Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brazil_stud

Jak PODERWAC dziewczyne W TANCU?

Polecane posty

a czy nawet na gruncie koleżeńskim jest to dla Ciebie niemozliwe żeby gadac z dziewczyna nmawet o zadaniu domowym z historii powszechnej(czy cokolwiek tam masz)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam kilka bardzo ładnych które są z kasztanami-i co ty na to? z naprawdę żałosnymi i prymitywnymi kasztanami-ani ładnymi, ani ciekawymi ani bogatymi ani dobrze ubranymi ani miłymi ani cwanymi-z leszczami... i to są naprawdę ładne dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to nie ja...a co-jakieś świństwo dostałaś? no to niezle-czyli na stałe... teraz rodaków tam więcej niż wyspiarzy :O mój kolega mieszkał rok w liverpoolu i wrócił niedawno mocno zadłużony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzuć tę kategorię \"losu\" i fatalistyczną wizje dziejów...los się do nikogo nie usmiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nic glupiego nie dostalam. slyszalam , ze teraz ciezko znalezc prace tutaj i ze wynajem coraz drozszy i moze dlatego zadluzyl sie... chyba raczej na stale przyjechalam ....nie potrafilabym juz mieszkac w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic dziwnego :O kiedyś w wakacje pojechałem na parę tygodni do Szkocji i po powrocie płakać mi się chciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety muszędziś już kończyć...:( wieczorem tu jeszcze kukne bo teraz muszę wyjść 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem wczoraj dziwny motyw-nie mogłem wejśc na forum...myslałem że mnie zbanowali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek masz zadanie-jak nie zagadasz o cokolwiek do jakiejkolwiek panny w ciągu tego tygodnia-podajemy Cię do bana...to będzie terapia wstrząsowa :P co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet maila im napisałem!o co tu chodzi czy zostałem wydojony? ale teraz juz widzę że spanikowałem :P ścinasz włosy? iiiiiiii...byle nie na jeża-kobieta na jeża to czwarta płeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie wy to powinniście sobie takie propozycje prze telefon składać-brysiu sie aż czerwieni... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! don,t dooooooooooo it! jak masz długie ładne włosy to się nie krzywdz; siebie i Twojego pana, o ile takkowy jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra-nie mówię o takich jak mają te z Mazowsza (piesń i taniec) tylko po prostu nie-krótkie, to jest szpecenie-niewiele jest kobiet które wyglądają znośnie w krótkich(czli na jeża); najkrótsze powinny byc do szyi-tak za ucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rasowo :classic_cool: facet musi gryżć, ciągnąć za włosy - podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyku jesteś samcem alfa????? to bierz tamtą pannę bez pytania rodziców :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idea
wykaz się kulturą i dobrym wychowaniem..reszta to już sprawa feromonów na to nikt nie wpływu..albo się dziewczynie spodobasz albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są informacje poufnointymne :classic_cool: jesli chodzi o gryzienie to nie mam na mysli takiego żeby odgryżć kawał skóry i mięśnia...po prostu czasem nawet najbardziej siarczysty pocałunek nie jest w stanie wyrazić tego zwierzęcego feelingu który czasem dopada... rozumiesz...? nie żebym był fanem rammsteina ale w tym jest nie tylko eros ale i troche pędu do posiadania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosyp jej czegoś na zwiotczenie to jej zwieracze przy nim pójdą-może zrozumie ale efekt będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że wszystko się przejada-nie można tak ciągle, zresztą przecież nie zawsze takie coś napada(choć młodzieniaszków częśto) nie ma co przecież chwytać za włosy czy inne kiedy spokój jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co wysłałaś swoje foty stańczykowi skoro jesteści nieprzystający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to tak troche może być nieadekwatne-powiedzmy że podgryzanie jest lepszym słowem na określenie tego podczas spokoju; fantazji na siłę nie m,a co w życie wcielać-klimat musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×