Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość Eww
Witaj :) 29.06.1987... Chciałabym się dowiedzieć kiedy znajdę miłość swojego życia lub kiedy się z kimś zwiążę, gdyż do dnia dzisiejszego pozostaję singielką :) Z góry dziękuję za wróżbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odp :) coz troche to zawile,bo prawdy nie znam ani nijak wiem jak poznać ją. w kontekscie czego ma on ten przymus et cetera? nie chcę Ci się w żadnym stopniu narzucac ,ale rozwinelabyś tę wypowiedz,oczywiscie gdy bedziesz miec na to czas? A ogolnie to milego wieczoru życzę 🌼 trzeba sie konczacym sie rokiem nacieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita84
Buziaki 3em Oeil!!!!! Co do facetow to masz racje, pojawiaja sie i znikaja tylko ze mnie sie niechce zadnego zatrzymac i dlatego cale zycie jestem sama :( A odnosnie tego faceta na ktorego mam teraz chrapke to znajac zycie nic nie wyjdzie bo sie nie rusze :) A najwazniejsze jest ze to z ta magia to byl strzal w dziesiatke!!!!!!!!!!!!!!!!! ciagnie mnie do tego strasznie ale nie mam pojecia od czego zaczac, nie wiem gdzie sie kupuje takie rzeczy, za ile.........poprostu NIC, bylabym wdzieczna za jakies male podpowiedzi :) I jeszcze raz dziekuje za wszystko i sciskam cieplutko :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3em Oeil :) Witam po przerwie swiatecznej :) co slychac??? Widze, ze tu caly czas tlum :) Wybacz tyle usmiechow, ale ja ostatnio mam humorek non stop :) Chcialabym Cie prosic, zebys napisala cos o mojej przyszlosci 25.05.1982 i o jego 03.03.1977, a moze byc tez o naszej wspolnej, jesli taka jest nam pisana w kartach :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze inaczej sprecyzuje swe pytanie, otoz czy ten przymus dotyczy mej osoby,jakiej jest natury? czy po 2 stycznia w zwiazku z powrotem do szkoly cos sie w tej problematycznej jak dla mnie kwestii uczuciowej zmieni? 22.12.1989 A tak poza tym to milego popoludnia zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Witam bardzo serdecznie. 14:50 Malutka_21 Studia-dobrze, ale wyszło, ze jakiś wyjazd Cię czeka. Zdrowie- w sferze psychicznej i neurologicznej. 14:53 demi W 2007 roku trafi Ci się miłość z odzysku tz. facet po przejściach. 15:02 dominia22 Nowe perspektywy pojawią się po Twoich urodzinach. Z-dobre, nie ma problemów. 17:46 Bardzo proszę o wróżbę 3em Oeil------------> W przyszłym roku niezadawalające układy partnerske, wiecej nie wiem. 19:25 Eww Ty dążysz do wolności i niezależności. Pojawiają się związki, które nie będą Cie satysfakcjonować. 19:42 Anita84 Wejdź do księgarni i poszukaj coś z ezoteryki. Jest tego tyle, że trudno powiedzieć. Mnie wychodzi, że powinnaś zająć się runami, ale wybór nalezy do Ciebie. Jak chcesz pogadać, to podaj e-mailla. 22:04 ysl Dobre, poprawne stosunki. Życzę wszystkim miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
16:17 Some Bizarre moze inaczej sprecyzuje swe pytanie, otoz czy ten przymus dotyczy mej osoby,jakiej jest natury? czy po 2 stycznia w zwiazku z powrotem do szkoly cos sie w tej problematycznej jak dla mnie kwestii uczuciowej zmieni? 22.12.1989 A tak poza tym to milego popoludnia zyczę Odczekaj m-c to mogę CI powiedziec co dalej. Przymus -czytaj - dotyczy jego o soby. Ja jemu nie wrózę tylko Tobie. POgadaj z nim o jego problemach i sie dowiesz. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demi
dziękuję choc nie wiem czy to dobrze czy źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ms_Db
Przepraszam ale chyba zostalam pominieta :( Wiem ze kazdy chce wrozby od ciebie i trudno tu cokolwiek odnalesc wiec dlatego sie przypominam. Moja data ur. 19.07.1984, data jego urodzin 17.12.1982 Czy wyjde za niego za mąż? Czy bede szczesliwa? Ajak tam moje zdrowko i sprawy zawodowe? Bede wdzieczna za odpowiedz i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita84
Witaj 3em Oeil! Jak tylko dopadne jakąś księgarnie napewno coś poszukam, narazie to pogrzebie sobie troszku w bibliotekach :) A co do runów........hm........nie wiem wogóle z czym to się je. I jak najbardziej byłabym za jakąś bliższą rozmowa. Oto mój email: julia.anita@wp.pl Niestety jednak wyjeżdzam na studia i nie będę miec tam dostępu do internetu więc najwczesniej odpowiem za ok. 2 tygodnie jak wróce do domu (chyba ze jednak dopadne tam jakiegos neta). Jeszcze raz dziękuje za wszystko :) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
