Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość helphelphelp
03.12.69 30.12.68 to daty naszych urodzin 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy w końcu poznam...
Kiedy w końcu poznam tego właściwego faceta? Czuję się bardzo samotna i chciałabym wreszcie kogoś mieć, kogoś wartościowego... :( 24.07.1984, ewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quis
Gdyby była taka mozliwość to miałabym jeszcze jedno pytanie .... jak ułozy się moja sytuacja na uczelni? Czy uda mi się zdać zaległe i bieżace egzaminy-skończyć w koncu studia i ewentualnie i obronić się w tym roku? Przesyłam serdeczne pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
witam, o ile dobrze pamiętam miałaś dzis zajrzec na ten temat. mam pytanie - o co chodzi mojemu ojcu(04,01,58), czemu nie akceptuje mojego faceta? ja ur. 12.05.79, On 23.04.74 Mam tez pare innych pytań, ale nie wiem czy tak mozna ze wszystkim na raz. Moja matka (15.3.54) ma jakies problemy zdrowotne, jak Ty to widzisz, co z ojcem - czy oni są ze soba szczęśliwi? Jak im się będzie wiodło? Co z moim bratem? ma problemy (długi itp)? Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczaaaaaaaaaa
Nasze imiona to Mateusz i Agnieszka Chciałabym wiedzieć czy będziemy razem i czy on mnie kocha lub pokocha. może kocha kogos innego? nie wiem czy jest sens walczyć o tę miłość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam serdecznie Wszystkich. _______________________________ 07:21 zakręcona beta Witaj 3em Oeil Ja proszę o odpowiedz na pytanie on Robert(strzelec) ja Monika(rybki) Kiedy skończą się nasze problemy kiedy będziemy szczęśliwi i wreszcie razem czy mogę coś zrobić żeby uzdrowić sytuacje??? Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia ---- Te problemy są teraz, a właściwie się kończą, niemniej stoisz na bezdrożu, po prosty(sory, jestes głupia, bo nie wiesz co robic), ale wkrótce odzyskasz to czego pragniesz, swiat przed Toba soi otworem.Czeka was piekne uczucie i pełnia szczęścia, bo zacznie sie nowy cukl w waszym zyciu. W lipcu powinno być juz wszystko ok. Karty mówią o początku lata czyli 3-cia dekada czerwca. ___________________________________ 07:44 maduśka222222 kiedy zajde w ciąże? moja data 27.04.1980 Jego 22.01.1983 ----- Jeśli nie jesteś, to powinno wyjasnic sie do 5 tyg. Dziecko pojawic sie może za 13 m-cy od dziś. __________________________ 08:36 natalianatalia 04.05.2008] 08:09 natalianatalia Na wszelki wypadek wpiszę: co nas czeka, czy on mnie kocha, nie zdradzi, będzie dziecko , ślub? On 230474, ja 120579. Bardzo często kiedys pisałam, posprawdzało się, wielkie dzieki 3 em oeil. Pozdrowionka i wszytskiego dobrego życzę. Buziaki. Troszkę jakies problemy masz z nim. Pragniesz głębokiego uczucia, ale ono jest Tak będzie dziecko, ale po zamknieciu problemów. Ślubu na razie nie widać witaj, wkleiłam, zeby było wiadomo o co chodzi. problemy mam jakieś - mój ojciec za bardzo go chyba nie akceptuje i uprzykrza mi zycie, mam nieraz tez problem z zaufaniem, bo dośc długo ukrywał przede mną ważny fakt, chyba nic więcej. wiem, ze on mnie kocha, ja jego tez bardzo, ale mam nieraz takie jazdy, jestem rozwalona emocjonalnie, dziwie się, że on ze mna wytrzymuje. A mozesz spojrzec jak nasza sytuacja mieszkaniowa, finansowa?Ja pracuje z rodzicami i z nimi mieszkamy. porażka. niby to ma byc kiedys moje wszystko, ale nie wiem czy chce mi sie czekać czy szukac czegoś innego.Mój brat tez zdaje sie kombinuje za moimi plecami i nastawia rodziców przeciwko nam. Ale zamotałam mam nadzieję, że zrozumiesz coś.Zerknij jeszcze raz. Buziaki. ------ No tak widać, to miotanie przede wszystkim, bo byłaś pewna co do mieszkania, a teraz nienajlepiej to wygląda, ale własnie z wpływu Twych blixnich, ale karty mówią, że rozwiązanie przyjdzie z czasem i rozejrzyj sie za własnym mieszkaniem. Praca jest aktualnie nieadekwatna do tego co robisz, karty sugeruja prace na własny rachunek, a więc odłaczenie sie od spółki rodzinnej, masz tam nie tak jak trzeba delikatnie mówiąc, sa podjazdy. _________________________________ 20:12 quis 22:53 quis ... czy wyjdę kiedyś za mąż i założę rodzinę? Jeśli tak to kiedy to nastąpi? Czy będę szczęśliwa?Czy w najbliższym czasie pojawi się ktoś w moim zyciu? Dodam że jestem obecnie nieszczęliwie zakochana w pewnym mężczyznie wiec chciałabym wiedziec czy istnieje mozliwość zebyśmy kiedyś byli razem, czy on dażył mnie kiedyś jakims uczuciem ( Ja 17.02.1984 on 02.12.1980) Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i zycze powodzenia ------ Ad. faceta, którego podałas rok ur. U Was był jakis cykl powtarzajacych się rozstań i