Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość Agga26
Czy możesz i mi powróżyć? Jak potoczy się mój obecny związek, co nas dalej czeka, czy będziemy razem? Ja 04.07.1981 On 14.08.1981 Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Witam serdecznie. ________________ 11:53 ***AnGeL*** 3em oeil -- no tak,wiem wiem ale jednak jest jakis strach i to odwieczne zapytanie "co przyniesie przyszlosc". Ech ja tak zawze mowie i to jest tak jak by moje motto zyciowe "W gwiazdach jest wszystko zapisane i co ma być to będzie " i "nic sie nie dzieje bez powodu" pozdrawiam serdecznie Gdy słońce wzejdzie ponownie, powróce by potrzymać Cię za ręke...!!! ----- Angel, tak trzymaj los zapisany jest w gwiazdach, a my nie mozemy byc stale nieszczesliwi, dla kazdego zaświeci słońca. Strach jest złym doradca, pozbądź się go, bo nie dopuszczsz pozytywnych energii. ____________________________________ 12:21 pan pojawil sie ktos w moim zyciu czy to bedzie ta jedyna? (21.08.1973) Teraz dla Ciebie jest rok po ur. w którym musisz poswiecic wiecej uwagi partnerkom i okazac wieksze zainteresowanie. Nic nie wiem o tej jedynej nawet żadnego pseudo nie podajesz, ale powiem tak: Twój brak decyzji w tej sprawie powoduje zawiedzione nadzieje. Te złe wpływy powoduja u Ciebie autodestrukcję. jesli byłes w jakims zwiazku , to uwolnisz sie od tego, ale poniesiesz straty materialne. Kłopoty jakie masz urzędowe i autodestrukcja spowoduje, ze w sprzyjajacej sprawie z tą kobieta możesz ponieść klęskę.. ________________________________ 12:31 mam pytanie do kochanej wrozki Czy uda mi się skonczyc studia za rok, czy beda jakies problemy? moja data ur. 24.07.1984 pozdrawiam [kwiatek ------ Ta, skończysz. ________________________ 12:36 kaska31 3em Oeil - jeszcze raz dziękuje za poświęcony czas chociaż mało pocieszające jest to co mi wyszło w tych kartach Ps. Jestem sama i najbardziej zależało mi właśnie na odpowiedzi kiedy ten stan się zmieni a tu ......... no cóż! Pozdrawiam cieplutko. ---- No przykro mi Kasiu, ale rok ino mig i bedzie ok. ______________________________ ] 14:27 Pailinka Dziekuje ci kochana Wrozeczko Szczerze to bardzo mi pomoglas przynajmniej dalas mi duzo do myslenia. Ale mam pytanko jeszcze jedno- czy wiazac sie z przyjacielem (jego data 11.2.1976)moja 29.03.1983, bede szczesliwa? Z gory dziekuje i nie bede juz meczyc Pozdrawiam serdecznie 14:35 Pailinka i jeszcze chce zaptac dolaczajac do moejgo wczesniejszego pytanka- czy ja mu bede w stanie odwazjemnic to uczucie?? --------- Nie, to nie przyjaciel, na dzis tak wyglada. Jesli wczesniej mnie o to pytałaś, a tam było inaczej, to na te odp. nie zwracaj uwagi. Tarota mozna pytac raz w m-cu. Odwajemnienie uczuc przyniesie los, jest taka szansa. _____________________________ ] 14:38 aniaaaaaaaaaaaaa witaj... Anka 11.02.83 bardzo proszę napisz mi ja się przedstawia moja przyszłość jeśli chodzi o uczucia.Z góry bardzo Ci dziękuje. ----- Słonko do końca roku, jesli masz kogoś, a jeśli nie to na pewno poznasz i uczucia beda satysfakcjonujace, nawet zrealizują się fizycznie-zwiąk małżeński. ________________________________ 15:30 arti artek ponawiam pytanie? czy to kobieta z którą bęę szczęśliwy i dam jej szczęście, moja przyszła Zona? ...... mam jeszcze jedno pytanie, czy ta Kobieta będzie moją żoną, jeśli tak to kiedy, jak sprawy finansowe, włąsny biznes, dzieci??? pozdrawiam Co do małzeństwa, ona stale dokonuje wyboru. Miedzy Toba, a dziecmi, nie wiem czyimi lub miedzy dwoma partnerami. poprzednim razem nie odpisałam, bo karty