Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

No i meldunek wieczorny;) Pęcherzole osiągnęły \"wymagany\" rozmiar - ok. 19mm, endo 12,5mm:) Właśnie wzięłam \"złoty strzał\" z pregnylu i jeszcze raz proszę o trzymanie kciuków - zwłaszcza we wtorkowy poranek;) A jutro dla formalności jeszcze chyba badanie estradiolu i progesteronu i jeszcze jakieś tam dodatkowe bzdety i koniec:) Przepraszam, że znowu tak ogólnikowo, ale padam na pysk - dopiero wróciliśmy. A jeszcze na dodatek zrypała nam się pod samym domem pompka do zamka centralnego w aucie - uciekam, bo K. chce namierzyć jakąś na allegro - może uda się coś tańszego kupić. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani i Voltare-tak trzymac dziewczyny!!!!!-tak bardzo chcialabym aby Wam sie udalo. No i za wszystkie dziewczyny na koncowce ciazy i jej poczatkach tez trzymam kciuki. A wszystkie juz narodzone dzieciaczki i ich mamusie pozdrawiam. Uciekam troszke pokibicowac Polakom. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie piszę bo M ma urlop i siedzimy u teściowej na działce. Przyjechaliśmy wczoraj na jeden dzień i dziś znowu jedziemy. W piątek będę już z wami i zdam relację. Buziaki👄 Voltare trzymam mocno kciuki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellow:) Jezu i juz poniedzialek , jak ten czas leci:) Surfi____oczywscie ze najlepszym lakatatorem jest dzieciaczek, wisz jak dziala psychika matki,ze dziecko sie nie najada, narazie wciaz robimy na zamiane piers i dokarmianie butla moim mlekiem. zobaczymy jak dlugo nam tak pojdzie, tzn jak dlugo ja bede w stanie tak sie ciagnac, tymbardziej, ze mimo roznych zabiegow laktacyjnych wcale tego mleka nie mam duzo. Po kazdym karmieniu godzine po cycu odciagam piersi do konca. Butla wcale nie jest zla, chcialabym jeszcze jakis miesiac karmic ja moim mlekiem, a kto wie moze zlapie samego cyca, zobaczymy, jak nie przechodzimy ostatecznie na butelke,..... Buzki dla ninki, podziwialam ja na bobasaCH. no chcialam do kazdej po slowie, ale moj glodomorek szuka cyca... 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaczynamy kolejny tydzień ! staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Voltare...............31........................75...... .................???? Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................21....... ................13.08 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................4........ ................28.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........38...... .....(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........38............(Kubuś) 19.08.08 BETTY83..........25...........38............(Natalia).. 30.08.08 Fasolka81........27...........29............(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........28............(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........29............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33............12............(Sonia/Bory s) 22.02.09 Jagody...........33.............9............(Jagoda/Mic hał) 6.03.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka-co u Was bo zaczynam sie martwic! obie z monis jestescie przede mna i nic nie piszecie czy juz urodzilyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - Voltare - ja już mocno zaciskam kciuki żeby się udało! Malolepsza - dziewczynki mają rację że dziecko jest najlepszym laktatorem. Osobiście uważam że nie potrzebnie męczysz się z tym laktatorem, dzidzia i tak więcej wyciągnie. wiesz nie ma czegoś takiego jak opróżnienie piersi do końca , dziecko zawsze tam coś smacznego wydziamga.Pamiętaj że najwazniejsze czy mała przybiera na wadze...a nawet jak masz już malutkie i wiotkie piersi to uwierz mi - pokarm jest. Jeżeli mała będzie za mało przybierała to wtedy trzeba rozwazyć przejście na butelkę:-) Dasz radę! ani - super że wróciłaś taka wypoczęta i pełna wiary i optymizmu - Bóg wysłuchał twoich myśłi:-) Monia - ale uparciuszek ten Twój dzidziulek- wytrzymaj jeszcze no i oby do środy!:-) A u nas nic ciekawego się nie dzieję dlatego nie zanudzam was opowieściami. Dla każdej nie wymienionej po 🌻 i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, sorry ze nie pisze ale nie mam czasu, na nic! zajelam sie czyms - pomysl na prace bez wychodzenia z domu ale tu o tym pisac nie bede. wychodzi mi to srednio