powrotów, on/cykl jest jeszcze zakodowany u Ciebie, dlatego stoisz na bezdrożu, krótko mówiąc nie wiesz co masz robić, ale dla tego zwiazku widze przyszłość, przeszkody pokonacie i nastapi pojednanie. ja tu na razie nie widzę zamążpójcia, karty mówią cały czas o tym zwiazku, o szaleństwie emocji. Sorry, nic więcej. Masz całkowitą rację.. od roku właściwie się przyjaznimy. Dzieli nas znaczna odległosc co bardzo utrudnia naszą znajomość- a ten cykl powrotów to najprawdopodobniej nasze wspolne wyjazdy Nie bylismy nigdy w zwiazku, jedyne co nas łaczyło to przyjazn(przynajmniej z jego strony bo ja juz od dawna jestem w nim bardzo zakochana) Nasza znajomość wygladała burzliwie bo ja juz nie mogłam znieść tego że On nie odwzajemnia moich uczuć o których dobrze wie-on pragnie jedynie przyjazni ze mna- dlatego wiele razy chciałam zerwać z nim całkowicie kontakt żeby siebie nie ranić, bo przyjazn dla mnie to za mało-jednak bezskutecznie. Fakt jest taki że boję się że znajomość z nim przyniesie mi tylko ból.W tym moe doświadczenie z inna kobietąmencie bardzo ograniczyłam z nim kontakt i staram się jak najbardziej zdystansować.. Dlatego proszę jeśli możesz zerknąć jeszcze raz w karty to chciałabym wiedzieć jaki będzie jego stosunek do mnie....może karty mogłyby udzielić mi jakiejś rady na temat tego co mam robić żeby go zdobyć, żeby go w sobie rozkochać.. -czy on będzie w stanie mnie pokochać, odwzajemnić moje uczucia? ----- Jemu wystarcza Twoja bliskośc psychiczna i ma wielkie zaufanie do Ciebie, jemu brakuje ciebie, ale on sie broni przed uczuciem, nie wiem czy dotyczy was, bo stale cos kombinujesz wzgledem niego czy miał przkrości z inna kobietą i stad ten lęk. Karty radza byc wyznaczyła sobie cel i realizowała go. Jak to rozumieć: albo zrywasz i konsekwentnie sie tego trzymasz, albo chcesz być i akceptujesz go takim jSzybko działaj bo koło niego stoi nowe uczucie. __________________________ 22:30 Droga wrozko Kiedys na tym forum mi wrozylas ,z nadzieja czekalam ,ze tu wrocisz .Pozdrawiam Cie cieplutko .Bardzo Cie prosze ponownie o wrozbe .Jak uloza sie relacje moje z mezczyzna o imieniu Slawek.Izabela ------ Troche nienajlepiej było miedzy wami i przykro, bo to sie urzeczywistniło, ale to powinno, a moze juz znikło, powinno sie poukładać, ale musicie wyjasnic sobie pewne nieznane Ci sprawy i wtedy bedzie szczęsliwy związek. _______________________________ 15:59 mam nadzieje Kochana wrozko ,mam nadzieje ,ze tu jeszcze wrocisz .Potrzebuje Twojej wrozby ,bardzo ------ Mów o co biega. ________________________ 17:34 helphelphelp Błagam Droga Moja o pomoc! Znalazłam "drugą połówkę".Jestem dojrzałą kobietą , ciężko doświadczoną przez życie. Na drodze do mojego szczęścia piętrzą się problemy. Czy będziemy razem? Czy los się w końcu do mnie uśmiechnie? Czekam już tyle lat, że aż wstyd pisać. Pozdrawiam i przesyłam bukiet 17:36 helphelphelp 03.12.69 30.12.68 to daty naszych urodzin ----- Jesteś młodą kobieta, to tak na marginesie. Przykro mi, ale jeszcze duzo przeszkód przed Toba i nie powiem, że one będą proste. Napisz za m-c lub podaj @, potrzebuje więcej danych, jesli chcesz dokładniej. _______________________________ 17:39 kiedy w końcu poznam... Kiedy w końcu poznam tego właściwego faceta? Czuję się bardzo samotna i chciałabym wreszcie kogoś mieć, kogoś wartościowego... 24.07.1984, ewa... ----- Bedziesz spotykac facetów, ale oni nie będą ci odpowiadać. jesienia pojawi się odpowiedni facet. _________________________________ 22:59 quis Gdyby była taka mozliwość to miałabym jeszcze jedno pytanie .... jak ułozy się moja sytuacja na uczelni? Czy uda mi się zdać zaległe i bieżace egzaminy-skończyć w koncu studia i ewentualnie i obronić się w tym roku? Przesyłam serdeczne pozdrowienia ----- Przyłóz się, karty mówią, ze jest szansa skończyć w tym roku akademickim. Stiosz na rozdrozu, nie mysl tylko działaj. ______________________________ 08:32 natalianatalia witam, o ile dobrze pamiętam miałaś dzis zajrzec na ten temat. mam pytanie - o co chodzi mojemu ojcu(04,01,58), czemu nie akceptuje mojego faceta? ja ur. 12.05.79, On 23.04.74 Mam tez pare innych pytań, ale nie wiem czy tak mozna ze wszystkim na raz. Moja matka (15.3.54) ma jakies problemy zdrowotne, jak Ty to widzisz, co z ojcem - czy oni są ze soba szczęśliwi? Jak im się będzie wiodło? Co z moim bratem? ma problemy (długi itp)? Pozdrawiam cieplutko ----- Sory jesli cos przegapiłam, pytaj jeszcze raz, jak coś nie tak. Ja widze, że układy ojciec-twój facet polepszą się. ja nie widzę problem miedzy Twoimi rodzicami. Mama ma jakies problemy z nerkami?? To nie jest dla niej groźne, to się zregeneruje, ale