Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roxi-poxy

kto chce schudnac do sylwestra niech tu wchodzi!!!

Polecane posty

Gość rybenko
Witam Ja wczoraj zakonczylam diete kopenhaska, schudlam 3 kilo (hura!!!) Jeszcze troche mi zostalo, ale ten weekend postanowilam pojesc normalnie, nie mowie zeby od razu przesadzac ale cala diete marzylam co sobie zjem jak ja skoncze. I wiecie co? Obudzialm sie dzis rano i nic nie jadla caly dzien bo sie boje ze zmarnuje caly moj trud, naprawde boje sie jesc! Ale mysle ze teraz poodzywiam sie bardziej racjonalnie, czyli pewnie dietka 1000kcal. A co u was?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
od jutra dieta, nie chce zapeszac wiec nie powiem jaka, jak sie uda to wszystko opowiem za ok. 2 tygodnie, pozdrawiam, pappapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okohfufuo
jak dwa tygodnie to pewnie kopenhaska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Powiem wam, że ta dieta 1000 kalorii jest dobra. Dzięki niej czuje się jakaś lekka :P Jeszcze się nie waże stwierdziłam, że na mikołaja to zrobie bo może bedzie mniej na wadze w prezencie :) Stwierdziłam, że chyba bede robić sobie po 50 brzuszków dziennie. Byłam dziś na zakupach mikołajowych. Dopiero wróciłam i właśnie biore się za sprzątanie więc pewnie zjem sobie dopiero kolacje koło 18 znaczy się śniadanie jadłam i później coś przekąsiłam na zakupach :P Ale znów nie przekrocze 1000 kalorii :) A tak wogóle to staram się nie jeść po 18 i nawet mi to wychodzi :) Trzymajcie się ciepło 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
dobra, ja odchodze z tego forum, papa i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megissss
roxi opuscila ten topik na rzecz "zbieram ekipe od 1 grudnia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenko
Kobietki!!!!!! Co prawda ciezki weekend za mna - chlopak przyjechal wiec zaszalalam i objadlam sie, ale od jutra zero obzarstwa i zero klusek ;) - ale chcialabym sie wam pochwalic moim sukcesem. Otoz, kupilam sobie dzis nowe spodnie..... rozmiar mniejsze ! ! ! super czarne rureczki, moze jeszcze kilka kilo by sie przydalo schudnac, ale i tak jestem z siebie dumna, bo jakis czas temu spojrzalabym na nie i pomyslala ze w zyciu sie w to nie wcisne :) Latam dzis z radosci!!!! Co za motywacja :) Mam nadzieje ze jak nastepny raz chlopak przyjedzie to sie przewroci, juz w ten weekend nosil mnie na rekach i mowil ze leciuutka jestem. Chociaz dla niego tak czy siak jest pieknie :) Pozdrawiam was i czekam na wasze sukcesy!!!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenko
Teraz waze 59kg, schudlam 3 kg. mam 156 cm wzrostu wiec nie najlepiej to sie prezentuje, wciaz, ale mam zamiar zejsc do 50kg w przyszlosci. Cel na ten miesiac to -3kg, juz i tak calkiem niezle wygladam, bo mam drobne kosci. Ale teraz jestem zmotywowana :) Dobra noc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
siemka laski, to znow ja, pomyslalam ze wroce na forum bo bedzie mi z wami razniej, co u was slychac???? to zakladamy ta tabele z ewaga i wymarzona waga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
tak to jest ze slodyczmi, najpierw sie zje, a potem sie zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
ja w moim odchudzaniu wyznaczylam sobie kilka celow I cel : 75kg za dwa tygodnie II cel :70kg za cztery tygodnie III cel: 65 kg za szesc tygodni IV cel :60 kg za osiem tygodni zalozmy ze waze ok. 80 kg. bo waga sie waha 77-80kg a jakie wasze sa cele????? i marzenia??? moim marzeniem jest 58kg, wtedy bym byla w siodmym niebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC KOCHANE!!! Nie pisalam, bo mam nawal roboty w pracy ostatnio i zniczym nie moge zdazyc. A jak wroce do domu pozno to juz mi sie nic nie chce :( Ale dzis nie moglam sie powstrzymac zeby do was nie zajrzec :) Jesli chodzi o moja utrate kilogramow to tak. Zaczelam z wami i moja waga wyjsciowa to 74 kg (o zgrozo!!! Brrr) Ważyłam się wczoraj z rana no i sie ukazało 71,5. To 2,5 kg mniej... Ciesze sie ze chociaz cos sie udalo zrzucic, ale do sylwestra to nie dam zrzucic calego tluszczu :( No ale od czegos trzeba zaczac, a mysle ze to dobry poczatek :) i zawsze motywacja lepsza. Bede zagladac tak czesto jak mi na to czas (a raczej szef) pozwoli :D pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn a szczegolne dla hanemex-fajnie jest gdy ktos wspiera i wierzy w sukces :) P.S. Moje marzenie to 56-7 kg ale na to jeszcze przyjdzi mi poczekac... ALE POCZEKAM!!! Tylko nie odchodzcie z forum! Niech istnieje dopoki wszystkie nie osiagniemy swojej upragnionej wagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja może odpowiem....
