Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roxi-poxy

kto chce schudnac do sylwestra niech tu wchodzi!!!

Polecane posty

Gość roxi-poxy
jestem, jestem, musialam na chwilke isc, ja cos w stylu mini i fajna bluzeczka polo z dlugim rekawkiem w paseczki, na pewno w tej sukience bedziesz wygladala cudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może u Was dziewczynki znajdę dobre rady,co jeśc aby schudnąc te nieszczesne 10 kg [moja waga waha sie miedzy 77-79 ],marze aby to stało sie dosyc szybko,mozecie pomoc mi ułozyc jadlospis albo podac co mam jadać,dziekuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
ja od jutra zaczynam dietke owocowo warzywna, jada sie tylko owoce i wazywa... sprobuje takj przez 4 tygodnie, a jeszcze wspomne ze mamy mojej kolezanka odchudzala sie ta dietka i schudla 8 kg w 2 tygodnie, a taka pani 17kg w 3 tygodnie, fajnie, no nie???? wiec jak sprobujesz czy raczej taka dietka jest nie dla Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
wszystkie warzywa i owoce, ja odradzalabym tylko ziemniaki a tak to jedz co chcesz, mozesz dodac jakies cwiczonka, a ile wazysz ile masz wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
to jak spolka???? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
jesz kiedy chcesz i ile chcesz, ja nie bede jadla po 17 30 min. taniec 30 in. bieganie 2 litry wody i to by bylo na tyle... pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
widze ze jak na razie chetnych nie ma, trudno sama to zastosuje i bede opisywala rezultaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
nie ma nikogo tutaj????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
kazdy mowi ze nie dam rady, wszyscy mowia to zbyt rygorystyczna dieta, nie da sie na niej tyle schudnac... gucio prawda ja pokaze ze sie da to ze ktos ma slaba wole to nie znaczy ze ja tez taka jestem, wrecz przeciwnie ja jestem silna, mam silny charakter, osobowosc, i wole musi mi sie udac...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym spróbować diety Kopenhaskiej.... Czy ktoś z Was próbował i ma jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
nie chce wygladac jak niektore modelki0anorektyczki, chce po prostu wygladac jak normalna nastolatka, chce wazyc 65 kg. tyle mi wystarczy w zupelnosci, nikt we mnie nie wiezy, bardzo mi przykro ale musze sprobowac, nie jestem kowalem wlasnego losu, jestem zmuszona prowadzic monolog... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
ja przez 9 dni schudlam ok. 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
moim zdaniem roxy-poxi lepiej zastosuj dietke tą agnieszki prędzej schudniesz bo białko a jest w miesku przyspiesa spalanie, węglowodany są potrzebne a tak na samych warzywach i owocach nie schudniesz tak jak przy mięsko oczywiście chudym i nie smażonym, gwarantuje ci to, a owoce poczytaj sobie niektóre są słodkie i w większości diet no. south beach czy innych są w 1 etapie niewskazne. lepiej moim zdaniem jest przeprowadzić tą dietke agnieszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaw
Dziewczyny??? Tak nieśmiało zapytam... czy mogę się przyłączyć? Też muszę schudnąć :( Mam 167 cm i waże 74kg! Muszę zrobić z tym porządek! Zastanawiałam się dodatkowo nad jakimiś wspomagaczami, mozecie coś polecić. Chodzę od miesiąca na aerobik (regularnie 2 razy w tygodniu) ale muszę zastosować też dietę. No i może te wspomagacze... Na sylwestra muszę zrzucić z 10 kg. Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce schudnąc 6 kilosków i nie wiem jak. mam dodatkowy problem bo 3 miechy tem rzuciłam palenie i mam problemy z przemianą materii. chce mi się jeśfc o 1 w nocy a poza tym moge jeśc same słodycze(kiedys ich nienawidziłam!!) co się ze mną dzieje i kto może mi doradzic jak sie tego pozbyc?? buzka dla was dziołchy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
nie rozumiem poprzedniej wypowiedzi jak schudnę 20 kg to jak ile na żarcie wydam? Ja nie chce tyle schudnąć po pierwsze, tylko wydaje mi sie ze taka dietka jest właśnie lepsza niż same owoce i warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
hejka dziewczynki!!! moze sie pzylaczyc kazdy kto chce, wiadomo razem razniej... mi nie zalezy na kilogramach za bardzo, zalezy mi na tym zeby miec rozmiar 36/38 wiem ze mi sie uda, bo....bo musi sie udac :-) w wygladzie najbardziej mnie wnerwia moj brzuszek, a wiem ze jak sie je same owoce i warzywa to brzusze4k momentalnie znika,a moj tylek znknie juz po 2 dniach diety... moze i zlece do 60 ale mam grube kosci, jak waze 70 to wygladam juz jak decha, no ale wiadomo kazdy dazy do idealu... wkurza mnie ten moj rozmiar 40....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
wlasnie takich osob jak Hanemex na tym topiku potrzeba, dzieli sie swoimi sukcesami, wspiera i w ogole.... jak narazie zjadlam 2 pomarancze i banana, jestem najedzona, czytam gazetke i siedze przed kompem, czekam na kumelki z topiku i tych ktorzy chca sie przylaczc... P O Z D R A W I A M ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
Martaaw , jasne ze mozesz do nas dalaczyc, chcesz zrzucic 10 kg do sylwestra, powiadasz... tutaj mozemy sie wzajemni motywowac a takze popisywac swoimi osiagnieciami.. a teraz mam do Ciebie pytanko. Jaka diete chcesz zastosowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
ciekawi mnie tylko czy mi rzeczywiscie uda, kurcze chociaz zebym ten brzuch zgubila na nim zalezy mi najbardziej...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Roxi-poxy! Ja też mam zamiar zgubić parę kg, żeby przywitać nowy rok, z szczuplejąszą sylwetką. Chce zacząc od dizś, na początku \"na sucho\" a później razem z adipexem:) Mam 171 cm, waga:70,5 kg. Do nowego roku chcę zgubić choć 6 kg do 65, a ogólnie to tak 60 na wadze by mnie satysfakcjonowało... Ale jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc na 57 kg też bym nie narzekała. Jak narazie dietka ok800 kcal. i w miare dobrej woli ćwiczonka choć 3 razy w tyg:) Zyczę sukcesów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
My humps ty to masz dobrze, ja tez wazylam 71 pod koniec wakacji, a teraz waga wacha mi sie 75-78, ale nie martwie sie tym za bardzo... teraz akurat wskazuje 78, wiem ze po ok. czterech dniach pokaze 75 i tylek o wiele mniejszy i brzusio chudszy, powoli dojde do tego czego pragne... trzymam za Ciebie kciuki, wydaje mi sie ze schudniesz moze nawet wiecej niz 6 kg. a jak myslisz czy uda mi sie schudnac w 4 tygodie 15 kg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×