jesli jest nawet inna choroba, to też karty m ówia o wyzdrowieniu. Z bratem byle jak i moze byc jeszcze gorzej. Rodzice milczą, ale to jest ich problemem-brat. _____________________________ 17:30 tajemniczaaaaaaaaaa Nasze imiona to Mateusz i Agnieszka Chciałabym wiedzieć czy będziemy razem i czy on mnie kocha lub pokocha. może kocha kogos innego? nie wiem czy jest sens walczyć o tę miłość.... ------ M iedzy Wami było uczucie, ale brak szczerosci spowodował zawirowania, zazdrość i niepewnośc w tym zwiazku. Wyjasnicie sobie wszelkie tajemnice i bedzie szcęsliwy zwiazek, nawet zakonczony małzeństwem. _______________________________________ _______________________________________ Dzięki za bukiety, pozdrowienia i wszystko czego nie wymieniłam, a czujecie i chcecie mi przekazać. Pozdrawiam wszystkich bardzo, bardzo serdecznie i buziaczki dla Wszystkich. Jeszcze mam prosbę dla: --- 14:49 Some Bizarre 3em jakby co wysłałam Ci maila, heh znów się u mnie poplątało... :] --- Ma dziewczę kłopoty zdrowotne, to dzis i w najblizszym czasie będą się rozstrzygać, dlatego ja jako ja (ona o tym nie wie) proszę o Wasze wsparcie, tak jak każdy z Was potrafi. Dziekuję za modlitwy, słowa, kciuki i inne czynności na jej rzecz. Serdeczne z całego serca dzięki. 3em Oeil. Do miłego za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
Witam serdecznie Wszystkich. _______________________________ 07:21 zakręcona beta Witaj 3em Oeil Ja proszę o odpowiedz na pytanie on Robert(strzelec) ja Monika(rybki) Kiedy skończą się nasze problemy kiedy będziemy szczęśliwi i wreszcie razem czy mogę coś zrobić żeby uzdrowić sytuacje??? Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia ---- Te problemy są teraz, a właściwie się kończą, niemniej stoisz na bezdrożu, po prosty(sory, jestes głupia, bo nie wiesz co robic), ale wkrótce odzyskasz to czego pragniesz, swiat przed Toba soi otworem.Czeka was piekne uczucie i pełnia szczęścia, bo zacznie sie nowy cukl w waszym zyciu. W lipcu powinno być juz wszystko ok. Karty mówią o początku lata czyli 3-cia dekada czerwca. 08:36 natalianatalia 04.05.2008] 08:09 natalianatalia Na wszelki wypadek wpiszę: co nas czeka, czy on mnie kocha, nie zdradzi, będzie dziecko , ślub? On 230474, ja 120579. Bardzo często kiedys pisałam, posprawdzało się, wielkie dzieki 3 em oeil. Pozdrowionka i wszytskiego dobrego życzę. Buziaki. Troszkę jakies problemy masz z nim. Pragniesz głębokiego uczucia, ale ono jest Tak będzie dziecko, ale po zamknieciu problemów. Ślubu na razie nie widać witaj, wkleiłam, zeby było wiadomo o co chodzi. problemy mam jakieś - mój ojciec za bardzo go chyba nie akceptuje i uprzykrza mi zycie, mam nieraz tez problem z zaufaniem, bo dośc długo ukrywał przede mną ważny fakt, chyba nic więcej. wiem, ze on mnie kocha, ja jego tez bardzo, ale mam nieraz takie jazdy, jestem rozwalona emocjonalnie, dziwie się, że on ze mna wytrzymuje. A mozesz spojrzec jak nasza sytuacja mieszkaniowa, finansowa?Ja pracuje z rodzicami i z nimi mieszkamy. porażka. niby to ma byc kiedys moje wszystko, ale nie wiem czy chce mi sie czekać czy szukac czegoś innego.Mój brat tez zdaje sie kombinuje za moimi plecami i nastawia rodziców przeciwko nam. Ale zamotałam mam nadzieję, że zrozumiesz coś.Zerknij jeszcze raz. Buziaki. ------ No tak widać, to miotanie przede wszystkim, bo byłaś pewna co do mieszkania, a teraz nienajlepiej to wygląda, ale własnie z wpływu Twych blixnich, ale karty mówią, że rozwiązanie przyjdzie z czasem i rozejrzyj sie za własnym mieszkaniem. Praca jest aktualnie nieadekwatna do tego co robisz, karty sugeruja prace na własny rachunek, a więc odłaczenie sie od spółki rodzinnej, masz tam nie tak jak trzeba delikatnie mówiąc, sa podjazdy. ----------------------------------------------------------------------- Witaj, wielkie dzięki za wróżby i za czas poswiecony mojej osobie. Zastanawaim sie jak praca na włąsny rachunek byłaby ok, w jakim zawodzie i czy z moim mężczyzną? Pracuję w handlu, czy to dobry wybór, mamy rozglądać sie za czymś włąsnym? Trochę mi to nie na rękę, bo myślałąm, ze przepiszą mi rodzice to co jest. A odnośnie mieszkania, czy uda nam sie pobudować własny domek? Jeśli tak to kiedy? Czy moi rodzice nam pomogą, czemu ojciec mojego faceta nie akceptuje i czy to sie zmieni? Buziak duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
