Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość 3em Oeil
01:06 moze i mnie ... mnie jak zwykle wszyscy olewaja Nikt Cie Słonko nie olewa. W niedzielę i świeta kart sie nie stawia. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominia22
Witam dziewczyny :) Co słychać u Was?/Jak po weekendzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend jako tako minął:) początek tygodnia niezbyt udany. Jakoś tak humoru nie mam, troche zaczyna draznic mnie moj charakter,niesmialy itd...... ale moze jutro bedzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominia22
Dziewczynki nie dajmy sie złym humorom!! Mi samej też jest trochę cięzko ale damy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
hej, hej 3em Oeil, dziekuje i czekam na maila ;) eh, znow zabieram Ci czas dziewczyny, badzcie dobrej mysli, ja dzis mialam wyjatkowo paskudny dzien, ale czasem tak jest, moze sie cos odmieni na lepsze :) pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie..... a teraz czas na relax czyli ulubiona muzyka :) Hmm wiem,ze ja znow o tym samym,ale troszke mnie to zagadnienie trapi..otoz czy me lekko kokieteryjne zachowanie wzgledem tego chlopaka, sensu sticte usmieszki(troche speszone itd) gdy ta osoba pojawia sie znienacka, przebywanie niby przypadkiem w tych samych miejscach czy zerkanie(co trudno mi niestety kontrolowac) moze jakos hmm spraiwc,ze zostane zle odebrana, utrudnic rozwoj sytuacji? 22.12.1989 10:50 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominia22
Kurcze..musimy pozytywnie myslec dziewczyny :) Wiem że czasem nie ma lekko ale..nigdy nie będzie tak samo :) przyjdą chwilę że i dla nas zaświeci słoneczko ;) Waśnie na nie czekam ... 3em Oeil miałam do Ciebie pytanko ale chyba sie zagubiło wśrod innych pytan..to napisze jeszcze raz :) "Co czuje do mnie ten o którym myslę?? Czy kocha..tęskni ..ogólnie jakie ma uczucia do mnie..moja data 31.07.1985 " czy moge na Niego liczyc? Miłego wieczorku dziewczynki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i mnie
dziekuje bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,wiem zamęczam cię,ale napiszę... kurde dziwna sytuacja mi sie zdarzyla...czasem stosuję takie nocne afirmacje(pozytywne myslenie i te sprawy) kiedys tak mgliscie afirmowalam sobie,ze dany osobnik napisze do mnie na gg,nr znajdzie w katalogu itd... dzisiaj przychodzi wiadomosc... osobnik przedstawia sie tym samym imieniem co on, nr znalazl wkatalogu...jak sie pozniej okazalo,ze to nie ten...(calkiem obcy,z innej szkoly itd) kurde nie wiem, czy to jakis znak czy mam kontynuowac tą :internetową \"znajomosc w celu dowiedzenia sie czegos o mym wybranku;P(moze sie znają,lecz nie śmiem twierdzic) kurde ja to mam szczescie.............................. 22.12.1989 10:50 jesli zechesz odpowiedziec pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
19:15 Some Bizarre wlasnie..... a teraz czas na relax czyli ulubiona muzyka Hmm wiem,ze ja znow o tym samym,ale troszke mnie to zagadnienie trapi..otoz czy me lekko kokieteryjne zachowanie wzgledem tego chlopaka, sensu sticte usmieszki(troche speszone itd) gdy ta osoba pojawia sie znienacka, przebywanie niby przypadkiem w tych samych miejscach czy zerkanie(co trudno mi niestety kontrolowac) moze jakos hmm spraiwc,ze zostane zle odebrana, utrudnic rozwoj sytuacji? 22.12.1989 10:50 Pozdrawiam No siema. Jest człowiek o moralnym wnętrzu. Możesz stosować, ale bardzo inteligentnie, pamiętając o przestrzeganiu porządku/ zasad. Miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
19:43 dominia22 Kurcze..musimy pozytywnie myslec dziewczyny Wiem że czasem nie ma lekko ale..nigdy nie będzie tak samo przyjdą chwilę że i dla nas zaświeci słoneczko Waśnie na nie czekam ... 3em Oeil miałam do Ciebie pytanko ale chyba sie zagubiło wśrod innych pytan..to napisze jeszcze raz "Co czuje do mnie ten o którym myslę?? Czy kocha..tęskni ..ogólnie jakie ma uczucia do mnie..moja data 31.07.1985 " czy moge na Niego liczyc? Miłego wieczorku dziewczynki ;p No hej. Nie ma uczucia o jakim chciałabyś by myślał. Jest wyrozumiały i chce realizować plany -służba ku Bogu. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja..
