Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wara

Lista dobrych chirurgów!!!

Polecane posty

Gość majkades
mistrzyni autoreklamy na forach internetowych czyli dr Turczyńska z Sulecina NIE jest chirurgiem, jest lekarzem medycyny pracy a to zdecydowana róznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1234
Polecam dr. Kasprzyka z Krakowa!!!! robi cudne biusty i jest świetnym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmój tyłek
A ja polecam Pania Kasie z Sulencina, przyczyniła sie do tego, ze mam łądny tyłeczek. Zdjecia moje, nawet tuż po zabiegu są na jej stronce. Polecam. Dla mnie nie ma znaczenia czy ona jest chirurgiem plastykiem czy pielęgniarką.Liczy sie dobra ręka. Za to tyłeczek mam cudeńko. Popatrzcie same - trzeba zejsc do konca opisu. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....w banie
daj sobie luzu z ta reklama. piszesz to samo na kilku forach. ta pani doktor tylko na "kafeteri" gdzie nie trzeba się logować ma pozytywne opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza_zuaa
dr Pawel Szymanski Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hostess
do ilu lekarzy ty chodzisz? bo czytam twoje wpisy już naliczyłam przynajmniej 5-6 lekarzy których polecasz tu i na wizażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze przystojniaczek
hej polecam pania dr kossut świetnie robi botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cze przystojniaczek
hej polecam pania dr kossut świetnie robi botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzafawfwaa
Dolaczam sie do dobrych slow na temat dr Pawla Szymanskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam, że ktoś partacza Stępniewskiego tutaj wstawił. WYWALIĆ GO Z TEJ LISTY!!!!!! Rodzinka, synuś czy on sam umieścił tutaj swoje nazwisko?, chociaż na to uważam jest zdecydowanie za bardzo zacofany. Watpię czy komputer wogóle sam potrafi odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do robertab: Dr Stańczyk pracuje na pewno w Linea Coporis i chyba w Melilot w Warszawie. Cudowny, serdeczny i bardzo profesjonalny lekarz. No i bardzo sympatyczny. Ogólnie klinika Linea Corporis jest na najwyższym poziomie. Panie pielęgniarki chyba najmilsze jakie w życiu spotkałam, no cóż, jaki szef taki i personel, chociaż tak raczej tego nie mozna ująć bo nie czuje się w tej klinice jakiejś hierarchi ważności czy wyższości. Doktor super operuje, a Panie pielęgniarki dbają o to aby wszystko było zapiete na ostatni guzik. Ogólnie atmosfera świetna. Polecam każdemu. Na pewno każdy kto trafi na Dra Stańczyka i jego zespół trafi w bardzo dobre ręcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Serdecznie zapraszamy na www.feelbeauty.eu ,gdzie znajdziecie wszystko co dotyczy medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qlaria
ale się tutaj pojawiło dużo nazwisk lekarzy. Ja właśnie jestem na etapie poszukiwania dobrej kliniki, gdzie mogę poddać się operacji plastycznej. Dużo pozytywnych opinii znalazłam na temat warszawskiej IQ Medica , ale jeszcze was chciałam zapytać, czy któraś z was może była na zabiegu w tej klinice i podzieli się ze mną swoimi doświadczeniami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota g
Zdecudowanie najlepszy jest KNakiewicz z Wroclawia. Operowalysmy sie u niego z corka i efekty sa znakomite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry wątek, bo jeśli ktoś zastanawia się nad operacją plastyczną ma w jednym miejscu informacje o najlepszych chirurgach plastycznych. Ja słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat doktora Piotra Osucha z IQ Medica. Czy któraś z was poddawała się operacji u tego lekarza??? Byłabym wdzięczna za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DolceGabbana98988976
DR. Andrzej Tomczyk Sosnowiec Szpital Górniczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
troche nie w temacie:-) ,a le dla mnie to pilna sprawa, a tow atek o operacjach plastycznych.. Mam termin operacji na 17 stycznia 2011 u Dr Sczyta, chcialabym sie zamienic z kims na pozniejszy (optymalnie na marzec lub kwiecien) prosz episac na adres: cammma@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dr Kolasińskiego w klinice Kolasiński w Swarzędu koło Poznania, 4 lata temu robiłam operację zmniejszenia piersi, sutków i podniesienia, do tej pory sa super, fantastyczna opieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus_magdus
hej, czy może mi ktoś powiedzieć coś o klinice Malia w Wawie? Chcialabym sie zdecydowac niedlugo na operacje noska w tej klinice i bede wdzieczna za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika j
W Łodzi polecam Klinikę Este L'arte doktor Rykała i doktor Bratoś. Profesjonaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdus_magdus ja tez szukam info o klinikach w Wawie. Znajoma mojej mamy polecila mi wlasnie Centrum Malia. Podobno maja tam swietnych lekarzy. Ale sama bede mogla polecic dopiero jak sie tam wybiore, poki co nie mam wlasnego zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus_magdus
hehe no to ja chytrze poczekam na Twoja opinie, a tymczasem moze ktos juz ma wyrobiona? :) z gory dziekuje, to dla mnie bardzo wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiluwa
Witam! A ja mam pytanko związane z dźwiganiem po operacji powiekszenia piersi.. Wiztę (konsultację) mam za dwa tygodnie u dr Skwiercz w Gdyni. Obawiam się, że w moim przypadku jedynym przeciwskazaniem do opercji będzie dziecko... :) Nie to, że jestem w ciąży, ale mam półtora rocznego synka i wiadomo często jest dźwigany. Martwię się że po opracji nie poradzę sobie. Więc pytanko czy faktycznie już po..nie można dźwigać i jak długo to trwa?? Bedę wdzieczna za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagji
Ja takze szukam dobrego chirurga z Krakowa do operacji gornych powiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sansy
Polecam DR MICHAŁ KRAWCZYŃSKIEGO - SPECJALISTA OTOLARYNGOLOG,SPECJALISTA CHIRURGII PLASTYCZNEJ I REKONSTRUKCYJNEJ TWARZY. Miałam operowany nosek u tego dr i jest śliczny. Operuje w Warszawie i Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×