Witam serdecznie Wszystkich. _______________________________ 07:21 zakręcona beta Witaj 3em Oeil Ja proszę o odpowiedz na pytanie on Robert(strzelec) ja Monika(rybki) Kiedy skończą się nasze problemy kiedy będziemy szczęśliwi i wreszcie razem czy mogę coś zrobić żeby uzdrowić sytuacje??? Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia ---- Te problemy są teraz, a właściwie się kończą, niemniej stoisz na bezdrożu, po prosty(sory, jestes głupia, bo nie wiesz co robic), ale wkrótce odzyskasz to czego pragniesz, swiat przed Toba soi otworem.Czeka was piekne uczucie i pełnia szczęścia, bo zacznie sie nowy cukl w waszym zyciu. W lipcu powinno być juz wszystko ok. Karty mówią o początku lata czyli 3-cia dekada czerwca. ___________________________________ 07:44 maduśka222222 kiedy zajde w ciąże? moja data 27.04.1980 Jego 22.01.1983 ----- Jeśli nie jesteś, to powinno wyjasnic sie do 5 tyg. Dziecko pojawic sie może za 13 m-cy od dziś. __________________________ 08:36 natalianatalia 04.05.2008] 08:09 natalianatalia Na wszelki wypadek wpiszę: co nas czeka, czy on mnie kocha, nie zdradzi, będzie dziecko , ślub? On 230474, ja 120579. Bardzo często kiedys pisałam, posprawdzało się, wielkie dzieki 3 em oeil. Pozdrowionka i wszytskiego dobrego życzę. Buziaki. Troszkę jakies problemy masz z nim. Pragniesz głębokiego uczucia, ale ono jest Tak będzie dziecko, ale po zamknieciu problemów. Ślubu na razie nie widać witaj, wkleiłam, zeby było wiadomo o co chodzi. problemy mam jakieś - mój ojciec za bardzo go chyba nie akceptuje i uprzykrza mi zycie, mam nieraz tez problem z zaufaniem, bo dośc długo ukrywał przede mną ważny fakt, chyba nic więcej. wiem, ze on mnie kocha, ja jego tez bardzo, ale mam nieraz takie jazdy, jestem rozwalona emocjonalnie, dziwie się, że on ze mna wytrzymuje. A mozesz spojrzec jak nasza sytuacja mieszkaniowa, finansowa?Ja pracuje z rodzicami i z nimi mieszkamy. porażka. niby to ma byc kiedys moje wszystko, ale nie wiem czy chce mi sie czekać czy szukac czegoś innego.Mój brat tez zdaje sie kombinuje za moimi plecami i nastawia rodziców przeciwko nam. Ale zamotałam mam nadzieję, że zrozumiesz coś.Zerknij jeszcze raz. Buziaki. ------ No tak widać, to miotanie przede wszystkim, bo byłaś pewna co do mieszkania, a teraz nienajlepiej to wygląda, ale własnie z wpływu Twych blixnich, ale karty mówią, że rozwiązanie przyjdzie z czasem i rozejrzyj sie za własnym mieszkaniem. Praca jest aktualnie nieadekwatna do tego co robisz, karty sugeruja prace na własny rachunek, a więc odłaczenie sie od spółki rodzinnej, masz tam nie tak jak trzeba delikatnie mówiąc, sa podjazdy. _________________________________ 20:12 quis 22:53 quis ... czy wyjdę kiedyś za mąż i założę rodzinę? Jeśli tak to kiedy to nastąpi? Czy będę szczęśliwa?Czy w najbliższym czasie pojawi się ktoś w moim zyciu? Dodam że jestem obecnie nieszczęliwie zakochana w pewnym mężczyznie wiec chciałabym wiedziec czy istnieje mozliwość zebyśmy kiedyś byli razem, czy on dażył mnie kiedyś jakims uczuciem ( Ja 17.02.1984 on 02.12.1980) Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i zycze powodzenia ------ Ad. faceta, którego podałas rok ur. U Was był jakis cykl powtarzajacych się rozstań i powrotów, on/cykl jest jeszcze zakodowany u Ciebie, dlatego stoisz na bezdrożu, krótko mówiąc nie wiesz co masz robić, ale dla tego zwiazku widze przyszłość, przeszkody pokonacie i nastapi pojednanie. ja tu na razie nie widzę zamążpójcia, karty mówią cały czas o tym zwiazku, o szaleństwie emocji. Sorry, nic więcej. Masz całkowitą rację.. od roku właściwie się przyjaznimy. Dzieli nas znaczna odległosc co bardzo utrudnia naszą znajomość- a ten cykl powrotów to najprawdopodobniej nasze wspolne wyjazdy Nie bylismy nigdy w zwiazku, jedyne co nas łaczyło to przyjazn(przynajmniej z jego strony bo ja juz od dawna jestem w nim bardzo zakochana) Nasza znajomość wygladała burzliwie bo ja juz nie mogłam znieść tego że On nie odwzajemnia moich uczuć o których dobrze wie-on pragnie jedynie przyjazni ze mna- dlatego wiele razy chciałam zerwać z nim całkowicie kontakt żeby siebie nie ranić, bo przyjazn dla mnie to za mało-jednak bezskutecznie. Fakt jest taki że boję się że znajomość z nim przyniesie mi tylko ból.W tym moe doświadczenie z inna kobietąmencie bardzo ograniczyłam z nim kontakt i staram się jak najbardziej zdystansować.. Dlatego proszę jeśli możesz zerknąć jeszcze raz w karty to chciałabym wiedzieć jaki będzie jego stosunek do mnie....może karty mogłyby udzielić mi jakiejś rady na temat tego co mam robić żeby go zdobyć, żeby go w sobie rozkochać.. -czy on będzie w stanie mnie pokochać, odwzajemnić moje uczucia? ----- Jemu wystarcza Twoja bliskośc psychiczna i ma wielkie zaufanie do Ciebie, jemu brakuje ciebie, ale on sie broni przed uczuciem, nie wiem czy dotyczy was, bo stale cos kombinujesz wzgledem niego czy miał przkrości z inna kobietą i stad ten lęk. Karty