Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość lupita
hej! juz wrocilam, nie bylo tak rozrywkowo, zwykle spotkanie, w gronie rodzinnym, wiec zadnych niespodzianek, zadnych facetow niestety nie bylo :( ok, to czekam na odp jak znajdziesz czas, wiesz ze uczucia sa dla mnie wazne, ale praca tez, jesli nie spelnie sie w milosci poswiece sie pracy calym sercem :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
rozumiem a moge dowiedziec sie co nie konkretnie czeka w styczniu jakie ważne wydarzenia kurkawodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumii
witaj wrozko ;) wszystkiego dobrego w nowym roku zycze Tobie i wszystkim czytajacym :) nie zagladalam do netu przez cale swieta az do dzis bo po swietach mialam gosci jestes tak sympatyczna osoba ze musialam w koncu zajzec na Twoj topik ;) jest mi bardzo milo ze odpisalas mimo ze nie zadawalam zadnego pytania jestem pelna podziwu dla Twojej pracy tutaj poniewaz jestes bezinteresowna co musisz przyznac dzis to bardzo zadka cecha ;) a ja bardzo szanuje takie i podobne cechy u ludzi odpisywanie tu na pytania dziewczyn zajmuje Ci przeciez mase czasu a Ty mimo to wciaz tu jestes ...wiec uklony w Twoja strone... zgadzam sie z tym ze na Twoim topiku jest mila aura ktora ma dobry wplyw chyba na wszystkich tu czytajacych i klikajacych ;) i fajnie ze dziala ona w obydwie strony,to znaczy ze nie tylko Ty wywolujesz usmiechy na twarzach otrzymujacych od Ciebie odpowiedzi ,ale rowniez Tobie ludzie potrafia napisac cos milego oprocz podziekowan za odpowiedz ;) stworzylas tu mily klimat :) wiec bede tu zagladac chetnie tymczasem pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich czytajacych ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
mumii, ale piekny post, 3em Oeil bedzie zachwycona jak przeczyta, ale napisalas sama prawde :) a ja wiem, ze Ty takze jestes osoba ciepla, myslaca o innych, dobra, a dobroc zawsze wraca do nas ze zdwojona sila ;) sorki, tak se napisalam, takie moje spostrzezenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten cieply i sloneczny dzien :) 🌼 (czuje,ze jest wiosna a nie zima :D) Oczywiscie nie chcę Ci się narzucac, ale mam takie male pytanko, w dobrze znanej kwestii. Czy warto bedzie jutro powiedziec kolezane (ur.15.04.1989) a raczej napomknąć aby jakos mnie z tym mym obiektem westchnien zapoznala? czy to ;zapoznanie \" cos da wogole. czego unikac w rozmowie z nią na ow temat jak potem z tym chlopakiem? 22.12.1989 10:50 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominia22
Witam dziewczyny :) Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim życzę..i oby ten rok był lepszy od poprzednich i żeby spełniły sie wszystkie Wasze marzenia :) Dziekuje Ci bardzo 3em Oeil za wrózbę ..:) I jak spędziłyście dziewczyny Sylwestra?? Szampańsko i z wielkim hukiem jak ja :p?? Pozdrawiam i buziak dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
20:54 3em Oeil 13:45 lupita witajcie, jak po imprezie sylwestrowej? to ja zapytam jeszcze o cos jesli mozna : co mi przyniesie rok 2007? praca, uczucia i zdrowie, ale uczucia najawazniejsze moja data to 150479 pozdrawiam serdecznie, mam dzis jeszcze do obskoczenia urodziny kuzynki Witaj rozrywkowa dzieweczko. Jak się bawić, to się bawić - cały tydzień. Jutro Ci powiem, o co pytasz, czuję, że ten facet dziś Ci sie trafi na tym przyjęciu. Miłego. Miłośc;Lupita-karty mówią umiar, cierpliwość, nie zajmowac sie dewiantami, a zająć sie ezoteryką, wyzszymi wartościami. Zdrowie: bądź uwazna-by nie ulec wypadkowi. Praca: Lupita ja sie zabije. W pracy karta miłości. Bedzisz musiała dokonac wyboru między dwoma facetami. Ja chyba jeszcze nie jestem dobra po sylwku, po prostu nie wiem co o tym myśleć. Najsamlepsiejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
