Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość roxi-poxy

kto chce schudnac do sylwestra niech tu wchodzi!!!

Polecane posty

Gość roxi-poxy
ciesze sie ze na tym topiku sa fajne i wyrozumiale osoby, zobaczymy jak bedzie po pierwszym tygodniu, zwaze sie dopiero za 4 tygodnie jak na razie rezultaty bede widziala po ubraniach, gratuluje tak duzego sukcesu Hanemex i trzymam kciuki w dalszym odchudzaniu, moja dietka nie jest az tak rygorystyczna, po warzywkach i owocach jest ladna cera i szybko sie chudnie i rzezbi cialko... pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
mam pytanie do Hanemex, bylo pani slabo w trakcie odchudzania??? ile pani schudla w pierwszym miesiacu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
nikt nic nie napisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
hmmm..... jezeli schudne te moje 15 kg to moze bede miala rozmiar 38 i M, ale byloby super, bylabym w siodmym niebie, raczej sie uda, moja psiapsiolka mi w tymn pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
wiecie co?? niedlugo zaczyna sie dyskoteka w mojej szkole a mnie na niej nie bedzie bo mam grype zoladkowa, kurcze troche mi zal, ale na nastepna dyskoteke postanowilam ze zwlae wszystkich z nog!!! moze pomozecie mi , co??? dacie jakas rade co mam zrobic aby osiagnac powalajacy efekt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
ale jestem szczesliwa, wasnie sie dowiedzialam ze dyskoteka dopiero za tydzien bo jest zaloba narodowa, smutno mi ze sie wydarzyla ta straszna tragedia ale ciesze sie ze dyskoteka bedzie dopiero za tydzien bo ja zachacze... :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
zaczynam prowadzic monolog od jutra dietka czyli od 23.11.2006 do 21.12.2006 zasady: -same owoce i warzywa -duzo wod niegazowanej, najlepiej ok. 2 litrow -30 min. biegi -30 min. taniec -moze brzuszki ale zobacze bo mam zatoki dlaczego chce sie odchudzic: -bo chce sie poczuc lepiej -chce miec rozmiar 38, M -chce sie zminic na lepsze -niedlugo mam obciac wlosy, zrobic sobie super grzywke -chce nosic super ciuchy, teraz tez moge ale jak schudne bede sie lepiej w nich czula -chce sobie zrobic prezent na gwiazdke -chce powitac nowy rok calkiem odminiona, po prostu nowa ja!!! TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI!!!!!!!!! POZDRAWIAM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
nikt nie zamierza sie dolaczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
dziewczyny ja potrzebuje wsparcia, pomozcie!!!! pliss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
a moze ktoras pani/dziewczyna schudla ok. 15 kg. w miesiac???? to niech sie pochwali swoim sukcesem, narazie na pierwszym miejscu jest: 1. Hanemex 2.kolezanka Monik123 3.Agnieszka, chociaz jej tutaj na tym topiku nie ma ale czytalkam jej wypowiedz i ja skopiowalam do mojego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
to ktos rusza ze mna od jutra??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obłudnica
dziewczyny ja waże az 80 kg ,chce schudnąć ale pomóżcie mi ułozyc jadłospis,co mam jadać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja jakieś
ja waże 56, a 1,5 miesiąca temu ważyłam 62!!! jakaś laska pisze, że ktoś tam schudł 4 kg w ciągu tygodnia i że to X4 to bedzie 16! To nie tak:najpierw rzeczywiście schudnie 4 kg, potem w nastęonym tygodniu tylko 2 a w 3 wogóle...spowalniając przemianę materii spowalniasz chudnięcie i nie ma na to rady, a poza tym w tym pierwszym tygodniu spada z ciebie głównie woda..Nie wolno stosować diet które spowalniaja przemianę bo wszystko wam wróci z nawiązką..wiem bo taka głupia byłam przez ostatnie 3 lata i dorobiłam się już 65 przy wzroście 161 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
nie lam sie, to nie jest tak duzo, ja waze prawie tyle co ty, a ile masz wzrostuy i ile masz latek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
wiecie, to moze wezmy sie wszystkie razem w garsc i do roboty, ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
razem bedzie razniej, kazda bedzie sie trzymala diety bo chce przescignac kumpelke i wtedy pojdzie szybko i gladko, wiem co mowie, bo kiedys tak z kuzynka zrobilam, tylko jej potem nie zalezalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
fajnie ze jestes, wiec tez masz problemy z nadwaga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chce schudnąć wiesz sylwester i wogóle chciałbym wreszcie móc kupic coś fajnego dla sibie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
bo jezeli tak to mozemy razem sie za siebie wziasc, mam dosc moich zbednych kilogramow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
rozumiem, tez mam ten sam problem, a ile waysz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnia ja zaczęłam od poniedziałku a ty jesteś już na diecie? Tylko, że wiesz ja nie mam jakiejś konkretnej dietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziełek 66 kilo i jestem niska więc to dużo A ty ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
ja od jutra, startuje z waga nesety 78, a bede jadla same warzywa i owoce, co o tym myslisz???? mam zamiar wytrzymac na niej 4 tygodnie, nie masz dietki zadnej ale opisz co jadasz jaki preferujesz rygor i ile wazylas przed odchudzankiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
aha a ile masz wzrostu??? ja mam 172

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
a uprawiasz jakis sporcik?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
161 wzrostu i waga jest z poniedzialku wiec od rozpoczecia odchudzania mam zamiar ważyc się raz w tygodniu Więc waże duża za dużo niz powinnam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi-poxy
nie zalamuj sie, a co jadasz??? ja zamierzam sie zwazyc za 4 tygodnie, a ile masz lat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do jedzenia to wiesz ja aż tak drastycznie to nie chce bo znam siebie i wiem, że niestety później to wszystko do mnie wraca nie moge oprzec sie słodyczom i wogóle. Wiec postanowiłam nie jeśc po 18. Nie jeść słodyczy, na obiad zamiast ziemniaków i kotleta zupa albo jakaś sałtka, nie jeść pieczywa białęgo, makaronów i ziemniakó. No nie wiem czy przyniesie jakiś skutek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×