radza byc wyznaczyła sobie cel i realizowała go. Jak to rozumieć: albo zrywasz i konsekwentnie sie tego trzymasz, albo chcesz być i akceptujesz go takim jSzybko działaj bo koło niego stoi nowe uczucie. __________________________ 22:30 Droga wrozko Kiedys na tym forum mi wrozylas ,z nadzieja czekalam ,ze tu wrocisz .Pozdrawiam Cie cieplutko .Bardzo Cie prosze ponownie o wrozbe .Jak uloza sie relacje moje z mezczyzna o imieniu Slawek.Izabela ------ Troche nienajlepiej było miedzy wami i przykro, bo to sie urzeczywistniło, ale to powinno, a moze juz znikło, powinno sie poukładać, ale musicie wyjasnic sobie pewne nieznane Ci sprawy i wtedy bedzie szczęsliwy związek. _______________________________ 15:59 mam nadzieje Kochana wrozko ,mam nadzieje ,ze tu jeszcze wrocisz .Potrzebuje Twojej wrozby ,bardzo ------ Mów o co biega. ________________________ 17:34 helphelphelp Błagam Droga Moja o pomoc! Znalazłam "drugą połówkę".Jestem dojrzałą kobietą , ciężko doświadczoną przez życie. Na drodze do mojego szczęścia piętrzą się problemy. Czy będziemy razem? Czy los się w końcu do mnie uśmiechnie? Czekam już tyle lat, że aż wstyd pisać. Pozdrawiam i przesyłam bukiet 17:36 helphelphelp 03.12.69 30.12.68 to daty naszych urodzin ----- Jesteś młodą kobieta, to tak na marginesie. Przykro mi, ale jeszcze duzo przeszkód przed Toba i nie powiem, że one będą proste. Napisz za m-c lub podaj @, potrzebuje więcej danych, jesli chcesz dokładniej. _______________________________ 17:39 kiedy w końcu poznam... Kiedy w końcu poznam tego właściwego faceta? Czuję się bardzo samotna i chciałabym wreszcie kogoś mieć, kogoś wartościowego... 24.07.1984, ewa... ----- Bedziesz spotykac facetów, ale oni nie będą ci odpowiadać. jesienia pojawi się odpowiedni facet. _________________________________ 22:59 quis Gdyby była taka mozliwość to miałabym jeszcze jedno pytanie .... jak ułozy się moja sytuacja na uczelni? Czy uda mi się zdać zaległe i bieżace egzaminy-skończyć w koncu studia i ewentualnie i obronić się w tym roku? Przesyłam serdeczne pozdrowienia ----- Przyłóz się, karty mówią, ze jest szansa skończyć w tym roku akademickim. ______________________________ 08:32 natalianatalia witam, o ile dobrze pamiętam miałaś dzis zajrzec na ten temat. mam pytanie - o co chodzi mojemu ojcu(04,01,58), czemu nie akceptuje mojego faceta? ja ur. 12.05.79, On 23.04.74 Mam tez pare innych pytań, ale nie wiem czy tak mozna ze ----- Sory jesli cos przegapiłam, pytaj jeszcze raz, jak coś nie tak. Ja widze, że układy ojciec-twój facet polepszą się. ja nie widzę problem miedzy Twoimi rodzicami. Mama ma jakies problemy z nerkami?? To nie jest dla niej groźne, to się zregeneruje, ale jesli jest nawet inna choroba, to też karty m ówia o wyzdrowieniu. Z bratem byle jak i moze byc jeszcze gorzej. Rodzice milczą, ale to jest ich problemem-brat. ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; przepraszam, dopiero doczytałam. Mam ma problemy bardziej psychiczne, depresja, marne poczucie własnej wartości, dobrze się maskuje. Mój brat mam beznadziejne towarzystwo, jego związki są jeden gorszy od drugiego. Wiem, ze on coś niebawem odpierdzieli, tylko nie wiem co (kradzież, wypadek)? No nic, za jakiś czas znowu poprosze o zerknięcie. Wszystkiego dobrego, pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalianatalia
ale wkleiłam przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helphelphelp
17:34 helphelphelp Błagam Droga Moja o pomoc! Znalazłam "drugą połówkę".Jestem dojrzałą kobietą , ciężko doświadczoną przez życie. Na drodze do mojego szczęścia piętrzą się problemy. Czy będziemy razem? Czy los się w końcu do mnie uśmiechnie? Czekam już tyle lat, że aż wstyd pisać. Pozdrawiam i przesyłam bukiet 17:36 helphelphelp 03.12.69 30.12.68 to daty naszych urodzin ----- Jesteś młodą kobieta, to tak na marginesie. Przykro mi, ale jeszcze duzo przeszkód przed Toba i nie powiem, że one będą proste. Napisz za m-c lub podaj @, potrzebuje więcej danych, jesli chcesz dokładniej ________🌻_________________ JEST PANI KOCHANA, NIE WIEM JAK DZIĘKOWAĆ ZA ODPOWIEDŹ PODAJE MOJEGO E-MAILA - kbw69@tlen.pl Serdecznie pozdrawiam, jeśli Pani do mnie napisze chętnie podam więcej danych, bardzo, bardzo mi zależy.Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona beta
Dziękuję z całego ❤️ wysyłam wirtualny grosik i 🌼 🌼 🌼 "niemniej stoisz na bezdrożu, po prosty(sory, jestes głupia, bo nie wiesz co robic" :(( Na dzień dzisiejszy nic nie mogę zrobić :(( pozostaje wierzyć i czekać :(( Do lata nie tak znowu daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaa
