Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewusku

CYPREST nowy środek hormonalny na trądzik a DIANE 35?

Polecane posty

Gość ELUUUNIA
CYPREST naprawde jest bardzo skutecznym preparatem.Bardzo dobrze sie po nim czuje.Jest dobrze tolerowany przeze mnie i moje kolezanki ktore go zazywaja.Goraco polecam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KeriR
cześć dziewczyny:) czy któraś z Was miała długie plamienia po miesiączce? Bo ja właśnie mam taki problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam że plamienia powinny ustąpić ,miałam tak ale przeszło po 2 opakowaniu,teraz zauważyłamże pękają mi naczynka krwionośne zwłaszcza na udach,mamich coraz więcej ,byłam 2x na solarium po 7 minut czyżby od tego,lubię sie palać nie tylko w solarium ale na słońcu też więc napiszcie czy można i jak poradzić sobie z tymi pajączkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one-nt
dziewczyny, nie iwme cyz to od tabletek, ale na dłoni dostałam swędzącej wysypki, tylko na prawej ręce i b.wysusza to skóre. wygląda to naprawde nieciekawie jak jakas grzybica albo łuszczyca. moze to byc spowodowane braniem tabletek, bo wyczytałam ze moga powodowac te wypryski, ale po dianie tego nie mialam. nie chce za bardzo przerywac tego cyprestu bo na cere bardzo mi pomaga. a dermatolog co mi powie? ze to pewnie od tabsów, sama nie wiem co robic. pije wapno i na razie kompletnie nic nie dziala. amrtwie sie bo wczesniej mialam idealnie gladkie dlonie. i boje sie ze moze z tego wyjść cos znacznie gorszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajdala
moja kolezanka brala cyprest ale jest bardzo szczopla i po miesiácu stosowania dostala okres i krwawila przez piec tygodni! Az trafila na dobrego ginekologa i teraz bierze tabletki na obnizenie hormonow. ja dostalam te same tabletki chodz tez mam mala mase ciala, po tym jak zaczela mnie bolec glowa i brzuch dosyc czesto ,odstawilam. tradzik wrocil spowrotem a problemy z bolem mam do teraz. radze Wam isc do dobrego gonekologa ktory wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one-nt
czy któraś z Was dziewczyny miała na ten cyprest uczulenie? napiszcie... na dłoniach mam takie krostki i nie wiem czy to od tego czy od czegoś innego, ale podejrzewam tabsy...po dianie nic nie bylo...nie wiem co robic czy odstawic czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one-nt
a co do plamień to u mnie ok normalnie, tylko po pierwszym opakowaniu cos tam w ogole okresu nie mialam prawie, po drugim spoko. i cera mi sie poprawila a nawet 2 op.jeszcze nie skonczylam tylko ta wysypka cholerna mnie martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KeriR
hmmm może to głupie pytanie ale chciałam się upewnić czy podczas 7 dniowiej przerwie w stosowaniu tabletek jestem zabezpieczona i nie muszę stosować innych zabezpieczeń?? dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć tak,mój lekarz tak powiedział,pisze tak równiez w ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawcia
No hej dziewczynki!Tak sobie czytam wasze wypociny,poniewaz tabl cyprest zobaczyłam dzisiaj u swojej kuzynki i postanowiłam sprawdzić na necie co też ona bierze:-)jej ojciec jest ginekologiem i z moich wizyt wcześniejszych u niego wynikało,że straszny przeciwnik pigułek anty...itd...ale swojej córce widocznie to przepisał...Kuzynka faktycznie ma problem z tradzikiem od kilku lat i nasila sie wg.mnie latem....Ja brałam przez 10 mies diane i owszem cera ideał...włosy poprawa...po odstawieniu koszmar!cera przez ok 2 mies.w fatalym stanie ,chociaż wcześniej nie była wcale zła -jedynie pojedyńcze krostki w okolicach brody -najcześciej kiedy zbliżał się okres ,ale po odstawieniu diane wysypało mi się więcej i nawet na plecach i dekoldzie ,czasem cos wyskoczyło na szyi i nigdy wcześniej nie miałam w tamtych miejscach krost!Teraz jest spoko bo się uspokoiło i w zasadzie w ogóle krost nie ma...Dziewczyny wcześniej przeczytałam ,że któras dostałam plam na twarzy - to jest wynik stosowania pigułek i opalania się -też dostałam i czytałam sporo o tym -trzeba uważac z opalaniem twarzy i raczej unikac .Te plamy nie znikają ,a jedynie bledną w okresie zimowym i pojawiają sie z każdym kolejnym wyjściem na słońce!To by było tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one-nt
