Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewusku

CYPREST nowy środek hormonalny na trądzik a DIANE 35?

Polecane posty

Gość Anula188
Do magdasia8888:Bardzo Ci dziękuje za odp ja i tak na razie biorę takie inne leki i piszą że muszę się dodatkowo zabezpieczać ale gdy skończę to będzie super jeszcze raz bardzo dziękuje pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiezynka
ja dostalam dzis cyprest jako srodek anty to moj pierwszy. troche sie boje . mam rowniez tradzik i lekarka mowi ze to powinno mi pomoc i dodoatkowo zabezpiecza . napiszcie mi co o tym sadzicie. dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estel
ja już miałam do czynienia z dwoma różnymi tabletkami: regulon i mercilon. dzisiaj mi gin przepisała cyprest, zaczynam sie zastanawiać czy je wykupić, bo prawie każda z was pisze że ma problemy z cerą, a ja mam i regularny okres i ładną cerę. Nawet na jakiś czas dałam sobie spokój z tabsami, bo po nich miałam nie czulam się dobrze. Już zaczynam sie zastanawiać, czy jakiekolwiek tabsy byłyby dla mnie... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam cere idealną,tabletki biorę na nadmierne owłosienie zwłaszcza twarzy,miałam wiele obaw co do tego leku bo woogóle nigdy wcześniej nie brałam żadnych anty,ale teraz nieżałuję,czuję się bardzo dobrze,a wredne włosiska naprawdę przestają mi rosnąć,prawie zniknęły,nie całkiem ale nie ma porównania zanim zaczęłam je brać,a cera pozostała bez zmian,dodam że nigdy nie miałam trądziku;)cyprest kończę 5 opakowamnie,porawiły się także włosy bo dość mocno się przetłuszczały:)nie wiem jak długo je będę brała ale póki nie mam przeciwskazań .....jednym słowem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylish
Ja brałam Cyprest od kwietnia...do dzis(ost. tabletka). Za namowa mojego ginekologa skusilam sie- gdyz wczesniej bralam Diane35 od prawie 2 lat i stwierdzilam ze czemu nie-skoro sklad maja identyczny a cena jest mniejsza. Dzis mowie wprost-za 7 dni wracam spowrotem do Diane. Oto bilans moich strat: -CERA: zamiast upragnionej gladziutkiej i wolnej od niedoskonalosci- ROPNE WRECZ GUZKOWATE "BOMBY" -wiekszy apetyt (nie moglam sie powstrzymac od slodyczy i wszystkiego co chrupkie ,czyli pizza,gofry, tosty, chipsy, frytki,zapiekanki :(( )- a co za tym idzie?? przytylo mi sie troszke...dobrze ze nieduzo bo 2-3 kg. -NASTROJ: ogolnie nie moglam narzekac-ale przytrafialy mi sie wybuchy zlosci. Zagadka byla dla mnie ta roznica...NO PRZECIEZ SKLAD TEN SAM...bylo male "ale" --> napis ktory porownalam na obu opakowaniach-DIANE pigulki powlekane, CYPRES- pigulki drażowane...Czy to ma jakis wplyw? zaluje ze jeszcze subst. pomocniczych dokladnie nie obadalam ale zapewne tu sie roznia. Podsumowujac- Poprosilam mojego ginekologa o powrot do Diane-gdyz po niej cera byla w o wiele lepszym stanie, nie mialam takiego nadmiernego apetytu-ba! nawet schudlam nieco po nich i nie ciagnelo mnie do jedzenia zbytnio:):):)... Generalnie nie ma co sie przekonywac roznica 5 zl na dwoch opakowaniach. U mnie Schering wygrywa nad Polfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice*
Hey. Jako pierwsze tabsy dostałam mercilon - wymiotowałam już po pierwszej tabletce! więc odstawiłam od razu. Obecnie jestem w trakcie przerwy po 1. opakowaniu CyPrestu. Moje spostrzeżenia: - mniej świecąca się cera już w drugim tygodniu:) - ból piersi już w pierwszym tygodniu, - za to faktycznie są bardziej naprężone i rosną:/ (byle nie urosły za dużo, bo odpowiada mi to co jest teraz), - napady doła silniejsze niż bez tabsów (przed okresem oczywiście), - kłucia też się pojawiają, ale myślę, że to przez nerwy, a nie pixy, - żadnych mdłości itp., - skuteczność anty-baby potwierdzona (w mojej rodzinie wszystkie bardzo wyraźnie odczuwały ciążę już w pierwszych dniach, a nie mam takich dolegliwości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż to tylko dowodzi że tabsy nie jednakowo na wszystkich działają więc nich każdy zażywa co mu służy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estel
