Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3em Oeil

Powiadam tak

Polecane posty

Gość zdesperowana23
prosze Cie bardzo o porade bo sama juz nie wiem co mam zrobic ze swoim zwiazkiem. czy lepiej bylo by zerwac z chłopakiem? czy jemu wogóle na mnie zależy?a jezeli zerwe to czy bedzie robil mi jakies problemy i czy bedzie sie staral abym do niego wrocila. prosze Cie bardzo o porade bo to dla mnie bardzo wazne!!!!!! urodzilam sie 10.03.1984, on 10.10.1980 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinnnal
ja tez poprosze 08.09.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
15:45 czy mozesz odpisac na mój post jescze jedno czy co mnie czeka do czerwca pożniej to zbytnio juz nie chce wiedzieć jakos dalsze półroku mnie nie interesuje Dziekuje za przeczytanie i pośwęcony mi Twój cenny czas 12-12-1982 dzieki za infformacje Konkretne pytanie proszę. tak postawione wymaga ode mnie najmniej ponad 1 h sorka, ale nie mam tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
16:05 katy Witam, Wróżba którą otrzymałam ponad miesiąc temu (dotycząca pracy) napawa mnie optymizmem. Chciałabym się jeszcze dowiedzieć o sprawy uczuciowe. Jestem sama. Czy w 2007 roku zwiążę się z kimś? Katarzyna 10.10.1980 No hej. Porażkę jaką poniosłaś ciągle powoduje u Ciebie szarpaninę, przez to tracisz wiele szans-nie widzisz ich. Opanujesz zmysły, nawiążesz dobry kontakt z przjaciółmi i jak się od tego zdystansujesz, to pojawi się facet z którym stworzysz udany związek - II połowa roki pod koniec. POzdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
Katy. POstawiłaś tak jasno pytanie, że nie napracowałam i karty jasno odpowiedziały. Oby wszyscy tak robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
17:58 perłaper 27.09.89 czy mężczyzna z którym ostatnio byłam w związku (dalej mamy kontakt) wróci do mnie? No hej Sama swoim postepowaniem zniechęciłaś go do siebie. Twoja beinteresowna miłość do prowadzi do powrotu, ale to nie będzie związek zadawalający. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
19:38 Malutka_21 Witaj 3em Oeil !!! ostatnio mam dziwne sny.Snilo mi sie ze moj chlopak mnie zdradza!z jakas dziweczyna i ze mnie oszukuje i tak 4 dni pod rzad.co to moze oznaczac?czy w kartach cos sie zmienilo? moja data ur 03,09,1985 i jego 26,10,1983. Prosze o odpowiedz.buziaki i zycze milego wieczorka:* Hej. To oznacza byś o tym nie myślała, bo sen jest wynikiem Twego myślenia, a nawet ściągniesz na siebie to o czym myślisz, chcesz tego? To mysl pozytywnie. A teraz karty. Miej czy jasny osąd sprawy, nie wymyślaj. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka_21
Dzieki 3em Oeil,oczywiscie ze tego nie chce,ale jakos statnio stalam sie bardzo podejrzliwa:/ dziekuje za odpowiedz:) buziaczki i zycze milego dnia papa dziekuje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
19:39 zdesperowana23 prosze Cie bardzo o porade bo sama juz nie wiem co mam zrobic ze swoim zwiazkiem. czy lepiej bylo by zerwac z chłopakiem? czy jemu wogóle na mnie zależy?a jezeli zerwe to czy bedzie robil mi jakies problemy i czy bedzie sie staral abym do niego wrocila. prosze Cie bardzo o porade bo to dla mnie bardzo wazne!!!!!! urodzilam sie 10.03.1984, on 10.10.1980 Słonko Ty moje, to Ty musisz wiedzieć czy jest CI z nim dobrze czy źle i jak sie dowiesz to podejmiesz decyzję. Szereg niemiłych przypadów w tym żwiązku się pojawiało. Nie przemyślane Twoje decyzje doprowadzą do rozstania na skutek wcześniejszych Twoich planów. Będzie Ci robił przeszkody. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
20:00 katerinnnal ja tez poprosze 08.09.1983 O co mnie prosisz napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil
12:42 Malutka_21 Dzieki 3em Oeil,oczywiscie ze tego nie chce,ale jakos statnio stalam sie bardzo podejrzliwa:/ dziekuje za odpowiedz buziaczki i zycze milego dnia papa dziekuje! No to przestań. Dzięki za buziaczki i także przesyłam Tobie i Wszystkim na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
witajcie, pozdrawiam wszystkich!!!! chcialam sie jeszcze zapytac, bo napisalas mi, ze powinnam uwazac, by nie ulec wypadkowi, czy cos bardzo zlego mi sie moze przydarzyc? na co powinnam uwazac? 150479, godz. 15.24 to ostatnie pytanko, bo wlasciwie wszystko co mnie interesuje juz wiem, za co jestem b. wdzieczna :) caluje Was mocno, mocno, mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm witam ponownie... mam takie pytanie czy przy nastepnym spotkaniu,o ile dojdzie do niego. hmm uda mi sie jakos te me poczatkowe sztywniactwo przelamac, pokazac sie od tej dobrej i prawdziwej strony.czy nastapi jakis przelom między nami? 22.12.1989 10;50 PZDR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdespreowana23