14:51 Some Bizarre Witam w ten cieply i sloneczny dzien (czuje,ze jest wiosna a nie zima ) Oczywiscie nie chcę Ci się narzucac, ale mam takie male pytanko, w dobrze znanej kwestii. Czy warto bedzie jutro powiedziec kolezane (ur.15.04.1989) a raczej napomknąć aby jakos mnie z tym mym obiektem westchnien zapoznala? czy to ;zapoznanie " cos da wogole. czego unikac w rozmowie z nią na ow temat jak potem z tym chlopakiem? 22.12.1989 10:50 Pozdrawiam Nie, bo będzie to porazka i tylko z Twojej winy. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
o, wlasnie weszlam i prosze, Twoj post! co z tym wypadkiem? przestraszylam sie! no, a z ta miloscia widac cos wiecej? czy zakocham sie w dwoch, czy dwoch bedzie o mnie zabiegalo? a nie wiadomo kiedy z ta miloscia, w jakiej czesci roku? tego sie nie spodziewalam ale dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
Miłe dzieweczki - Mumii, lupita, dominia22 i wszystkie inne i panowie też. Balsam na serduszko kładziecie, bo ostatnio jeden kawaler mnie olał i tak mi smutno. Wróżką nie jestem, tylko hobbystka, ale to prawda, że lubię bezinteresownie pomagać ludziom i czasami dostaję łomoty. Tak było z Łukaszem - lupita zna temat, a dla pozostałych powiem króciutko. Na o2 na dziale N+F+S chłopak opisawszy swoja chorobę zwraca sie z prośbą o pomoc finansową na laptopa, który to jest jedynym kontaktem jego ze swiatem. Chciałam go wesprzeć i i jego post przeniosłam na inne działy, a tam mnie i jego wyzwano od oszustów. Bardzo mi przykro jest do tej pory, bo nie wiem czy zamiast pomóc nie pogorszyłam jego sprawy. Mello autor m.in. Przebudzenia napisał, że nie nalezy zachłystywac sie pochwałami, bo one sa ulotne, Lepsza jest krytyka, bo ona nas czegoś uczy. Ale jakby na to nie patrzeć miło mi, że tak odbieracie ten topik i mnie. I wszystkiego najsamlepsiejszego Wszystkim z całego serducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
nie przejmuj sie tym facetem, spotkasz fajniejszego, ja to wiem :) pochwaly nie sa przesadzone, sa zmotywowane tym, ze nam chcesz pomoc i to bezinteresownie, jestes dobra dusza :) zostanie Ci to wynagrodzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominia22
Witam..:) Tak..3em Oeil to taka dobra duszyczka :) Ja wlaśnie mam chwilowe zawieszenie bo niedawno spotkałam sie z moim byłym chłopakiem po prawie trzech miesiącach od rozstaznia-pierwszy raz spotkanie od tego momentu... i rozwaliło mnie to trochę emocjonalnie mimio tego że nie padly z moich ani Jego ust żadne deklaracje..:( Kurcze..nie wiem czy sie cieszyć z tego czy nie..bo jednak pare lat byliśmy ze sobą..:( Ale co tam..Nowy Rok sie zaczął i będzie inaczej :) Może lepiej..może gorzej ale zawsze jakas zmiana ..Chociaż w pracy wypatrzyłam ostatnio bardzo sympatycznego chłopaka i podobno jest sam ;) tylko ja taka speszona jak Go widzę, że nie mam odwagi zagadać...:( Ale czas pokaże..może sam się odezwie :p Trzymajcie sie dziewczynki ciepło i pamiętajcie..nie możemy się zadręczac z powodu faceta!! buziaczek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to prawda.nie sądze,by jakikolwiek osobnik byl tego warty.... co do emgo pytania poprzedniego to: nie gadalam z tą kolezanką bo nawet mi sie nie chcialo..... JAkiej natury mogla to byc porazka? czy wogole nie mam z nią (ur.15.04.1989) o tym kiedykolwiek podyskutowac. A mialam zamiar rozegrac to tak,zeby kiedys niby przypadkowo zapoznala nas na jakims wyjsciu, et cetera,w szkole nie... zresztą tak sie coraz bardziej zastanawiam czy mam sie dalej emocjonalnie angazowac w to male zawirowanie itd... 22.12.1989 10:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna szukajaca love
