Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

normalne u nas kobitka dopiero wróciła z pracy przecie nie będzie gotować po nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to fajnie ..jak trafilas za pierwszym razem:P ja juz naprawde uciekam bo moj trafiony sie nerwuje w lozeczku:P Slodkich snow wszystkim🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteś wielką rzadkością, choć mnie to nie dziwi, bo moja połowica jak jest taka potrzeba to też umie niezły obiadek zapodać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przywlokłem się o 20-ej do chałupy i tylko zupę na szybko upichciłem ale za to wwaliłem kilogram białej kiełbaski do środka i smaczysko jest super i zapach aż się pies kręci jakby miał robaki już tylko posprzątac zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może przydałoby się wdrożyć latorośle w tajniki kuchni. Ja tak zrobiłam i jak trzeba to zawsze coś tam upichcą , choćby jakąś zupkę z mrożonki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekturka dla was
17:54 Lakritz Panowie prawda to , ze jak czterdziestka mija , to torba dluzsza od kija ? 17:58 NIESTETY TO PRAWDA 18:00 Myrevin Zależy czy akurat jest w zwodzie. 18:17 wilgotka21 u Myrevina nawet przy wzwodzie torba jest dluzsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość link nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ! widzę, że wczoraj wieczorem jeszcze było gwarno. Tytoń, może zostaniesz naszym nadwornym kucharzem :D A swoją drogą to rzeczywiście należą Ci się słowa uznania... Kolejny dzionek - u mnie zapowiada się chyba ładny. Przynajmniej chwilowo... Życzę wszystkim takiego samego. Jeśli ktos już na nogach - częstuję kawusią i uśmiechem, a może i pączuś się jakiś znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! Smitty witaj, ja też poproszę kawkę (bez dodatków) ale za jakieś 15 min. bo pędzę odwieźć małego do szkółki, a będę go tam dzisiaj targać wołami, bo po wczorajszej uwadze nie chce tam iść. Parodyjka to coś z gg się chyba stało bo u mnie było ok... Tytoń poproszę obiadek na dzisiaj bo ja będę w pracy a potem przy komp. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty, Bonia 🌼 - witam :D Dziewczyny , jestem straśnie podekscytowana , bo dziś mam randkę z - jak mi się zdaje - ciekawym człowiekiem :O Tym samym nadzieja wróciła ! Nocką zamelduję się z raportem :D:D:D O rany! Ale emocje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pomyliłam buźki - miało być :P , a nie ta skwaszona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perl to życzę powodzenia, ale nie dziękuj żeby nie zapeszyć... Jak trafiłaś na fajnego to daj znać wieczorkiem...papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perl 🌼 no to gratulacje ! Trzymamy kciuki ! Motylki w brzuchu to fajna sprawa :) A jeżeli i chłopisko fajne, to baw się dobrze !! NO i oczywiście potem coś opowiedz ;) - Jak to miło , gdy się ludziska cieszą [ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) perl powodzenia;) Ja też jakis czas byłam sama i jakoś wszystko sie ułożyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie szykuję kąpiel z olejkami , potem wizyta u kosmetyczki , włosy sama nastroszę , walnę kielonka na odwagę i jestem gotowa :D Dziewczyny , czuje się jak nastolata przed pierwszą randką ! A teraz, do zobaczenia wieczorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewasch Perl, zrób się na bóstwo. Niech mu dech zaprze :) U mnie kontroli skarbowej ciąg dalszy.. Chłopaki chodzą już całkiem \"oswojone\" :D I mam dziwne wrażenie, że więcej czasu spędzają na pogawędkach ze mną, niż na sprawdzaniu dokumentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tyle słońca w całym mieście Nie widziałeś tego jeszcze -popatrz !! O Popatrz, Szerokimi ulicami,idą w sobie zakochanii-popatrz ! O Popatrz !\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yogi albo tak: Do zakochania jeden krok, jeden, jedyny krok - nic więcej.. Do zakochania jeden krok, trzeba go zrobić jak najprędzej... - a to wszystko dla Perl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , postaram się powalić chłopa na kolana :P mam nadzieję , że i on na mnie odpowiednie wrażenie zrobi - chociaż muszę przyznać , że początek znajomości naprawdę nietypowy i zapowiada się ciekawie... :D Yogi - witaj , Ty też zakochany/a/ ? Piękny dzień... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Coś mi się dzisiaj na nucenie wzieło !! :D I to tych piesenek kiedy człowiek miał te 10 lat ! \" Ja ci słonce -ty mi deszcz ..... \" :D Zaraz jadę do Wielunia na pchli targ-może jakąś zakonnicę przejadę ! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ja ci słońce Ty mi deszcz...\" dziwne Ci się nucenie Yogi jak na taką piękną pogodę zebrało :P Czemu chcesz przejechać zakonnicę? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Perl { Dziewczyny , postaram się powalić chłopa na kolana } O to jest bardzo proste. Kreska oznacza linję ramion stajesz tak pierwszakreskato ty / on| i kopiesz na wysokości kolana. Nie wiem czy na oba.. ale prawidłowo wykonane kopnięcie obali na jedno na pewno. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , chłopaki , żarty się Was trzymają :P Ja myślę , że jakaś nadzieja na miłość we mnie rozbłysła ... może się uda - tym razem :P Kopać nikogo nie będę , wiem jak boli. Niedawno mnie tak ktoś na kolana powalił /przenośnia/. Więc proszę mi tu zakonnic nie rozjeżdżać i nie pisać o kopaniu , tylko trzymać kciuki , i to mocno!!! Do zobaczenia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×