Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roxi-poxy

kto chce schudnac do sylwestra niech tu wchodzi!!!

Polecane posty

Gość roxi-poxy
a powiedz mi jaki masz rozmiar ubran??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
nikogo nie ma???? nie chce prowadzic monologu... dobra koniec uzalania sie nad soba... zaczynam cwiczyc... za chwile bede biegala........ zobaczymy po 4 tygodniach jak bede wygladala, moze ktos juz tak stosowal i chce sie podzieleic sukcesem?? zapraszamy P O Z D R O W I E N I A ! ! ! :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmiar mam taki jak ty 40! Masakra! Ale to ze względu na dośc duży biust i masywne umięsnione uda i łydki (moja zmora)- nigdy nie założę krótkiej sukienki, cięzko kupić mi odpowiednie spodnie, żeby nogawki wlazły na uda.:( Ogólnie nie wyglądam bardzo źle ale jednak fałdki na brzuchu sa😭 To nie moja pierwsza próba odchudzania, dlatego teraz sie juz nie poddam... Jeśli chodzi o twoje 15 kg to lekkie przegiecie, sądze, ze tak z 8 byłoby ok. Lecz jesli chcesz te 15 to jesli ci sie uda, to efekt napewno bedzie krótkotrwały i musisz się z tym liczyc. Także sądze, ze jak 8 zrzucisz do sylwestra a później reszte i nie wrócisz odrazu do normalnego żarełka to gora 2 kg przyjdzie ci jo-jo, bo jakoś nie wierze w zupełne bez \"jo-jowe\" diety.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
do hemex to masz dobrze jak twój cycek waży 10 kg mój ja mam wrażenie że waży 10 gram, kiedyś był to dla mnie wielki problem, ale teraz przyzwycziłam sie i mi to nie przeszkadza, mojemu chłopakowi tez nie i jest to dla mnie obecnie wielkim atutem, zmierzam do tego, że do wszystkiego można sie przyzwyczić i należy zaakceptować sowje ciało, no maleńkie ulepszenia nie zaszkodzą czasmi ale nie są najważniejsze!!także głowa do góry dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sądzę, ze grunt to zaakceptować siebie, a jesli się nie da, a można coś zmienić, to czemu nie. Ja odchudzam sie nie dla swojego chłopaka, bo on moje ciało uwielbia, ale dla siebie samej.:) hanemex----> Gratulacje:) Monik123---> Racja, mozna się przyzwyczaić ale nie zawsze zaakceptować:) A własnie dziewczyny, gdzie planujecie spędzić sylwestra?? Ja chyba robię wypad z miskiem do klubu ze znajomą parą. Chcę sobie kupić jakieś fajne ciuszki i szlaec na parkiecie, bez wstydu, ze ktos zobaczy wałeczek tłuszczu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po jedzonku: - pomidorowa z ryżem - pierś z kurczaka, troszkę ziemniaczków, surówka z jabłka i marchwi I to na dzisiaj tyle:) Mam nadzieję, ze dam rade i wieczorem nie dopadnie mnie potworny głód;) A teraz jeszcze czerwoną herbatkę sobie zaparzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_87
ja od dzieisja zaczelam kopenhaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaw
Cześć dziewczynki :) Ja dopiero z pracy wróciłam :/ i zaraz na aerobik lece na 19tą. Roxy-poxy- sama nie wiem czy zastosować jakąś konkretną dietę, czy po prostu ograniczyć jedzenie do minimum??? Dziś w pracy zjadłam np. dwie ciemne kromki pieczywa z serkiem, dwa jakbłka i tyle. A teraz w domciu niestety dopiero teraz, obiadek tzn o polowę mniej niż zwykle. A za chwilkę pędzę to wyskakać :) No... chociaż część... Zastanawiałam się nad dietą soutch beach, również na kapuścianą (może do tego warto byłoby zacząć odchudzanie) a dopiero później w ramach utrzymania efektu i dodatkowego zgubienia kilogramów ograniczyć spożycie kalorii. Brałam przez jakiś czas therm line II i jedyne co u mnie powodował to odruch wymiotny zaraz po połknięciu. Na słodycze apetyt mi nie zmalał, na jedzenie raczej tez nie, miałam tylko więcej energii bo zawiera dużo kofeiny. A słyszałyście o najnowszym odkryciu na odchudzanie? ACOMPLIA, jeszcze tego nie mozna kupić, ale nieźle się zapowiada :) A i jeszcze... Może macie jakieś coś sprawdzone na cellulit? :( Buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROXI-POXY
czesc dziewczyni!!! ja dzisiaj troche zle sie czulam, biegalam 30 min. po czym poszlam spac bo mn9ie strasznie bolal brzuch ale nie wiem dlaczego.. czy dlatego ze mam grype zoladkowa czy tez dla tego ze wyskakalam brzuch, no nie wiem... jadlam dzisiaj.... o bardzo duzo... ze 4 pomarancze 2 jablka 3 kiwi 2 papryki... troche tego duzo, a moze az za duzo ale dzisiaj sobie pozwolilam bo jestem oslabiona, zobaczymy jak sie bede czula jutro... My humps wiem ze moze wystapic efekt jojo, ale sprobuje uwazac... jakbym schudla 10 kg to bym byla w siodmym niebie.... gratulacje dla Hanemex- piekny wynik!! oby tak dalej Martaaw to od Ciebie tylko zalezy... przemysl wszystkie za i przeciw... ja stosuje warzywka i owoce bo wydaje mi sie ze wytrzymam, ale jesli TY kochasz miesko i nie mozesz bez niego zyc to go wprowadz.. tak samo z jogurtami kochasz wprowadz... jaK SIE ZASTANOWISZ TO DAJ ZNAC mam pytanie... czy wierzycie w to ze uda mi sie schudnac na owocach i warzywach [przez 4 tygodnie????? a jak myslicie ile kilogramow mi zleci????? prosze o odpowiedz P O Z D R A W I A M ! ! ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z innej beczki