agnieszka 30.152.1986 czy dostane sie to pracy o ktora sie ubiegam i czy to bardzo wpłynie na moje relacje z partnerem,co bedzie dalej z naszym związkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargoniaaaaaaaaaaaaaaa
co mnie czeka w miłości i czy moje zycie się zmieni na lepsze anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quis
........ Dlatego proszę jeśli możesz zerknąć jeszcze raz w karty to chciałabym wiedzieć jaki będzie jego stosunek do mnie....może karty mogłyby udzielić mi jakiejś rady na temat tego co mam robić żeby go zdobyć, żeby go w sobie rozkochać.. -czy on będzie w stanie mnie pokochać, odwzajemnić moje uczucia? ----- Jemu wystarcza Twoja bliskośc psychiczna i ma wielkie zaufanie do Ciebie, jemu brakuje ciebie, ale on sie broni przed uczuciem, nie wiem czy dotyczy was, bo stale cos kombinujesz wzgledem niego czy miał przkrości z inna kobietą i stad ten lęk. Karty radza byc wyznaczyła sobie cel i realizowała go. Jak to rozumieć: albo zrywasz i konsekwentnie sie tego trzymasz, albo chcesz być i akceptujesz go takim jSzybko działaj bo koło niego stoi nowe uczucie. .... Bardzo Ci dziekuję za poświęcony mi czas.... jestem ogromnie wdzięczna :) Bardzo chciałabym działać tylko nie wiem jak...nie mam mozliwości a wszelkie moje dotychczasowe starania nie przynosiły żadnych skutków:( Ja nie wiem co powinnam zrobić aby zmienić tą sytuacje, najwieksza przeszkodą jest odległość ktora nas dzieli,nie mamy mozliwosci widywania się.Do tej pory cały czas utrzymywalismy kontakt telefoniczny itp....ale to jak widać nie jest w stanie nic zmienić. Sytuacja wydaje się dla mnie w tym momencie beznadziejna-jeszcze to nowe uczucie ktore jest koło niego...mam wrażenie że stoję na przegranej pozycji:( Naprawdę nie wiem jak mam postępować- bardzo mi na nim zależy. Czy mogłabyś mi coś poradzić?Jak mogę zmienić tą sytuację? Czy ja mogę mu ufać? Ja 17.02.1984 on 02.12.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werda
czy możesz coś powiedzieć o nas : ja z 17.11.1982 a on 17.08.1983 nie byliśmy parą, spotykaliśmy się krótko ale czy czuł, czuliśmy do siebie coś więcej. Co o mnie myślał, myśli. Czy jeszcze możliwy jest dla nas związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werda
jeśli mogę to zadam inne pytanie o sferę zawodową. Co mam zmienić?-bo w pracy źle się czuję, popełniam sporo gaf. Jak jestem ocenia przez kierownictwo i innych pracowników? Czy problem tkwi we mnie, że tak mi się tam układa? Czy to się zmieni? jestem z 17.11.1982. Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga 3 em Oeil, jak większość z nas tutaj mam problem w sferze uczuciowej, kilka miesięcy temu rozstałam się z moim długoletnim chłopakiem i jestem sama, nie ma lub nie mogę znaleźć nikogo kto mógŁby go zastąpić, dlaczego? W moim wieku (01.01.1982) powinnam już wyjść za mąż i pomysleć o dzieciach a tu ani slychu ani widu przyszlego męża a co tu mówić o macierzyństwie. Jakie mam szanse na szczęście? na poważny związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzyłam się
wITAJ 3 EM oEIL, zdarzyła sie nieprzyjemna sytuacja w moim domu - zginęł pieniądze, niewielkie, ale zawsze. Czy jest szansa zerknąć kto mógł to zrobić: mój brat(240684), ciotka, ktoś obcy. Moja data 120579 Bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugiej przerwie.. chcialam Ci powiedziec ze sie udalo,jestesmy razem ja 12.11.1983 a on 22.09.1981 chcialabym sie spytac czy bedziemy mieli dzieci.. jesli tak to za jaki czas?? dziekuje za odpowiedz... wtedy co napisalas jakies pare m-cy temu dala mi duza wiare i w sile w to ze bedzie dobrze. i jest. dziekuje za pomagasz ludziom :)) duza buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JS***
możesz powiedzieć, co z nami będzie. Teraz jest źle, a ja tęsknię. ja 30.07.19967 on 16.04.1961

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namaartartnama
Witaj, mam pewien problem,moi rodzice albo tylko ojciec nie akceptuja mojego mężczyzny, mówia,z e mu nie ufają, że on nic nie ma, że mnie skrzywdzi, chce wykorzystać, itp. Czy mają rację? Trochę wróciły moje obawy z poczatku związku, bo on wtedy nie powiedział mi, ze jest zonaty, dowiedziałam sie po kilku m-cach przez przypadek, moi rodzice też sie wtedy dowiedzieli. Nie wiem jak mam to rozgrywac , bo naprawdę zależy mi i na zwazku i na dobrych stosunkach z rodzicami, tym bardziej, ze razem pracujemy. Moja data ur. 12 05 79, jego 3 04 74 Co mozesz na ten temat poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanamaartart
