Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roxi-poxy

kto chce schudnac do sylwestra niech tu wchodzi!!!

Polecane posty

Gość rybenko
Ja dzisiaj z lekka sie objadalam bo weekend to dla mnie najgorszy czas, mama nagotuje pysznosci bo w tygodniu nie ma czasu i ja nie moge sie oprzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenko
jeszcze apropos mojej nadwagi to kupowanie spodni to istny koszmar, nienawidze tego robic... Ale osotanio szlam sobie obok lumpeksu i patrze a tam kobity sie juz gromadza przed otwarciem. Pomyslalam "czy mnie cos omija??" zaszlam tak jak juz bylo otwarte i calkiem fajne rzeczy mozna tam znalezc, wiekszosc z metkami, nieuzywane, i duze rozmiary co najwazniejsze i dobrych firm anileskich co oznacza ze bede dobrej jakosci. Kupilam tam sobie kilka par fajnych spodni i bardzo je lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenko
Nie wiem czy wy macie podobne odczucia ale u nas jest bardzo ubogo w sklepach jezeli chodzi o wieksze rozmiary, a ja dodatkowo jestem niska i spodnie ktorych nie bede musiala skracac zdarza mi sie znalezc bardzo zadko :/ I rekawy tez czesto za jak w kaftanie bezpieczenstwa, przeciez to jawna dyskryminacja osob niskich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenko
no wiesz, roxy - poxy, jasne ze mozesz sie przylaczyc, w koncu sama zalozylas ten topik, tylko nie uciekaj juz drugi raz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanemex - no jasne ze sie nie smieje bo swietnie wygladasz, od razu widac ze jestes super babka :) Ja zawsze chcialam miec rude wlosy wiec ci zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w wakacje w fabryce czekolady cadbury, tam bylo cale muzeum czekolady i sami tez robilismy czekolade (zdradze ci w sekrecie ze pyszne byly zelki misie oblane czekolada mniam), i bylismy w planecie czekolady gdzie byly wypisane 100 powodow dla ktorych warto jesc czekolade wiec chyba zaraz przypomne sobie kilka z nich i tez troszke zjem, bo tez zbliza mi sie okres :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz ide robic pierogi z kapusta i grzybami, to juz na wigilie bede ale wiadomo ze przed sama wigilia sie nie da wszystkiego zrobic wiec zrobie dzis i zamroze. Kurcze, jak ja uwielbiam gotowac... to moja kolejna slabosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak lae po prostu... nie wierzycie we mnie, myslicie ze uciekne ze strzele focha i rzuce diete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi, po to jestesmy zeby sie wspierac, i wierzymy w ciebie, tylko byla nam smutno jak ni z gruszki ni z pietruszki nas zostawilas. Bedzie dobrze :) Ja tez mam wlosy farbowane, odkrylam ostatnio w warszawie studio welli, gdzie fryzjerzy szkola sie na nowych produktach welli, wiec jezeli ktos jest na tyle odwazny zeby na nim sie uczyli to ma fryzure za darmo. Wiec bylam tam juz 2 razy, za kazdym razem bylo ok, ale mojej kumpeli zrobili rozowo zielone wlosy i biedaczka przez 2 tyg nie wychodzila z domu taka miala zalamke. Ogolnie to moj facet nawet nie wie jaki jest moj naturalny kolor wlosow ;) Dobra, farsz juz mam, mniamik, a teraz ide lepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh odchudzanie... kto by sie zajmowal takimi glupotami??? ;) Tak serio to czasem dobrze czasem gorzej, ale my humps nas mobilizuje swoim przykladem i chwala jej za to. Ide spac bo juz zmeczona jestem tym lepieniem, ale juz pol wigilii mam gotowe :) Dobra noc dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ile schudla my humps????? czy po prostu mobiluje was wszystkich??? u mnie 7 dzien diety, jutro sie zwaze, zobaczymy ile schudlam.... a u was ktory dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko... co sadzicie o aerobicznej szostce weidera???? stosowala ktoras??? ja doszlam chyba do szostego dnia i widac bylo efekty ale dalej mi sie nie chcialo, to bylo chyba w wakacje czy jakos tak... nie pamietam, a moze ktoras stosowala badz chce ze mna zastosowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie cwiczona na brzuch, wykonuje sie je partiami, kazdego dnia zwiekszajac, robimy te cwiczenia przez 42 dni, a po zakonczeniu brzuszek wyglada o niebo lepiej oczywiscie nie jest to latwe ale da sie przyzwyczajic... a dzisiaj doznalam szoku, przymiertzylam taka miniowke, ktora bylas na mnie dobra jak wazylam 73 kg. teraz patrze wchodzi mi na tylek i jeszcze lepiej w niej wygladam, czy to cuda??