Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roxi-poxy

kto chce schudnac do sylwestra niech tu wchodzi!!!

Polecane posty

Gość roxi-poxy

Wiec tak, zaczne od tego ze jestem strasznie gruba i ze mam zamiar schudnac do sylwestra. waze 78 kg przy wzroscie 172, po prsostu tragedia, mam zamiar schudnac 15 kg. wiem ze to jest troche glupie, ze nie powinnam tak postepowac, bo nastapi jojo ale sprobuje. Po pierwsze moja dieta bedzie sie opierala na samych warzywach i owocach, tylko surowych i nic wiecej, planuje to na jakies 4 tygodnie, a do tego troche aktywnosci fizycznej, codziennie 30 min. biegania + 30 min. tanca, a oprocz tego 4 razy w tygodiu w-f(chodze do gimnazjum) po 45 min. wydaje mi sie ze powinnam chociaz 10 kg schudnac. Szukam chetnych pan, dziewczat, ktorym tak samo jak mi zalezy... Wiem, ze razem bedzie razniej.... Jezeli juz ktos przez to przechodzil to niech sie pochwali efektami. POZDRAWIAM! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
nikt sie nie wypowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja jakieś
w życiu nie schudniesz 15 kg w miesiąc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
jest mi strasznie smutno, z tego powodu i z jeszcze jednego, moja przyjaciolka jest w szpitalu, ja tez o maly wlos bym tam trafila tylko ze ona ma kamienie w nerkach a ja grype zoladkowo, ale naszczesie dzisiaj wychodzi... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
dlaczego tak uwazasz??? jezeli sie postaram to tak sie stanie, mojej mamy kolezanka jadla przez 2 tygodnie warzywa i owoce + biegala 30 min. i schudla 8 kg, jezeli sie chce to mozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja jakieś
zobaczysz, że sie nie da...chyba ze ważyłabyś ponad 100...b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
ostatnio czytalam topik takiej dziewczyny i ona powiedziala ze odchudzala sie i w miesiac schudla 20 kg, jadla rano platki na mleku, nie napisala jakie ale raczej niskokaloryczne, potem lekki obiad, a przekaski to warzywa i owoce, do tego biegala 30 min. i 1 godzinke cwiczyla w domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
jestes facetem czy laska??? ile wazysz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
nie wazyalam 100kg, nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
a na jakim topiku odchudzała sie tak dziewczyna co jadła płatki na mleku, ja cie wierze ze da sie tyle schudnac ale chciałabym to przeczytac mozesz mi podac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
to mozemy sie zalozyc ile schudne, ok???? nie bede oklamywala zeby wygrac, po prostu przekonamy sie ktora z nasd miala racje, czy ja czy ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja jakieś
jeśli schudła 20 kg w krótkim czasie to musiałą mieć wysoką wagę wyjściową...jestem laską i mówię ci to dlatego ,ze taka jest prawda. Załóż sobie, zrzucenie połowy z tego i zobaczysz jaka bwedziesz szcześliwa jak ci się uda..po co zaraz z motyką na słońce...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
ok, spoko, tylko wiesz ona nic nie pisala, za dlugo tylko po prostu to byla jej krotka wypowiedz, oto ona: 22:29 agnieszka ja schudlam 20 kilo w ponad miesiac. wszyscy mowili ze to nie mozliwe a jednak... mialam 16 lat wiec w roku szkolnym nie mialam czasu ale w wakacje tak. Zrobilam sobie swoja diete. cala kuracja polegala na czterech zasadach: 1zero slodyczy. 2 jadlam rano platki z mlekiem(albo pilam kawe) a obiad jadlam ok 14 (zazwyczaj gotowane miesko) 30 min dziennie biegalam i ok 1h cwiczylam po miesiacu zgubilam 20 kilo i pozniej jeszcze 2.5kg w sumie z 70kg spadlam na 52.5kg w oczach straszna roznica, ubrania o 2rozmiary mniejsze. al eniestety po 1.5 roku przytylo mi sie ok 10kg wiec jak bede miala czas to znowu musze wziasc sie za soebie wam tez zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
napisalam wcze3sniej ze jadla owoce i warzywa ale sie troszke pomylilam, rzeczywiscie przytyla 10 kg. ale jakby sie trzymala to by to nie nastapilo, nie sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno przystopuj jestes za młoda na takie odchudzanie. Wspomnisz moje słowa jak dojrzejesz za kilka lat i inaczej beziesz patrzyc na świat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
to ile wazycie drogie panie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
fajnie Ci sie zrymowalo, musze sprobowac, ja wiem ze masz po czesci racje, ale musze sprobowac, jesli sie nie uda to trudno, na szczescie wygladam na osobe ktora wazy 65kg. mam rozmiar niestety 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja jakieś
polecam ci dietke South beach + ćwiczenia. Jeśli nie będziesz "oszukiwać" i potrzymasz I fazę przez miesiąc to powinnaś do sylwka zjechać poniżej 70 kg....bedziesz zdrowa i nie przytyjesz zaraz więcej niż schudłas..a potem spokojnie"dochudniesz" sobie do wymarzonej wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
nikt juz sie nie wypowie???? smutno mi bedzie prowadzic monolog.... no ale co mam innego zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkddddddd
zrobisz sobie krzywde takim odchudzaniem i zeby tyle schudnac co zamierzasz, to przede wszystkim musialabyc tylko przyjmowac plyny nieslodkie a i tak tyle nie schudniesz, max 10kg, poza tym nie wytrzymasz!!!! niemniej 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
hmmm gdybym miala dwa miesiace, to bym sie Ciebie posluchalam bo madrze mowisz ale mi zalezy na czasie... musze sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
wytrzymam, mam silna wole (po chszestnej) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja jakieś
To powodzenia...Tylko nie wyladuj w szpitalu..daj znać jak ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
no ale podałabyś mi ten topik o tej dziewczynie bo chciałabym go poczytać, a moim zdaniem mozna tyle schudnąć, moja koleżanka na kopenhaskiej schudła w 13 dni najpierw 10 kg, a potem w tyle samo aż 8kg więc 18 kg w miesiąc niecały!!!!i co najważniejsze potem nie przytyła no moze tak do 3 kg ato normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
ok, dzieki, a powiesz mi teraz ile wazysz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
ja tez sie odchudzalam 13 dniowa ale bylam strasznie wycienczona, po niej wazylam 70 kg. a przed nia ok 75, moja waga zawsze sie waha pomiedzy 75-78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
bylam tez u pewnego ruska, ktory mi wciskal igly w cialo i mialam u niego masaze, pomoglo ale potem pojechalam na kolonie a w budynku kolonijnym byla cukiernia kilka razy sie ja odwiedzalo az widac rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
niby nie mam wielkiego brzucha ale zawsze jakis tam jest, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
ja waże dobrze tak 55kg tylko czytam wasze topiki, a tak na kopenhaskiej schudła moja koleżanka, pewna pani też czytałam odżywiała się tylko warzywami, jogurtami, kefirami i schudła w ciagu tygodnia 4 kg czyli w miesiąc by dało około 16 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×