w temacie nakazały milczenie, a teraz wybór. We własnym biznesie masz zielone swiatło, wszystko bardzo dobrze sie ułozy kasa tez będzie. Wszystkie tajemnice między wami sie wyjaśnią i macie szansę na związe i dzieci. To wszystko powinno wyjaśnic sie do 5 m-cy. _______________________________ 16:16 bubelka masz niezwykle umiejetnosci 3em Oeil, co do mojej wrozby, pytanie bylo rzeczywiscie na wyrost, bo nie mozna mowic o zwiazku, to raczej romans, bo mam stalego chlopaka. Czy karty mowia cos wiecej o tym wyborze? ja urodzilam sie 17.08.83, moj chlopak 17. 03.82, a chlopak ktory obecnie pojawil sie w moim zyciu 05.01.83 dziekuje Ci za kazda informacje ------ Twój chłopak jest Ci pisany(1982) z nim besziesz bardzo szczęśliwa. To czuły związek i wspólnota uczuć. bardzo dobry układ. Jednym słowem sukces. resztę nie sprawdzam , bo tu jest najlepsza karta tarota dla Ciebie. _________________________________ 03.08] 03:32 Ladaco CZY JA ZAWSZE BEDE DLA DZIEWCZYN TYLKO PRZYJACIELEM, I CZY KTOS MNIE WRESZCIE POKOCHA??? (11 LUTY 1976) ----- Do końca roku Twoje losy uczuciowo zapowaiadają sie wspaniale. Jesli nie masz nikogo kogo darzysz uczuciem miłości, to ona pojawi si sie do końca tego roku, ajęśli obdzrzyłes juz kogoś, to jest to właśnie uczucie. Będzie to szczęsliwy, czuły związek. Będzie cudownie. __________________________ 08:08 yvonne8 jestem na rozdrożu. Ja -09.10.1967. On 12.11.1959 ----- Tarot radzi Ci bys swiatu nie zmieniała tylko siebie. To uczucie jest mocne i pokona przeszkody. __________________________ 11:46 kaska31 Witam! to znowu ja mam jeszcze jedną prośbę. Jeżeli możesz to bardzo rroszę o ponowne postawienie kart i w miarę możliwości udzielenie odpowiedzi na pytanie: kiedy we mnie ktos się zakocha? z góry dziękuje i pozdrawiam 13:19 kaska31 moja data urodzenia: 31 07 1981 ------ Słonko, juz wczesniej odp. do 15 m-cy ____________________________________ 3 kama67 hej, mam pytanie czy dobrze postąpiłam że nie dałam mu kolejnej szansy i kiedy to przestanie boleć...?? data urodzenia:13.07.1987 ----- To było mocne uczucie i na pewno boli, czy dobrze zrobiłas Ty sama wiesz najlepiej, ale wy wrócicie do siebie, po załatwieniu spraw i wyjasnieniu sobie. ___________________________ 5 karolina81 witam Cie wróżko!! moje pytanie dotyczy uczuć, a dokładniej czy poznam kogoś w tym roku? moja data urodzenia: 05 11 1981 z góry dziękuje, pozdrawiam. ----- Pojawiaja się takie mozliwości do końca roku. Pragniesz bardzo tej miłości i spotkasz dobra miłość. _______________________________ 7 kepa witam. Moje pytanie dotyczy sytuacji finansowej (jakas praca) oraz tego czy bede miala jeszcze dziecko? oja data urodzenia 21 10 1978 dziekuje ----- Trudności finansowe nie opuszcza Cię. Praca korzystna jest dla Ciebie na własny rachunek. W przyszłym roku to moze Cie spotkac, pomysl juz teraz. Tak będziesz matka, bedziesz miec dziecko. ________________________ Przepraszam Was, wkrótce Wy jestescie w pierwszej kolejności. Sorka, obowiązki mnie wzywaja. marysia5788 Witam. jak potoczy sie moje zycie uczuciowe? za jaki okres czasu bede mogla spodziewac sie dziecka? Czy bede miec problemy materialne? Moja data urodzin to 05.07.1988 17:45 niesmialaaa kochana wrózko, ja mam pytanie, czy On mnie kocha? moja data 24.07.1984, jego 07.09.1978 pozdrawiam i z gory dziękuję 18:28 Agga26 Czy możesz i mi powróżyć? Jak potoczy się mój obecny związek, co nas dalej czeka, czy będziemy razem? Ja 04.07.1981 On 14.08.1981 Czekam z niecierpliwością. ____________________________________ Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Napisala Pani \"Strach jest złym doradca, pozbądź się go, bo nie dopuszczsz pozytywnych energii.\" racja .Za dużo mam tego strachu w sobie....ale bedzie dobrze:) Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