do ICE*... a masz jakieś problemy z cerą, czy tak samo jak mnie przepisał gin cyprest tylko jako środek anty?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megipegi
a ja mam przepisane na włoski, których mam troche zadużo... i jem już czwarte opakowanie a różnicy nie widzę..wręcz przeciwnie- czy jest możliwe by zamiast zlikwidować to pobudziło do wytwarzania większej ilości włosków na ciele? U kosmetyczki usunęłam z policzków woskiem i jakby coraz mniej odrasta, no ale też usuwam regularnie...więc być może powinnam również zastosować wosk na brzuchu i plecach? Czy jest możliwość, że bez zabiegów u kosmetyczki włoski same poznikają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same ci nie poznikają ,to co masz usuwaj w miarę potrzeby,będzie ich coraz mniej i mniej ...ja tak robię i widzę róznicę,na nogach już prawie nie rosną, na twarzy jeszcze są ale naprawdę to co było a jest nie ma porównania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megipegi
ale jeżeli odstawie tabsy to znów się pojawią prawda? i po odstawieniu nie będzie jeszcze gorzej niż jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska123
Hej dziewczyny a jak radzicie usunac wloski z twarzy? bo niestety je mam :( czy kazdy gabinet kosmetyczny usuwa z twarzy czy tylko z wasika? I jaka jest cena usuniecia wloskow z twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy się pojawią czy nie,ale póki co to biorę te tabsy, ja w gabinecie usuwam woskiem i wasika i brodę,i baczki;) koszt u nas to ok.25zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megipegi
a co z tzw. drogą do nieba na brzuszku ? i w dole pleców? Jeśli usunę woskiem to przecież będzie to widać, a z resztą nie stać mnie, pewnie będzie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylish
Jestem ciekawa jeszcze Syndi 35...........to samo co Cyprest i Diane (bynajmniej sklad identyczny). Chyba po wakacjach poporosze lekarza o opakowanie. Brala ktoras z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylish
do Megipegi: nie przejmuj sie wloskami w tych miejscach...... ja tez mam na brzuszku i plecach zwany przeze mnie "moherek" hehehe :D . Na szczescie sa to jasne wloski ktorych dokladnie nie widac i wyraznie nie przeszkadzaja one mnie czy mojemu chlopakowi:):) Nie ma co sie bawic z usuwaniem bo i tak beda odrastac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megipegi
moje sa ciemne bo jestem brunetka....chlopakowi mojemu tez to nie przeszkadza, a wrecz przeciwnie gdy chce o tym z nim pogadac to cierpliwie slucha moich szlochow i narzekan ;P jednak z 3 lata nie bylam juz na basenie, raz z powodu wlosow a dwa z powodu dosc duzego brzuszka...mamy jechac z przyjaciolmi nad morze, juz i tak wywalczylam zebysmy jechali we wrzesniu (nie bedzie tak cieplo,to nie bede sie musiec do stroju rozbierac) ale i tak chcialabym sama dla siebie czuc sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megipegi,ja swoje włoski usuwam depilatorem,tylko na twarz idę do kosmetyczki na wosk jak pisałam płacę 25zł,sama nie wierzyłam że te tabletki pomogą ale na te włochy próbowałam niemal wszystkiego nawet chodziłam na elektrolizę po której zostały mi tylko mikoro blizny,więc pomyślałam co mi szkodzi spróbować ..teraz na nogach prwawie nie rosną a jak już to bardzo jasne i cienkie że ich nie widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylish
