Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nefrytowy_Krab

Czemu tak mało dziewczyn ubiera się na biało?

Polecane posty

Gość kotubrany w biel
uwielbiam biel :)) moja letnia garderoba opiera się na bieli . zimą nosi sie raczej ciemniejsze kolorki w tzw momentach kiedy ,,nie mam co ubrać ,:(( wkładam na siebie klasyczną białą koszulę z wywijanymi mankietami badź inszą bluzeczke w tym właśnie kolorze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrycha
Jasne, tylko taka bluzka nie dość, że wymaga prania po każdorazowym założeniu, to jeszcze trzeba ją uprasować. A tu juz dziewczyny narzekają na pranie. Ale j a tez uważam, ze zawsze taka bluzka jest niezastąpiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez uwielbiam biel - latem chodze w bialych dopasowanych sukienkach,jasnych spodniach,bialych zwiewnych spodnicach,bialych topach - ten kolor przewaza w mojej szafie:) I moze rzeczywiscie jest niepraktyczny,ale za to przepiekny,niewinny,dziewczecy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martoszka323
ja przepadam za biela! szczegolnie w lecie staram sie tak u bierac! mam bielutka mini strasznie sexy i biale spodnie tez fajniutkie! uwazam ze biel jest bardzo dziewczeca jednak dziewczyny o pelniejszych ksztaltach moga wygladac w niej niezbyt korzystnie bo fakt wyszczuplac to nie wyszczupla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówicie, że białe brudzi się tak samo jak ciemne.. po części prawda, ale jak jesteś gdzieś poza domem i upaprzesz się czymś, to z ciemnego duzo łatwiej jest zeprać, żeby nie wyglądac jak flejtuch. Jak zaczniesz spierać z bialego, to w wiekszości przypadków i tak zostaje plama, albo ciemniejsza obwódka;) Dlatego srendio lubię białe rzeczy;) Ale latem do opalonego ciała - uwielbiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam troche bialych rzeczy,szczegolnie na lato,ale i zima nie lubie sie ubierac na ciemno,szaro brrr w jasnych kolorach czuje sie lepiej,kupilam sobie teraz na zime sztruksowy plaszcz w kolorze ekri,plus do tego ciemniejszy szalik w kolorach jesieni(dla konstrastu),bezowe zimowe buty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mulcado -> Patrz, ja też wiem do czego służy pralka i robię z niej użytek. A propos białych koszul, to lubię je na uroczystości, chociażby rodzinne - chrzciny, śluby i wesela, biurowe zebrania czy wigilie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam biel . Nie zgodzę się też, ze stwierdzeniem, że "biały szybciej się brudzi", wszystkie kolory brudzą się tak samo szybko, tylko, że na białym prędzej to widać... Jak chcecie wiedzieć, czy jest "wieśniacki", to wytłumaczcie może najpierw, co według was znaczy słowo "wieśniacki" ? Ja uważam, że biel jest to jeden z kolorów , który pasuje do większości ludzi. Chociaż raczej już nie zaliczam się do grupy wiekowej "dziewczyna", to często noszę białe rzeczy. Zimą są to sweterki, bluzki, koszule itp. A latem zwiewne sukienki, spódnice, oraz spodnie, czy żakiety. To nieprawda, że biały pogrubia, wszystko zależy od kroju, cięć, rodzaju tkaniny i łączeń z innymi kolorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×