bo jednak maly nie pozwala mi sie skupic:) ale mam nadzieje ze z tygodnia na tydzien bedzie lepiej:) zaczelismy tez troche jezdzic i zwiedzac wyspe, narazie nie daleko ale jednak kazdy weekend cos:) bo kto wie czy bedzie jeszcze kiedys okazja;) od 1-2sierpnia adrian chodzi:D, pierwsze kroki postawil na koniec lipca a j.w. przeszedl sam caly pokoj, nastepnego dnia dotarl z pokoju do lazienki, a teraz potrafi juz zawracac bez ladowania na 4literkach:) tak sie zawzial na to chodzenie ze ze smiechu nie mozemy:D a jak ma jeszcze jakas widownie to cyrki normalnie, tak sie popisuje, piszczy, smieje, stroi minki ze komedia z tym moim urwisem:) jest przeslodki, bardzo duzo rozumie, gada sobie w swoim jezyku, uwielbia programy na cbeebies, caly czas wlaczalam je w j.angielskim i teraz widze ze nie oglada bajek po polsku, w sobote lecialy smurfy to ja obejrzalam cale:D a maly nawet nie looknal! sama nie wiem jak mam robic, bo nasze plany nadal niezprecyzowane na tyle...tzn jak co rok - wracamy...i zaraz stuknie 5lat tutaj:O ! mowie do niego raz tak raz tak choc najczesciej po polsku zeby rozumial np babcie, a z 2str chce ciut po angielsku zeby rozumial dzieci w parku...moj mowi do niego tylko po polsku...sama juz nie wiem... lece do moich zajec, pozdrawiam was wszystkie prze-serdecznie! 3mam za was kciukasy, za mamuski przy koncowce i na starcie:), za mamuski z dzieciaczkami, za starajace sie i za nasze babcie takze zeby w pracy lzej bylo:D 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. ja dzis w planach mam mycie okien,firanki i zaslonki juz w pralce.potem jeszcze z 2 prania w tym m ubrania robocze bo juz leza z 2-3 tydzien.za bardzo nie chce mi sie robic ale wiem ze musze bo juz nie dlugo nie bede miala czasu ani checi. jakas ociezala jestem.jutro do ginekologa ide i juz chyba poprosze o skierowanie do szpitala tak bym juz miala. dowiedzialam sie ze szpital w ktorym chcialam rodzic bedzie zamkniety do 27 sierpnia a nie do 14 jak mi mowil gin-ale jeszcze jutro sie dowiem jak jest bo moj gin tam pracuje. dzis zapisalam moja kolezanke do mojego gina bo juz z 4 lata dobre nie byla bo sie boi a to ma jakies inne problemy ktorymi sie zaslania. byla w sobote i ja namowilam a dzis zapisalam. wczoraj mimo ze byla niedziela z m zaczelismy kuchnie.m malowal sciany a ja papierem sciernym przygotowywalam fronty szafek pod farbe wypucowalam tak 2 szafki podwojne stojace,2 szuflady,jedna szafke pojedyncza i jedna wiszaca podwojna.teraz choc ma jakis wyglad ta mini kuchnia :) m stwierdzil ze mu sie nie podoba ale wazne ze mi sie podoba-bo to robil dla mnie nie dla siebie ,to mu powiedzialam ze jakby robil dla mnie to juz by mial prawo jazdy.-nic sie nieodezwal i dobrze bo mam na niego nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Surfitka - no tak jak nie usłyszy to zmyśli - to tak apropos leków :P Powoli zaczynam już jeść wszystko, nie mam pojęcia co to było za sensacje żołądkowe :( Albo coś mi zaszkodziło i to była taka reakcja obrona ze strony organizmu albo sama nie wiem bo dlaczego nagle po tygodniu wszystko wróciło do normy? Telesforka - jeżeli chodzi o objawy ciążowe to to jest naprawdę jedna wielka zagadka i niczym się nie sugeruj bo zobaczysz, że i tak będziesz zaskoczona :D Synek Moniś się nie śpieszy z przyjściem na świat może akurat czeka na Ciebie, poza tym synek Mężatki też już pewnie szykuje się na powitanie z rodzicami? Omega - ale skoro wybierasz się w stronę Fasolki to chyba znowu na jakiś malutki wypoczynek się załapiesz? Bardzo dobry pomysł :) Ryba__lufa - jak często masz wizyty bo mi gin wyznaczył kolejną za miesiąc na przełomie 12/13 tygodnia i mam wrażenie ze się nie doczekam :( Co do prowadzenia auta to ja się teraz zupełnie do tego nie rwę, nie wiem ale mam takie poczucie, że jestem nieuważna i mogłabym jakąś stłuczkę spowodować. Jednak to chyba moje subiektywne odczucia bo przecież Mimi całą ciążę śmigała autem i chyba nie miała takich oporów jak moje? Ani- zaciskam kciuki za wyciszanie. Dobrze, ze już wróciłaś i odzywaj się trochę częściej :D Voltare - to chyba dzisiejsza nocka z głowy :P Czuję się tak jakbym sama miała iść na tę punkcję, jednak emocje się udzielają. Mimi - i bardzo dobrze, ze dużo czasu spędzacie na powietrzu, nie ma sensu dziecka w murach trzymać, niech się dotlenia, zresztą Wam też się przyda taki