juz znalazłam cie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z innej beczki
wiesz nie wiem czy jedzenie samych SUROWYCH warzyw jest dobre, bo moze ci potem zoładek szwankować, warto czasmi ugotowac marchew na parze czy w wodzie, zeby przynajmniej coś cieplego zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z innej beczki
mi najgorzej zrezygnowac piwa jak ide na impreze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziweczyny. Mam nadzieje, że moge sie przylaczyć. Waże 67 kg i mam 175 cm. Zaczynam od jutra. Postanowaiłam mniej jeść w czym bede starala sie opierac moj jadlospis na owocach i wazywach. Mam nadzieje, ze razem nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z innej beczki
chyba bedzie trzeba zaopatrzyc sie w warzywa i owoce bo u mnie w domu to tylko marchew jest i jabłka. A wiecie moze jakie najlepiej owoce i warzywa jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaw
Wróciłam właśnie z aerobiku :D Roxy-poxy: Nie jestem jakoś szczególnie uzależniona od mięsa :) Ale na samych warzywkach i owocach chyba nie dałabym rady... Myślę że jęsli tylko TO będziesz jadła faktycznie możesz sporo schudnąć, ale to może dlatego taka osłabiona byłaś... Uważaj... Może chociaż śniadanko zjedz porządne, a przez resztę dnia owoce+warzywka? Ja mam zmartwienie, bo jutro jadę na imprezę 3dniową... :O A nie chcę nikomu mówić, że się odchudzam (czyt. przede wszystkim chłopkaowi :) ) bo nie chcę stać się głównym tematem rozmów. Ale będę uważać na to co jem. Trzymam kciuki za nas wszystkie, UDA SIĘ! :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z innej beczki
maatraw to jest wlasnie najgorsze tu zaczyna sie diete to nagle sa jakies wyjazdy, imprezki. Najważniejsze jest to ze jak nawet sie na takiej imprezie zgrzeszy to zeby wrocic spowrotem do diety, a najlepiej to duzo na drugi dzien wypic wody niegazowanej, przynajmniej 2 litry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z innej beczki
sory za przekrecenie nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej ponoc jest grejfruty :) I tez slyszalam ze jablka rozpychaja zoładek znaczy sie jak sie zje jedno to spoko ale, że nie wolno przesadzac z nimi. Arbuzy sa strasznie wodniste wiec chyba tez beda dobre. Ale powiem wam ze starajcie sie jesc chociaz raz na dwa dni grejfruta to napewno wam pomoze pozbywac sie kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaw
No najgorsze to pewnie piwko bedzie... :D Ale nie dam sie! A z owoców to ja najlepiej lubie pomarańcze :D Oj, bardzo lubie, a jabłka tak na mnie działają, ze jak zjem to mi apetyt wzrasta :D A za grejpfrutami niestety nie przepadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaw
A co z tymi wspomagaczami? Macie cos sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z innej beczki
ja tez grejfutów nie rusze, sa takie kwaśnie i wogole. Co do wspomagaczy stospwałam kiedys tabletki na bazie octu jablkowego czy cus , bralam tez l-karityne, stosowałam plasty odchudzajace i wiecie co tylko strata pieniedzy, jedynie dobre na przeczyszczenie jest herbata z liscia i tu kurcze nie pamietam jak to sie nazywalo wiem z na "L" stasznie przeczyszczala wiec dobra na jakis czas jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z innej beczki
Dzieki dziewczyny i wzajemnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaw
no ja pije chudeus z senesem a therm line II bralam kiedys, ale dosc krotko bo powodowal u mnie odruch wymiotny zaraz po polknieciu a apetyt mi nie malal. no i tak sie teraz zastanawiam co by tu moglo pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaw
A cha, ta herbatka co ja pije nie jest przeczyszczajaca tylko raczej reguluje przemiane materii. Pije sie ją przed snem 1 filiżankę, jest calkiem smaczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z innej beczki
no własnie herbatka z senesu (tylko i wyłacznie z niego) a ja wmawialam sobie ze na "L" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba powoli będę się kłaść do łóżeczka, bo jeszcze coś pożrę przed snem przez to pisanie o jedzonku :D Jutro rano leće do pacy, a zaraz po niej wyjeżdzam w siną dal i wracam dopiero w niedzielę wieczorkiem i od razu się WAM wyspowiadam :) P.S. Fajnie, ze nie jestem sama tylko z wami :) Zawsze razniej :) Szkoda tylko, że przez ten weekend nie bede miala dojscia do internetu... :( Trzymajcie sie cieplutko i szczuplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mala...
to ja lece na fajke :) w takim razie milego weekendu Trzymam za nas wszystkie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik123
czołem dziewczynki do HENEMEX- ale się uśmiałam czytając twoją wypoweiedź na tamat cycków, kurcze az mi łzy lecą. Ja kobietki zaczne jeść tak, bo pewna dziewczyna schudła pisała na tej diecie aż 20 kg w 1,5 miesiaca, a mianowicie na śniadanie- płatki potem mięsko z surówką no i reszta to owoce lub jogurt. Mnie ta dietka sie podoba wyczytałam ją na tym forum na innym topiku. Mi ona odpowiada bo lubie płatki, co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×