Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

vOLTARE___JESTESMY Z TOBA BABOLKU :) DZIEWCZYNKI OD JUTRA PAKOWANKO :D JESTEM, PRZESZCZESLIWA :) MIESZKANKO CZEKA JUŻ - M. MA DZIŚ STARGAĆ DO DOMU KARTONY - BO W OCS RZEBA SIE ZĄŁADOWAĆ - A PO MOJA RESZTE MAJĄTKU ( CAŁKIEM SPORĄ :p ) JEDZIEMY W SOBOTĘ DO MOICH RODZICÓW :) I SUPER JUŻ CZUJE JAK PACHNIE WOLNOŚCI SWOBODA - :p ;D;D;D;D;D;D UPAŁ MI NIE BEDZIE STRASZNY - BEDE CHODZIC NAGO :p JESTEM STRASZNIE STRASZNIE PODEKSCYTOWANA ........ DZIŚ BYŁAM JESZCZE ZĄŁATWIĆ W KOMUNALNYM WYWÓZ SMIECI I W URZEDZIE PRACY SI PODPOSAC - POWIEDZIELI MI ZE JAK JUZ URODZE TO MAM PRZYNIEŚC ZAŚWIADCZENIE ZE STATYSTYCZNEGO I BEDA MI PRZEDŁUŻAĆ ZASIŁEK :) bETTY_ DOBRZE ZE ODPUSCIŁAŚ TO MYCIE OKIEN :) SWIAT SIE NIE ZAWALI OD NIE UMYTYCH OKIEN - A JAK NIE MOZESZ PATRZEC POGON SWOJEGO m. DO MYCIA - A CO TO :P OJCIEC MÓJ MYJE OKNA JAK SIĘ MAMA ŹLE CZUJE I KORONA MU Z GŁOWY NIE ZLECIAŁA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babole Kochane:) Już po wszystkim:) Rano pojechaliśmy do kliniki, dostałam super sexi przezroczysty fartuszek i lulu;) Mamy 14 komóreczek i dzisiaj ich wielki dzień - jutro będziemy wiedzieli ile z nich "poszło na współpracę";) Dzięki za trzymanie kciuków i uciekam z powrotem do łóżka - bo jeszcze trochę brzuchal mnie pobolewa i źle mi się siedzi na krześle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, nie pisałam bo URODZIŁAM w piątek o 15.30.Zebrało mnie w nocy i bach dzidziuś już jest ze mną :-) Wazy 2800 i ma 53 cm i jest cały i zdrowy. Ja jestem obolała i chodze jak kaczka, narazie dochodze do siebie :-) Ja lepiej się poczuje to wyśle wam zdjecia dzidziusia i opowiem wszystko ze sczegółami papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Surfitka - ja tam też jestem usprawiedliwiona bo rano wstałam z mega bólem głowy i musiałam jakoś wrócić do świata żywych a potem nie można było wejść na kafe :( Co do jazdy samochodem dokładnie do takich samych wniosków doszłam i dlatego niech M się realizuje na tym polu a ja tylko pozwolę się wozić :P:P:P Omega - jak tak zaczniesz objeżdżać wnuczęta to może Ci zabraknąć czasu na pracę :D Ale co tam przecież babcia powinna w odwiedziny przyjechać. Fasolka - wyobrażam sobie jak się cieszysz, nawet trudy przeprowadzki w upale Ci nie straszne. Szkoda tylko, zenie będziesz maiła netu :( Moniś - dzisiaj Twój a właściwie wasz wielki dzień, nieustanie trzymam kciuki za łatwy poród i dobrze celuj bo brzuch nie może się zmarnować, to byłoby czyste marnotrawstwo. Betty - nie sugeruj się opowieściami, zawsze znajdzie się jakaś zła :( Znajoma moich rodziców, która pracowała do niedawna na oddziale noworodkowym mówiła zawsze mi powtarzała, ze kiedyś było źle bo matki dostawały maluchy tylko do karmienia a teraz też część młodych mam jest oburzona faktem, że zaraz po porodzie jak one takie ledwo żywe przynosi im się dziecko i weź tu dogódź babom ;) Ani - a jak twoje samopoczucie na wyciszaczu? Ryba___lufa - jednym palcem też da się pisać :P osobiście sprawdziłam i w ogóle nie przeszkadza to w trzymaniu kciuków :D Milla - w moim mieście przy wejściu na izbę położniczo-ginekologiczną wisi bawołami wypisana informacja odnośnie umieralności noworodków w województwie. Nie mam pojęcia kto wpadł na tak genialny pomysł ale masz rację nieszczęścia zdarzają sie nawet w najlepszych szpitalach :( Voltare - 14 komórek to chyba jesteś lepsza niż Malolepsza (ups jeszcze mi się zrymowało :P ) to teraz zaciskam kciuki za udaną randeczkę i niech się komórki dzielą :D Mam dzisiaj ambitny plan pojechania z M do marketu po zakupy, jednak czekamy aż się trochę ochłodzi bo w tej chwili to nie ma czym oddychać. Żeby nie było ja na zakupy jadę tylko i wyłącznie jako wskazywacz - od rana przygotowuję sobie na tą okoliczność palec wskazujący :P:P:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka - łał łał!!!! voltare - super wynik!!! trzymam kciuki teraz za randeczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka - a to niespodzianka :D:D wielkie, wielkie gratulacje ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Jednak piątkowe ósemki się nie zmarnowały :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka pozwoliłam sobie zmienić tabelkę, mam nadzieję, że będzie mi to darowane ;) staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Voltare...............31........................75...... .................???? Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................21....... ................13.08 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................4........ ................28.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........38...... .....(Konrad) 01.08.08 BETTY83..........25...........38............(Natalia).. 30.08.08 Fasolka81........27...........29............(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........28............(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........29............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33............12............(Sonia/Bory s) 22.02.09 Jagody...........33.............9............(Jagoda/Mic hał) 6.03.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800...............08.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka - GRATULACJE !!!!! 🌻🌻🌻 I kolejny dzidzius z nami :) I tez kolejny ktoremu sie spieszylo. Trzymajcie sie zdrowo, duzo odpoczywajcie i dbajcie o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męzatka - nasze gratulacje :) super - tak patrze na ta tabelkę naszą i cóż szczęsliwie nasz topik sie zapełnia małymi ludziami :p oby tak dalej - to daje nam do myslenia niezaprzeczalnie ze nasz topik jest wyjątkowy i magiczny :) Jagódka___ jak już mówiłam brak neta bedzie chwilowy - a ja urzadzajac wszystko pewnie bede zmeczona inie miałąbym sily siedzieć przy kompie :P ale tak chwilka moze potrwa jakies 2 tygodnie - to nie jest znów tak długo :) bede pisac do Milli - ona wam przekaże co tam u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka - gratuluję:) Dużo zdrówka dla małego krasnala 😘 Fasolka - to musisz pewnie odczuwać wieeelką ulgę pakując te wszystkie pudełka;) Wreszcie na swoim:) Jagoda - i jak - zakupy udane? Fajnie tak powykorzystywać chłopa, który nie ma sumienia się z powodu tego wykorzystywania buntować:P Betty - nie przejmuj się zbytnio gadaniem na temat szpitala - zawsze są dwie strony - ta zadowolona, która będzie dany szpital/lekarza zachwalała i ta niezadowolona, która wszystkie psy na nim powiesi. Ja zanim przed IVF ostatecznie zdecydowałam się na tę a nie inną klinikę też czytałam różne opinie różnych osób. I wiesz co - wszystkim ludziom nie dogodzisz - te panie, którym moja klinika nie odpowiadała wypowiadały się na forach na temat innych klinik, do których \"uciekły\" i wiesz co - tak naprawdę one nie miały skali porównawczej, bo rezygnując stąd kierowały się jakimiś nie wiadomo czyimi opiniami, trafiają często gdzieś gdzie nie rozpatruje się indywidualnie ich problemu, tylko odwala się masówkę. A ja teraz jak już doświadczyłam wszystkiego na własnej skórze wiem, że nie przeniosłabym się gdzie indziej - chodzi mi o podejście do pacjenta, o wszystkie badania, dzięki którym przez cały ten czas czułam się pewnie i bezpiecznie, o dostęp do wszelkich informacji, no i o całokształt. Surfitka - masz słodką córcię - śmieszka malutka :D - i baardzo podobna do mamusi;) ani - jak się czujesz po wyciszaczach? Ja byłam dzięki nim przewrażliwiona i wyłam z byle powodu;) jeszcze raz dzięki za te Wasze wszystkie kciuki ❤️ - jesteście wielkie! Nie puszczajcie ich jeszcze przez jakiś czas;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męzatka-GRATULACJE!jak bedziesz miala tylko chwile to pisz co i jak Surfitka=wreszcie ktos mnie rozumie i wspiera w meldunku innych\\ milla77,Jagody=macie racje.jak rodzilam Asie to pojechalam do niby takiego dobrego szpitala,ludzie z calej polski tam przyjezdzaja a tak w rzeczywistosci to tak doskonale nie bylo jeszcze tylko mi wmawiali ze dziecko zachorowalo we mnie a przeziebili mi ja i miala zapalenie pluc(noworodek lezacy w inkbatorze i przy otwartym oknie?) voltare-to ja nadal trzymam sie wizji blizniakow :) powodzenia. fasolka-wreszcie zdala od tesciow? :) bylam u gina!