relaks :D A co z pracą? jesteś już po rozmowach z szefostwem czy wszystko przed Tobą? Malolepsza - u Ciebie już poniedziałek a u mnie dopiero :O czas mi się strasznie wleeeeecze. Moniś - jak wygląda sytuacja po wizycie u gina? Mężatka - kobieto nie trzymaj nas w niepewności ;) skrobnij dwa słówka co u Was. Milla - jak to się nic nie dzieje? Kolejny tydzień ciąży za Wami :D Idąc za Twoim przykładem muszę poprawić tabelkę bo coś się zagapiłam :P:P:P Justyna - gratulacje dla Adrianka, oj to teraz cały świat jego :D Co do nauki języka wśród moich znajomych gdzie są małżeństwa mieszane jedno z rodziców mówi do dziecka wszystko tylko i wyłącznie po polsku a drugie w swoim języku. Może tak spróbujcie? Takie małe dzieci bardzo szybko załapują i takie podwójne mówienie w cale nie powodowało jakiś problemów z mówieniem przez dziecko. Wręcz przeciwnie widziałam 3-latka, który siedząc miedzy polskimi i francuskimi dziadkami bez problemu przechodził z języka na język i tłumaczył dziadkom co do siebie mówią. Wyglądało to przezabawnie bo maluch był cały przejęty funkcją. Betty - przy takim trybie życia to Ty chyba do terminu nie dotrwasz, jak nic urodzisz wcześniej :D U mnie wszystko ok, przez dwa dni atrakcje ciążowe o mnie zapomniały i już zaczęłam się zastanawiać czy aby wszystko w porządku :O Weź zrozum kobietę w ciąży :P:P Dzisiaj wszystko wróciło do normy i jakoś tak lżej na psychice :D Miłego dnia wszystkim życzę 🖐️ staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Voltare...............31........................75...... .................???? Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................21....... ................13.08 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................4........ ................28.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........38...... .....(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........38............(Kubuś) 19.08.08 BETTY83..........25...........38............(Natalia).. 30.08.08 Fasolka81........27...........29............(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........28............(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........29............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33............12............(Sonia/Bory s) 22.02.09 Jagody...........33.............11............(Jagoda/Mic hał) 6.03.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - musze sie trochę wyrwać, bo oszaleję przy biurku:P:P:P I zaczynam objazd wnucząt:P:P:P, teraz Fasolka, a na poczatku wrzesnia chyba o Malolepszą zahaczę:P:P:P, czy będzie tego chciała czy nie, wnusię musze na żywo zobaczyć:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie pisałąm bo w sumie nie ma oczym - nic sie nie zmieniło - gabrys sie wypina - wsadza mi nóżki pod żebra itd... :D jedyną dobrą wiadomościa jest to ze jod jutra zaczynamy przyhotowania do przeprowadzki - pakowanko - przewożenie - potem musze pojechać do moich rodziców po reszte swoich rzeczy - spakować i przywieżć do nowego mieszkania :D tak ze od jutra czekają mnie wyczerpujące ale radosne sprawy :D w związku z tym nie bedzie mnie tak często na kaffe - a juz po przeproweadzce to wcale mnie ne bedzie bo nie ma tam jeszcze netu podłaćzonego - wtedy napsze smsa do Milli to wam co i jak... Omega - no nie wiem tylko o których okolicach moich ty mówisz? tych bliżej Legnicy czy tych bliżej bielawy? Voltare - trrzymam kciuki mocno 👄 Betty- rób co sobie zaplanowaąłś robić tylko mam prosbe nie przesil - sie za bardzo - bo to w twoim stanie nie jest wskazane !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Voltare...............31........................75...... .................???? Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................21....... ................13.08 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................4........ ................28.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........38...... .....(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........38............(Kubuś) 19.08.08 BETTY83..........25...........38............(Natalia).. 30.08.08 Fasolka81........27...........31............(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........28............(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........29............