Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tytoń

czy na forum zaglądają ludzie około czterdziestki ???

Polecane posty

smitty --> 🌼 miałam ochotę odezwać się już pierwszego dnia, ale zapowiadało się, że będzie tu tylko pole walki pokoleń :( . Wyszło inaczej i bardzo się z tego cieszę :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi :) ja to mam dobrze, bo nigdzie ganiać nie muszę - mam kota !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delka chyba wszyscy się cieszymy ;) teraz są sami swoi :) nawet Franio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, jakie przywitanie. Dla wszystkich 🌼 🌼 .. now eicie dużo kwiatków :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za mile przywitanie P: w ITALII no coz zaczyna sie zimno robic , dzis bylo +17 ale bedzie i +2 to koszmarne zimno ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedziewanna
hej, witam wszystkich ,ja też się chce przyłączyc , coś o mnie , 39 latek, 1 córka 17 latek ,1 mąż, 2 psy , pracuję i czasem też zaglądam na kafeterie , pozdrowionka dla wszystkich i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosiek nie narzekaj :) w Polsce ten listopad jest wyjątkowo ciepły +10, +14 ale wiesz, jak czasem bywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziewanna Tytoń - co Ty w sobie masz, że kobiety tak do Ciebie ciągną nawet w sieci :classic_cool: ? Niezłe stadko już tu zebrałeś ;) :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziewanna bo jestem grzeczniutki i staram się być milutki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebrać, zebrał :) I zostawia na pastwę losu. A ja się tu za niego dwoję i troję, żeby wszystkich witać ;) Ale miło mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedziewanna
dzięki za powitanko, bardzo mi miło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smitty wiesz jestem od tego zimna odzwyczajona od 1995 roku ale na Swieta wpadam zawsze (w tym roku bede w Londynie swietowac z synkami jak Bog pozwoli)a tak wogole to padam na pysk 😭 zmeczenie po 12 godzinach pracy daje znac o sobie i latka juz nie te .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytoń nawijaj, bo mnie już w paszczy zaschło :D gdzie bonia, foleta, Perl ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się przyznać że godzille oglądam pamiętam z czasów młodości filmy o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiek jakie latka ? Przecież my jesteśmy tylko \"młodzi inaczej\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedziewanna
Małgosiek ja mam siostre w Neapolu , nie tęsknisz za Polską? ja byłam u nie na wakacjach i stwierdzam ,że męża włocha bym chyba ukatrupiła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , wesoła gromado! Jakoś dziś nastroju nie mam , ale pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego wieczoru , a ja sobie po prostu Was poczytam . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he,he :D tytoń--> ja wczoraj oglądałam Czterech Pancernych :) serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądaczka po 40stce
No macie tempo moi drodzy juz tyle wpisow a niedawno zaglądalam:P U mnie tez zawsze "cyrk" czyli dzieci pies i MM ale jestem po jednym nieudanym związku i z niego mam te trójce:) Jak widze kłopoty wtchowawcze nie tylko mnie dopadają az mi ulzyło bo myslalam że to tylko ja jestem do d.......matka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny potrzebuje porządny przepis na wyśmienite gofry bo jakoś tak mi się zachciało coś dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :) Malutką ululałam...teraz mogę trochę poklikać ;) Smitty faktycznie, pamiętam była taka perfuma kiedyś w pewexie, sama jej uzywałam. Och podczytałam sobie wspomnienie z lat młodosci .........jezu to ja też juz dinozaur???????:D:D:D:D O witam sloneczną italię :) miłe wspomnienia mam z tego kraju. Bonia ja też uwielbiam muzykę, ale ja raczej w klasycznej gustuje:( - jestem de mode :( a wogole to szaleje teraz po sklepach, buszująca w sklepach :D:D:D:D niedługo mikołajki, swięta - to wiadomo co się dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytoń czegoś takiego nie posiadam ;) przepraszam, będziesz teraz je piekł ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyton nie pomogę ...........bozia całkowicie talentow kucharskich poskąpiła.........w złej kolejce stałam, jedynie co nie przepałam to wodę w czajniku elektrycznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytoń kurcze zaczekaj to ci poszukam przepisu, bo mam dość dobry, ale dopiero na jutro . Witam nowych...❤️ Smitty lecę z odsieczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedziewanna
hej "zaglądaczka" fakt niedługo święta ,też musze wybrać się do sklepu, "tytoń" gofry mniammm,sama bym zjadła, przepisu nie znam ,musze się przyznać ,że pieke tylko w cukieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądaczko, może przestan zaglądać. ino się zaczernij tzn załoz czarne fiutro z norek i dołącz do wesołej gromady :) Perl, nie len się, pisz pisz co tam u ciebie :) Niedziewanna ty też zmianiaj te ryże futro na jakąś szlachetnjeszą czerń :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×