hey..a czy ja tez mogę? czy moj obecny mężczyzna czuje do mnie cos wiecej? jak ot u mnei z ta miloscia i planami wakacyjnymi..(chodzi o wyjazd za granice) Dziekuje z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
14:28 Some Bizarre wiem,wiem zamęczam cię,ale napiszę... kurde dziwna sytuacja mi sie zdarzyla...czasem stosuję takie nocne afirmacje(pozytywne myslenie i te sprawy) kiedys tak mgliscie afirmowalam sobie,ze dany osobnik napisze do mnie na gg,nr znajdzie w katalogu itd... dzisiaj przychodzi wiadomosc... osobnik przedstawia sie tym samym imieniem co on, nr znalazl wkatalogu...jak sie pozniej okazalo,ze to nie ten...(calkiem obcy,z innej szkoly itd) kurde nie wiem, czy to jakis znak czy mam kontynuowac tą :internetową "znajomosc w celu dowiedzenia sie czegos o mym wybranku;P(moze sie znają,lecz nie śmiem twierdzic) kurde ja to mam szczescie.............................. 22.12.1989 10:50 jesli zechesz odpowiedziec pzdr Hej. To nie są żadne układy niczego sie nie dowiesz To tylko znajomość przynajmniej na dziś tak wygląda. Ty będziesz się szarpać, by osiągnąć/ dowiedzieć sie coś o swoich sprawach sercowych, ale nic ztego tak j.w. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
23:05 moze i mnie dziekuje bardzo No hej . Radości i miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja..
a to moja data 10.07.1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
20:57 to ja.. hey..a czy ja tez mogę? czy moj obecny mężczyzna czuje do mnie cos wiecej? jak ot u mnei z ta miloscia i planami wakacyjnymi..(chodzi o wyjazd za granice) Dziekuje z gory Hej. On szuka wartości wartości wyższych. Nie ma takie uczucia jakiego byś chciała. On z Tobą nie pojedzie, a Ty też zrezygnujesz. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
Witaj ! Mam do Ciebie pytanko związane ze zdrowiem zawsze tatko mówi mi ze zdrówko jest najwazniejsze i zgadzam sie z nim całkowicie tylko ostanio jakos sie zle czuje bylam u lekarza ale nik nic nie stwierdził musze pewno zrobic badania bardziej wnikliwe a niedługo mam nmnóstwo egzaminów i czeka mnie mnóstwo pracy do czerwca mozeto troszke głupie pytanko ale czy czeka mnie jakas operacja mam poprostu jakies złe przeczucia nawet wiem skąd mi się wzieły te problemy ze zdrowiem opiekowałam sie bardzo chorym psem .....umierał na moich oczach Czesto czuje się jak wrak a nie człowiek.Cięzko mi bardzo Jesli będe wszpitalu to posypią się moje plany mam swiadomośc że życie pisze różne scenariusze dla nas tylko nie myśl ze zdrowie nie jest dla mnie wazne Jest i to bardzo Troszke sie rozpisałam I jescze jedno czy co mnie czeka do czerwca pożniej to zbytnio juz nie chce wiedzieć jakos dalsze półroku mnie nie interesuje Dziekuje za przeczytanie i pośwęcony mi Twój cenny czas 12-12-1982 Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm witam. kurde sprawy sie nieco skomplikowaly 😭 pewna nierozwazna kolezanka ,wygadala co nieco o mych uczuciach tej dziewczynie ur.15.04.1989 i tak ponoc miala wspomniec o mnie na gg temu osobnikowi. niby odpowiedzial,ze mnie kojarzy i nic przeciwko mnie nie ma........ tak czy siak mam nauczke,aby nikomu sie nie zwierzac........... i pytanie :jak moge zalagodzic jakies komplikacje w tej sprawie? czy osobnik ten przez tą informacje zmienil do mnie nastawienie na negatywne? 22.12.1989 10:50 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłaper
27.09.89 czy mężczyzna z którym ostatnio byłam w związku (dalej mamy kontakt) wróci do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
some bizarre, no wreszcie, bedzie dobrze, wyluzuj :) a swoja droga jak Ci sie to udalo??? pozdrawiam wszystkich serdeczniasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to dluga historia...wlasc. on pchniety impulsem zaczal dzialac...co do spotkania ech...ze wzgledow czuysto technicznych nie potrwalo dlugo...on jest bardzo wporzadku,ale problem tkwi w mej pieprzonej malomownosci,niesmialosci,sztywniactwu przy 1szym kontakcie :( mam w zwiazku z tym pytanko,czy ten osobnik zniechecil sie do mnie, jak mogą sie dalsze spotkania potoczyc itd............. 22.12.1989 10:50 milego zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
