij codziennie lykac folik 2. zrob sobie badania na toxoplazmoze, cytomegalie, rozyczke___jeli masz przeciwciala tej ost to ok, jeli nie, zaszczep sie, potem trzeba odczekac jakies 3 msce 3.zbadaj sobie hormonki tarczycy TSH, Ft3 FT4 i cila anty Tpo[prawidlowa gosp hormonow tarczycy jest warunkiem dobrego rozwoju dziecka w ciazy]:D 4.zacznij zdrowo sie odzywiac, warzywka owoce, na pewnoi sama wiesz:d no i zacznij sie kochac, najlepiej w dni plodne, ale narazie to poprostu ciesz sie seksem bez zabezpieczenia, zeby nie schizowac, jak do roku nie bedzie efektow, wtedy wpadnij do nas, my tu prawie jak ginekolozki, cos zaradzimy, a tak poza tym, jak masz ochote i bedziesz staraczka, dopisz sie do tabelki i dzialaj, my tu zawsze trzymamy kciuki:D mala dzisiaj jest taka spokojna, ze az mnie denerwuje, moze to przez te dwaki insuliny, w koncu zrobilam kawe, zeby ja troche rozruszac, pomoglo, naliczylam w koncu te 10 minium:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jesienią - gdybyśmy znały sposób na szybkie zajście w ciążę to wszystkie byłybyśmy już mamami a tak nie jest :( Po prostu trzeba probować i czekać na cud :D Betty - jak dałaś M nową zabawkę to co się dziwisz, że facet przepadł :P Mój jest na etapie składania kompa bo podobno stary to już taki rzęch, ze nikt go z dopłatą nie zachce :P:P:P Ja tam nic złego w nim nie widzę i o dziwo siostra M już sie ustawiła w kolejce po ten sprzęt. No to w końcu jak to jest wg M to rzęch a inni sobie zęby na niego ostrzą :P:P:P:P Malolepsza - oczywiście jest szansa, ze @ nie przyjdzie ale to tak jakby obstawiać 1:99 :P Ostatnio @ spóźniła się 6 dni to kto wie co tym razem wymyśli??? No proszę już się nie dziwię, ze Cię położyli do szpitala jak Ty zamiast się oszczędzać pokój Marcelnie urządzałaś, oj! Jak możesz to wyślij jedną fotkę jak to faktycznie wygląda na ścianie bo ja to taki niewierny Tomasz jestem jak nie dotknę to nie uwierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka______prosze bardzo drogi niedowiarku:D http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=22ba78fc79772111 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=19f14aa7a6a7fe7c nie dalam rady zlapac calej sciany, bo musialabym sie do sasiada przebic, ale mniej wiecej tak wyglada http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8b9156c0679b1498 http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=da46b9e528d779e4 za tydzien beda w wersji z lozeczkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepszaa-a no wrocil a moze jeszcze sie zalape na ostatnie usg i sie jeszcze w ostatniej chwili dowiem przed porodem jaka plec. pokoik sliczniutki, az chce sie poplywac choc nie umiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jesienią
Dzięki Babeczki za rady, no zaczynam się obawiać że przeciągam temat, miałam taką obsesję odnośnie niechcianej ciąży że przez 5 lat sex w gumach i to na dodatek staraliśmy w miarę nie w dni płodne. Teraz mamy najmniej komfortową syt do dziecka, ale chyba w dupie juz to mam bo tak mogę czekać do usranej śmierci :P Kilka dni temu mój małż powiedział mi że chce być ojcem. I to mnie dopiero ruszyło. Dzisiaj weszłam na Wasze rozmowy, oczywiście nie dałam rady wszystkiego wchłonąć ale chylę głowę, wiedzę macie taką że niejeden gin by Wam do pięt nie dorósł :) Od jutra folik i rzucanie palenia pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki! Nie odzywałam się bo raz, że byłam odcięta od neta a dwa, że mam bardzo absorbujące dziecko. Natalka płacze całymi dniami, jak tylko znikam jej z pola widzenia jest płacz, wymaga ciagłej uwagi, trzeba ją ciągle zabawiać. Na dodatek jestem z tym wszystkim sama bo M pracuje na dwa etaty. Czasem nie wytrzymuję i mam dosyć. Ale z drugiej strony nie zamieniłabym tego na nic innego-kocham moją córeczkę ponad wszystko na świecie i dziękuję Bogu, że ją mam! To się wyżaliłam. Poza tym przez cały ten miesiąc sie nie zabezpieczaliśmy. W ciążę mogłam zajść w czasie wyjazdu czyli między 1 a 10 czerwca, robiłam test 14 czerwca i wyszedł negatywny ale to i tak