Powiem Wam, ze tez po powrocie do Polski wybiore sie do kosmetyczki by usunac z twarzy wloski. Nie ufam angielskim salonom urody.jak pisalam juz wczesniej mam jasne( w okolicach policzkow i koncu luku brwiowego) te na brzuszku i plecach zostawie dla swietego spokoju. wasik zawsze usuwam woskiem ale samodzielnie pozbywanie sie wloskow z twarzy w domu wyprowadzalo mnie z rownowagi. teraz naszla mnie znow ochota by powierzyc to kosmetyczce. nie jest ich co prawda wiele i nie sa widoczne na pierwszy rzut oka- ale estetyczniej wyglada gladka buzia hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam mały problem, zdenerwowałam się i zamiast wziąć jednej tabletki cypresu wzięłam 2 na raz. Co zrobić ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.mala
Czesc dziewczyny! mam pytanie i prosilabym o szybka odpowiedz bo to wazne! czy moge nie robic przerwy miedzy blistrami ?Tylko raz ? wczesniej zawsze robilam przerwy ale aktualnie okres wypadl by mi na wczasy a strasznie bym chciala tego uniknac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylish
Hej! Bez obaw mozesz nie robic 7-dniowej przerwy miedzy nowymi opakowaniami. W niczym ci to nie zaszkodzi ani nie zaburzy cyklu. Z tego co wiem, dopuszcza sie 2 razy pod rzad nie robienie przerw- NIE WIECEJ ! Pozdrawiam i milego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylish
DO ALEXANDRII... na Twoim miejscu dokonczylabym juz to opakowanie do konca i wspolzyla z dodatkowym zabezpieczeniem (gumki). Pozostaje Ci tylko czekac na okres i nastepnym razem pilnowac uwaznie ile sie wzielo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka17
czesc dziewczyny :) biore cyprest juz 9 dni.. powiem wam ze te pierwsze 5 byly takie o bo nie mogła jesc bylo mi nie dobrze ale nie wymiotowalam teraz jest ok czuje sie dobrze tylko mam pewien problem..bo moj okres trwa zazwyczaj do 6-7 dni.. a teraz jest juz 9 dzien i musze nosic wkladke to nie jest takie mega krwawienie raczej lekkie plamienie.. no ale jednak niepokoi mnie to:/ nie wiem whats up.. dodam ze to sa moje pierwsze tab. ile to moze jeszccze trwac i czy wszystko jest ok? BUZI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.mala
O nie martw się wszystko jest wporządku to normalna reakcja :) ja do dzisiaj czuje mdłości po jedzeniu (zdecydowanie zadługo jak na ciążę ;P) ale to zazwyczaj po obiedzie i raczej po mięsnych daniach. a przedłuzone krawawienie to też normalna sprawa, i zależy od organizmu ile będzie trwać, więc nic się nie martw! z następnym cyklem będzie lepiej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka17
dzieki bardzo:* troche sie martwilam tym bo dopiero zaczełam brac te tabsy i nie wiedzialam o co chodzi.. ale jak mowisz ze to narma to fajnie :) gdzies przeczytalam ze tabletki głownie te pirwsze przedłuzaja okres o kilka dni ale wolalam jesze zapytac..:) mam nadzieje ze bede sie po nich dobrze czula jak dotychczas hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka17
a dlugo bierzesz te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylish
do Blanki17: Takie krawienie jak juz napisala poprzedniczka to kwestia indywidualna...moze wystepowac do 14 dni. Ja osobiscie kiedy zaczelam brac pierwszy raz tabletki (2 lata temu) nie mialam takich krwawien. Tak wiec mowie: u niektorych kobiet wystepuja a niektore bezobjawowo przechodza przez pierwsze "spotkania" z pigulkami. Ja powrocilam do Diane:)) feel better. o Cyprest juz nie chce slyszec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka17
ale myslisz ze cyprest jest gorsze przeciez maja podobny sklad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka17
ale to jest tak jak mowisz kwestia indywidualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×