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33............12............(Sonia/Bory s) 22.02.09 Jagody...........33.............11............(Jagoda/Mi c hał) 6.03.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick________Wiek_________ilość cykli_________data @ Voltare...............31........................75...... .................???? Milka..................33........................20..... ..................02.07 Telesforka...........35........................21....... ................13.08 Ani77.................31........................14...... ..................16.07 Martuniadiablica...31..........................4........ ................28.08 mimi1981............27..........................1....... ..................26.07 Ciężarówki Nick_______Wiek_____tydz ciąży_____data moniś..............27...........38...... .....(Konrad) 01.08.08 mężatka..........25...........38............(Kubuś) 19.08.08 BETTY83..........25...........38............(Natalia).. 30.08.08 Fasolka81........27...........31............(Gabriel) 19.10.08 Agness28.........30...........28............(Roksana) 19 .10.08 milla77............30...........29............(Maciuś) 02.11.08 Ryba_lufa........33............12............(Sonia/Bory s) 22.02.09 Jagody...........33.............11............(Jagoda/Mi c hał) 6.03.09 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick_______Imie krasnala________waga_________data ur. Justynka.........Adrianek......................4050..... .......08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..........04.12.07 Surfitka...........Nina ..........................3490.............16.06.08 Aisza..............Bartuś ........................2750.............03.07.08 Malolepszaa.....Marcelinka....................2480...... ........20.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wieści od Miniś: jeszcze nie urodziła, jutro na 7 rano ma byc w szpitalu na wywołanie:D jak tylko urodzi - da mi znac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega ----> to ja w te okolice zjadę do rodziców po moje rzeczy :P haha - i uwierz mi okolice Legnicy są lepsze niż te w których teraz mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Monis - mocno trzymam kciuki i zycze powodzenia !!!! Voltare, jutro wielki dzien...o ile dobrze pamietam, Mimi rodzila jak Malolepsza miala punkcje...a jutro rodzi Monis... :D Jagody, nic sie nie martw, ja na poczatku nawet jezdzilam troszke, ale w 3-4 miesiacu wlasnie bylam bardzo rozkojrzona i od tamtego czasu jeszcze nie siadlam za kolkiem. W koncu jak sie czlowiek pewnie nie czuje nie ma co narazac siebie, dziecka i innych uzytkownikow drogi na niebezpieczenstwo. Malolepsza, tak jak pisze Milla. Marcela przybiera i to sie liczy. Omega znowu w podrozy :) Fasolka, no wreszcie sie doczekalas przeprowadzki :) Betty, odpusc moze sobie te okna. co? Ja wciaz mam wizje kuzynki, ktora stracila dziecko w 8-mym mies przez wieszanie firanek. Naprawde mozna zerwac lozysko !!!!! wyciagajac sie. Sasiadki corke ledwo uratowali, bo sie jej zachcialo podnosic ciezary..tak samo niebezpieczne!! Masz jeszcze czas do terminu i daj dzidziowi spokojnie dotrwac swojego dnia narodzin ! Wiem, ze kazdy pod koniec chce juz urodzic, ale dzidzie same decyduja kiedy..gorzej jak u Monis jak sie nie decyduja i trzeba sila tzn kroplowka je wyciagac. Ja przynajmniej mam nie mile wspomnienia wywolywania :( Justynko - gratulacje dla Adriana. Bardzo szybko chodzi. A w mailu zdradz co robisz, bo ciekawosc zzrera :P W bobasach jest kilka nowych zdjec coreczki :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - podróż narazie w planach:(:(:9, teraz spędzam czas przy biurku i kompie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka-ale mnie nastraszylas tymi opowiesciami.szylam firanke,zaslonki recznie.