czemu nie odpisałaś kurcewodnej kurka wodna cię pozdrawia co tam z moim życiem ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p i ę k n i e ** d z i ę k uję
kwiatki dla wrózki 🌼🌼🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artiartek
Dzieki 3em Oeil Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Witam serdecznie. ________________________________________________ 14:12 ***AnGeL*** Witam Napisala Pani "Strach jest złym doradca, pozbądź się go, bo nie dopuszczsz pozytywnych energii." racja .Za dużo mam tego strachu w sobie....ale bedzie dobrze Pozdrawiam ------ Cieszę sie takim podejściem. __________________________________ 14:17 kurkawodna czemu nie odpisałaś kurcewodnej kurka wodna cię pozdrawia co tam z moim życiem ...... ------- Pomnij cos mi obiecała. Wiersze, czekam. Odpisuje zawsz kiedy tylko moge i mam czas. Wszystko będzie ok. przeciez wiesz. _______________________________________ 14:24 p i ę k n i e ** d z i ę k uję kwiatki dla wrózki ---- Też bardzo dzięki. _________________________________ 14:30 artiartek Dzieki 3em Oeil Pozdrawiam ---- Wielkie dzieki i niech sie szczęści. __________________________________ 09:41 uppp Pomylonko? Nie szkodzi. Pozdrówka. ____________________________________________ marysia5788 Witam. jak potoczy sie moje zycie uczuciowe? za jaki okres czasu bede mogla spodziewac sie dziecka? Czy bede miec problemy materialne? Moja data urodzin to 05.07.1988 ----- Masz jakies przeszkody. Nie wiem czy jestes w zwiąku czy nie. Do konca roku znajdziesz prawdziwa mona miłość, pokonasz te przeszkody i będzie ok. Najlepsze okresy na pojawienie sie dziecka to przełom października i listopada. Twoje może pojawic sie w przyszłym roku własnie opodanej porze. teraz masz dobry czas na pomnożenie finansów. Będzie szło ku lepszemu. ___________________________________________ 17:45 niesmialaaa kochana wrózko, ja mam pytanie, czy On mnie kocha? moja data 24.07.1984, jego 07.09.1978 pozdrawiam i z gory dziękuję ------- To satysfakcjonujacy zwiazek także erotyczny i może zakonczyc się małżeństwem. ____________________________________________ 18:28 Agga26 Czy możesz i mi powróżyć? Jak potoczy się mój obecny związek, co nas dalej czeka, czy będziemy razem? Ja 04.07.1981 On 14.08.1981 Czekam z niecierpliwością. ----- Przykro mi, ale twoje błądzenie i lekceważenie wieści oraz niespełnione oczekiwania maja zły wpływ i nastapi zerwanie. Jednakże on stale dokonuje wyboru miedzy partnerkami. Szansę masz iż sukces bedzie po Twojej stronie. Rada tarota:nie poddawaj się, sukces pojawi się niczym dar od Boga. ____________________________________ 14:36 zmartwiony i smutny walczyc o obecny zwiazek? ------ Tarot zaleca Ci systematycznie pokonywać przeszkody. Zostanie ujawniona prawda, a wtedy sam zadecydujesz. Ps. Podawaj zawsze daty, bo z poprzednich odp. ja musze szukać, a na pamiec nie wiem. _______________________________________________________ Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki dla wrózki
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny_78
Witaj wróżko, mam takie pytanie: jak u mnie z pracą i kiedy w końcu znajdę swoją druga połowkę? moja data ur. 22.12.1978 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