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby mi sie takie cuda zdarzaly :/ A jak moge sie dowiedziec wiecej o tych cwoczeniach bo bym porobila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, a wykonujesz poza tym jakies inne cwiczenia, a jak mam sie do Ciebie zwracac, Pani czy na TY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to troche nie na temat ale zadam kilka pytan... jak myslicie jak mam sie ubrac na sylwka???? ide na domowke a raczej robie domowke, jestem otwarta na wszystkie pomysly...... jaka muza moglaby byc waszym zdaniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Roxi-poxy Ja tez chcialabym biegac, ale tak bardzo mi sie nie chce. Wiem ze od dawna juz nie biegalam wiec pewnie pierwszy raz to bylaby masakra, ale moze sie umowimy ze jutro sprobujemy i wymienimy doswiadczenia z biegu?? Ja pewnie pobiegne wieczorem jutro. Co ty na to?? Po drugie mow mi na ty, w koncu nie wiele starsza jestem od ciebie, juz chyba wczesniej pisalam na topicu ze mam 22 lata. Po trzecie poszukalam sobie w necie o tych cwiczeniach na brzuch, zaczynam jutro i za 6 tygodni wymieniemy sie rezultatami ok?? Po trzecie, sylwester - jezeli o muzyke chodzi to zalezy jaka lubisz, ja lubie jazzik i te klimaty, jak jest nastrojowo i pije sie winko, ale na sylwka to sie pewnie nie nadaje, wiec pewnie jakies hiciorki na czsie jak nelly furtado itp ale ja sie na tym nie znam niestety... A ubranie, to na pewno cos w czym sie dobrze czujesz, i nie za wyzywajace czy pindowate bo to w koncu domowka, ja bym postawila na jeansy i jakis sexowny top, jakas satynowa bluzeczka na ramiaczka i luzna u dolu a podkreslajaca biust, ale to tez rzecz gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj hanemex, w koncu jestes, super ze cwiczysz brzuszek z nami, to jest nas juz trzy :) Hanemex odwazna jestes, ja mojej krolicy nie obcinam sama pazurow bo sie boje, ta menda mala jest taka agresywna ze szok. Zreszta slyszalam ze samice sa agresywne a samce w miare lagodne. Ja dzis troszke tez pojadlam ale od jutra jest dokladnie tydzien do swiat i przez ten tydzien trzymamy diete i sie wspieramy, co ty na to? :D Humpsik mowila ze ma dzis szkole wiec pewnie padnieta jest biedaczka, zreszta ja tez sie nie obijalam, najpierw stanica potem w zelbecie rzezbilam, az mnie plecy bola od siedzenie przed kompem 2 dni calutenkie. Szkoda ze chlop daleko, moglby mi zrobic masaz plecow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie roxi poxy, hanemex dobrze mowi, co zrobisz do jedzenie, bo tez mozemy doradzic w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane!!! Nie pisałam bo w weekend byłam w szkole:O, później z moim misiem i nie miałam kiedy. Od razu przyznaje sie, bez bicia, ze nawpierdalałam sie jak cholera w weekend, było wszystko począwszy od fast foodów przez browar na batonikach kończąc, pewnie waga podskoczyła do tych 67 kg, ale trudno;) Trzeba mieć jakieś przyjemności w życiu, tymbardziej, ze kupiłam sobie obcisłe spodnie i kozaki, wszyscy mówią, ze schudłam. Tez widzę, ze znóg troche zleciało i tyłek zmalał. Więc tak o to, przez dwa dni folgowałam bez ograniczeń. Ale spoko- koniec!!! ;) Jutro znów dajemy czadu z dietką i ćwiczeniami (brzuch mam napchany jakby miał pęknąć:O) , teraz pewnie z 67 jest na wadze więc w sylwestra chciałabym ważyć choć 3 kg mniej, nawet to 64 mnie zadowoli:) a to realne w dwa tygodnie:) Pozdrawiam Was, mam nadzieję, ze jutro zwarte i gotowe zameldujecie się i będziemy walczyć dalej;) Buziaki👄 Zmykam spać, bo padam na ryjek;) Ps. Mój meil tosia17@op.pl Ps2. Zuziu sympatycznie wyglądasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek w Poniedziałek {zły] Niecierpie tego dnia, 30 min próbowałam wygramolić się z łózka i tak o to jestem w pracy. Ta pogoda dołujaca na maksa:O Niech szybko zleci ten dzień. Na dzień dobry pije \"odchudke\" może troche jelita mi oczyści po tym obzartym weekendzie:) Musze brzuch spłaścić bo się napchał z deka. Dlatego dzis mała głodówka i wieczorne ćwiczonka, żeby wrócić do formy, bo przez te dwa dni potrafi się człowiek potwornie rozleniwić:D:D A Wy jak tam kobietki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanemex----> Chciałam sobie do kupić jeszcze troche tych tabletek ale kuźwa ta babka ma wyłączony telefon pewnie się wystraszyła po tym szumie jaki się rozpętal wokół adipexu. Więc dupa, a gdzie indziej kupić to nie wiem, a przydałoby mi się jeszcze z 10 sztuk. Eh... Popijam mineralkę bo nic innego mi nie zostało a trzeba się troche zapchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanemex---> Spoko jak tylko się kiedyś dodzwonie daje Ci znać!!! Ja mam ostatnio jakieś chwile słabości, ale do sylwestra chce choć 2 kg mniej... Chyba przezuce sie na zdrowsza dietę. bo co mi z tego, ze prawie nic nie jem 2 tyg, z jeden dzien zaszaleje i mi waga idzie o 1 kg do przodu... ehhhh bez sensu.... Nie załamuj się, walczymy ciągle byle tylko leciała waga w dół choć 0,5 kg na tydzien:) I nie myśl tak obsesyjnie o tym odchudzaniu, bo wtedy człowiek jeszcze bardziej głodny chodzi.... Ale zauwazyłam dziewczyny, ze jak jem wiecej to jestem radośniejsza... jem mało nic mi sie niechce, nawet nie mam ochoty na to żeby z moim miskiem poszalec w łóżeczku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×