dlatego nie nalezy brac cyprestu, diany ani np syndi jesli nie ma sie problemow powaznych z cera. przeciez nawet tak jest napisane w ulotce. dziwie sie ze lekarze przepisuja tabletki takie dziewczynom, ktore nie maja problemow z cera. to sa LEKI, a lekow sie nie bierze jesli nie jest sie chorym. to proste. mi tez po dianie wrocilo, ale wczesniej tez tak bylo, dlatego przezucilam sie na cyprest, ale chyba wroce do diany, bo dostalam na rekach jakiejs swedzacej wysypki. 90% ze to po cyprescie. bo nigdy tak nie mialam wczesniej, a czas wskazuje na to, no chyba ze nagle dostalam uczulenia na slonce albo jakis produkt spozywczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa000
Mam 17 lat, poszlam do ginekologa z powodu bardzo bolesnych miesiaczek; nie moglam sie ruszac przez pierwsze dni okresu, nie moglam normalnie funkcjonowac. Pani ginekolog zapisala mi CYPREST, \"przy okazji\" rowniez jako antykoncepcje, gdyz nie jestem dziewica (ZAWSZE uzywamy prezerwatywy). Jak narazie nie mam zadnych skutkow ubocznych, ale to moze dlatego ze krotko je biore. Nie mam zadnych problemow z cera czy z nadmiernym owlosieniem wiec mam nadzieje ze te tabletki mi nie zaszkodza przypadkiem :) Czy razem z tabletkami cyprest napewno moge brac inne tabletki np.przeciwbolowe? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one-nt
do nooowa! ja bym na twoim msc nie brala cyprestu bo on jest lekiem na tradzik i hirusytyzm. przeczytaj dokladnie ulotke od dech d odechy, przeciez to tam jest napisane. jesli nie chcesz ryzykowac to lepiej zmien tabletki albo idź do pożądnego lekarza. każde tabsy moga pomóc na bolesne miesiaczki, na pewno nie cyprest. mozesz sobie tylko zaszkodzic. poczytaj cale forum tak tam laski pisza ze im pryszcze powyskakiwaly po odstawieniu. ja mam tradzik i na mnie rewelacyjnie dzialaja oprocz tej wysypki na dloniach... CYPREST TO LEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa000
Chyba jednak wole zaufac sprawdzonej pani ginekolog niz ulotce,ktora przeczytalam cala... zreszta cyprest jest nie tylko na tradzik, ale takze na antykoncepcje. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaagggggaaaaaaaa
niestety ale one-nt ma naprawde racje.. cyprest, oprocz entinestradiolu ( ktory wchodzi w sklad wiekszosc tabletek antykoncepcyjnych) zawiera jeszcze cyproteron.jest to zwiazek, ktory ma obnizac za wysoki poziom androgenow.kiedy Twoj poziom hormonow jest w normie, lek ten spowoduje rozstrojenie gospodarki hormonalnej.Nawet jesli jego dzialanie nie bedzie widoczne od razu, to moga wystapic problemy po jego odstawieniu. nie wiem na jaki okres czasu przepisala Ci Twoja ginekolog ten lek, jesli na krotki okres czasu, to RACZEJ nie powinny wystapic jakies bardzo drastyczne obiawy.Pewnie Twoja lekarka przepisujac Ci ten lek zasugerowala sie jego dobra tolerancja przez wiekszosc kobiet.w kazdym razie ja na Twoim miejscu bym dokladnie obserwowala swoj organizm i jezeli planujesz go przyjmowac przez dluzszy okres czasu zastanowila sie powaznie nad zamiana na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one-nt
do nowa000! wiesz co my cie tu tylko ostrzegamy, masz wlasny rozum i intuicje, ale jestes jeszcze taka mlodziutka, ze lekarz moze ci wcisnac kazdy kit. tak naprawde dzialanie cyprestu nie jest jeszcze do konca sprawdzona, to bardzo nowe tabletki 2 lata maja dopiero. i tylko mi nie mow, ze jak przeczytalas ulotke to cie nie naszly jakies watpliwosci, bo mnie tak. przy okazji cyprest wykazuje dzialanie antykoncepcyjne, ale podstaowym zadanie mjest leczenie i regulacja gospodarki hormonalnej. ty nie masz z tym wiekszych problemow, a wierz mi jest wiele innych rowniez tanszych srodkow ktore ci pomoga na pewno, a cyprest daje 70% ze zaszkodzi ci w przyszlosci, nawet po paru miesiacahc od odstawienia moga wystapic jakies komplikacje. na twoim msc poszlabym tak dla konsultacji do innego lekarza i zapytala o porade. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa000