....Jak tam dieta Roxi-poxy. Otóż po dwoch tygodniach odchudzania waga bez zmian :D Założyła następne dwa tematy o odchudzaniu do sylwestra Pisała pierdoły i znikła z hasłem że znowu odkłada diete na później. A później? Zakład ze jutro albo dzisaj pojawi sie następny temat roxy poxy o odchudzaniu. Może juz nawet jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważyłąm się i nic nie schudłam :( Ale to może przez to, że mam okres :O Heh ale nadal sie nie objadam. Przeczekam okres i wtedy sie zobaczy. Jak narazie brzych strasznie mnie boli i nawet nie mam ochoty na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanemex -- jestem ciekawa jak twój dzienny jadłospis wygląda. Co jesz i ile? Jak mozesz to napisz :P I inne dziewczyny też napiszcie :) Może to nam pomoże porównać troche nasze posiłki do innych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
nie potrzebuje wsparcia od nikogo!!! zrozumcie to! wiem ze uwazacie mnie za nieudacznika, wiec po prostu skoncze z pisaniem topikow itp..... a najlepiej to pojde i sie ...... . to bylby najlepszy pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
wiec: D O W I D Z E N I A N A Z A W S Z E ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxy-poxy.... Kurcze przepraszam za pytanie, ale ile masz lat??? Bo jakoś tak dziwnie sie zachowujesz... strasznie dziecinnie, fochy jakies i wogole a przeciez to ty ciagle cos krecisz. Niby sie odchudzasz, za chwile piszesz ze jednak juz nie, chwile potem zakladasz kolejny topik o odchudzaniu natychmiastowym, a nam piszesz ze odchodzisz. Po chwili wracasz z ponownym nastawieniem na odchudzanie a dzien pozniej piszesz ze masz to wszystko w nosie i nas zegnasz... Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja czuje sie troche zagubiona w twoich wypowiedziach... Ja dzis mialam tak straszna ochote na slodkie ze niestety nie wytrzymalam i co nieco zjadlam zakazanego...! Ale to bylo TYLKO dzis a jutro reżim :) Hanemex: buzki robi sie tak, ze na klawiaturze wpisujesz dwukropek i np nawias zamkniety i wychodzi :) albo : i nawias ( i masz :( albo : i D i wychodzi :D i tak se kombinuj :D :D BUZIAKI!!! Dzis przesylam slodkie (od tych slodyczy) wiec czestujcie sie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetana
Hejka mogę sie do was przyłączyć?Tak wam tu fajnie.;(0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetana
ważę tyle,że aż wstyd sie przyznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajetana
90kg przy wzroście 170cm-w innych topikach wogole nie zwracają na mnie uwagi jak chce sie podłączyc do wspólnego odchudzania.Pewnie wy tez mnie nawet nie zauwazycie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajetana
Mam 28lat.Mam dość swojej otylości!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Ja mam 171 cm, waga w sb wskazywała troszkę ponad 70 kg:) dzis 6 dzień jestem na adipexie, od dwóch dni jeżdże na rowerku stacjonarnym. W sb, bede sie ważyć ciekawe ile mi ubyło:) Jem mało, nawet bardzo mało, ale wiem, ze muszę jeśc, żeby zoładek pracował i żeby póxniej nie było jo-jo. Po siódmym dniu robię sobie przerwe z dzien lub dwa od adipexu. Moim marzeniem jest waga 60 kg:) Nie chce szybko gubić kg, do sylwestra nawet -5 kg by mnie zadowoliło.;) Pozdrawiam i trzymam za Was i za siebie:D kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajetana
Myslałam o glodówce,ale 500kcal tez moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanemex---> dzięki za ciepłe przyjęcie!! :):):) No niechce się jeśc, ale wiem, ze muszę, adipex wziełam tylko z tego względu, że na dietce wytrzymywałam cały dzień, a wieczorem nie umiałam wytrzymac i latałam do lodówki. Także to było dla mnie jedyne wyjście, ale nie przesadzam bo zostało mi tylko 14 tabletek, a potem to do upragnionej wagi mam zamiar walczyć, już bez wspomagaczy:) A ty z jakiej wagi startowałaś i ile już dietkujesz?? jakie rezultaty??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenko
Witajcie laski hanemex - super, gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!! oby tak dalej, to wszystko odbywa sie motoda malych kroczkow. Super bardzo sie ciesze!!!!!! Ja mam dodatkowa motywacje teraz, bo jade na narty w lutym, i postanowilam pozyczyc sobie spodnie narciarskie od siostry, wiec musze jakies 6 kg schudnac :) Wiec mam nadzieje ze nasz topic nie umrze do sylwestra. Milego dnia wam wszystkim zycze. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe:) spoko, no własnie też uważam, ze niektóre laski przeginają z tym odchudzaniem, a jak przeczytałam, ze nie które zjadły tych tabletek ok 70:O to zrobiłam wielkie oczy. Albo na przykład rozwala mnie jak niektóre laski na topicu o adipexie, maja jakies kłócie w sercu, drętwienie ręki a dalej go biorą... Ja naszczęscie nie miałam żadnych skutków ubocznych, pewnie dlatego, ze mam silny organizm, nie choruje... To fajnie, ze zrzuciłas te 4 kg:), a mam pytanko ile masz wiosenek??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze pytanie jaki mi sie nasuwa, to ile to \"cudo\" będzie kosztowac??;) Hmmm no to ja jestem dyszke młodsza, 19 grudnia kończe dwadzieścia lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×