23 04 74 jego data ur, pomyliłam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namaartartnama Witaj, mam pewien problem,moi rodzice albo tylko ojciec nie akceptuja mojego mężczyzny, mówia,z e mu nie ufają, że on nic nie ma, że mnie skrzywdzi, chce wykorzystać, itp. Czy mają rację? Trochę wróciły moje obawy z poczatku związku, bo on wtedy nie powiedział mi, ze jest zonaty, dowiedziałam sie po kilku m-cach przez przypadek, moi rodzice też sie wtedy dowiedzieli. Nie wiem jak mam to rozgrywac , bo naprawdę zależy mi i na zwazku i na dobrych stosunkach z rodzicami, tym bardziej, ze razem pracujemy. Moja data ur. 12 05 79, jego 23 04 74 !!!!!!!!!!!!Wyzej pomyliłam datę!!!!!!!!!!!!!!!!! Co mozesz na ten temat poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Wrozko
Bardzo prosze powiedz, kiedy do nas wrocisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oei.l
Witam serdecznie. Dziś odpowiem od końca. ;) __________ 21:43 Droga Wrozko Bardzo prosze powiedz, kiedy do nas wrocisz? -------- Jestem 🌼. ___________________ 16:41 miskaaa (agnieszka433@op.pl) gnieszka 30.152.1986 czy dostane sie to pracy o ktora sie ubiegam i czy to bardzo wpłynie na moje relacje z partnerem,co bedzie dalej z naszym związkiem?? ------- Być może juz dostałas te pracę, bo bardzo jej pragnęłaś. jęsli ta praca ma związek z eksponowaniem siebie, to to jjest właśnie to. Tu poleci Ci awans i dobre pieniadze. kłopoty z partnerem wynikaja z Twego zamkniecia sie w sobie, kochac platonicznie to piekna rzecz, ale on potrzebuje jeszcze głebszego uczucia, moze inaczej, okaz mu to jak go kochasz. Będzie dobrze. __________________________ 18:53 pelargoniaaaaaaaaaaaaaaa co mnie czeka w miłości i czy moje zycie się zmieni na lepsze anna ------- Czego Ty sie boisz? Takie postepowanie prowadzi stale do tego samego i wiesz o czym piszę. To się zmieni najpóźniej koniec lata powinnaś być bardzo szcęśliwa, hmmm i jak bardzo. _________________________ 21:27 quis .... Bardzo Ci dziekuję za poświęcony mi czas.... jestem ogromnie wdzięczna Bardzo chciałabym działać tylko nie wiem jak...nie mam mozliwości a wszelkie moje dotychczasowe starania nie przynosiły żadnych skutków Ja nie wiem co powinnam zrobić aby zmienić tą sytuacje, najwieksza przeszkodą jest odległość ktora nas dzieli,nie mamy mozliwosci widywania się.Do tej pory cały czas utrzymywalismy kontakt telefoniczny itp....ale to jak widać nie jest w stanie nic zmienić. Sytuacja wydaje się dla mnie w tym momencie beznadziejna-jeszcze to nowe uczucie ktore jest koło niego...mam wrażenie że stoję na przegranej pozycji Naprawdę nie wiem jak mam postępować- bardzo mi na nim zależy. Czy mogłabyś mi coś poradzić?Jak mogę zmienić tą sytuację? Czy ja mogę mu ufać? Ja 17.02.1984 on 02.12.1980 ------ Hmmm, nie jesteście razem. Przykro mi, ale stoisz na rozdrożu, ale ja widzę, że ufac mu możesz. Dzieki siłom Kosmosu jest szansa na ukojenie Twego bólu. karty radzą byś była bardziej aktywna, ale bez nadmiernego pospiechu. ____________________________ 22:15 werda czy możesz coś powiedzieć o nas : ja z 17.11.1982 a on 17.08.1983 nie byliśmy parą, spotykaliśmy się krótko ale czy czuł, czuliśmy do siebie coś więcej. Co o mnie myślał, myśli. Czy jeszcze możliwy jest dla nas związek? 22:33 werda jeśli mogę to zadam inne pytanie o sferę zawodową. Co mam zmienić?-bo w pracy źle się czuję, popełniam sporo gaf. Jak jestem ocenia przez kierownictwo i innych pracowników? Czy problem tkwi we mnie, że tak mi się tam układa? Czy to się zmieni? jestem z 17.11.1982. Anna ------- Słuchaj byc może sie zmieniło, bo karty mówia o szczęsliwej zmianie, dopełni sie to najpóxniej kiedy będzie nastapi zodiak Lwa. Jest mozliwy wasz związek i tak jak napisałam. No tak sa działania Twoje i skutek negatywny. To Twoja pierwsza praca i tak moze być, ale nie bój sie, strach powoduje i jest to co jest. Karty radza bys szła do przodu bardziej odwaznie i twórczo i pozbyc sie leku, wtedy możesz mieć wszystko, czego pragniesz. __________________________________ 23:18 bul4a (bul4a@wp.pl) Moja droga 3 em Oeil, jak większość z nas tutaj mam problem w sferze uczuciowej, kilka miesięcy temu rozstałam się z moim długoletnim chłopakiem i jestem sama, nie ma lub nie mogę znaleźć nikogo kto mógŁby go zastąpić, dlaczego? W moim wieku (01.01.1982) powinnam już wyjść za mąż i pomysleć o dzieciach a tu ani slychu ani widu przyszlego męża a co tu mówić o macierzyństwie. Jakie mam szanse na szczęście? na poważny związek? ------ A kto tak powiedział, że powinnaś? Ty chyba juz masz to co chciałaś. Powodzenia. ___________________________ 20:43 upska ________________________ 11:15 wkurzyłam się wITAJ 3 EM oEIL, zdarzyła sie nieprzyjemna sytuacja w moim domu - zginęł pieniądze, niewielkie, ale zawsze. Czy jest szansa zerknąć kto mógł to zrobić: mój brat(240684), ciotka, ktoś obcy. Moja data 120579 Bardzo proszę ------ Słonko, ja w sferze uczuć. Moze już sie wyjaśniło, ale skoro prosisz, to wygląda na obca osobę, ktos z koleżeństwa Twego brata. ___________________ 17:12 Jade witam po dlugiej przerwie.. chcialam Ci powiedziec ze sie udalo,jestesmy razem ja 12.11.1983 a on 22.09.1981 chcialabym sie spytac czy bedziemy mieli dzieci.. jesli tak to za jaki czas?? dziekuje za odpowiedz... wtedy co napisalas jakies pare m-cy temu dala mi duza wiare i w sile w to ze bedzie dobrze. i jest. dziekuje za pomagasz ludziom duza buzka Szczescie przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie --------- Bardzo się cieszę, ze pomogłam, ale to Twoja zasługa, mnie nie przeceniaj. Nie wiem co jest przeszkoda, ale na razie dziecka nie widzę. _______________________ 19:24 JS*** możesz powiedzieć, co z nami będzie. Teraz jest źle, a ja tęsknię. ja 30.07.19967 on 16.04.1961 --------- No cóz, chyba jestes zadowolona, koniec jednego było coś lepszego. Wszystkiego dobre Wam zyczę. ______________________ 09:41 namaartartnama Witaj, mam pewien problem,moi rodzice albo tylko ojciec nie akceptuja mojego mężczyzny, mówia,z e mu nie ufają, że on nic nie ma, że mnie skrzywdzi, chce wykorzystać, itp. Czy mają rację? Trochę wróciły moje obawy z poczatku związku, bo on wtedy nie powiedział mi, ze jest zonaty, dowiedziałam sie po kilku m-cach przez przypadek, moi rodzice też sie wtedy dowiedzieli. Nie wiem jak mam to rozgrywac , bo naprawdę zależy mi i na zwazku i na dobrych stosunkach z rodzicami, tym bardziej, ze razem pracujemy. Moja data ur. 12 05 79, jego 3 04 74 Co mozesz na ten temat poradzić? 09:41 namanamaartart 23 04 74 jego data ur, pomyliłam sie! 09:42 nacik namaartartnama Witaj, mam pewien problem,moi rodzice albo tylko ojciec nie akceptuja mojego mężczyzny, mówia,z e mu nie ufają, że on nic nie ma, że mnie skrzywdzi, chce wykorzystać, itp. Czy mają rację? Trochę wróciły moje obawy z poczatku związku, bo on wtedy nie powiedział mi, ze jest zonaty, dowiedziałam sie po kilku m-cach przez przypadek, moi rodzice też sie wtedy dowiedzieli. Nie wiem jak mam to rozgrywac , bo naprawdę zależy mi i na zwazku i na dobrych stosunkach z rodzicami, tym bardziej, ze razem pracujemy. Moja data ur. 12 05 79, jego 23 04 74 !!!!!!!!!!!!Wyzej pomyliłam datę!!!!!!!!!!!!!!!!! Co mozesz na ten temat poradzić? --------- Jeśli jest on w dalszym ciągu w zwiąku, to nie buduj na tym nieszczęściu swego szczęścia. Teraz karty. Ja tu miłości nie widzę, ale nie umiem powiedzieć, czy to jest w stosunku do zony czy Ciebie. Napisz cos wiecej, czy on jest po rozwodzie? czy mieszkacie razem ? ___________________________ Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie. Wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Sorka, przkręciłam swój nik. Oczywiscie 3em Oeil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
Witaj 3em, a moze mi odpowiesz, czy w koncu znajde swoja milosc? Jest na to szansa jeszcze w tym zyciu? 150479 (imie znasz :)) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JS***
19:24 JS*** możesz powiedzieć, co z nami będzie. Teraz jest źle, a ja tęsknię. ja 30.07.19967 on 16.04.1961 --------- No cóz, chyba jestes zadowolona, koniec jednego było coś lepszego. Wszystkiego dobre Wam zyczę. ;-) chyba nie bardzo rozumiem, możesz coś więcej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Witam. __________ 18:39 lupita Witaj 3em, a moze mi odpowiesz, czy w koncu znajde swoja milosc? Jest na to szansa jeszcze w tym zyciu? 150479 (imie znasz Pozdrowionka ------ Ty przegapiłaś wiele miłości, no wiem , wiem, to nie te. Masz młodzieńczą osobowość i to jakby ciąży, bo to przeszłośc wpływająca na teraźniejszość. Los ofiarowuje Ci stale szanse, ale one przechodzą koło Ciebie, ale stale pokonujesz te przeszkody i miłość urzeczywistni się, ona stoi przy Tobie. Ja widzę, ze ona jest, a jesli nie to w ciagu 6 dni powinna byc. A czemu nie odpisujesz księżniczko? ____________________________ 18:41 JS*** 19:24 JS*** możesz powiedzieć, co z nami będzie. Teraz jest źle, a ja tęsknię. ja 30.07.19967 on 16.04.1961 --------- No cóz, chyba jestes zadowolona, koniec jednego było coś lepszego. Wszystkiego dobre Wam zyczę. chyba nie bardzo rozumiem, możesz coś więcej powiedzieć? --------- Karty powiedziały, ze ten związek zakończył się, ale zaistnieje jako nowy. To powinno sie aktualizować, czyli sa robione jakies kroki w kierunku pojednania, moze to tez byc inny facet, ale miłośc bedzie piekna, dlatego życzyłam wszystkiego dobrego. ______________________ Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×