-podwijalam i powiesilam ale okien nie mylam! ugotowalam pomidorowa i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Przed ślubem jest tak: Ona: Ciao Janek On: No nareszcie, już tak długo czekam! Ona: Może chcesz żebym poszła? On: NIE! Co ci przyszło do głowy? Sama myśl o tym jest dla mnie straszna! Ona: Kochasz mnie? On: Oczywiście. O każdej porze dnia i nocy! Ona: Czy mnie kiedyś zdradziłeś? On: NIE! Nigdy! Dlaczego pytasz? Ona: Chcesz mnie pocałować? On: Tak, za każdym razem i przy każdej okazji! Ona: Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył? On: Zwariowałaś? Przecież wiesz jaki jestem! Ona: Czy mogę ci zaufać? On: Tak. Ona: Kochanie.... Siedem lat po ślubie czytaj od dołu :P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem:) Dzisiaj odebrałam swoje wyniki i jak ujrzałam poziom estradiolu, to mnie pot oblał, ale potem namierzyłam na forach, że rzeczywiście przy tych moich pęcherzolach to tak w normie i się uspokoiłam. Co ja bym bez tego neta zrobiła... Surfitka - oj oby topikowa magia trwała nadal:) (Moniś trzymam kciuki:) i życzę błyskawicznego i bezbolesnego porodu ❤️ ) Jagoda - wcale nie mam zamiaru zarywać nocy:P Wręcz przeciwnie - dzisiaj jestem tak zrypana podróżą w tym upale, że zaraz uciekam do wanny i idę spać - szybciej będzie jutro, a ja już się doczekać nie mogę;) Coś mnie wena twórcza dzisiaj opuściła:P idę jeszcze w międzyczasie może jakieś pranie sobie urządzę:P🖐️ Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków - buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zaczynamy kolejne cuda:-) czekamy na dzidziusia u moniś i samych pozytywnych wieści voltare:-) Fasolka - najwazniejsze że przeprowadzka już coraz bliżej , odetchniesz , zobaczysz jaki to jest komfort!I pisz do mnie , na pewno przekaże dziewczynom wieści. Betty - ty tylko nie przesadzaj z tą robotą , no i od tych farb jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestem zakrecona i zalamana :( nie wiem w ktorym szpitalu mam rodzic w tym co chcialam-ponoc zmarly noworodki-znow 4 lata temu tez tak bylo-tam pracuje moj gin i tam lezalam 2 razy i nic nie slyszalam. czy w szpitalu nie daleko mnie-8km tam rodzila moja kolezanka tydz temu i chwali sobie. bo jest jeszcze jeden szpital-o nim wam pisalam z opowiesci kolezanki nie jest dobrze. juz zglupialam i nie wiem ktory mam wybrac a przeciez to juz nie dlugo.dzis ide do gina i zobaczymy co powie. dzis mialam sen-snilo mi sie ze bylam u mamy i poszlam do kibelka a tam czop.i jak sikalam to z krwia i chodzilam szukalam telefonu bo m sie nie chcialo.potem bieglam do szpitala bo nie mial mnie kto zawiesc. co do porzadkow to okna nieumyte,kuchnia brudna 2 dzien juz nie mam weny,sily by ja sprzatac. obiadu dzis nie gotuje bo od wczoraj mamy pomidorowa. a co u monis i mezatki -ktos wie? omega3 -cos topik zaniedbany voltare-nadal w wierze i trzymam kciuki i wszystko inne by sie udaly te blizniaki milla77-m malowal na dworzu a male elementy ktore byly w domu-to mnie nie bylo a jak bylam byl przeciag. Fasolka-to w takim razie ciesz sie mile przeprowadzka i udana parapetowka dla reszty nie wymienionych milego dnia i odezwijcie sie co u was choc w paru slowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wiernie Betty na stanowisku, a reszta? Jak Betty urodzi to juz nikt nie bedzie mial czasu pisac :( Bo mamusie jakos nie maja nawet 5 min zeby powiedzec czesc. A zaciazone tez dziwnie milcza. Babcie tez nie maja o czym pisac ? To ja tez nic nie napisze. :P Wzywam tylko wszystkich do pisania !!!! PS. Voltare - trzymam kciuki. Monis - trzymaj sie kochana, i mam nadzieje, ze szybko ci to pojdzie !!! 🌻🌻🌻 Rzucaj brzuszek w dobra strone...-----> Voltare lap !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare - czy ja dobrze kojarzę, dzisiaj masz pick up? Twój wielki dzień? jesli tak trzymam z całej siły i zdawaj relację co i jak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka _ jak ja mam pisać, jak kciuki zaciskam za Voltare jak najmocniej potrafię :) Voltare _ trzymaj się, wracaj i pisz co i jak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfi - ja czuję sie wytłumaczono - kafe bylo dziś niedostępne, jakas przerwa technicza. Betty - trudno mi tobie doradzać, osobiście uważam że do porodu znajomy lekarz nie jest potrzebny, bardziej położna. Co do śmierci noworodków zdarza się wszędzie, przeciez jak dziecko jest wczesnieakiem i nie ma szans na przeżycie to najlepszy sprzęt może nie pomóc. Tak samo wady genetyczne itd. Najważniejsze żebyś miała blisko, wbrew pozorom przy 2 porodzie to ma znaczenie. Oby sen nie był wróżbą ale ja też mam pietra czy mąż będzie jak trzeba będzie jechac do szpitala, no i nie mam co z dzieciakami zrobić, rodzice w innym mieście. Czy ktoś ma już jakieś newsy od dziewczynek - ? moniś i voltare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×