Droga 3em Oeil. juz raz Cie o cos pytałam w sprawach miłości ale chciałabym sie jeszcze czegos dowiedziec no wiec jestem teraz w zwiazku ktory sie jakos nie układa napisałas ze wszytsko sie własnie ułoży w swoim czasie, ale chciałam sie Ciebie zapytac czy moj chłopak mnie nie zdradza bo on naprawde sie czasami dziwnie zachowuje i szczerze mysle ze to wszytsko sie naprawde skonczy(zwiazek) bo go juz nie pociagam:( ( to wiem z obserwacji), mam jeszcze jedno pytanko ostatnio poznałam osobe młodszą ur. w dniu 23.11.1986 czy cos z tego wyjdzie? moja data urodzenia 26.04.1984 Z gory dziekuje za odpowiedz i zycze wszystkiego najlepszego w Nowym Roku a także duuuuużo miłości Tobie i Wszystkim tu zagladającym:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
up up up, podnosze jak zwykle, moze dwiem sie czegos wiecej :) zreszta i tak miala napisac, bo sie niepokoje o 3em Oeil, wiecej napisze pozniej, bo dopiero wrocilam :) zycze wszystkiego naj w dzisejszy dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominia22
Cześć dziewczyny :) Co u Was słychać?? jak tam nastroje przed weekendem ;)?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
No sopoko dziewczynki, wszystko wraca do normy. Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
kurkawodna a moge dowiedziec sie co nie konkretnie czeka w styczniu jakie ważne wydarzenia kurkawodna Kochana autorko topiku mam nadzieje ze znowym rokiem bedziesz się mniej przejmowala a wiecej usmechała tego ci z calego serducha zyczę Kurkawodna mIŁYCH SNÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
14:46 Some Bizarre oj to prawda.nie sądze,by jakikolwiek osobnik byl tego warty.... co do emgo pytania poprzedniego to: nie gadalam z tą kolezanką bo nawet mi sie nie chcialo..... JAkiej natury mogla to byc porazka? czy wogole nie mam z nią (ur.15.04.1989) o tym kiedykolwiek podyskutowac. A mialam zamiar rozegrac to tak,zeby kiedys niby przypadkowo zapoznala nas na jakims wyjsciu, et cetera,w szkole nie... zresztą tak sie coraz bardziej zastanawiam czy mam sie dalej emocjonalnie angazowac w to male zawirowanie itd... 22.12.1989 10:50 Witam , Nie Słonko nie plącz w to koleżanki. bo to bedzie opóźnienie , a nawet zły skutek. Bądź cierpliwa, bo to samo przyjdzie, na jakims wyjeździe/wycieczka lub o prostu w srodkach masowej komunikacji. To nastapi nagle w 1-ym kwartale tego roku, moze to być luty. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
04.01] 23:45 taka jedna szukajaca love Droga 3em Oeil. juz raz Cie o cos pytałam w sprawach miłości ale chciałabym sie jeszcze czegos dowiedziec no wiec jestem teraz w zwiazku ktory sie jakos nie układa napisałas ze wszytsko sie własnie ułoży w swoim czasie, ale chciałam sie Ciebie zapytac czy moj chłopak mnie nie zdradza bo on naprawde sie czasami dziwnie zachowuje i szczerze mysle ze to wszytsko sie naprawde skonczy(zwiazek) bo go juz nie pociagam ( to wiem z obserwacji), mam jeszcze jedno pytanko ostatnio poznałam osobe młodszą ur. w dniu 23.11.1986 czy cos z tego wyjdzie? moja data urodzenia 26.04.1984 Z gory dziekuje za odpowiedz i zycze wszystkiego najlepszego w Nowym Roku a także duuuuużo miłości Tobie i Wszystkim tu zagladającym pozdrawiam. Witam. Niezdecydowanie w związku z nowego nic nie będzie, bo porazka jest z Twojej winy. W starym związku, on Cie nie zdradza. To człowiek powazny i rozwazny. Brak komunikacji miedzy Wami-trzeba pogadac. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