Dzieki za rady. Przypisala mi jak narazie na 3 miesiace. W razie czego sprobuje jeszcze isc do innego lekarza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chesse
ja mam 17 lat i mi też ginekolog przepisała cyprest bo mialam bardzo bolesne miesiączki (ból,omdlenia itp.) oraz miałam ok 40 dniowe cykle.......przepisała mi 3 opakowania na wakacje a potem mam patrzeć co sie dzieje........ ale nie wiem jak sie odnosić do tego co piszecie bo żadna nie napisała jaki "mocny" cyprest bierze ponieważ są jego 3 rodzaje a mi doktorka zapisała najsłabszy.... właśnie na to co napisałam wcześniej... co prawda mam trądzik i lekkie owłosienie ale to nie est takie ważne.... jeszcze nie zaczełam brać leku ale boje sie skutków ubocznych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola 810
Przepraszam czy cypres można kupic bez recepty?? bo lekarz przepisał mi juz kilka paczek... no ale juz sie konczą... i nie wiem czy można wykupićte tebletki bez recepty... to jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola 810
hejoooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola 810
odpowie mi ktos na te pytanie??? :( wiem może jest głupie ;/ ale nie mam pojecia :( ;/ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULINA26
Hello, oddam w dobre ręce receptę na 3 op. diane35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULINA25
Z tego co się orientuje to Cyprestu nie kupisz bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdasia8888
Witajcie! Mam pytanko. Cyprest biorę już ponad 4m-ce. Cera mi się sporo poprawiła,ale idealna raczej nie będzie-trudno i tak jest spoko :-D Ale miałak troszeszkę dłuższe włoski w okolicy pępka a teraz są jeszcze duższe i zrobiły się ciemniejsze!!! A były słabo widoczne. Nie usuwałam ich... Nie wiem czy to przez tabletki... Nie wiem co będzie dalej... Czy któraś z Was ma podobny problem? Może dawki hormonów mam złe-powinnam mieć inne tabletki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuubez
do magdasia8888 ja własnie skończyłam brać 2gie opakowanie cyprestu, i też zauwałżyłam że włoski na piersiach które były jasne robią się coraz dłuższe i nabrały już czarnego koloru :(( też nie wiem czy to jesat związane z tabletkami. pójdę teraz do ginekologa to zapytam ;))) ogólnie to rezulatatów nie widać, ani mniej włosków, ani ładniejsza cera się po nich nie zrobiłą, plus?? jeden ;D nie przytyłąm po nich ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdasia8888
Ja do gin pójdę dopiero za 3 m-ce,więc jak będziesz coś wiedziała to napisz,proszę. Mi cera zaczęła się poprawiać pod koniec 2-go opakowania. Ale te zmiany ogromne nie były. Czy wiecie kto może skierować mnie na badania poziomu hormonów w krwii?? Gin czy lekarz rodzinny? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula188
Cześć dziewczyny mam do was pytanie..dzisiaj mija gin wprzepisała mi nowe tabletki"cyprest" wiem że śą antykoncepcyjne ale dziewczyny w szczególności biorą je ze względu na trądzik czy mogę mieć pewnośc że jak je będę brała wszystko będzie okej że nie zajdę w ciąze???Proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdasia8888
Witaj! Sama miałam te wątpliwości, a szczególnie 7-dniowej pezrwy. Jako zabezpieczenie stosujemy TYLKO tabletki i kochamy się nawet podczas przerwy w ich braniu. Gwarantuję,że świetnie się spisują! I jestem z nich pod tym względem bardzo zadowolona :D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maffi
Co do skladu cyprestu i diany... skład to nie wszystko.. sposób produkcji krystalizacji wszystko jest wazne... od jutra biore cyprest... mam nadzieje ze nie przytyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×