19:39 zdesperowana23 prosze Cie bardzo o porade bo sama juz nie wiem co mam zrobic ze swoim zwiazkiem. czy lepiej bylo by zerwac z chłopakiem? czy jemu wogóle na mnie zależy?a jezeli zerwe to czy bedzie robil mi jakies problemy i czy bedzie sie staral abym do niego wrocila. prosze Cie bardzo o porade bo to dla mnie bardzo wazne!!!!!! urodzilam sie 10.03.1984, on 10.10.1980 Słonko Ty moje, to Ty musisz wiedzieć czy jest CI z nim dobrze czy źle i jak sie dowiesz to podejmiesz decyzję. Szereg niemiłych przypadów w tym żwiązku się pojawiało. Nie przemyślane Twoje decyzje doprowadzą do rozstania na skutek wcześniejszych Twoich planów. Będzie Ci robił przeszkody. Pozdro. Dziekuje, że tak szybko odpisalas mi. sama juz nie wiem czy jest mi dobrze czy zle. ale decyzje musze podjac sama. gdybym jeszcze mogła sie do wiedziec. co masz na mysli nie przemyślane moje decyzje??? a przeszkody bedzie mi robil bo mu zalezy czy z jakiegos innego powodu??? faktycznie sporo niemilych rzeczy sie nazbieralo czasami mam wrazenie ze jemu wcale nie zalezy i ze jest mnie zapewny???? przepraszam Cie ze zawracam Ci glowe jezeli znajdziesz chwilke czasu i ochoty to czy Moglabys napisac co wiecej na ten temat pozdrawiam bardzo goraco i sle buziaczki oraz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhhhh niedawno pozbylam sie zludzen 😭 w chamski troche sposob dowiedzialam sie ze jestem super,ale on wiazac sie nie chce,bo niedlugo ma mature a potem wyjezdza i nie wraca kurde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kolejny zwrot akcji. mialas racje,ze byl jakis przymus co go blokowalo... napisal mi ze przeprasza ze zawracal mi glowe ale... nie ma czasu na zwiazek bo niedlugo matura, a potem wyjezdza i nie wraca,ale uwaza ze jestem super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pewnie jedno z ostatnich w tej kwestii pytan................... czy wywiaze sie z tego jakas trwala przyjazn? jak to sie potoczy, co on odczuwa teraz?:> 22.12.1989 10:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
08.09.1983 uczucia... prosze o podpowiedz...z kim mi sie ulozy z blondynem czy starszym brunetem... ktoremu na mnie zalezy, ktory o mnie mysli... :) moze da sie na podtsawie daty krociutka charakterystyke mojego charakteru? albo ogolnie wrozbe na przyszlosc? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna
czy będe szczęsliwa czy znajde swoją bratniąduszę czy będe zawsze sama czy wydam tomik czy zdam egzaminy na studia czy mam wrogów czy grozi mi niebepieczeństwo czy bede miec przyjaciół czy uda mi sie odkryć tajemnice zwiazana zpewnym mezvzyzną pozdrawiam 12121982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
20:48 Some Bizarre 3em Oeil podalabys mi swego maila? Witam. Jak podam, to nie będe w stanie na wszystkie odpisać, dlatego proponuję podaj swojego, a ja na pewno Ci odpiszę i tam będziesz mieć mojego e-mailla. Uwiesz mi dostaję tyle różnych, ze nie jestem w stanie czytać tylko niszczę, bo uznaję za nieznany. Każdy kto poda swojego e-mailla i poprosi, nigdy nie odmówię. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3em Oeil.
12:32 kurkawodna czy będe szczęsliwa czy znajde swoją bratniąduszę czy będe zawsze sama czy wydam tomik czy zdam egzaminy na studia czy mam wrogów czy grozi mi niebepieczeństwo czy bede miec przyjaciół czy uda mi sie odkryć tajemnice zwiazana zpewnym mezvzyzną pozdrawiam 12121982 Witam. Jutro powiem Ci z kart, a dziś Ci powiem, bo nie dostrzegasz, że bratnie dusze masz tu ze mną naczele. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinal
a ja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a pytanie jak wczesniej czy przyjazn z tym chlopakiem ma sens, czy cos budującego z niej wyniknie, co on teraz czuje......... moja data 22.12.1989 10:50 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana23
wrozko prosze nie zpomnij o mnie jak zanjsziesz chwilke to prosze odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupita
o mnie tez nie zapomnij, jestem na gorze :) POZDRAWIAM SERDECZNIE, SERDECZNIE, SERDECZNIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poproszę... 8.10.83-uczucia, i czy obronie sie w terminie?? pozdrawiam serdrcznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłaper
27.09.89 Czy zachowanie Aleksandra wobec mnie jest szczere? Czy połączy nas uczucie? Będziemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×