18:50 kurkawodna kurkawodna a moge dowiedziec sie co nie konkretnie czeka w styczniu jakie ważne wydarzenia kurkawodna Kochana autorko topiku mam nadzieje ze znowym rokiem bedziesz się mniej przejmowala a wiecej usmechała tego ci z calego serducha zyczę Kurkawodna mIŁYCH SNÓW Witam. Uśmiecham się do Was cały czas, a Ty nie widzisz? no wiesz, jak możesz ? W styczniu to dążenie Twoje do celu, bedziesz przestrzegac ustalonego porządku, bedziesz dla wielu autorytetem, bo przekonywac będziesz do swoich słusznych racji. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
hej kochana, a mi odpowiesz? wpisalam sie, ale chyba nie zauwazylas, wiec ponawiam: odnosnie tej poprzedniej wrozby: wkleje ja tu: Miłośc;Lupita-karty mówią umiar, cierpliwość, nie zajmowac sie dewiantami, a zająć sie ezoteryką, wyzszymi wartościami. Zdrowie: bądź uwazna-by nie ulec wypadkowi. Praca: Lupita ja sie zabije. W pracy karta miłości. Bedzisz musiała dokonac wyboru między dwoma facetami. 1) chcialam zapytac co z tym wypadkiem, na co mam uwazac, czy to moze stac mi sie cos bardzo powaznego? 2) milosc w pracy (rozumiem, ze ci dwaj faceci sa z mojej pracy) - czemu bede musiala wybierac pomiedzy dwoma facetami? czy w dwoch sie zakocham i bede musiala podjac decyzje, ktorego wybrac? czy moze dwoch bedzie o mnie zabiegalo? czy widac cos wiecej na temat tych mezczyzn, kim sa? moja data 150479 godz. 15.24 bede wdzieczna, bo troche sie zaniepokoilam, ale jesli nie to trudno zaraz pisze do Ciebie kochana!!! w ogole widze, ze masz juz lepszy nastroj, co mnie cieszy, bo sie martwilam o Ciebie!!! caluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominia22
3em Oeil ciesze się że wraca wszystko do normy :) U mnie powoli mój stan emocjonalny stabilizuje się :) Miałabym też pytanie do Ciebie Co czuje do mnie ten o którym myslę?? Czy kocha..tęskni ..ogólnie jakie ma uczucia do mnie..moja data 31.07.1985 Życze wszystkim miłego wieczorku ;) trzymajcie się dziewuszki Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie poczekam.niby czasem tracę nadzieję,ale cos kurde mi podswiadomie mowi...teraz to odczuwam,mimo,ze powodow ku temu nie mam...co do tego przymusu to domyslam sie juz o co moglo chodzic...wczoraj przypadkiem dowiedzialam,sie ze ow osobnik byl z jakiegos przedmiotu zagrozony i pewnie odpowiadal znajomym,ze chyba zda... intuicja cos mi podszeptala,ze hmm nie. no i dzis sie okazalo,ze w klasie maturalnej na pierwszy semestr otrzymal ndst... poza tym koniec dnia calkiem przyjemny........ bylam z kolezankami w kinie potem w kafejce i sie wyluzowalam..hmm tak mi sie zdaje,ze znalazlam jakąs bratnią dusze.ogolnie dobrze sie z nią dogaduje itd..mimo,ze niektorzy mimo,ze udawają milych (a dziewczyna zbyt ufna jest) juz szemrają,ze jest zbyt zakręcona , itd itp... coz bywa. ogolnie pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaa
Kiedy sie z kims zwiaze ? 7.7.85 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i mnie
wrozka powie cos? cokolwiek, bo juz nie wiem o co pytac nawet 14 04 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i mnie
... mnie jak zwykle wszyscy olewaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
19:38 lupita Zapisałam w notatniku. wysle Ci e-maiilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
20:53 Karolinaaaa Kiedy sie z kims zwiaze ? 7.7.85 Pozdrawiam Tak Słonko w 2-gim półroczu. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
21:08 moze i mnie wrozka powie cos? cokolwiek, bo juz nie wiem o co pytac nawet 14 04 75 Hej. Teraz jestes w roku wyciszenia. Do kwietnia bedziesz sie jakby rozliczać, rozwiązywac konflity bez obwiniania.Później nastapi przełom, ale to będą dobre relacje przyjacielskie. Uczuc damsko-męskich nie widać. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×