poznalam kogos czy ta osoba moze byc kims waznym dla mnie i czy mozesz cos o niej powiedziec , czy to dobry czlowiek ? 26111978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako tako //D
Mam pytania co do uczuc do kolegi i jego stosunku do mnie . moja data - 23.10.1982r ; on - 3.11.1980r. Z góry wielkie dzieki ;] Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienka2626
Droga Wrozko czy moglabys powiedziec mi jak dalej potoczy sie moja znajomosc z pewnym chlopakiem. ja 14.11.1981 on 30.05.1983. i jeszcze jedno pytanie jak potoczy sie dalej moje zycie uczuciowe. z gory serdecznie dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26gosienka2626
Droga Wrozko czy moglabys powiedziec mi jak dalej potoczy sie moja znajomosc z pewnym chlopakiem. ja 14.11.1981 on 30.05.1983. i jeszcze jedno pytanie jak potoczy sie dalej moje zycie uczuciowe. z gory serdecznie dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26gosienka2626
Droga Wrozko czy moglabys powiedziec mi jak dalej potoczy sie moja znajomosc z pewnym chlopakiem. ja 14.11.1981 on 30.05.1983. i jeszcze jedno pytanie jak potoczy sie dalej moje zycie uczuciowe. z gory serdecznie dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26gosienk2626
Droga Wrozko czy moglabys powiedziec mi jak dalej potoczy sie moja znajomosc z pewnym chlopakiem. ja 14.11.1981 on 30.05.1983. i jeszcze jedno pytanie jak potoczy sie dalej moje zycie uczuciowe. z gory serdecznie dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kako
witam bardzo proszę o kilka słów na temat związku: ja 01.01.83, on 21.08.81. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta której bardzo zależy
Witam, Wróżko 🌻 Chiałam Cię zapytać czy dobrze pójdzie mi piątkowe interview i czy dostanę pracę, o którą się teraz staram. To z tych pilnych, a dalej, czy poznam niebawem kogoś, dla kogo zabije moje serce (i czy z wzajemnością), czy może najpierw powinnam zrobić porządek z samą sobą? Oraz, czy znajomość z pewnym mężczyzną, na którym zależy mi bardzo, będzie kontynuowana (tzn. czy On zechce) i czy powinnam coś w tym kierunku robić? 20.10.1984. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
już jeden wiersz dostałaś tylko nawet niewieszzego masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Witam serdecznie. ____________ 18:26 kwiatki dla wrózki --- Dzięki wielkie, a od kogo ten bukiet. Lupitka to Twoje dzieło? ____________________________________ 18:32 smutny_78 Witaj wróżko, mam takie pytanie: jak u mnie z pracą i kiedy w końcu znajdę swoją druga połowkę? moja data ur. 22.12.1978 Pozdrawiam ---- Nie bądź taki smutny wszystko się ułozy, człowiek żyje po to by być szczęśliwym. Praca to dla Ciebie bardzo ciężki trud. Mało płatna i jałowa. jednakże masz szansę na prowadzenie samodzielnego interesu i to przyniesie satysfakcję i sporą kasę. To możesz zrealizować 1.5-2 lat od dziś. W miłości nie tak jak bys sobie życzył. Jeśli byłeś w związku, to uzalężnienie od partnerki pozostawiło na Tobie pietno. jestes oziębły i masz złe relacje z partnerkami/rodzicami. Twoje związki opierają się na interesowności, dlatego jesteś samotny. Ty wplątujesz się w afery z nieodpowiednimi partnerkami. Liczne romanse nie idą w parze z jakością i odnosisz porażki uczuciowe. Tarot radzi: spojrzeć na bogactwo Twego umysłu, zostaw przeszlość za sobą, bo Ty sam wiesz najlepiej jaka była, a ja o tym nie chcę pisać. Wtedy przyjdzie czas na prawdziwą miłość. Zaufaj losowi/Bogu to wszystko jest zgodne z planem. _______________________________________ 19:25 izabel1 poznalam kogos czy ta osoba moze byc kims waznym dla mnie i czy mozesz cos o niej powiedziec , czy to dobry czlowiek ? 