kurkawodna kiedy spotkam tego jedynego w jakich okolicznosciach 12-12-1982 a tak poza tym to czesc i udanej zabawy sylwestrowej spokospoko na maroko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak wszystkie uzalezniają
Ty mi lepiej powiedz, co bęxdzie dalej z moim zyciem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam znowu. tym razem me pytanko tyczy się dzisiejszego sylwestra... czy uda mi sie isc na pewną impreze ze znajomymi, czy moze byc ona udana i jak do tego matke przekonac,ze sie tak wyrażę :P 22.12.1989 10:50 pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
WSZYSTKIM TU ZEBRANYM ZYCZE SAMYCH WSPANIALOSCI W NOWYM 2007 ROKU!!!! a sobie spelnienia najwiekszego marzenia mojego zycia :) POZDRAWIAM :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) O O O @@@@@@@@@@ @@@@@@@@@ @@@@@@@ @@@@@ @@@@ @@@ @@ @ @ @ @ @ @@@@@ @@@@@@@ Troche nie wyszlo, ale CHEERES!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
to mial byc kieliszek szampana, troche wyszedl jak z profilu, ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
no i Cheers oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_21
Dziekuje bardzo:) Zycze wszytkim szczesliwego Nowego Roku 2007:) caluski:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również przyłączam się do życzeń noworocznych :) u mnie niestety sylwester nie wypalił...matka nie pozwoliła...a propo\'s tej sprawy czy w nadchodzącym roku coś się zmieni,czy będę mogła wychodzić częściej na jakies spotkania,imprezy,czy matka nadal będzie taka despotyczna? 22.12.1989 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Wszystkim serdeczne dzięki. Nie wchodziłam na topik z wiadomych powodów-dni świąteczne, a więc nie ma wróżb. Życzę Wam z całego serducha, by marzenia sie spełniły. By Nowy 2007 był przez okrągły rok pomyślny. I nie bójcie się, bo to nasz największy wróg. Bóg wybiera dla to co najlepsze, a my słuchajmy GO i nie poprawiajmy. 🌼 👄 Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia takaaa
witam Cie kochana... Przypomne ci sie 18.09.1984 .. na poczatku grudnia pisalami pytalam cie o moj wyjazd 18 stycznia do Angli i o milosci.. Pisalas ze byc moze wyjade wczesniej i ze byc moze to nie bedzie Angli... juz w czwartek wyjezdzam w dodatku do Szwajcari.. Bardzo się cieszę i tez mam obawy ale juz mniejsze... Pisalas tez ze sie trakcie podrozy zakocham,,,, dalej tak uwazasz Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
18:34 Ms_Db Przepraszam ale chyba zostalam pominieta Wiem ze kazdy chce wrozby od ciebie i trudno tu cokolwiek odnalesc wiec dlatego sie przypominam. Moja data ur. 19.07.1984, data jego urodzin 17.12.1982 Czy wyjde za niego za mąż? Czy bede szczesliwa? Ajak tam moje zdrowko i sprawy zawodowe? Bede wdzieczna za odpowiedz i pozdrawiam Witam. Pytam karty o uczucia mówią o zmianie Twojej pracy, a właściwie o satysfakcji płynącej z pracy. NIe będziecie małżeństwem. Spotkasz człowieka z którym odprężysz wszelkie napięcia, będziecie dobrym zgodnym małżeństwem. Zdrowie-jeśli nie masz problemów z sercem, to pilnuj, by nie przegapić. Karty mówią o układzie krążenia i sercu (cisnienie, obraz krwi). Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
29.12] 18:57 Anita84 Witaj 3em Oeil! Jak tylko dopadne jakąś księgarnie napewno coś poszukam, narazie to pogrzebie sobie troszku w bibliotekach A co do runów........hm........nie wiem wogóle z czym to się je. I jak najbardziej byłabym za jakąś bliższą rozmowa. Oto mój email: julia.anita@wp.pl Niestety jednak wyjeżdzam na studia i nie będę miec tam dostępu do internetu więc najwczesniej odpowiem za ok. 2 tygodnie jak wróce do domu (chyba ze jednak dopadne tam jakiegos neta). Jeszcze raz dziękuje za wszystko Pozdrawiam cieplutko Witam. Wysłałam Ci e-mailla. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
20:55 kurkawodna kurkawodna kiedy spotkam tego jedynego w jakich okolicznosciach 12-12-1982 a tak poza tym to czesc i udanej zabawy sylwestrowej spokospoko na maroko Witam. A co TY taka prędka. Poczekaj na swoją kolej, jak los Ci ześle chłopaka. Weszłaś w rok, gdzie Twoje pragnienia będą budować uczucia i je burzyć. Wiedząc o tym musisz przeanalowować dokładnie każdą decyzję. Skandal kochanie, hańba i wstyd czeka Cię w uczuciach. Brak przewidzenia skutków z wysoko postawionymi osobami, bedziesz chciała zaspokoić swoje kaprysy. Spotkasz go tam, gdzie huczna zabawa. Podejrzane restauracje, agencja towarzyska-tam gdzie załatwia sie sprawy mafijne. Czas 0.5-1roku. Sorka tak wypadło. Ty decydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