-dostalam skierowanie do szpitala-jakby cos sie dzialo! mialam przyjemnosc polataniu na fotelu i ... gin mnie zbadal i uslyszalam tylko ze szyjka jest krotka a na moje pytanko czy sie juz cos szykuje powiedzial ze nie!-niebyl zbyt rozmowny. pytal o ruchy to mu powiedzialam ze czuje ale zasami jest mala bardzo leniwa i sie delikatnie rusza-rzadko zalezy od dnia. mierzylam cisnienie zaraz jak przyszlam a ze bylam rowno z gin w przychodni a kolezanka ktora mi zajela kolejke byla pierwsza to poszlam zmierzyc cisnienie. gin zobaczyl moje cisnienie 160/70 kazal mi posiedziec 30 minut i wejsc powiedziec jakie mam po 30 minutach mialam 130/70 nastepna wizyta w poniedzialek 18 sierpnia-i wtedy mi powie co ze szpitalem co tam juz bylam bo prawdopodobnie bedzie dluzej zamkniety ale jeszcze niewiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezatka-gratulacje wielkie-no masz juz swojego syneczka przy sobie❤️❤️❤️🌼🌼 Voltare-ales naprodukowala:D:D!!!!! Zycze zeby wiele z tych komoreczek poszlo na wspolprace_no moze nie cala 14-tka na raz ale .......;) Betty-zgadzam sie z dziewczynami-ile osob tyle opinii,kieruj sie swoim zdaniem i intuicja. Jagody-niech mezus porozpieszcza Cie-daj sie wozic:)Trzeba wykorzystac stan na maksa.A bol glowy w ciazy to rzeczywiscie skaranie boskie-nijak z tym walczyc bo nic wziac nie mozna. Fasolka-nie ma to jak luzik-ciesze sie razem z Toba,ale nie szalej z tym pakowaniem. Surfitka-obejrzalam zdjecie na NK-Ninka to taka prefekt mieszanka Was obydwojga-slodka jest. Malolepsza-jak Marcelinka? Ja mama wrazenie ze napuchnieta jestem-z reszta jak zwykle przed @ a nie moge narzekac na upaly bo choc cieplo to nas ostatnie dni troche pogoda oszczedza i zar tak nie wali z nieba.No nic-ide sobie podzwonic do Polski ;) Buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka----------moje Gratulacje🌼👄 Voltare-------no zobaczymy jak komóreczki sie ładnie podzielą trzymamy dalej kciuki ❤️ Dzisiaj cały dzień była u mnie Aisza z Bartusiem,dziewczyny jakie to kochane dziecko szło by go schrupać,choć swoje złości też umie pokazać Surfitka------Ninka jest przeurocz jakie ma duze ciemnie oczka👄 Malolepsza---------widze ze Marcelinka rosnie,jest tak śliczna jak jej mama Dla pozostałych duzo buziaków 👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelcia, tez czasem mowie, ze bym Ninke schrupala, bo taka slodka...tylko kto by ja potem urodzil znowu ? ;) Jutro mamy szczepienia, wiec ciezki dzien przed nami. Dobrej nocy dla wszystkich. Ma ktos wiesci od Monis ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też witam z rana :) piszę dopóki moge :p własnie niepokojące jest to że zadnych wiadomoci od Moniś nie ma :( u mnie dziś chłodno więc na pakowanie kartonów w sam raz, znaczy szczescie sie do mnie uśmiecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie że wieści od Moniś są:D:D:D urodziła wczoraj ok. 14.30, poród przebiegł szybko. czują się dobrze, pozdrawia serdeccznie wszystkie koleżanki:D:D:D:D staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Voltare...............31........................75...... .................???? Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................21....... ................13.08 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................4........ ................28.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data BETTY83..........25...........38............(Natalia).. 30.08.08 Fasolka81........27...........29............(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........28............(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........29............