26111978 ------ Nie, to człowiek bez hamulców nie zasługujący na Twe uczucia. ________________________________________ 14:31 jako tako //D Mam pytania co do uczuc do kolegi i jego stosunku do mnie . moja data - 23.10.1982r ; on - 3.11.1980r. Z góry wielkie dzieki ;] Pozdrawiam gorąco ------ On obdarza Cię wielkim zaufaniem i bliskościa psychiczną, po prostu lubi Cię i lubi z Tobą przebywać. ____________________________________________ 14:43 gosienka2626 Droga Wrozko czy moglabys powiedziec mi jak dalej potoczy sie moja znajomosc z pewnym chlopakiem. ja 14.11.1981 on 30.05.1983. i jeszcze jedno pytanie jak potoczy sie dalej moje zycie uczuciowe. z gory serdecznie dziekuje ---- Najpierw musicie dobrze sie poznać, a wtedy macie szansę na satysfakcjonujacy związek, także erotyczny. _________________________________________ 15:09 Kako witam bardzo proszę o kilka słów na temat związku: ja 01.01.83, on 21.08.81. Z góry dziękuję ---- Jeśli w związku przeżywaliście kryzys, to on obróci się na dobre. Pomyślne zmiany idą. Nastąpi namietność i i satysfakcjonujący sex. ________________________________ 08.08] 15:20 ta której bardzo zależy Witam, Wróżko Chiałam Cię zapytać czy dobrze pójdzie mi piątkowe interview i czy dostanę pracę, o którą się teraz staram. To z tych pilnych, a dalej, czy poznam niebawem kogoś, dla kogo zabije moje serce (i czy z wzajemnością), czy może najpierw powinnam zrobić porządek z samą sobą? Oraz, czy znajomość z pewnym mężczyzną, na którym zależy mi bardzo, będzie kontynuowana (tzn. czy On zechce) i czy powinnam coś w tym kierunku robić?20.10.1984. Pozdrawiam ---- Dziś sobota, to po zawodach. Myślę, że dostałaś nową pracę. Do końca roku nie widzę nikogo nowego. teraz cierpisz z powodu partnera o którym myślisz. Utworzycie związek. ale w przyszłości jak odzyskacie zaufanie. On chce byc w tym związku, ale musi pokonac przeszkody. Mało danych podałaś. _________________________________ 15:50 kurkawodna już jeden wiersz dostałaś tylko nawet niewieszzego masz ---- No na pewno nie wiem, bo nie mam maila od Ciebie. Żadne do mnie nie docierają. Napisz go tutaj. ________________________________________ Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
dobrazarazgo dosataniesznaemeil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupita
niestety nie moje, ale powinnam na to wpasc, bo Ci sie nalezy 100 takich bukietow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy powinnam sie pytac, bo takie wrozenie, o ile sie sprawdza, moze jakos zle wplynac na mnie, tzn - jesli odpowiesz ze nie, strace nadzieje, odpowiesz ze tak, bede miala wieksza i tak samo trudno mi bedzie... ale chyba zadam to pytanie - czy sie zejdziemy? ja 05.01.85, on 16.07.83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
a i kurkawodna cię serdecznie pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabel1
wrozko zalamalas mnie bo nasza znajomosc sie rozwija i ja nie umiem jej juz przerwac a on zdaje sie byc mocno zauroczony czy mozesz napisac mi o nim cos wiecej , czego on chce w takim razie? 26111978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kako
:) Witam, dziękuję za odpowiedź. Jeśli mogę to mam jeszcze pare pytań: 1. dotyczące mojego związku (ja 01.01.83, on 21.08.81) a mianowicie: jaki jest najlepszy okres na ślub, dziecko i czy będziemy szczęśliwą rodzinką :). 2. Moja praca i finanse; czy przedłużą mi umowę? 3. moje zdrowie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×