1.12] 15:34 Some Bizarre Również przyłączam się do życzeń noworocznych u mnie niestety sylwester nie wypalił...matka nie pozwoliła...a propo's tej sprawy czy w nadchodzącym roku coś się zmieni,czy będę mogła wychodzić częściej na jakies spotkania,imprezy,czy matka nadal będzie taka despotyczna? 22.12.1989 pozdrawiam Witam Cię. Przykro mi, że tak Ci wypadło. z zabawą. Otwórz sie nawiąż lepszy kontakt z matką, ona bardzo cIę kocha i nie chce by było Ci źle.. A teraz karty. Popatrz energie podpowiedziały mi bez kart, a karty mówia to samo. Będzie rozmowa prowadząca do zgody. Uczciwość wobec siebie będzie jest gwarancja sukcesu, zmiana na lepsze. Długoterminowe Twoje plany zrealizują się, dostaniesz nieoczekiwaną łaskę. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
01.01] 21:21 sylwia takaaa witam Cie kochana... Przypomne ci sie 18.09.1984 .. na poczatku grudnia pisalami pytalam cie o moj wyjazd 18 stycznia do Angli i o milosci.. Pisalas ze byc moze wyjade wczesniej i ze byc moze to nie bedzie Angli... juz w czwartek wyjezdzam w dodatku do Szwajcari.. Bardzo się cieszę i tez mam obawy ale juz mniejsze... Pisalas tez ze sie trakcie podrozy zakocham,,,, dalej tak uwazasz Buziak Witam i tez przesyłam buziaka. Karty mówią, że to miejsce , gdzie sie zakochasz jest publiczne. jednoznacznie nie mówią, że to samolot , pociąg itd. Na pewno związane z tą podróżą i może to byc dworzec, może czytelnia, a może w miejscu urzędowym-odprawa celna np. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Witam. Jeśli sprawdzacie, a nie dostaliście odpowiedzi, to znaczy, że przeoczyłam kogoś, za co sorka. Wpisujcie się ponowni, tak samo - pytanie dobrze sprecyzowane, data, a odpowiedź będzie jasna. Pozdro dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
witajcie, jak po imprezie sylwestrowej? to ja zapytam jeszcze o cos jesli mozna : co mi przyniesie rok 2007? praca, uczucia i zdrowie, ale uczucia najawazniejsze :) moja data to 150479 :) pozdrawiam serdecznie, mam dzis jeszcze do obskoczenia urodziny kuzynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
Skandal kochanie, hańba i wstyd czeka Cię w uczuciach. Brak przewidzenia skutków z wysoko postawionymi osobami, bedziesz chciała zaspokoić swoje kaprysy. Spotkasz go tam, gdzie huczna zabawa. Podejrzane restauracje, agencja towarzyska-tam gdzie załatwia sie sprawy mafijne do Autorki topiku Może faktycznieto jest dla mnie jakieś ostrzeżenie zeby zmienić swoje przeznaczenie tylko czy mogłabys mi dokładniej powiedziec o co chodzi z tym skandalem i wysoko postawionymi osobami to ja jużgo nie chce spotkać skoro on nalezy do mafii (((((((((( a czy mi coś grozi z jego strony albo ze strony jego znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
16:11 kurkawodna Skandal kochanie, hańba i wstyd czeka Cię w uczuciach. Brak przewidzenia skutków z wysoko postawionymi osobami, bedziesz chciała zaspokoić swoje kaprysy. Spotkasz go tam, gdzie huczna zabawa. Podejrzane restauracje, agencja towarzyska-tam gdzie załatwia sie sprawy mafijne do Autorki topiku Może faktycznieto jest dla mnie jakieś ostrzeżenie zeby zmienić swoje przeznaczenie tylko czy mogłabys mi dokładniej powiedziec o co chodzi z tym skandalem i wysoko postawionymi osobami to ja jużgo nie chce spotkać skoro on nalezy do mafii (((((((((( a czy mi coś grozi z jego strony albo ze strony jego znajomych No sorka wielka kolejny raz, ale tak wyszło. Ważne, że wiesz, a decyzje podejmiesz same. Słonko, karta jest obrazkiem i stanowi pewne hasła, które Ci podałam. Żeby powiedzieć dokładnie wymaga to wiele czasu i innego rozkładu, sorka. ale tu nie mam tyle czasu. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
13:45 lupita witajcie, jak po imprezie sylwestrowej? to ja zapytam jeszcze o cos jesli mozna : co mi przyniesie rok 2007? praca, uczucia i zdrowie, ale uczucia najawazniejsze moja data to 150479 pozdrawiam serdecznie, mam dzis jeszcze do obskoczenia urodziny kuzynki Witaj rozrywkowa dzieweczko. Jak się bawić, to się bawić - cały tydzień. Jutro Ci powiem, o co pytasz, czuję, że ten facet dziś Ci sie trafi na tym przyjęciu. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×