było jeszcze za wcześnie. Potem 18 czerwca miałam usg i gin nie widział ciąży. Piszę o tym bo od paru dni dziwnie się czuję, mdli mnie, jestem bardzo wrażliwa na zapachy, mam podwyższoną temperaturę. Jutro zrobię następny test żeby się upewnić. Przepraszam, że nie piszę do każdej z osobna ale czeka mnie jeszcze prasowanie i sprzątanie. Całuję mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mimi, a jednak starania? :) Moja ninka tez bardzo absorbujacca, caly czas chce byc na raczkach i to nie byle jakich..tylko u mamusi dobrze ;) Ma klopoty z zasypianiem :O Malolepsza - sciana super !!!! Jagody, a moze jednak ???? Trzymam kciuki. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja. :( i chyba pierwszy raz o takiej porze,ale sytuacja mnie do tego zmusila :( od poludnia mam przykra dolegliwosc-biegunke! az tak mnie meczyla ze siegnelam po pomoc -lacidofil,smecte i orsanit i czekam az przestygnie mi woda.o kolo 17-18 wzielem lacidofil ale bylam juz 3 razy w wc i musze dalej dzialac.:( juz mnie tylek boli i nie moge siedziec na klzecie o jaka zgroza,niebede juz przynudzac bo i bardziej zaczniecie omijac topik,takich pustek to chyba jeszcze nie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry !!!! Otwieram dzien troche pozno, a wy jeszcze spicie? No to byla wczoraj impreza ;) A ja chyba odstawiam mala od cyca, bo nic nowego nie jadlam a kupka znowu zielona :O A po flaszce przynajmniej dziecko mi spi i sie usmiecha :) Betty, nie zazdroszcze dolegliwosci, ja teraz po porodzie w druga strone :O Pozdrawiam i piszcie dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kochane!! jutro wielki dzien i z jednej strony sie ciesze ze pozbede sie tego szwu ale z drugiej troche sie boje...no ale to chyba normalne :D dzisiaj przenieslismy lozeczko narazie do sypialni planuje je tam zostawic min 6 tyg a pozbiej sie zobaczy czy Bartus razem z lozeczkiem dostanie eksmisje:P do swojego pokoju czy zostanie jeszcze takze w sypialni calkowite przemeblowanie :) wreszcie dzisiaj ubralam posciel dla synusia i wszystko juz czeka gotowe na jego przyjscie :D:D:D:D jesli jutro zostawia mnie w szpitalu to poprosze Nelcie aby wam relacje zdala co i jak:D trzymajcie kciuki dziewczyny zeby mnie zostawili i zeby zaczelo sie juz cos dziac :) buziole dla wszystkich moich internetowych psiapsiolek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu chyba najczesciej zagladam. :P Asienke tez dopadlo Aisza-powodzenia i szybkiego porodu,a my czekamy na wiesci.swoja droga ciekawe kto teraz brzucholka zlapie? a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie Baboki !! Dziś w końcu słonko zaswiecilo a i tak nie obyło się bez deszczu... Przez ostatnie 4 tyg slonko zaśwoeciło dosłownie kilka razy a tak to przewaga pochmurnych dni :( Ale może w końcu coś się zmieni,moi rodzice w Polsce marudzą ze za gorąco ze duchota a u mnie wprost przeciwnie tęsknie za słonkiem ;) W piątek byliśmy na basenie popluskałam się i odprężyłam w jakuzi az nie chciało się z wody wychodzić :) Wczoraj robiłam gołąbki :) i naleśniczki ze serem rozgalopowałam się ze sprzątaniem i po południu leżałam jak struna byłam wykończonaa na wieczór rozbolał mnie brzuchol i trochę się wystraszyłam. Ale na szczęście dziś jest ok.Mój jeszcze chwilkę w pracy, cieszę się że zaraz wraca może pojedzimy nad morze hehehee w końcu mamy bliziutko :) Małolepsza- słonko pokoik śliczny a lampeczki stanowią piękne dopełnienie... Czy też je kupiłaś na alegeo ?? Ja też już mam upatrzone lóżeczko takie z graco, wózek i inne akcesoria ale jeszcze nie chcemy kupowac musimy sie najpierw przeprowadzić i wtedy zabiore sie za urządzanie pokoiku. Zauroczył mnie Twój pomysł te naklejki to rewelacja !! Rybcia moje GRATULACJE !!!