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33............12............(Sonia/Bory s) 22.02.09 Jagody...........33.............9............(Jagoda/Mic hał) 6.03.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Voltare...............31........................75...... .................???? Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................21....... ................13.08 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................4........ ................28.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........38...... .....(Konrad) 01.08.08 BETTY83..........25...........38............(Natalia).. 30.08.08 Fasolka81........27...........29............(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........28............(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........29............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33............12............(Sonia/Bory s) 22.02.09 Jagody...........33.............9............(Jagoda/Mic hał) 6.03.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Voltare...............31........................75...... .................???? Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................21....... ................13.08 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................4........ ................28.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........38...... .....(Konrad) 01.08.08 BETTY83..........25...........38............(Natalia).. 30.08.08 Fasolka81........27...........29............(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........28............(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........29............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33............12............(Sonia/Bory s) 22.02.09 Jagody...........33.............9............(Jagoda/Mic hał) 6.03.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad.........................3570..............12.08.08 Mężatka - Gratulacje!!!!!!!!!!!!! Ale niespodzianka:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dlaczego tabelka podwójna????????????????? nie rozumiem.... staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Voltare...............31........................75...... .................???? Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................21....... ................13.08 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................4........ ................28.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data BETTY83..........25...........38............(Natalia).. 30.08.08 Fasolka81........27...........29............(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........28............(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........29............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33............12............(Sonia/Bory s) 22.02.09 Jagody...........33.............9............(Jagoda/Mic hał) 6.03.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08 Mężatka..........Kubuś.........................2800..... ..........08.08.08 Moniś-27.........Konrad........................3570...............12.08.08 mam nadziję, że teraz będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos juz drgnelo z rana :) GRATULACJE DLA KOLEJNEJ MAMUSKI nastepna ja chyba ze ktos mnie wyprzedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Omega - i Ty nas od wczoraj w niepewności trzymałaś :( no ewentualnie jesteś rozgrzeszona jeżeli Moniś dopiero dzisiaj się odezwała. Moniś - faktycznie nie było tak źle, o 7 miałaś być w szpitalu a o 14.30 tuliłaś Konrada :D Wielkie gratulacje, niech rośnie zdrowo ❤️ ❤️ Telesforka - w zasadzie to i tak mam szczęście bo to dopiero 3 ból głowy w ciąży wiec mając w pamięci moje migreny to naprawdę jest dobrze. Chyba najbardziej na ból głowy pomaga mi przebywanie na świeżym powietrzu, wczoraj od rana zaległam na leżaku i powoli, powoli