11.01] 13:34 Some Bizarre heh to dluga historia...wlasc. on pchniety impulsem zaczal dzialac...co do spotkania ech...ze wzgledow czuysto technicznych nie potrwalo dlugo...on jest bardzo wporzadku,ale problem tkwi w mej pieprzonej malomownosci,niesmialosci,sztywniactwu przy 1szym kontakcie mam w zwiazku z tym pytanko,czy ten osobnik zniechecil sie do mnie, jak mogą sie dalsze spotkania potoczyc itd............. 22.12.1989 10:50 milego zycze Witam. Jego uczucia wobec Ciebie, nie powinnam mówić, bo bez wróżby najlepiej Ci wychodzi. Miłość duchowa/platoniczna, nie zniechęcił się. W przyszłych waszych spotkaniach przeszkodą będą plotki. Zastanów się 3x razy zanim podejmiesz wobec niego decyzję, mozesz to uznać za zdradę, to co będzie w plotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mozesz odpisac na mój post
kurkawodna Witaj ! Mam do Ciebie pytanko związane ze zdrowiem zawsze tatko mówi mi ze zdrówko jest najwazniejsze i zgadzam sie z nim całkowicie tylko ostanio jakos sie zle czuje bylam u lekarza ale nik nic nie stwierdził musze pewno zrobic badania bardziej wnikliwe a niedługo mam nmnóstwo egzaminów i czeka mnie mnóstwo pracy do czerwca mozeto troszke głupie pytanko ale czy czeka mnie jakas operacja mam poprostu jakies złe przeczucia nawet wiem skąd mi się wzieły te problemy ze zdrowiem opiekowałam sie bardzo chorym psem .....umierał na moich oczach Czesto czuje się jak wrak a nie człowiek.Cięzko mi bardzo Jesli będe wszpitalu to posypią się moje plany mam swiadomośc że życie pisze różne scenariusze dla nas tylko nie myśl ze zdrowie nie jest dla mnie wazne Jest i to bardzo Troszke sie rozpisałam I jescze jedno czy co mnie czeka do czerwca pożniej to zbytnio juz nie chce wiedzieć jakos dalsze półroku mnie nie interesuje Dziekuje za przeczytanie i pośwęcony mi Twój cenny czas 12-12-1982 Miłego dnia ! Kurkawodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
15:25 kurkawodna Witaj ! Mam do Ciebie pytanko związane ze zdrowiem zawsze tatko mówi mi ze zdrówko jest najwazniejsze i zgadzam sie z nim całkowicie tylko ostanio jakos sie zle czuje bylam u lekarza ale nik nic nie stwierdził musze pewno zrobic badania bardziej wnikliwe a niedługo mam nmnóstwo egzaminów i czeka mnie mnóstwo pracy do czerwca mozeto troszke głupie pytanko ale czy czeka mnie jakas operacja mam poprostu jakies złe przeczucia nawet wiem skąd mi się wzieły te problemy ze zdrowiem opiekowałam sie bardzo chorym psem .....umierał na moich oczach Czesto czuje się jak wrak a nie człowiek.Cięzko mi bardzo Jesli będe wszpitalu to posypią się moje plany mam swiadomośc że życie pisze różne scenariusze dla nas tylko nie myśl ze zdrowie nie jest dla mnie wazne Jest i to bardzo Troszke sie rozpisałam I jescze jedno czy co mnie czeka do czerwca pożniej to zbytnio juz nie chce wiedzieć jakos dalsze półroku mnie nie interesuje Dziekuje za przeczytanie i pośwęcony mi Twój cenny czas 12-12-1982 Witam, Jeśli jestes w ciąży , to moga byc problemy i możesz wylądować w szpitalu w I-szym półroczu. Jeśli nie to problemy zdrowotne dotyczą Twojego układu moczo-płciowego, leczenia szpitalnego nie widzę. Najlepiej zgłoś sie do lekarza i do ginekologa też. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mozesz odpisac na mój post
jescze jedno czy co mnie czeka do czerwca pożniej to zbytnio juz nie chce wiedzieć jakos dalsze półroku mnie nie interesuje Dziekuje za przeczytanie i pośwęcony mi Twój cenny czas 12-12-1982 dzieki za infformacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katy
Witam, Wróżba którą otrzymałam ponad miesiąc temu (dotycząca pracy) napawa mnie optymizmem. Chciałabym się jeszcze dowiedzieć o sprawy uczuciowe. Jestem sama. Czy w 2007 roku zwiążę się z kimś? Katarzyna 10.10.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłaper
27.09.89 czy mężczyzna z którym ostatnio byłam w związku (dalej mamy kontakt) wróci do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_21
Witaj 3em Oeil !!! ostatnio mam dziwne sny.Snilo mi sie ze moj chlopak mnie zdradza!z jakas dziweczyna i ze mnie oszukuje:(i tak 4 dni pod rzad.co to moze oznaczac?czy w kartach cos sie zmienilo? moja data ur 03,09,1985 i jego 26,10,1983. Prosze o odpowiedz.buziaki i zycze milego wieczorka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×