🌼 🌼 🌼 trzymaj sie ciepło słonko !! Omega - mam nadzieje że pobyczyłaś się :) Milla - zagnaj chłopa do roboty !! Nie dawaj się !! masz dbać o siebie i tyle. A tak swoją drogą to widać że ja mam złotego męża przeez ten czas co leżałam prawie 2 miechy widziałam tylko toalete i wyrko nic więcej mój ukochany pracowal i robił w domu dosłownie wszystko od prania sprzątania i obiady. Czasami aż płakalam z tego wszystkiego że jest taki kochany. nawet teraz jak ma wolne a ja czuje sie dobrze to pichci i sprząta i mowi abym sobie odpoczeła i poleżala. Naprawde ze świecą szukać takiego :) Mój skarbeczek :) Tylko żeby mu się nie odwidzialo hehehe ;) Milla porozmawiaj ze swoim ze jest Tobie ciężko i że musi pomagać !! A co !!! I jakoś nie wierze aby po porodzie zaczął nagle sie wszystkim zajmować zrób z tym coś teraz i ie dawaj sie !!! Buziaki :):):) Aisza trzymaj sie słonko !!!! Buziaki :) Jagody trzymam kciuczki i wysłyal fluidki :) oby sie udalo !!! Może jesienią- dzialaj dzialaj kochana szkoda czasu !!! 🌼 Fasolka - no widzę ze trafiłas na nieciekawego doktorka... szok !! Mój mężuś jest przy każdym badaniu sam pchal się ze mną od początku :) Szkoda że Twój nie może tego dośwoadczyć naprawdę super widok jak widzię mojego jak ukratkiem ociera lzy ze wzruszeni jak się cieszy że widzi dzidzię że się rusza i macha .Przy następnej wizycie niech wejdzie z Tobą to naprawde nie zapomniane uczucie. A tak swoją drogą czy lekarz może zabronic aby Twój wszedl z Tobą ... ??? sama nie wiem. Tu np jak byliśmy w szpitalu na pierwszym badaniu kontrolnym byliśmy oboje w szoku że praktycznie z każdej ciężarnej towarzyszył partner, malo tego w każdym gabinecie były dwa krzesełka nawet dodatkowe przy usg !!! Fajna sprawa, szkoda że w Polsce tak nie ma. Pisałaś również o zdjęciach my mamy ich sporo przy każdym usg dali nam po kilka fajna paniątka i do tego mamy płytkę z ostatniego usg. Szkoda że masz tylko jedno :( Poproś doktora abyWam wydrukował, jestem w szoku co za bucoł jeden że nawet tego sie nie domyśli... Ja bym z takim doktorem nie wytrzymała !! ja z moją panią doktor rozmawialam dosłownie o wszystkim a mój jak sie udzielal w dyskusjach :) Teraz od przyszłogo miesiąsa będe chodzić do nowego doktora z tego względu że moja pani doktor już nie bedzie przyjeżdzać do Dulina :( szkoda bo to naprawdę fajna babeczka ale nie dziwie się bo co tydzień dojeżdzala poinad 200 km !!! Całuski dla Ciebie, może zmień doktora .... :) Buziole dla wszystkich nie wymienionych papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Widzę, że dyskusja wre, aż wióry lecą:P Mam nadzieję, że to wyłącznie wina pogody i tego, że to ona wywiera tak negatywny wpływ na Waszą (i moją:P ) wenę:P Właściwie zgodnie z wszechobecnym szaleństwem powinnam siedzieć teraz i oglądać mecz, co pewnie siłą rzeczy większość z Was, choćby przez grzeczność dla swoich panów, obecnie czyni. Mój na szczęście nie jest jakimś maniakiem sportowym i jeżeli na boisku brak jest drużyny narodowej to zainteresowanie meczem ogranicza się do zapoznania się z wynikiem końcowym:P Znacie jakiś sposób na uniezależnienie się od picia kawy? Właśnie z przerażeniem zaobserwowałam, że jestem chyba uzależniona, jak nie wypiję jej sobie z rana, to boli mnie łeb:( Wypiję - przechodzi... Niedobrze, bo kawę powinno się pić dla przyjemności, a nie z musu... A przecież nie piłam jej jakoś tak specjalnie dużo - rano filiżankę i potem popołudniu jakąś mieszankę, w której więcej było mleka niż kawy... Zresztą ostatnio głowa boli mnie od kilku dni, co jest chyba wynikiem zbyt długiego przebywania w wysokich temperaturach:O aisza - trzymam kciuki za szybki poród:) malolepsza - super pomysł - pokoik przeuroczy!!!:D Wow - a ile w nim "Nemów" :D:D:P Nawet na szafeczce Nemo:D Super - szkoda, że takich naklejek nie było, jak my byliśmy mali...:) Zmykam zaraz do wanny, bo mi gorąco - buziaki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aisza - powodzenia 👄 wracajcie do nas szybciutko. przepraszam za tą dzisiejszą wylewność ale głowa mi pęka cały dzień :O:O, @ nie ma wiec się meczę bo a nóż widelec jednak stał się cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny !! mam nadzieje ze mnie faktycznie zostawia juz w tym szpitalu i ze urodze mojego Bartuska :D:D VIVA ESPAŃA !!! VIVA ESPAŃA !!! VIVA ESPAŃA !!! VIVA ESPAŃA !!! VIVA ESPAŃA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×