głowa odpuściła :D Betty - sama widzisz opinia o szpitalu to nie wszystko, kochana teraz Ty już jesteś pierwsza do rozwiązania :D Fasolka - jak my bez Ciebie wytrzymamy dwa tygodnie, przecież to wieczność ;) ale też bym oddala neta w zamian za samodzielne mieszkanie. I oszczędzaj się trochę podczas pakowania bo nie ma żartów :( Voltare - w ogóle nie ma wyrzutów sumienia, ze wykorzystuję jak mogę M, w końcu taka okazja szybko się nie powtórzy :P na zakupach rewelacja :D tylko na dział z chemią nie mogłam wejść :P:P:P ale M dał radę co prawda parę razy musiał pójść i wrócić bo to nie ten płyn lub proszek ale co tam ma jeszcze klika miesięcy to się wprawi ;) Nelcia - Bartuś na pewno słodki ale nie waż się go schrupać bo będziesz miała przeprawę z Aiszą :P Poza tym coś mi się wydaje, ze ona jest pierwsza w kolejce do schrupania małego :D Surfitka - masz rację lepiej nie ryzykować z tym chrupaniem Ninki ;) Miłego dnia wszystkim życzę i idę poratować M bo wstawia pranie, a wiadomo co z tego może wyniknąć :P:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - smsa od Mniś dostałam dzisiaj rano i od razu Wam info przekazałam:D:D:D:D A ja wracam na łono pracy:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie się dzieje :) zaczekajcie z jakimś brzuszkiem na mnie :) voltare - czekamy na wieści ile zarandkowało komóreczek!! na wyciszaczach ok, ni niepokojącego, nic specjalnego, chciałabym szybciej, bo stymulacja jednak ciekawsza ;) no bo jednak coś się dzieje, a tu na razie nudy, do przeszłego wtorku i zaczynamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest 6 brzuszkow do przechwycenia i Was tez jest 6-nie moga sie zmarnowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane Moniś - przed wszytkim moje GRATULACJE :D ja właśnie wskoczyłam na chwilę w trakcie pakowania :P - pakuje pakuje i konca ni ma :p M. tylko znsi na dól i potem przewozi i wnosi na górę - i stęka przy tym Jagódka___bede pisac smsy do Milli to prawie jakbym była z wami :) mam zamiar juz dzis spedzic pierwsza noc w naszym mieszkanku :) wiec od dzis juz bede tylko na telefonie z wami - ale wiem że rozumiecie i cieszycie sie razem ze mną :) Betty_ ja jestem po tobie - i nie zierzam ciebie wyprzedzać z rodzeniem - bron boże :P wiec teraz twoja kolej czy chcesz czy nie - nie upiecze ci się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis, mezatka_______HURA!!!!GRATULACJE!!!!!swietnie sie spisalyscie dziewczynki❤️ Voltare____wciaz trzymam kciuki👄 wpadam na chwile, bo mala na spacerku z babcia. jezeli chodzi o piersi, to ja mam chyba jakis uraz ze szpiatala,tam poprostu jak z batem stali zeby karmic piersia i bron boze butelka, po 5 dniach jkak dziecko mialam glodne to dlaam co sciagnelam z butli..... chyba jakas traume przezylam, wiec jakos siedzenie z Marcela przy piersi to bardziej mi nie wychodzi niz jej, moja wina:(, poki co stosujemy czesciej karmienie odicagnietym mlekiem, pokarmu jest coraz wiecej wiec sciagnac 100ml zajmuje mi juz jakies gora 15 min, no moze 20min, caly czas sie przekonuje ze bedziemy jeszcze sie cycuchem karmic i tej mysli sie trzymam!!!bo mam poczucie winy, chociaz zawsez kazdej mamie mowilam zeby robila jak czuje to sama czuje ze jej ta piers odbieram , wiec narazie jedynie co moge zrobic to dac jej mleczko naturalne odiciagniete a karmienie z cyca traktowac jako przitulanki i czulosci. jutro jedziemy do okulisty, a 20 mamy bilans, zobaczymy jak moj slodziak po miesiacu:) dziewczyneczki mylse o was caly czas chociaz moze nie czesto pisze, jestem, z wami i prosze sobie nie myslec ze o was nie pamietam!! Jakby co pod tel jestem zawsze!dla kazdej po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wysłąlam wam zdjęcia mojego bobaska, mam nadzieje że wszyscy dostali :) jak znajdę dłuższą chwile to napiszę więcej narazie powiem, że maleństwo jest kochane, grzeczne i wogóle przecudowne...... moniś---GRATULACJE ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×